Coronavirus به روز رسانی: NHL اعلام برنامه ریزی برای از سرگیری بازی

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 348,000 مردم در سراسر جهان است.

بیش از 5.5 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در ماه دسامبر ایالات متحده تبدیل شده است و این بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 1.6 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 98,717 مرگ و میر.

امروز بزرگترین تحولات:

 • NHL اعلام برنامه ریزی برای از سرگیری بازی
 • کالیفرنیا بازگشایی مو سالن آرایشگاه در 47 امور خارجه 58 شهرستانهای
 • ‘درب باز است’ به برگزاری کنوانسیون حزب جمهوری خواه در فلوریدا فرماندار می گوید
 • انگلستان اجازه داروی آزمایشی remdesivir برای COVID-19 بيمار
 • در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

  6:39 بعد از ظهر: NHL اعلام چارچوب برای از سرگیری بازی

  لیگ ملی هاکی در وقفه از مارس 12, اعلام کرد قصد خود را برای راه اندازی مجدد تیم اردوگاه های آموزشی در اواسط ماه جولای در آماده سازی برای اصلاح شده پلی آف جام استنلی برگزار می شود در دو “hub” شهرستانها.

  بیست و چهار لیگ 31 تیم بعد از بازگشت به یخ به رقابت جام استنلی از 16 تیم که معمولا برگشتی.

  هر یک از این دو کنفرانس انجام خواهد شد بازی خود را در یک “هاب” شهر به انتخاب از میان شیکاگو, کلمبوس, Dallas, ادمونتون, لاس وگاس, لس آنجلس, مینیاپولیس-سنت پل پیتسبورگ تورنتو و ونکوور, لیگ, مقامات گفت.

  چهار تیم برتر هر کنفرانس به یک بازی round-robin سری به تعیین بذر در حالی که این کنفرانس باقی مانده هشت تیم بازی خواهد کرد بهترین-از-پنج دور مقدماتی با برندگان پیوستن به بالا دانه برای پلی آف’ دور اول.

  بازی تاریخ و سری فرمت ها هنوز اعلام نشده و بستگی به شرایط پزشکی و مقررات دولت.

  “ما امیدوار به بازگشت به بازی برنامه ما اجازه خواهد داد تا کامل فصل و جایزه جام استنلی در یک شیوه ای است که در آن سلامت و ایمنی از بازیکنان ما روی یخ مقامات تیم کارکنان و همراه افراد درگیر میباشد” کمیسر گری Bettman در بیانیه ای گفت.

  مقامات با انجمن ملی بسکتبال که فصل اجرا می شود تقریبا موازی به NHL در حال برگزاری اکتشافی مذاکرات با شرکت والت دیزنی, ABC News,’ شرکت مادر در مورد از سرگیری NBA فصل در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو فلوریدا در اواخر ژوئیه لیگ مقامات می گویند.

  6:10 بعد از ظهر: فورد مکث تولید در کانزاس سیتی گیاه

  کمی بیش از دو هفته پس از بازگشایی آن کانزاس, شهرستان کارخانه فورد موتور شرکت. است متوقف شده تولید پس از یکی از آن کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19 خودروساز اعلام کرد.

  تولید ون فورد ترانزیت در کانزاس سیتی کارخانه مونتاژ در Claycomo میسوری است به طور موقت متوقف شد تا عمیق تمیز تکمیل شده است این شرکت اعلام کرد. این گیاه همچنین تولید F-150 pickup truck.

  “[ما] پروتکل تماس برای ما به تمیز و ضد عفونی کردن کارکنان در محل کار, تجهیزات, تیم منطقه و مسیر است که کارمند در زمان در حالی که در کارخانه امروز” این شرکت در بیانیه ای گفت. “ما اطلاع مردم شناخته شده است در تماس نزدیک با فرد آلوده و درخواست از آنها برای خود قرنطینه برای 14 روز.”

  پس از بسته شدن آن در ایالات متحده کارخانه در اواسط ماه مارس فورد از سر تولید در بسیاری از گیاهان از جمله کانزاس سیتی, on May 18. جدید پروتکل های ایمنی شامل حفظ شش پا از فاصله در ایستگاه های کاری با پوشیدن ماسک و در برخی موارد در صورت سپر و متوسط اسکن پس از ورود به ساختمان.

  5 p. m.: کالیفرنیا بازگشایی مو سالن آرایشگاه در اکثر استان ها

  مو سالن آرایشگاه هم اکنون می توانید بازگشایی در 47 کالیفرنیا 58 شهرستانهای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: به عنوان دولت حرکت می کند به “فاز سه” از بازگشایی.

  “چهل و هفت شهرستان را به خود گواه به داشتن برنامه عمل آن را به عنوان مربوط به PPE داشتن تعداد کافی تست توانایی همگروهی افرادی که آزمایش مثبت یا کسانی که آمده اند به تماس با کسی که آزمایش مثبت,” او گفت:.

  فروشگاه های خرده فروشی نیز می تواند بازگشایی با ایمنی مناسب تغییرات و مکان عبادت می توانید باز با 25 درصد ظرفیت یا 100 نفر حداکثر, او گفت:.

  دستورالعمل برای مراقبت از کودکان و اردوهای تابستانی به شمار می رود منتشر شده در روز چهارشنبه در حالی که برنامه ای برای تلویزیون و سینما شد و در این هفته و یا بیش از آخر هفته Newsom گفت.

  نزدیک به 100,000 کالیفرنیا تشخیص داده شده اند و بیش از 3,800 از دست داده اند و زندگی خود را با توجه به این ویروس Newsom گفت.

  لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  3:31 p. m.: ‘درب باز است’ به برگزاری جمهوریخواه در فلوریدا., فرماندار می گوید

  فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز سه شنبه نشانه باز بودن به میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در فلوریدا.

  این می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یادبود توییتی یک تهدید برای حرکت کنوانسیون از کارولینای شمالی اگر دولت جنوب را “دموکرات فرماندار” روی کوپر نمی خواهد تضمین کند که یک “حضور کامل در عرصه” اجازه داده می شود در ماه اوت است.

  De Santis گفت: “فلوریدا دوست دارم به RNC. هک, من یک جمهوری خواه این امر می تواند خوب برای ما این DNC در شرایط از نظر اقتصادی زمانی که شما صحبت کردن در مورد رویدادهای مهم مانند آن.”

  “درب باز است, ما می خواهیم به گفتگو,” او گفت:.

  اما DeSantis نیز خواست که دولت را “جاودانه” با هر گونه محدودیت ایمنی میزبان این رویداد در محل جایگزین.

  “پس وضعیت من در همه این است که ما باید سعی کنید به آن را انجام داده به عنوان بهترین ما می توانیم و مطابق با هر آنچه که نیازهای ایمنی,” او گفت:. “اما شما می دانید که دولت او خواهد بود صحبت کردن در مورد ایمنی محدودیت های رئیس دولت پس اگر او را به انجام یک کنوانسیون بدیهی است که او را از تو می خواهم به رعایت هر چه آنها می گویند. بنابراین اگر ما می توانید دریافت کنید که انجام داده و انجام آن را در راه است که امن است که می تواند تاثیر اقتصادی برای ایالت فلوریدا است.”

  کارولینای شمالی, وزارت بهداشت و خدمات انسانی وزیر مندی کوهن با ارسال نامه ای به کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه مدیر عامل مارسیا لی کلی درخواست “یک برنامه نوشته شده” چگونه به “رویکرد COVID-19 جنبه های ایمنی کنوانسیون.”

  در این نامه — به دست آمده توسط ABC رالی ایستگاه WTVD — می آید در پاسخ به رئیس جمهور توییت در روز دوشنبه و تایید می کند که RNC و مقامات دولتی در کارولینای شمالی بودند که در مذاکرات در مورد کنوانسیون برنامه ریزی به تازگی به عنوان جمعه.

  “ما همچنین در مورد روز جمعه نیاز به برنامه ریزی برای سطوح مختلف تاثیر COVID-19 تا RNC کنوانسیون تدارکات می تواند متناسب با COVID-19 وضعیت ما خودمان را پیدا کنید در پایان ماه اوت” کوهن نوشت.

  او خواست RNC به نظر در “چند سناریو” را به عنوان آنها همچنان به حرکت رو به جلو با برنامه ریزی.

  کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر گفت: بعد از ظهر سه شنبه “آن را OK به کنوانسیون های سیاسی به سیاسی اما پاسخ همه گیر نمی شود. در حال حاضر ما شده است در گفتگو با RNC در مورد نوع کنوانسیون که آنها نیاز به اجرا و نوع از گزینه های است که ما باید بر روی میز است.”

  “ما خواسته RNC در حال حاضر به ما در نوشتن خود را پیشنهاد” کوپر گفت. “ما خواسته نسکار به انجام همان چیزی نسکار انجام یک کار خوب در این آخر هفته از اجرای طرح خود را از چهره و پوشش اجتماعی فاصله علامت تمیز کردن.”

  کارولینای شمالی بیش از 24,000 افراد مبتلا به کوروناویروس. حداقل 766 نفر کشته شده اند.

  کوپر هشدار داد سه شنبه “بیش از آخر هفته ما شاهد بالاترین ما یک روز افزایش موارد مثبت و بالاترین ما بعد از بستری شدن در بیمارستان است.”

  “این ویروس همچنان یک تهدید جدی است و ما نمی توانیم اجازه دهید ما گارد پایین” کوپر گفت.

  3:10 بعد از ظهر: ویرجینیا نیاز به پوشش صورت در عمومی

  همه سنین 10 و بالاتر در ویرجینیا باید از پوشیدن چهره و پوشش زمانی که در داخل و یا در یک محل عمومی شروع این جمعه ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت.

  این شامل در حالی که در حمل و نقل عمومی در حالی که در داخل همه مراقبت شخصی و نظافت میلادی و در حالی که در داخل مواد غذایی و آشامیدنی موسسات.

  استثنا برای خوردن و نوشیدن و ورزش و همچنین اگر شرایط بهداشتی جلوگیری از ساکنان از پوشیدن پوشش, او گفت:.

  اجرای قانون نمی خواهد که نقش مهمی در ساخت مطمئن شوید که مردم با پوشیدن ماسک نرتهم گفت.

  ویرجینیا بیش از 39,000 موارد coronavirus. حداقل 1,236 نفر کشته شده اند.

  2:20 بعد از ظهر: شیکاگو رمپ تا تماس ردیابی

  شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: این شهرستان ramping تا در سطح جامعه تماس با ردیابی با 56 میلیون دلار درخواست برای پیشنهاد (RFP) برای گسترش تماس با ردیابی.

  Lightfoot گفت: 85 درصد از بودجه خواهد شد به کارگردانی به پشتیبانی از حداقل 30 سازمان که در محله و یا مبتنی بر سرویس ساکنان بسیاری نهفته COVID-19.

  حداقل 600 نفر را به پیوستن به تماس با ردیابی تیم شهردار گفت.

  شیکاگو بیش 42,000 موارد COVID-19. ایلینوی بیش از 110,000 موارد است.

  11:57 صبح: بیش از 600 TSA کارکنان تست مثبت

  در مجموع 614 TSA کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به آژانس.

  بیش از 400 نفر از کسانی که کارمند باید پس از بهبود از ویروس. شش TSA کارکنان فوت کرده اند از ویروس.

  TSA در هفته گذشته گفت: این نورد تنظیم قوانین برای سفر در طول بیماری همه گیر.

  آگهی در حال حاضر مجاز به آوردن یک ضد عفونی کننده دست ظرف تا 12 اونس در خود حمل کیسه.

  همچنین به جای توزیع خود را از کاغذی یا الکترونیکی پاس شبانه روزی بیش به TSA افسر مسافران می تواند محل عبور شبانه روزی به طور مستقیم بر روی اسکنر.

  10:30 a. m.: نیوجرسی می توانند رزومه کاری نرم افزار های ورزشی

  در نیوجرسی که در آن بیش 155,000 مردم تشخیص داده شده اند با coronavirus مدارس می تواند نگه دارید, هوای آزاد, مراسم فارغ التحصیلی آغاز جولای 6, تا زمانی که آنها را مطابق با اجتماعی فاصله Gov. Phil مورفی توییتی صبح روز سه شنبه. هدایت خواهد شد منتشر شده در چهارشنبه, او گفت:.

  مورفی نیز در توئیتر خود نوشت که دولت را تیم های ورزشی حرفه ای می توانند رزومه کاری آموزش و رقابت “اگر لیگ را انتخاب کنید به حرکت در این جهت است.”

  “ما شده اند در بحث ثابت با تیم های مورد پروتکل های لازم برای حفاظت از سلامت و ایمنی بازیکنان و مربیان و پرسنل” مورفی گفت.

  نیوجرسی در حال حاضر 23 نفر از Multisystem التهابی سندرم در کودکان (MIS-C) یک coronavirus مرتبط با بیماری در کودکان

  کودکان در محدوده سنی 1 تا 18. همه آنها نیاز به بستری.

  “کودکان مبتلا به این سندرم ممکن است نیاز به فشرده بیمارستان مراقبت. این مهم است که پدر و مادر مراحل را برای جلوگیری از کودکان از قرار گرفتن در معرض به COVID-19” گفت: نیوجرسی کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli. “فیزیکی فاصله از دیگران با استفاده از پوشش صورت و تمرین خوب بهداشت دست ها بهترین راه برای جلوگیری از COVID-19.”

  علائم رایج این بیماری شامل تب مداوم و تحریک پذیری و یا کندی, درد شکم, اسهال, استفراغ, بثورات جلدی, ورم ملتحمه بزرگ شدن غدد لنفاوی در یک طرف گردن قرمز ترک خورده لب و یا زبان سرخ و ورم دست و پا.

  “ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید اشاره کرد که این سندرم التهابی نیز می تواند مشخص التهاب شديد قلب, عروق خونی دستگاه گوارش و یا ارگان های دیگر تصور می شود ناشی از یک واکنش به coronavirus” نیوجرسی وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “سندرم دارای ویژگی های مانند بيماری کاوازاکی و سمی-سندرم شوک.”

  8:14 صبح: Coronavirus موارد بالا 115,000 در آفریقا

  بیش از 115,000 مردم در آفریقا در حال حاضر تشخیص داده شده است با COVID-19 با توجه به تعداد نگهداری آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

  بیش از 46,000 از این بیماران بهبود یافته اند از این بیماری تا کنون در حالی که حداقل 3,471 دیگران فوت کرده اند.

  آفریقای جنوبی کشوری با بیشترین تعداد موارد تایید شده در قاره آفریقا — بیش از 23,000 — و آن شهرستان بندر کیپ تاون مرکز. اما مصر دارای بالاترین تعداد مرگ و میر نزدیک به 800.

  اگر چه در حدود نیمی از کشورهای آفریقایی را به جامعه انتقال رمان coronavirus آفریقا است که حداقل آسیب دیده منطقه در سطح جهان از نظر تعداد موارد و مرگ و میر گزارش شده به سازمان بهداشت جهانی است.

  “البته این اعداد اصلا رنگ تصویر کامل” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روز دوشنبه نشست خبری. “تست ظرفیت در آفریقا هنوز در حال ramped و یک احتمال وجود دارد که برخی از موارد ممکن است از دست رفته. اما حتی پس از آفریقا به نظر می رسد که تا کنون در امان است مقیاس شیوع ما دیده می شود در مناطق دیگر.”

  7:25 صبح: انگلستان اجازه داروی آزمایشی remdesivir برای COVID-19 بيمار

  بریتانیا داروهای آژانس مجاز به استفاده از داروی آزمایشی remdesivir برای coronavirus بیماران در کشور است.

  انگلستان داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس اعلام کرد که این امر حمایت از استفاده از remdesivir ساخته شده توسط ایالات متحده شرکت biopharmaceutical جلعاد برای درمان بزرگسالان و نوجوانان بستری با موارد شدید COVID-19.

  “ما متعهد به تضمین این که بیماران می توانید دسترسی سریع به جدید امیدوار کننده برای درمان COVID-19” دکتر ژوئن Raine آژانس ارشد اجرایی در بیانیه ای گفت:.

  Remdesivir ارائه خواهد شد به انگلستان خدمات درمانی رایگان توسط جلعاد و خواهد بود برای بیماران مبتلا به “بالا برآورده نشده نیاز پزشکی تعیین شده توسط یک پزشک” با توجه به آژانس. این دارو نیز همچنان مورد استفاده در این کشور آزمایش های بالینی.

  جلعاد در اصل remdesivir برای درمان بیماران مبتلا به ابولا ویروس بیماری است. اما داروهای ضد ویروسی شنود گذاشته شده است به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19.

  اگر چه آزمایشات بالینی هنوز در راه در سراسر جهان برای تعیین اینکه آیا remdesivir در واقع موثر در برابر رمان coronavirus داده های اولیه امیدوار کننده است.

  نتایج اولیه منتشر شده در ماه گذشته از یک NIH دادگاه در بیش از 1000 نفر به شدت بیمار با COVID-19 در 75 بیمارستان ها در سراسر جهان نشان داد که کسانی که موفق به دریافت remdesivir بهبود 31 درصد سریعتر از آنان که داده شدند دارونما.

  6:58 صبح: روسیه گزارش رکورد روزانه سنبله در coronavirus مرگ و میر

  روسیه روز سه شنبه گفت که این ثبت یک رکورد 174 coronavirus مربوط به مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن در سراسر کشور تلفات به 3,807.

  آخرین افزایش روزانه در COVID-19 تلفات میشکند کشور رکورد قبلی از 153 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه. اما به طور کلی شمارش است که هنوز هم بطور قابل توجهی پایین تر از بسیاری از کشورهای دیگر ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

  روسیه coronavirus پاسخ دفتر مرکزی همچنین گزارش 8,915 موارد جدید COVID-19 در طول همان دوره 24 ساعته قرار دادن این کشور تعداد در 362,342.

  آخرین روزانه caseload است از اوج 11,656 عفونت های جدید گزارش شده در مارس 11, که در طی آن روسیه ثبت نام بیش از 10 ، 000 مورد جدید در هر روز بیش از یک دوره 12 روزه. پس از آن روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید دارای ماند حدود 9000 در هر روز.

  ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه شروع به کاهش در سراسر کشور مستند در اوایل این ماه با وجود افزایش تعداد موارد در زمان.

  بیش از آخر هفته به برزیل پیشی گرفتن از روسیه به عنوان کشور دوم-بیشترین تعداد مبتلا COVID-19 نفر در جهان, پشت, ایالات متحده آمریکا با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  6:02 صبح: انگلستان وزیر استعفا بیش ارشد یکی از دستیاران مستند جنجال

  یک کاربر وزیر بریتانیا در پارلمان استعفا داد بیش از این بحث در اطراف نخست وزیر بوریس جانسون نزدیک ترین دستیار دومینیک کامینگز که مسخره در سراسر کشور مستند محدودیت در ماه مارس.

  داگلاس راس استعفا از پست خود به عنوان مجلس تحت-وزیر خارجه اسکاتلند در روز سه شنبه گفت: در بیانیه ای “وجود دارد چقدر من هنوز هم امیدوار به کار در این نقش اما حوادث در طول چند روز گذشته متوسط من دیگر نمی تواند در خدمت به عنوان یک عضو از این دولت است.”

  راس’ استعفا می آید بر روی پاشنه از یک بیانیه مطبوعاتی ساخته شده توسط کامینگز که او در آن بستری رانندگی خود را فرزند و همسر بیمار بیش از 250 مایل با از خود در لندن خانه به خانه پدر و مادر در شمال انگلستان در پایان ماه مارس در این مستند. او گفت که او را نمی هر گونه توقف در طول راه.

  “من نگران بود که اگر من و همسرم هر دو به طور جدی بیمار احتمالا در بیمارستان بستری وجود دارد هیچ کس در لندن است که ما می توانید بپرسید که به دنبال پس از کودکان ما و خود را به COVID,” کامینگز گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

  پس از ورود در منزل پدر و مادر او کامینگز گفت: توسعه علائم COVID-19 در حالی که همسر او شروع به احساس بهتر است. 4-year-old son نیز بیمار و صرف یک شب در بیمارستان اما در نهایت آزمایش منفی برای ویروس. به عنوان آنها بهبود کامینگز گفت: او به دنبال “متخصص مشاوره پزشکی” و گفته شد آن را امن برای درایو خانواده اش بازگشت به لندن در اواسط ماه آوریل است. او می گوید که او عمل “منطقی و قانونی” و گفت که او نمی حسرت آنچه که او انجام داد.

  “در حالی که نیت ممکن است به خوبی معنای واکنش به این خبر نشان می دهد که آقای Cummings, تفسیر دولت توصیه شد به اشتراک گذاشته شده توسط اکثریت قریب به اتفاق افرادی که انجام داده اند به عنوان دولت پرسید:” راس گفت: در بیانیه خود روز سه شنبه. “من باید ترکیبات که نمی توانید برای خداحافظی به عزیزان; خانواده هایی که نمی تواند سوگواری با هم; افرادی که نمی مراجعه بیمار و بستگان چرا که آنها به دنبال دستورالعمل های دولت است. من نمی توانم در ایمان خوب است به آنها بگویید که آنها اشتباه و یک مشاور ارشد دولت درست بود.”

  جانسون کرده بود توسط خود مشاور ارشد گفت: در روز یکشنبه که او معتقد است کامینگز عمل “مسئولانه از نظر قانونی و با صداقت است.”

  5:24 a. m.: ما گزارش بیش از 19,000 جدید کروناویروس موارد

  بیش از 19,000 مردم در ایالات متحده تشخیص داده شد با COVID-19 روز دوشنبه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  این کشور همچنین گزارش داد بیش از 500 جدید و میر ناشی از این بیماری در همان روز.

  ایالات متحده تا کنون سخت ترین ضربه ملت در coronavirus بیماری همه گیر. نیویورک باقی مانده بدترین ضربه امور خارجه ایالات متحده با حداقل 362,764 موارد تشخیص داده شده و 23,488 مرگ و میر با توجه به آخرین داده ها از ایالت نیویورک وزارت بهداشت.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • 3:50 a. m.: امریکا بزرگترین شرکت هواپیمایی فایل برای ورشکستگی آمریکا حفاظت

  امریکا بزرگترین شرکت هواپیمایی برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از روز سه شنبه به عنوان صنعت سفر قرقره از تاثیر مستندات ، quarantines و دیگر محدودیت های اعمال شده توسط دولت ها در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

  LATAM گروه شرکت های هواپیمایی گفت: آن و شرکتهای تابعه در شیلی, کلمبیا, اکوادور و پرو و ایالات متحده به دنبال ورشکستگی دادگاه حفاظت در نیویورک است.

  “آمریکا فصل 11 مالی فرایند سازماندهی مجدد را فراهم می کند روشن و هدایت فرصت را به کار با ما طلبکاران و سایر ذینفعان به منظور کاهش بدهی های ما آدرس و چالش های تجاری است که ما مانند دیگران در صنعت ما رو به عنوان یک گروه” سانتیاگو, شیلی-بر اساس شرکت در بیانیه ای گفت شنبه. “این است که بسیار متفاوت از مفهوم ورشکستگی در کشورهای دیگر است و نه انحلال اقدام.”

  LATAM مدیر عامل شرکت هواپیمایی روبرتو Alvo گفت: گروه “متعهد به ادامه پرواز.” از تشکیل پرونده ورشکستگی تحت تاثیر قرار نمی تلاش برای بازگشت به طور منظم عملیات و شرکت را احترام به تعهدات خود با محموله مشتریان. مسافران با موجود بلیط کوپن و مایل هوا هنوز هم می توانید از آنها استفاده کنید.

  “با توجه به تاثیر که COVID-19 تولید بحران تا به حال در صنعت حمل و نقل هوایی LATAM شده است مجبور به ایجاد یک سری از بسیار دشوار است تصمیم گیری در چند ماه گذشته” Alvo گفت: در یک پیام ویدئویی سه شنبه. “این شده است با هدف حصول اطمینان از حفاظت از این گروه ادامه عملیات و تعهدات.”

  LATAM هواپیمایی آمریکای جنوبی بزرگترین حامل مسافر ترافیک. این عمل در حدود 1,300 پرواز در روز و حمل و نقل یک رکورد 74 میلیون مسافر در سال گذشته با توجه به شرکت اخیر گزارش سالانه.

  “تمرکز ما روی به دنبال به سمت یک پست-COVID آینده و محور ما در کسب و کار تحول” Alvo گفت: “به طوری که ما ممکن است در انطباق با دنیای جدید و جدید و در حال تحول راه پرواز که در آن سلامت و ایمنی مسافران ما و کارکنان در اولويت اول قرار دارد.”

  ABC News’ دی Carden, Kendall Karson دختر Lobzina آماندا Maile بانی, Mclean, سارا پلمه و اریک اشتراوس کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>