Coronavirus به روز رسانی: ما گزارش 2nd بیشترین تعداد موارد جدید در روز تنها

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 482,000 مردم در سراسر جهان است.

حدود 9.5 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در ماه دسامبر ایالات متحده تبدیل شده است و این بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 2.3 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 121,979 مرگ و میر.

امروز بزرگترین تحولات:

 • جهانی موارد نزدیک به 10 میلیون
 • ما گزارش بیش از 34 ، 000 مورد جدید
 • 18 نفر از اعضای خانواده تگزاس تست مثبت پس از تولد
 • FEMA یادداشت جزئیات coronavirus بحران در بيمارستان
 • کانکتیکات فرماندار به بحث جدید قرنطینه برای مسافران

  در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی

  7:11 a. m.: ‘ما خیلی بیشتر احتمال دارد به طور جدی از این,’ کانکتیکات فرماندار می گوید

  کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت که او امیدوار است کشورهای دیگر شروع خواهد شد به این بیماری همه گیر کوروناویروس به طور جدی تر در میان افزایش بستری شدن در بیمارستان و موارد جدید.

  “احتمالا در کانکتیکات همه می دانند کسی نیست که فقط یک کار از دست داده اما آنها همچنین می دانیم کسی که خود را از دست داده زندگی” لمانت گفت: ABC News در مصاحبه روز شنبه در “صبح به خیر آمریکا”.

  “شاید که درست نیست در برخی از این کشورهای دیگر” او افزود: “بنابراین ما خیلی بیشتر احتمال دارد به طور جدی از این در اینجا و امیدوارم که پیام ترجمه در حال حاضر در سراسر نقاط کشور.”

  لمانت همراه با فرمانداران از نیوجرسی و نیویورک امضا سفارشات در شب چهارشنبه تحمیل 14-روز خود قرنطینه برای مسافران از فلوریدا و تگزاس و کشورهای دیگر با خونتان coronavirus عفونت نرخ.

  “زمانی که نیویورک, مترو, منطقه, جمله, کانکتیکات, تا به حال یک عفونت رای وجود دارد برخی از قرنطينه در بازدید کنندگان ما را به مکان هایی مانند فلوریدا و امروز آنها بسیار بالاتر — ده برابر بیشتر — عفونت رای از ما در اینجا” لمانت گفت. “

  منطقه سه کشور شد سخت ترین ضربه در کشور توسط coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر یک ABC اخبار و تحلیل نشان می دهد که همه از نیویورک کلید coronavirus آمار و ارقام به نظر می رسد تخت و یا کاهش با دولت شاهد پایین ترین سطح از COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در روز چهارشنبه. در نیوجرسی و کانکتیکات شده است وجود دارد کاهش روزانه نرخ مثبت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

  کنتیکت که در حال حاضر یکی از کمترین coronavirus تولید مثل نرخ در کشور ساخته شده است که عمده پیشرفت در بازگشایی طرح است. فرماندار گفت: 95 درصد از اقتصاد کشور باز است.

  “من فکر می کنم مردم بیشتر و یا کمتر پس از پروتکل های زیبا, به شدت” لمانت گفت. “اما ما می دانیم که ما یک جزیره و منطقه ما نیست و به همین دلیل ما در حال انجام آنچه ما می توانیم برای محافظت از خودمان را از ورودی ویروس ها از مناطق به شدت آلوده.”

  لمانت گفت که او نگران پسرفت.

  “من به اطراف نگاه بقیه کشور من فکر می کنم بسیاری از آن مربوط به کسانی که میله باز بودن مردم با پوشیدن ماسک. من فکر می کنم این چیزی است که در حال big driver,” او گفت:. “تا کنون ما در حال انجام به خوبی در اینجا. اما اجازه دهید آن صورت, ما برخی از cabin fever آن را گرمتر شدن وجود دارد. من نگران هستم”

  6:08 a. m.: FEMA یادداشت جزئیات coronavirus بحران در بيمارستان

  ABC اخبار به دست آمده است داخلی یادداشت را از سازمان مدیریت اضطراری فدرال که جزئیات بحران بيمارستان روبرو هستند در ایالات متحده بودند COVID-19 تشخیص هستند خونتان.

  مثلا آریزونا بود تجربه 29 درصد افزایش در coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان از شنبه صبح. دولت بیمارستان ظرفیت بود در 83% کامل با 85 درصد از مراقبت ويژه تخت, کامل, با توجه به یادداشت.

  کالیفرنیا تا به حال یک رکورد 3,792 coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان از شنبه شب با 1,199 در بخش مراقبت های ویژه این یادداشت گفت.

  بیمارستان ها در سراسر, می سی سی پی گزارش محدود به صفر ICU ظرفیت از سه شنبه شب و بیشتر استرس در دولت سیستم مراقبت های بهداشتی پیش بینی شده است, با توجه به یادداشت.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • 5:09 a. m.: 18 اعضای خانواده تگزاس تست مثبت پس از تولد

  بیش از ده نفر از اعضای یک خانواده تگزاس آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از تولد و با توجه به گزارش های دالاس, وابسته به ABC WFAA.

  ران باربوسا, زندگی می کند که در منطقه دالاس گفت WFAA که برادرزاده اش بود ندانسته آلوده با COVID-19 زمانی که او میزبان یک جشن تولد تعجب برای Barbosa دختر در قانون در تاریخ 30 مه. در مجموع 25 نفر با حضور, جشن, چند, نیست, همه, وارد, همه در یک بار و نه در آنجا ماند برای همان مدت. باربوسا گفت که او و همسرش که یک پزشک نمی تواند به دلیل نگرانی های ایمنی.

  این ویروس پس از گسترش در سراسر خانواده و Barbosa گفت: او محسوب 18 بستگان که در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19.

  “هنگامی که مردم شروع به گرفتن بیمار ما واقعا اجازه دهید هر کس آن را داشته باشد” باربوسا گفت WFAA. “ما می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد. منظورم این زمان تمام این جریان بوده است ما وحشت زده شده است.”

  در میان کسانی که آلوده هستند و دو فرزند جوان و دو پدربزرگ و مادربزرگ یک بیمار سرطانی و Barbosa سالمندان پدر و مادر است. باربوسا پدر و مادر که در 80s و خواهر خود را که در حال مبارزه با سرطان پستان در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

  باربوسا پدر در مراقبت و حمایت از زندگی.

  “پدر من را حلق آویز در با موضوع” او گفت WFAA برگزاری اشک است. “آنها می گویند این یکی از آخرین نی برای من پدر است.”

  4:27 a. m.: Sacramento Kings بازیکنان تست مثبت برای COVID-19

  دو بسکتبال حرفه ای بازیکنان در ساکرامنتو کینگز شنبه نشان داد که آنها باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

  پادشاهان رو به جلو Jabari Parker, 25, گفت که او تا به حال موفق به دریافت نتایج مثبت “چند روز پیش” و “فورا” جدا شده خود را در شیکاگو است.

  “من پیشرفت در بهبودی من و احساس خوب” پارکر گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم است. “من مشتاقانه منتظر به پیوستن به هم تیمی های من در اورلاندو به عنوان ما بازگشت به دادگاه برای از سرگیری NBA فصل است.”

  پادشاهان مرکز الکس لن 27 گفت: “آزمایش سه شنبه در ساکرامنتو.

  “من می خواهم برای تشکر از ساکرامنتو کینگز خود را برای مراقبت و NBA برای قرار دادن این پروتکل در محل به من اجازه می دهد برای گرفتن این, اوایل,” Len گفت: در بیانیه ای که در Instagram. “من بلافاصله وارد انزوا و نگاه به جلو به حال پاک کرده و دوباره هم تیمی های من برای ما حذفی فشار.”

  3:11 a. m.: ما گزارش بیش از 34 ، 000 مورد جدید

  بیش از 34 ، 000 مورد جدید از COVID-19 مشخص شد در ایالات متحده روز چهارشنبه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  آخرین روزانه caseload فقط تحت این کشور رکورد بیش از 36,000 موارد جدید شناسایی شده در آوریل 24.

  ملی در مجموع در حال حاضر در 2,381,361 موارد تشخیص داده شده با حداقل 121,979 مرگ و میر.

  این موارد جدید شامل مردم از تمام 50 ایالت های ایالات متحده, واشنگتن d. C. و دیگر مناطق ایالات متحده.

  در حالی که قبلی نقاط در شمال شرقی مانند نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات را ساخته اند پیشرفت مهمی در دوره نقاهت بعد از بیماری متحده در جنوب و غرب از جمله آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس در حال تجربه یک هشدار دهنده افزایش عفونت های جدید.

  توسط مه 20, تمام متحده آغاز شده بود لغو اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. روز به روز افزایش موارد پس ماند در اطراف 20,000 برای چند هفته قبل از تیراندازی به بیش از 30 ، 000.

  نزدیک به نیمی از تمام 50 ایالت شاهد افزایش عفونت های بیش از دو هفته گذشته با برخی از — مانند تگزاس و فلوریدا — گزارش روزانه ثبت شده است.

  ABC News’ جاش Margolin کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>