Coronavirus به روز رسانی: امارات متحده عربی تعلیق پروازهای عربستان تحمیل حکومت نظامی

ایتالیا نقل مکان کرد برای متوقف کردن تمام سفر در داخل کشور در تشدید تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بیش از 5,400 های مردمی در این کشور از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

اسپانیا دوم-بدترین آسیب دیده کشور در اروپا قصد دارد برای تمدید وضعیت اضطراری تا آوریل 11, پس از ضبط بیش از 1,700 مرگ و میر.

بیشتر:

بیش از 14,500 اند از COVID-19 در سطح جهان است. برآورد 98,000 از 336.000 در افرادی که مبتلا به این بیماری در سراسر جهان بهبود, با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

من Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش وبلاگ از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, مارس 23

07:45 GMT – نمرات از مناطق تحت مستند

مقامات هند قرار داده اند حداقل 75 ولسوالی در سراسر کشور تحت سختگیرانه مستند پس از موارد از coronavirus تشخیص داده شد از این مناطق به عنوان جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور تشدید اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:20 GMT – امارات متحده عربی تعلیق مسافر حمل و نقل پرواز

امارات متحده عربی به جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی تعلیق همه مسافر و حمل و نقل پرواز برای دو هفته.

این کشور در اورژانس و مدیریت بحران و بدن خود را در سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در بیانیه ای تصمیم به توقف تمام پروازهای تجاری خواهد اثر را در 48 ساعت.

دبی معروف مراکز خرید نیز نزدیک “برای تجدید دوره دو هفته”.

تصمیم به بستن مراکز تجاری شامل مواد غذایی تازه بازارهای اما داروخانه ها و رسانه های خرده فروشی مواد غذایی باز خواهد ماند. رستوران ها محدود به خانه و تحویل.

امارات متحده عربی و تعلیق همه پروازهای مسافری بیش از شیوع کروناویروس

07:00 GMT – عربستان سعودی تحمیل غروب به طلوع حکومت نظامی

پادشاه عربستان سعودی سلمان اعلام کرد در سراسر کشور غروب به طلوع مقررات منع رفت و آمد از دوشنبه در تلاش برای محدود کردن گسترش جدید کروناویروس.

حکومت نظامی – از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح اعمال خواهد شد و به مدت 21 روز رسمی در حمله عربستان به گزارش به نقل از یک رویال سفارش.

این حرکت پس از عربستان سعودی روز یکشنبه گفت: تعداد COVID-19 موارد تا به حال شروع به پریدن کرد به 511 بالاترین در خلیج فارس.

06:50 GMT – مونته نگرو پرونده اول مرگ

یک زن 65 ساله فوت کرد و در مدت کوتاهی پس از ورود او در یک بیمارستان در پایتخت پودگوریتسا در یکشنبه شب RTCG گزارش شده است.

این مرد قبلا سفر به صربستان با توجه به پخش.

در حال حاضر 22 نفر تست مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس در کشور بالکان.

یکی دیگر از 5500 نفر مشکوک به ویروس تحت نظارت مقامات بهداشت و درمان گفت.

06:30 GMT – سه پزشکان مرگ از coronavirus در فیلیپین

حداقل سه پزشک فوت کرده اند در Phiippines که در آن هزاران نفر از کارکنان پزشکی braved برای درمان بیماران با وجود عدم دنده محافظ, مقامات گفت.

چند پزشکان دیگر گزارش شده بود و در شرایط بحرانی, در حالی که صدها نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی در قرنطینه پس از در معرض بودن به این ویروس در بیمارستان های مختلف در مانیل با توجه به بیمارستانها و همکاران.

سه پزشکان – متخصص قلب و عروق یک anaesthesologist و یک انکولوژیست – آلوده با ویروس در حالی که درمان بیماران در سه بیمارستان های مختلف در مانیل با توجه به فیلیپین انجمن پزشکی و بیمارستان ها.

غزه را تایید اولین coronavirus موارد

03:55 GMT – ما coronavirus بسته برگزار شد تا در مجلس سنا

ایالات متحده $1 تریلیون دلار به علاوه coronavirus پاسخ لایحه برگزار شده است تا توسط پارتیزان جنگ در سنا اما مذاکرات ادامه داد: بیش از دموکراتها خواستار بودجه بیشتر برای مراقبت های پزشکی و وزارت امور خارجه و تلاش های محلی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

اندازه گیری شود و پس از آن موفق به دریافت لازم 60 آرا در 100-عضو اتاق برای پاک کردن یک رویه مانع روز پس از مذاکرات.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این اینجا.

03:35 GMT – نیوزیلند به “رفتن به انزوا’

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio می گوید این کشور حرکت خواهد کرد و به بالاترین سطح هشدار با همه خدمات غیر ضروری مدارس و ادارات به احتمال بیش از 48 ساعت آینده.

این حرکت به معنی کافه و رستوران و سینما بسته شد. سوپر مارکت ها و داروخانه ها باقی خواهد ماند باز protocol wine studio گفت که این کشور به خوبی عرضه شده است.

تمام مدارس بسته خواهد شد از شنبه, او گفت:.

“نیوزیلند در حال حاضر آماده برای رفتن به انزوا” protocol wine studio یک کنفرانس خبری گفت.

03:25 GMT – اجتماعی جوامع که در آن فاصله و خود انزوا هستند غیر ممکن است

ایده “اجتماعی فاصله” و “خود-جداسازی” است که در کنار غیر ممکن است برای 44 ساله بانکوک اقامت Maliwan Kamdaeng; یکی از 100,000 زندگی مردم در خونگ Toey این شهر بزرگترین زاغه جامعه است.

مانند بسیاری از مردم در حل و فصل Maliwan زندگی با خانواده در یک خانه متوسط از چوب و فلز ورق فشرده با دیگران است که خط باریک کوچه. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نگرانی خود را در این داستان توسط Caleb Quinley.

Coronavirus: در سراسر جهان تشویق به خط مقدم پزشکی کارکنان

03:15 GMT – خطوط هوایی سنگاپور زمینه های بسیاری از ناوگان

خطوط هوایی سنگاپور قطع خواهد شد ظرفیت 96 درصد و زمین تقریبا تمام ناوگان خود را پس از coronavirus باعث سنگاپور به بستن مرزهای خود.

حامل می گوید: این بیماری همه گیر است که “بزرگترین چالش” آن را تا به حال مواجه شده است.

سنگاپور اعلام کرد در روز یکشنبه آن را نزدیک مرزهای خود را به کوتاه مدت بازدید کنندگان و ترانزیت مسافران پس از گزارش تعدادی از وارداتی موارد است. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آخرین وضعیت در سنگاپور در این گزارش از تام بنر.

03:05 GMT – زندانی Weinstein است coronavirus

Harvey Weinstein سابق تهیه کننده فیلم داعش تجاوز جنسی و تجاوز به عنف دارای آزمایش مثبت برای coronavirus به گفته یک مقام رسمی در زندان, افسران اتحادیه.

مایکل قدرت رئیس جمهور از نیویورک دولت اصلاح افسران پلیس و خیرخواه انجمن می گوید تیاو 68 سال قرار داده شده است در انزوا اما ابراز نگرانی برای, زندان, افسران که مناسب تجهیزات حفاظتی. اعضای هیات شده اند قرنطینه.

02:50 GMT – بیشتر موارد وارداتی coronavirus موجود در چین

چین همچنان برای دیدن موارد بیشتر از کروناویروس که از خارج از کشور وارد و ramping تا اقدامات کنترلی در مقابله.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید وجود دارد 39 موارد تایید شده در روز یکشنبه از 46 روز پیش از آن. همه درگیر ورود مسافران از خارج از کشور.

با 10 جدید وارداتی موارد پکن در حال گسترش است اقدامات شامل وارد عفونت با تمام پروازهای بین المللی در حال حاضر دور از پایتخت به شهرهای دیگر از جمله شانگهای.

China Beijing

پرواز منحرف و دور از پکن به منظور محدود کردن تعدادی از وارداتی موارد coronavirus در پایتخت [توماس پیتر/رویترز]

شانگهای و گوانگژو گفت: ورود مسافران بین المللی را تحت آزمون به صفحه نمایش برای coronavirus گسترش یک برنامه که قبلا فقط اعمال می شود به کسانی که از آینده به شدت تحت تاثیر قرار کشور است.

شانگهای گزارش 10 مورد جدید در روز یکشنبه.

02:45 GMT – امید رشد کره جنوبی شیوع کاهش

کره جنوبی گزارش کرده است که پایین ترین شماره جدید کروناویروس موارد پس از یک اوج در فوریه 29 و یک روند رو به پایین در روزانه عفونت بالا بردن امید شیوع بیماری ممکن است کاهش.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: وجود 64 موارد جدید در روز دوشنبه در نظر گرفتن مجموع به 8,961. مرگ و میر افزایش به 110.

شماره جدید مشخص شده 12 روز در یک ردیف کشور ارسال شده از عفونت های جدید در حدود 100 یا کمتر در مقایسه با 909 موارد ثبت شده در آخرین روز از ماه فوریه است.

در مقابل 257 بيمار منتشر شد, از بیمارستان که در آن آنها بوده است جدا شده برای درمان KCDC گفت.

02:40 GMT – کانادا می گوید که نمی خواهد شرکت در بازی های المپیک

کانادا گفته است که نمی خواهد ارسال یک تیم به بازی های تابستانی, در حالی که استرالیا گفته است که در حال آماده سازی برای به تعویق افتادن تا تابستان آینده.

“این AOC (استرالیا کمیته المپیک) معتقد است ورزشکاران ما در حال حاضر نیاز به اولویت سلامت خود و کسانی که در اطراف آنها و قادر به بازگشت به خانواده در گفتگو با ملی فدراسیون” از AOC در بیانیه ای گفت.

کانادا قبلا اعلام کرد که نمی خواهد ارسال آن تیم به بازی های المپیک و پارالمپیک در تابستان سال 2020 و خواستار به تعویق افتادن.

ما باید بیشتر در داستان بعد.

00:15 GMT – به تعویق انداختن بازی های المپیک ممکن است تبدیل به یک ‘گزینه’ – آبه

گمانه زنی ها همچنان بر سرنوشت بازی های المپیک است که با توجه به محل در ژاپن در ماه جولای

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تا به گفته مجلس است که به تعویق انداختن این بازی ها ممکن است تبدیل به یک گزینه اگر برگزاری این رویداد در آن “فرم کامل” غیر ممکن می شود.

او گفت: لغو یک گزینه نیست.

Tokyo Olympics Japan

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه در سمت چپ است گفت: توکیو بازی های المپیک می تواند به تعویق افتاد اما نمی شود لغو شد [فایل: Issei کاتو/رویترز]

00:10 GMT – نیوزیلند موارد منجر به مخالفت قرار می دهد کمپین در انتظار

نیوزیلند گزارش شده 36 اضافی تایید موارد coronavirus دو تا از آن ها مربوط به جامعه انتقال آن مدیر کل سلامت Dr اشلی بلومفیلد گفت: رسانه ها در روز دوشنبه.

مدت کوتاهی پس از شماره منتشر شد, مخالفان اعلام کرد که تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات است که با توجه به محل در ماه سپتامبر.

نیوزیلند در حال حاضر 102 موارد است.

00:00 GMT – دانشمندان انگلیسی برای پیگیری گسترش ویروس

انگلستان دانشمندان پیگیری خواهد شد گسترش جدید کروناویروس و سازمان دیده بان برای ظهور جهش با استفاده از توالی ژن به تجزیه و تحلیل این گونه باعث هزاران COVID-19 عفونت در سراسر کشور از دولت گفت: در روز دوشنبه.

محققان با جمع آوری اطلاعات از نمونه ها از بيماران آلوده در انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی دولت در بیانیه ای گفت.

دانشمندان خواهد شد و سپس نقشه و تجزیه و تحلیل کامل کدهای ژنتیکی از COVID-19 نمونه.

“توالی ژنومی به ما کمک خواهد کرد درک COVID-19 و گسترش آن. این نیز می تواند کمک راهنمای درمان در آینده و تاثیر مداخلات” پاتریک blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی گفت: در این بیانیه است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن همه آخرین به روز رسانی از دیروز (مارس 22).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>