Coronavirus به روز رسانی: ما گزارش بیش از 41,500 موارد جدید در یک روز

آخرین روزانه caseload است تا از روز قبل.

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 504,000 مردم در سراسر جهان است.

بیش از 10.2 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در ماه دسامبر ایالات متحده تبدیل شده است و این بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 2.5 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 126,141 مرگ و میر.

آخرین:

 • ما گزارش بیش از 41,500 موارد جدید
 • در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی

  3:32 صبح: ما گزارش بیش از 41,500 موارد جدید

  بیش از 41,500 موارد جدید COVID-19 راکت ها در ایالات متحده در روز دوشنبه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  آخرین روزانه caseload است تا از روز گذشته اما هنوز پایین تر از کشور رکورد بیش از 45,000 موارد جدید شناسایی جمعه گذشته است.

  ملی در مجموع در حال حاضر می ایستد در 2,590,582 موارد تشخیص داده شده با حداقل 126,141 مرگ و میر.

  این موارد عبارتند از: مردم از تمام 50 ایالت های ایالات متحده, واشنگتن d. C. و دیگر مناطق ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان عودت شهروندان است.

  توسط مه 20, تمام متحده آغاز شده بود لغو اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. روز به روز افزایش موارد پس ماند در اطراف 20,000 برای چند هفته قبل از تیراندازی به بیش از 30 ، 000 و سپس عبور 40,000 هفته گذشته است.

  نزدیک به نیمی از تمام 50 ایالت شاهد افزایش عفونت در هفته های اخیر با برخی از — مانند فلوریدا و کارولینای جنوبی و جورجیا — گزارش روزانه ثبت شده است.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>