Coronavirus به روز رسانی: ما در صدر 2.5 میلیون مورد تأیید

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 494,000 مردم در سراسر جهان است.

بیش از 9.8 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

ایالات متحده تبدیل به بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 2.5 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 125,039 مرگ و میر.

آخرین:

 • میامی به نزدیک سواحل
 • ما coronavirus مرگ و میر پیشی 125,000 به عنوان موارد بالای 2.5 میلیون
 • 4 متحده گزارش رکورد تعداد بالایی از موارد روزانه
 • در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی

  6 p. m.: موارد تایید شده در آمریکا بالای 2.5 میلیون

  حداقل 2,501,244 آمریکایی که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

  قبلا در روز شنبه در ایالات متحده تلفات رسیده 125,169 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

  Florida Georgia, نوادا و کارولینای جنوبی همه گزارش رکورد تعداد زیاد روزمره از موارد.

  4:30 بعد از ظهر: تگزاس گزارش 5th مستقیم بعد از 5000 موارد

  تگزاس در گزارش دولت پنجم و مستقیما بعد از حداقل 5000 جدید COVID-19 موارد در حال حاضر ثبت 143,371 موارد مثبت.

  شده اند وجود دارد 2,366 مرگ و میر در سطح ایالت و 5,523 افراد بستری با تست مثبت افزایش نرخ به حدود 13.3 درصد.

  3:14 بعد از ظهر: پنس انتخاباتی حوادث به تعویق افتاد در فلوریدا و آریزونا

  معاون رئیس جمهور مایک پنس انتخاباتی حوادث در آریزونا و فلوریدا در هفته آینده شده اند به تعویق افتاد “از فراوانی احتیاط” مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین رسمی تایید به ABC News.

  هر دو کشور شاهد افزایش در نرخ مثبت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر با توجه به ABC اخبار و تحلیل.

  معاون برنامه ریزی شده بود خود را به ادامه “ایمان در امریکا” تور در توسان آریزونا در روز سه شنبه و ساراسوتا فلوریدا در روز پنج شنبه.

  2:56 بعد از ظهر: 85 نفر تست مثبت پس از عقد قرارداد ویروس در رستوران

  حداقل 85 نفر تست مثبت برای COVID-19 پس از ابتلا به ویروس در یک رستوران در میشیگان, مقامات گفت.

  این Ingham County Health Department گفت: ABC اخبار که آنها را “85 موارد مرتبط با هارپر رستوران و دم میخانه در شرق و لانسینگ. از کسانی که 85 پنج ثانویه هستند که بدان معنی است که آنها در تماس نزدیک با کسی که رفت به هارپر اما نه به خودشان.”

  کسانی که تست مثبت شده اند به خواسته خود شده است. اما مقامات هشدار داد هر کسی که در نظام بین ماه های ژوئن 12 تا 20 ژوئن نیز خود شده است.

  روز دوشنبه رستوران آن اعلام کرد که نزدیک به رستوران برای نصب تصفیه هوا تکنولوژی در سیستم تهویه مطبوع.

  2:20 بعد از ظهر: کارولینای جنوبی, گزارش بیشترین تعداد جدید COVID موارد

  کارولینای جنوبی ثبت آن واحد بیشترین تعداد جدید COVID-19 موارد با 1,599 جدید تایید موارد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

  قبلی بالا بود 1,293.

  نیز وجود دارد 15 جدید تایید مرگ دو احتمال مرگ و میر مربوط به COVID-19.

  تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 31,850 در حالی که تایید مرگ رسیده 707. وجود دارد 89 احتمالی موارد و چهار احتمالی مرگ و میر.

  11:12 صبح: نیویورک, مقامات بهداشت بررسی امکان گسترش در فارغ التحصیلی دبیرستان

  نیویورک وزارت بهداشت را بررسی پتانسیل COVID-19 گسترش در یک دبیرستان در مراسم فارغ التحصیلی در شهرستان Westchester با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ،

  پنج نفر که در این مراسم حضور داشتند باید آزمایش مثبت برای ویروس دفتر والی گفت. اولین کسی که تست مثبت بود و کسی بود که به تازگی از سفر به فلوریدا.

  چهار نفر دیگر پس از آن تا به حال در تماس با آن شخص و پس از آن آزمایش مثبت است. یک فرد که به تازگی از سفر به فلوریدا در این مراسم حضور داشتند و پس از آن شروع به نشان دادن علائم دفتر والی گفت. آن شخص سپس آزمایش مثبت برای ویروس.

  “ما در حال آماده به کار را تهاجمی تست و تماس با ردیابی مورد نیاز به سرعت و در نهایت کنترل بالقوه هر خوشه از موارد جدید مانند یک در Westchester County” کومو در بیانیه ای گفت.

  او همچنین گفت که او با صدور یک فرمان اجرایی که می گوید هر گونه نیویورک کارمند که به طور داوطلبانه در سفر به در معرض خطر دولت نخواهد بود واجد شرایط برای COVID حمایت های ایجاد شده در زیر پرداخت می شود بیمار را ترک کنند.

  فارغ التحصیلی برای هوراس گریلی دبیرستان و رانندگی در تهران در ژوئن 20.

  تمام افرادی که آزمایش مثبت خود منزوی, دفتر فرماندار گفت.

  یکی از افرادی که آزمایش مثبت نیز با حضور در “زمینه شب” رویداد در ژوئن 20, که همچنین با حضور نوجوانان و سالمندان و دانش آموزان از اطراف مدارس.

  کومو را توصیه می شود هر کسی که با حضور در این رویداد و یا هر گونه حوادث مرتبط با فارغ التحصیلی رفتن به قرنطینه و باقی می ماند وجود دارد تا جولای 5.

  10:59 صبح: بیش از 9,600 موارد جدید در فلوریدا

  فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 132,545 موارد COVID-19 مارک های اضافی 9,636 جدید موارد مثبت.

  افزایش علائم یک روز رکورد فلوریدا.

  وجود دارد 76,129 تست های انجام شده جمعه با 12.7% مثبت نرخ با توجه به بخش بهداشت و درمان.

  افزایش موارد می آید به عنوان میامی-Dade شهرستان اعلام کرد که این بسته تمام سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

  7:02 صبح: بازگشایی مریلند از بنیانگذاران تست مثبت

  از بنیانگذاران بازگشایی مریلند که سازماندهی تظاهرات به فشار رژیم صهیونیستی است. لری هوگان برای بلند کردن دولت stay-در-خانه سفارش گفت: او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

  تیم والترز سابق جمهوری خواه نامزد مجمع عمومی سازمان ملل گفت که او تا به حال یک سرفه خشک برای ماه اما به تازگی بدتر شده است. او گفت که او پس از آن شروع به تجربه مشقت بار و سردرد و تب و ناتوانی در تمرکز با یکی از چشمان خود را که منجر به سرگیجه.

  والترز, 53, دیابتی که تا به حال مینی سکته مغزی گفت: او رفت و به اتاق اورژانس شنبه و تشخیص داده شد با این ویروس.

  “من اینجا هستم ماه پس از پوشیدن ماسک در تظاهرات کلیساها و غیره و پس از آن خنده دار است که چگونه هوس باز این چیزی است که او گفت:” در یک Facebook تصویری.

  والترز گفت که او قصد ندارد به ارائه مقامات بهداشت با مردم او را به حال تماس نزدیک با برای تماس با ردیابی برنامه.

  5:40 صبح: HHS ‘به طور فعال مشغول به کار در این ایده از گروه تست

  وزارت بهداشت و خدمات انسانی تایید به ABC News شب جمعه که آژانس هل دادن ایده “تجمع” آزمون است که زمانی که مقامات هم نمونه های زیادی از گروه ها و تست آنها را در یک بار به دیدن اگر فرد آزمایش مورد نیاز است.

  کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که به طور فعال به صحبت کردن در مورد تلاش برای فشار آن در سطح محلی به عنوان یک ابزار نظارت. دلیل اصلی که چرا بسیاری از مردم در حال حمل این ویروس بدون علائم است.

  “HHS است که به طور فعال همکاری با تعدادی از همکاران به اعتبار ادغام به طوری که آن را می توان به طور کلی به عنوان یک روش” HHS در بیانیه ای گفت به ABC News.

  “ادغام بهداشت عمومی نظارت استراتژی است که در آن نمونه از بیش از یک نفر هستند ‘مخلوط’ در همان آزمون” Adm. برت Giroir دستیار وزیر HHS قرار داده و مسئول هماهنگی تست گفت. “بسته به اینکه در زمینه شیوع این بیماری این می تواند بسیار مفید باشد. برای مثال اگر پنج نمونه ها مخلوط را در یک آزمون و تست منفی است و سپس همه افراد منفی هستند.”

  Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: جمعه آزمون ادغام ممکن است به این دلیل که زمان تست استراتژی تماس با ردیابی نشده است ،

  یک موضوع را با تماس با ردیابی برای COVID-19, Fauci گفته است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از افراد بدون علامت که بدان معنی است که شما نمی توانید آنها را شناسایی اگر آنها علائم. Fauci همچنین گفت: از آنجا که بسیاری از مردم نمی اعتماد به دولت, مردم, نیست, پاسخ به تماس با ردیابی تماس.

  4:53 صبح: میامی برای سواحل

  به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ایالت فلوریدا همچنان به افزایش, Miami-Dade County اعلام کرد که این بسته تمام سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

  شهردار کارلوس Gimenez اعلام کرد او می خواهد با امضای یک فرمان اجرایی شنبه به همه سواحل شروع جولای 3 از طریق حداقل جولای 7, هر چند او گفت که می تواند تمدید شود “اگر شرایط را بهبود نمی بخشد و مردم را دنبال نمی کند جدید قوانین طبیعی نیاز به ماسک پوشیده می شود و همیشه در داخل موسسات تجاری و خارج از منزل در هنگام اجتماعی فاصله حداقل 6 فوت است.”

  به خصوص نگران کننده اخیر در این خوشه شهردار گفت: منطقه شاهد بالاتر میزان بستری شدن با آن جمعیت جوان.

  “همانطور که ما همچنان به ادامه مطلب مراجعه کنید COVID-19 مثبت نتایج آزمون میان بزرگسالان جوان و افزایش بستری شدن در بیمارستان من تصمیم گرفته اند که تنها محتاطانه چیزی که به انجام به tamp پایین این اخیر سربازان ارتش برای سرکوب فعالیت های تفریحی قرار داده است که ما به طور کلی جامعه در معرض خطر” Gimenez در بیانیه ای گفت جمعه.

  در دستور شهردار است همچنین ممنوعیت هر گونه تجمع بیش از 50 نفر و بسته شدن تمام پارک ها و سواحل به حد آتش بازی مشاهده. او گفت: نمایش آتش بازی باید بازدید از یک خانه و یا وسیله نقلیه پارک شده.

  “بعد از این همه موفقیت ما چرخی پایین COVID-19 منحنی ما نمی توانیم به عقب و بیش از حد بیمارستان های ما قرار دادن ما پزشکان و پرستاران در معرض خطر بیشتری با بیش اورژانس موارد” Gimenez روز جمعه گفت. “هر کس باید خود را و پیروی از قوانین است.”

  فلوریدا یکی از کشورهای مختلف در سراسر ایالات متحده به تازگی به دیدن یک افزایش قابل توجهی در تشخیص موارد COVID-19. آن coronavirus رای مثبت شروع به پریدن کرد به 13% جمعه با توجه به شماره های جدید از فلوریدا وزارت بهداشت.

  فلوریدا بیش از 122,000 تشخيص موارد از COVID-19 با حداقل 3,366 مرگ و میر.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • ABC News’ راشل اسکات آن فلاهرتی, برایان هارتمن اسکات جدوگاه جاشوا Hoyos و جیسون Volack کمک به این گزارش.

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>