Coronavirus به روز رسانی: ایتالیا گزارش 812 مرگ و میر در یک روز

مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایتالیا افزایش یافت 812 به 11,591 در حالی که تعداد کل عفونت رسید گذشته 100,000 با 4,050 مورد جدید گزارش شده است.

بیش از 800 نفر در اسپانیا در طول 24 ساعت گذشته – رسیدن به 7,340 – در حالی که در ایران مرگ و میر بالا رفت و 117 به 2,757.

در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید دستورالعمل های فدرال اجتماعی فاصله تا آوریل 30 پس از یک مقام بهداشتی هشدار داد بين 100000 تا به 200,00 مردم می میرند و از coronavirus در ایالات متحده است.

آمریکا 139,000 تایید عفونت بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

بیشتر:

در سراسر جهان تعداد کل عفونت های ثبت شده از ابتدای شیوع رسیده بیش از 740,000. برخی از 156,000 مردم بهبود در سطح جهانی و در حالی که بیش از 35 ، 000 فوت کرده اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, مارس 30

16:50 GMT – مهاجران در هند با اسپری ضد عفونی کننده برای مبارزه با کروناویروس

هندی سلامت کارگران را ناشی از خشم توسط پاشش یک گروه از مهاجران با مواد ضد عفونی کننده در میان ترس است که حرکت در مقیاس بزرگ از مردم از شهرها به روستاها در معرض خطر گسترش coronavirus.

فیلم نشان داد که یک گروه از کارگران مهاجر نشسته در یک خیابان در بریلی ضلع یک منطقه در ایالت شمالی اوتار پرادش به عنوان مقامات بهداشتی در لباس محافظ استفاده hosepipes به douse آنها در مواد ضد عفونی کننده باعث خشم در رسانه های اجتماعی.

اینجا بیشتر بخوانید.

پلیس هند از استفاده از زور علیه coronavirus مستند مجرم

16:16 GMT – ایتالیا coronavirus مرگ و میر افزایش 812; تعداد موارد جدید به شدت کاهش می یابد

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا صعود توسط 812 به 11,591 مدنی سازمان حفاظت گفت.

اما تعداد موارد جدید افزایش فقط 4,050 کمترین میزان از مارس 17, ضربه در مجموع 101,739 از قبلی 97,689.

برخی از 5,217 موارد ثبت شده در روز یکشنبه و 5,974 در روز شنبه.

16:10 GMT – انگلستان coronavirus تلفات به 1,408

انگلستان coronavirus مرگ و میر افزایش به 1,408 با توجه به آمار و ارقام منتشر افزایش از 180 کوچکتر افزایش نسبت به قبلی مجموعه ای از اعداد است.

قبلی شاهد افزایش مرگ و میر افزایش 209.

بیشتر:

16:00 GMT – ایتالیا اپیدمی باید ثبات به زودی اما هوشیاری مورد نیاز – که

مستندات و اقدامات سختگیرانه در محل در ایتالیا برای دو هفته گذشته باید منجر شود به زودی به یک تثبیت کننده در آن coronavirus اپیدمی اما هوشیار پیگیری مورد نیاز خواهد بود یک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت.

“ما امیدواریم که ایتالیا و اسپانیا تقریبا وجود دارد اما این ویروس نمی خواهد به پایین خود به خود آن نیاز به تحت فشار قرار دادند پایین از طریق سلامت عمومی تلاش های” دکتر مایک رایان که بالا اضطراری متخصص در یک کنفرانس خبری گفت.

در ایتالیا رایان گفت: “ما باید شروع به دیدن تثبیت کننده. در این موارد ما امروز می بینیم واقعا منعکس مواجهه دو هفته پیش است.”

‘در خانه بماند!’: ایتالیایی شهرداران درخواست برای ساکنان

15:54 GMT – نتانیاهو تحت قرنطینه به عنوان دستیار تست مثبت برای COVID-19

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و مشاوران نزدیک خود را که قرار است تحت احتیاطی قرنطینه بعد از یک عضو ستاد در دفتر خود آزمایش مثبت برای coronavirus میگویند.

در یک بیانیه نتانیاهو گفت: دفتر قرنطینه تصمیم بود پیشگیرانه به عنوان جانباز نخست وزیر نشده بود در سال های اخیر مجاورت با بیمار کارمند.

اینجا بیشتر بخوانید.

15:30 به وقت تهران – بومی رهبران موضوع درخواست COVID همه گیر حفاظت

بومی رهبران از سراسر جنوب امریکا صادر جان درخواست برای حفاظت در برابر COVID-19 همه گیر داد که این ویروس به شمار یک “تهدید وجودی” به جوامع خود.

با میلیاردها محدود به خانه های خود را به عنوان جهان تلاش می کند به سرعت خود بی سابقه ای گسترش قبایل در آمازون و Chaco در مناطق در حال اصرار دولت برای اطمینان از قلمرو خود محافظت در برابر بیگانگان احتمالا حمل coronavirus.

“مردم بومی زندگی در جداسازی داوطلبانه به ویژه آسیب پذیر هستند به بیماری های عفونی به عنوان آنها لازم نیست که هر گونه ایمنی در برابر بسیاری از بیماریها گفت: Claudette Labonte از کنگره سازمان های بومی از حوضه آمازون (COICA).

15:20 به وقت تهران – کلمبیا چریک ELN اعلام آتش بس یک طرفه از میان همه گیر

این ارتش آزادی بخش ملی (ELN) بزرگترین فعال چریکی در کلمبیا را رعایت آتش بس یک طرفه برای یک ماه از تاریخ 1 آوریل در تلاش برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس آن گفت.

مقامات بهداشتی در آند کشور گزارش داده اند 702 موارد و 10 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

“ملی ارتش آزادی بخش در نظر گرفته آن را محتاطانه اعلام فعال آتش بس یک طرفه برای یک ماه تا آوریل 30, در یک ژست بشردوستانه از ELN به کلمبیا مردم که رنج می برند از ویرانی coronavirus” به چپ گروه های شورشی گفت: در وب سایت خود را.

کشورهای آمریکای لاتین اقدامات مختلف شامل ویروس

15:00 GMT – New Zealand police سایت سقوط به عنوان کیوی تبدیل به خاموش کردن snitches

زلاند نو تبدیل شده اند بسیار مشتاق به گزارش همسایگان خود برای شکستن coronavirus مستند قوانین است که پلیس گفت: یک وب سایت اختصاص داده شده به پرداختن به موضوع سقوط کرد و به زودی پس از رفتن زندگی می کنند.

ساکنان تحت دستور به ماندن در خانه باقی می ماند و یا حداقل دو متر (6.5 فوت) از هم جدا اگر آنها باید بیرون بروید.

“ما تا به حال از 4200 گزارش از مردم اعتقاد دیگران نیست, مطابق,” کمیسر پلیس مایک بوش به خبرنگاران گفت. “این نشان می دهد که چگونه تعیین می شود کیوی هستند که هر کس مطابق با ما.”

بوش گفت: نقض شامل یک حزب از حدود 60 نفر در یک backpacker خوابگاه در قوینستون و گردشگران در ادامه به سفر به این کشور در campervans.

14:40 GMT – نمایشگاه اکسپو 2020 دبی کمیته توصیه می کند یک سال تاخیر برای جهانی عادلانه

نمایشگاه اکسپو 2020 دبی کمیته راهبری موافقت کرده است برای مطالعه به تعویق انداختن این نمایشگاه توسط یک سال پس درخواست توسط عضو آمار coronavirus برگزارکنندگان گفت.

تصمیم نهایی در مورد به تعویق افتادن این رویداد با توجه به شروع در ماه اکتبر خواهد بود ساخته شده توسط Bureau International des Expositions’ (BIE) کمیته اجرایی و حاکم بر بدن مجمع عمومی گفت: بیانیه صادر شده توسط سازمان.

“بسیاری از کشورها شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر COVID-19 و بنابراین آنها ابراز نیاز برای به تعویق انداختن افتتاح نمایشگاه اکسپو 2020 دبی یک سال به آنها را قادر به غلبه بر این چالش” اکسپو 2020 دبی مدیر کل Reem Al Hashimy, گفت:, و اضافه کرد که امارات متحده عربی در حمایت از پیشنهاد.

A traveller wears a mask as he pushes a cart with luggage at the Dubai International Airport, after the UAE's Ministry of Health and Community Prevention confirmed the country's first case

امارات متحده عربی قرار داده است محدودیت های متعددی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که شامل تعلیق پروازهای بین المللی [فایل: کریستوفر پایک/رویترز]

14:21 GMT – لهستان انتظار افزایش شدید عفونت کروناویروس

لهستان در انتظار یک رشد سریع در coronavirus موارد وزیر بهداشت Lukasz Szumowski گفت: به عنوان کشور پرانتز برای محدودیت های جدید با هدف مهار بیماری همه گیر.

تا کنون 1,984 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در کشور 38 میلیون در حالی که 26 نفر فوت کرده, با توجه به وزارت بهداشت.

“ما در حال ورود به یک مرحله جدید از این بیماری همه گیر … ما انتظار یک رشد بسیار سریع در تعدادی از عفونت ها در هفته های آینده. این تعداد خواهد شد افزایش در نمایی,” Szumowski گفت: کنفرانس خبری.

14:05 GMT – مجارستان تصویب اضافی قدرت دولت با هیچ پایان تاریخ

مجارستان مجلس به تصویب یک لایحه به نخست وزیر ویکتور اوربان دولت قدرت فوق العاده ای در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بدون تنظیم پایان تاریخ انقضا.

این لایحه توسط دولت را فیدز و دیگر حامیان دولت با 137 رای موافق به 53 برابر. آن نیاز 133 رای به تصویب.

آن را مورد انتقاد قرار گرفته توسط اپوزیسیون را در نهادهای بین المللی و گروه های مدنی برای عدم شامل یک تاریخ انقضا برای دولت توانایی حکومت توسط فرمان.

این همچنین شامل اقدامات در برابر اطلاعات نادرست که نگرانی آنها از آنها استفاده می شود می تواند توسط دولت به پوزه رسانه های مستقل.

اینجا بیشتر بخوانید.

13:45 GMT – اتحادیه اروپا لیست ‘بحرانی کارگران نیاز به عبور از مرزها

اتحادیه اروپا منتشر شده یک لیست از “بحرانی کارگران” آن می گوید: باید اجازه داده شود ادامه داد: آزادی از جنبش در سراسر داخلی آن مرزها با وجود اضطراری coronavirus اقدامات است.

“بسیاری از آنها دارای شغل هستند که برای ما مهم است همه را از طریق بحران” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: در یک پیام ویدئویی.

دستورالعمل قرار داده بودند را به عنوان اجرایی اتحادیه اروپا در تلاش برای حفظ وحدت و قوانین در سراسر اتحادیه اروپا پس از برخی از اعضای دولت در زمان جانبه گام برای محدود کردن ورود شهروندان اتحادیه اروپا.

بیشتر:


سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف بیش از همکار من Umut Uras


12:50 به وقت تهران – توکیو در بازیهای المپیک را از جولای سال آینده

توکیو بازی های المپیک برگزار خواهد شد از ماه ژوئیه 23 اوت 8, 2021, پس از آنها به تعویق افتاد هفته گذشته توسط کمیته بین المللی المپیک (IOC) و برگزارکنندگان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بازی در اصل برنامه ریزی شده برای اجرا از تاریخ 24 ژوئیه تا اوت 9..

اینجا بیشتر بخوانید.

A passerby wearing a protective face mask, following an outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), walks past the Olympic rings in front of the Japan Olympics Museum in Tokyo, Japan March 24, 202

بازی های المپیک در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در ماه جولای این سال [Issei کاتو/رویترز]

12:40 GMT – هلندی coronavirus موارد افزایش 884: مقامات بهداشتی

تعداد تایید coronavirus موارد در هلند افزایش یافت به 11,750 از یک روز قبل از آن با 884 موارد جدید 93 جدید, مرگ و میر, سلامت, مقامات گفتند.

هلند’ موسسه ملی بهداشت (RIVM) تایید شماره یک 8.1 درصد افزایش در موارد روی آن حساب رسمی توییتر.

تعداد کل مرگ و میر افزایش یافته و به 864.

12:27 GMT – Coronavirus اقتصاد: Recesssion یا افسردگی

تعداد فزاینده ای از اقتصاددانان هشدار از رکود اقتصادی در ایالات متحده و اروپا و در سطح جهان به عنوان coronavirus مهار اقدامات را به تمام بخش های اقتصاد جهانی را متوقف کند.

بسیاری از آنها نیز در مقایسه با سرعت و شدت از coronavirus رکود با رکود بزرگ است که در سال 1929 آغاز شد.

اینجا بیشتر بخوانید.

12:13 GMT – ساعت جانسون آگهی coronavirus عمل با وجود تست مثبت: سخنگوی

نخست وزیر بوریس جانسون شده است و قادر به انجام همه چیز مورد نیاز برای هماهنگ کردن دولت در پاسخ به کروناویروس او پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته, او گفت:.

“او شده است قادر به انجام همه چیز را که او نیاز به انجام به رهبری coronavirus پاسخ” سخنگوی گفت.

“شماره 10 و در سراسر دولت (ما) قرار داده و در محل های احتمالی برنامه به اطمینان حاصل شود که ما می توانیم انجام کار در سراسر این شیوع و ما باید تمام ظرفیت ما نیاز به رهبری در سراسر کشور پاسخ دهد.”

In this handout photo provided by Number 10 Downing Street, Britain's Prime Minister Boris Johnson chairs the morning Covid-19 Meeting remotely after self isolating after testing positive for the coro

بوریس جانسون شده است و در انزوا از او آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته [AP]

12:06 GMT – کشورهای در حال توسعه در صورت فروپاشی اقتصادی در COVID-19 مبارزه: سازمان ملل متحد

Coronavirus شیوع را تهدید می کند به طور نامتناسبی نابود اقتصاد در حال حاضر کشورهای فقیر به عنوان آنها به دنده تا برای مقابله با یک بحران بهداشتی با منابع محدود برنامه توسعه سازمان ملل (UNDP) هشدار داده است.

اجتماعی و اقتصادی ضربه فقیر و کشورهای در حال توسعه را سال به بازیابی از برنامه عمران سازمان ملل متحد گفت: در یک گزارش منتشر شده در دوشنبه تاکید کرد که ضرر و زیان درآمد در این کشورها پیش بینی می شود بیش از $220bn. نزدیک به نیمی از تمام مشاغل در آفریقا می تواند از دست آن نیز هشدار داد.

اینجا بیشتر بخوانید.

12:00 GMT – بلژیک coronavirus غرق 500

بلژیک مرگ و میر از این رمان coronavirus گذشت 500 علامت با تقریبا 12000 موارد شناسایی شده از زمان شروع این بیماری همه گیر.

مقامات بهداشتی در کشور از 11.4 میلیون و گفت: 513 COVID-19 مرگ و میر ثبت شده است و 11,899 موارد تایید شده توسط آزمایشگاه ،

مقامات گفت: افزایش پذیرش به بیمارستان و در بخش مراقبت های ويژه کند بود کمی بیش از گذشته 24 ساعت.

“ما در اوج اما در آنچه ما تماس بگیرید عطف نقطه – که به معنی نیروی این بیماری همه گیر است که شروع به کاهش به لطف تلاش همه ما ساخته شده بیش از دو هفته گذشته گفت:” امانوئل Andre سخنگوی دولت اپیدمی تیم.

روز جمعه بلژیک تمدید مستند اقدامات دو هفته به تاریخ 18 آوریل به سرعت گسترش ویروس.

11:35 GMT – گلدمن ساکس: Coronavirus بحران تعویض بازی برای نفت

Coronavirus همه گیر و در نتیجه سقوط قیمت نفت خواهد شد و در نتیجه لاغر تر و قوی تر صنعت نفت و افزایش خطر ابتلا به کمبود بیشتر پایین خط تحلیلگران گلدمن ساکس گفت.

“اگر خطوط لوله مسدود کنید تا به عنوان پالایشگاه تعطیل موجودی نمی تواند ساخت کاهش کوسن و ایجاد یک بسیار سریع خطر واژگونی نسبت به کمبود نفت,” گلدمن گفت: در یک توجه داشته باشید.

این امر به نوبه خود باعث کمبود نفت هل دادن قیمت بالای وال استریت بانک را 55 دلار در هر بشکه هدف برای 2021 آن گفت.

“این به احتمال زیاد خواهد شد یک تعویض بازی برای صنعت” بانک گفت.

“بزرگ روغن را تحکیم بهترین دارایی در صنعت و ریخته خواهد شد بدترین … زمانی که صنعت پدیدار از این رکود وجود خواهد داشت کمتر شرکت بالاتر از کیفیت دارایی ها اما محدودیت سرمایه باقی خواهد ماند.”

نفت شده است آمار نامتناسب با “coronacrisis” ارسال محصور در خشکی قیمت های نفت خام به قلمرو منفی گلدمن گفت.

“تناقض این در نهایت ایجاد تورم عرضه نفت شوک ابعاد تاریخی چون خیلی تولید نفت خواهد بود مجبور به تعطیل در” آن اضافه شده است. “قیمت نفت جنگ ساخته شده است بی ربط زیادی کاهش تقاضا و هماهنگ عرضه پاسخ غیر ممکن است برای رسیدن به در زمان.”

10:56 GMT – لیبی آزاد بیش از 450 زندانیان

لیبی مقامات اعلام کرد بیش از 450 زندانیان به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که آلوده حداقل هشت نفر در کشور است.

یک بیانیه منتشر شده توسط سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت و وزارت دادگستری در روز یکشنبه گفت مقامات تصمیم “به رایگان 466 تن از بازداشت شدگان از تادیبی امکانات” در طرابلس.

اینجا بیشتر بخوانید.

Police officers stand in the middle of the road during a curfew, imposed as part of precautionary measures against coronavirus disease (COVID-19), in Misrata, Libya March 22, 2020. Picture taken March

افسران پلیس ایستاده در وسط جاده در میان coronavirus حکومت نظامی در مصراته لیبی [Ayman Al-Sahili/رویترز]

10:46 GMT – UK PM جانسون مشاور منزوی با علائم کروناویروس

نخست وزیر بوریس جانسون مشاور ارشد دومینیک کامینگز را آغاز کرده است خود جدا با علائم تنها چند روز بعد از انگلیسی, رهبر آزمایش مثبت است.

یک خیابان داونینگ گفت: Cummings به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان در, دولت در حال توسعه علائم COVID-19 بیش از آخر هفته.

جانسون در روز جمعه شد اولین رهبر یک قدرت عمده جهان به اعلام او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. خود وزیر بهداشت, مت, Hancock, همچنین آزمایش مثبت و حکومت ارشد پزشکی مشاور کریس Ersin نفس است جدا.

Dominic Cummings

کامینگز است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان در دولت بریتانیا [هانا مک کی/رویترز]

10:37 GMT – روسیه وزن آن در سراسر کشور coronavirus مستند

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin خواسته منطقه ای فرمانداران به نظر معرفی بخشی از مستند به توقف گسترش coronavirus روسیه پس از ثبت بزرگترین آن در افزایش موارد برای ششمین روز در یک ردیف.

روسیه رسمی در سراسر کشور شمارش از coronavirus موارد افزایش 302 گرفتن مجموع به 1,836. نه نفر در سراسر روسیه درگذشت, مقامات می گویند.

مقامات در مسکو دستور داد ساکنان به ماندن در خانه از روز شنبه خود را در سخت ترین حرکت در عین حال پس از تعداد رسمی موارد در پایتخت روسیه گذشت 1,000 خوانده شده را علامت.

Mishustin گفت: او فکر کرد که این اقدامات در حال حاضر نیاز به نورد از سراسر کشور.

10:30 به وقت تهران – اتریش به پایه ماسک صورت اجباری در سوپر مارکت ها

اتریش نیاز به پوشیدن اساسی ماسک صورت در سوپر مارکت ها, که در آن آنها خواهد بود دست احتمالا از روز شنبه در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus صدراعظم Sebastian Kurz گفت.

“این ماسک ها دست در مقابل سوپر مارکت ها آن اجباری خواهد بود به آنها را می پوشند” Kurz, گفت:, و اضافه کرد که این هدف در میان مدت برای مردم به پوشیدن آنها را در اغلب موارد به عنوان به خوبی. به اصطلاح MNS ماسک زیر medical-grade, او گفت:.

10:21 GMT – مستند در زیمبابوه به احتمال زیاد به ضربه آسیب پذیر مردم سخت

Zimbabweans با عجله به سوپر مارکت ها در آستانه یک هفته سه مستند های اعمال شده توسط دولت در روز دوشنبه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تهدید جدید بیماری نمی تواند در یک زمان بدتر برای میلیون ها نفر از Zimbabweans در حال حاضر مبارزه با بحران اقتصادی در آوردن افزایش قیمت مواد غذایی راکد حقوق کمبود آب و روزانه قدرت خاموشی.

ترس و وحشت بسیاری از مراحل برای جلوگیری از coronavirus را ضربه آسیب پذیر مردم سخت است.

جزئیات کریس Muronzi داستان از هراره در اینجا.

Women carry various foodstuffs at a local market in Harare, Zimbabwe, Friday,March, 27, 2020.Zimbabwes public hospital doctors are on strike over what they called a lack of adequate protective gear

Zimbabweans با عجله به انبار مواد غذایی در آستانه مستند [Tsvangirayi Mukwazhi/AP]

09:45 به وقت تهران – ایران coronavirus مرگ و میر می رسد 2,757

ایران مرگ و میر از این کروناویروس جدید افزایش یافته است به 2,757 با 117 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تلویزیون دولتی اضافه کرد که تعداد کل موارد صعود به 41,495.

“در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 117 جدید مرگ و میر و 3,186 جدید مورد تأیید از مردم با آلوده coronavirus” kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی, دعوت از ایرانیان به ماندن در خانه.

People wearing protective clothing, masks and gloves, attend a funeral of a victim who died after being infected with the new coronavirus, at a cemetery just outside Tehran, Iran, Monday, March 30, 20

مردم در ایران در حال حرکت بدن یک COVID-19 قربانی برای دفن [ابراهیم نوروزی/AP]

09:40 GMT – اسپانیا عبور از چین در تعداد موارد

اسپانیا در مجموع تعداد coronavirus موارد رز به 85,195 از 78,797 روز یکشنبه این کشور را وزارت بهداشت گفت: به عنوان عفونت پیشی گرفتن چین که گزارش 81,470 با توجه به آخرین داده ها.

شمار تلفات ناشی از این ویروس در اسپانیا افزایش یافت و به 7,340 روز دوشنبه از 6,528 روز یکشنبه وزارت گفت.

ما به تازگی گزارش داد که چرا این تعداد مرگ و میر در کشور اسپانیا در حال افزایش است تا به سرعت. شما می توانید با خواندن این مقاله در اینجا.

09:05 GMT – هند: هیچ برنامه ای برای گسترش coronavirus مستند

هند هیچ برنامه ای برای تمدید 21-day مستند به سرعت گسترش coronavirus دولت گفت: آن را به عنوان تلاش برای نگه داشتن لوازم ضروری روان و جلوگیری از دهها هزار نفر از خارج از کار مردم در حال فرار به حومه شهر.

کابینه وزیر راجیو Gauba گفت: آنی یک خبرگزاری رویترز شریک بود که هیچ برنامه ای برای گسترش shutdown فراتر از سه هفته رد گزارش می دهد که یک مدت طولانی بسته بود به احتمال زیاد.

نارندرا نخست وزیر دستور داد این کشور 1.3 میلیارد نفر به باقی می ماند در داخل خانه تا 15 آوریل گفته بود که تنها امید برای متوقف کردن گسترش.

هجوم مستند صدها نفر از هزاران نفر از کارگران که در زندگی روزانه دستمزد چپ شهرها دهلی نو و بمبئی در پا برای خانه های خود در روستاها بسیاری از خانواده ها.

A group of Indian daily wage laborers walk along an expressway hoping to reach their homes, hundreds of kilometers away, as the city comes under lockdown in Ghaziabad, on the outskirts of New Delhi, I

این مستند در هند را ترک کرده است میلیون ها فقیر سرخپوستان بیکاری [الطاف قادری/AP]

08:50 GMT – نخست وزیر اسرائیل و مشاور است coronavirus

انتقاد از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما یافته های اولیه نشان می دهد او تا به حال مطرح عفونت خطر به 70 سال رهبر توجه کنند.

به عنوان یک روال احتیاط آنها گفت: نتانیاهو برنامه ریزی شده بود به انجام یک coronavirus آزمون تا سه شنبه. قبلی آزمون در 15 مارس یافت نخست وزیر منفی بود.

اسرائیل وزارت بهداشت مقررات به طور کلی نیاز به 14 روز خود انزوا برای هر کسی تلقی شده است در مجاورت با یک حامل است.

08:34 GMT – فیلیپین گزارش هفت جدید کروناویروس مرگ و میر

فیلیپین’ وزارت بهداشت گزارش هفت جدید کروناویروس مرگ و میر و 128 بیشتر عفونت.

مجموع مرگ و میر افزایش یافته است به 78 و عفونت به 1,546 بهداشت معاون ماریا روساریو Vergeire گفت: به طور منظم در کنفرانس خبری.

با ورود هزاران تست کیت و شروع عملیات بیشتر آزمایشگاه مقامات قادر به تشخیص عفونت های بیشتری به او اضافه شده است.

07:34 GMT – صربستان به سرمایه گذاری 5 میلیارد یورو برای مقابله با کروناویروس تاثیر

صربستان قصد دارد به ارائه حدود پنج میلیارد یورو ($5.54 bn) در وام و یارانه به کسب و کار برای کمک به آنها در مقابله با تاثیر اقتصادی coronavirus.

رئیس جمهور Aleksandra Vucic گفت: دولت نیز به یکی کردن پرداخت 100 یورو برای هر صربی شهروند مسن تر از 18 سال حدود پنج میلیون نفر از کل جمعیت هفت میلیون نفر است.

تا کنون 13 نفر در صربستان فوت کرده اند از coronavirus و بیش از 700 آلوده شده اند.

برای مقابله با شیوع صربستان معرفی اقدامات سختگیرانه از جمله وضعیت اضطراری و یک شبه مستند برای همه است.

A woman walks with dogs in a deserted street amid the coronavirus outbreak in downtown Belgrade, Serbia, Thursday, March 26, 2020. (AP Photo/Darko Vojinovic)

تا کنون 13 نفر در صربستان فوت کرده اند از coronavirus و بیش از 700 آلوده شده اند [Darko Vojinovic/AP]

07:14 GMT – مردم در سراسر جهان ادای احترام به کارکنان بهداشتی درمانی

مردم در سراسر جهان در حال ادای احترام به خط مقدم بهداشت و درمان ستاد مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر.

به عنوان مستندات تبدیل شدن به طور فزاینده ای شایع در سراسر جهان و شهروندان ابراز قدردانی خود را در راه های مختلف به پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی که در خط مقدم این مبارزه است.

06:50 GMT – مستند در هند بازدید HIV بیماران سخت

هند در حال انجام دقیق COVID-19 مستند است به طور گسترده ای تحت تاثیر اچ آی وی مثبت و مزمن بیماران مبتلا به شرایط بحرانی که در مواجهه با مشکلات دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی.

با 21.4 میلیون سرخپوستان با HIV زندگی می کنند با توجه به ملی کنترل ایدز سازمان اطلاعات در سال 2017, هند اعتقاد بر این است به سومین جمعیت از افراد HIV مثبت در جهان است.

اینجا بیشتر بخوانید.

A hospital in Kolkata, India

دقیق و مستند به معنی بیماران HIV مثبت هستند دچار مشکل دسترسی به درمان [Rupak د Chowdhuri/رویترز]

06:40 GMT – تایلند گزارش جدید کروناویروس مرگ و میر

تایلند عمومی وزارت بهداشت گفت: دو نفر فوت کرده اند از جدید کروناویروس در یکشنبه آوردن تعداد کل مرگ و میر در کشور به نه.

دو مرگ و میر بودند 54 ساله تایلندی در جنوب استان یالا که به تازگی از مالزی و 56 ساله زن تایلندی در بانکوک گفت: Anupong Sujariyakul یک مقام ارشد در وزارت صحت عامه وزارت کنترل بیماری است.

پیشتر در روز دوشنبه تایلند گزارش 136 جدید, موارد بالا بردن تعداد کل عفونت به 1,524.

06:30 GMT – EasyJet زمینه ناوگان furloughs خدمه کابین برای دو ماه

انگلیسی, کم هزینه خطوط هوایی EasyJet گفت: آن را به حال ریشه آن کل ناوگان بیش از 300 هواپیما و به مقابله با آن از کابین خدمه برای کارکنان به furloughed به مدت دو ماه تحت یک دولت کار-حفظ طرح.

شرکت هواپیمایی گفت: هیچ راهی برای گفتن زمانی که پروازهای تجاری می تواند راه اندازی مجدد.

تحت یک معامله با متحد اتحادیه است که نشان دهنده آن از کابین خدمه EasyJet خدمه نمی خواهد کار برای دو ماه از مارس 1 و 80 درصد از آنها به طور متوسط پرداخت در دولت طرح شده است.

An EasyJet passenger aircraft makes its final approach for landing in Colomiers near Toulouse

شرکت هواپیمایی وجود دارد گفت: هیچ وات به بگویید که پروازهای تجاری می تواند راه اندازی مجدد [فایل: Regis Duvignau/رویترز]

06:00 GMT – گواتمالا اخراج از آمریکا آزمایش مثبت

یک گواتمالا مردی بود که اخراج از آمریکا در هفته گذشته آزمایش مثبت برای رمان coronavirus به گفته یک سخنگوی گواتمالا وزارت بهداشت.

29-در سال تبعید شد پنج شنبه گذشته در یک پرواز چارتر توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) ، پرواز تا به حال حداقل 40 نفر دیگر در هیئت مدیره.

جزئیات بیشتر در مورد این داستان در اینجا.

یک حکومت نظامی برای مبارزه با گسترش ویروس در گواتمالا تمدید شده است تا آوریل 12.

05:50 GMT – نپال گسترش مستند تا آوریل 7

دولت نپال گسترده در سراسر کشور مستند در محل قرار داده و در 23 مارس توسط یک هفته دیگر. پروازهای بین المللی را نیز ممنوع شود تا آوریل 15.

هیمالیا کشور ثبت کرده است و در مجموع پنج عفونت.

05:35 GMT – ژاپن به بان کی مون: همه مسافران از آمریکا و چین و اروپا’

همه بازدید کنندگان از آمریکا, چین, کره جنوبی و بسیاری از اروپا محروم خواهد شد ورود به ژاپن تحت قوانین جدید برای جلوگیری از عفونت کروناویروس با توجه به روزنامه آساهی.

با استناد به منابع دولت آساهی گفت: ژاپن از وزارت امور خارجه انتظار می رود همچنین توصیه اتباع ژاپنی به خودداری از سفر به این کشورها.

04:51 GMT – استرالیا تدابیر محدودیت هایی در مجامع عمومی

قوانین جدید الزامی است که بیش از دو نفر می تواند جمع آوری در خواهد آمد به اثر در استرالیا در نیمه شب روز دوشنبه ایالت نیو ساوت ولز و ویکتوریا معرفی جریمه های سنگین برای مردم نقض آن محدودیت.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: اعضای عمومی باید ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی حضور در قرار ملاقات های پزشکی و ورزش.

پارک اسکیت بازی, در بیرون ورزشگاه و زمین های بازی عمومی بسته خواهد شد در سراسر کشور, او گفت:.

04:20 GMT – ترس از موج دوم از عفونت در چین

نگرانی در مورد موج دوم از عفونت در حال رشد در چین در میان فشار رسمی برای از سرگیری زندگی عادی با توجه به الجزیره کاترینا یو.

“در ووهان برخی از مغازه ها باز هستند و مراکز شروع به باز کردن درهای خود را. افرادی که کار ضروری در صنایع مانند سیمان و فولاد و خودرو و صنایع شروع به بازگشت به کار” یو گفت: از پکن است.

یو گفت: مقامات تحت “فشار فوق العاده ای برای از سرگیری زندگی عادی” به عنوان رئیس جمهور چین در سفر روز یکشنبه به یک پورت و یک پارک صنعتی در شرق استان ژجیانگ به بازرسی از سرگیری کار می کنند.

“او می خواهد به اقتصاد پس از دو ماه وقفه. و به این دلیل ضرورت دارد و ترس آن ممکن است بیش از حد به زودی و می تواند در موج دوم عفونت,” او گفت:. “مقامات نیز تحت فشار برای حفظ اعداد پایین و این باعث ترس آنها ممکن است شفاف که آن را می آید به گزارش موارد جدید.”

Management staff check QR codes on the mobile phones of people entering a shopping mall at its entrance in Wuhan

کارکنان بررسی کدهای QR در گوشی های تلفن همراه از مردم ورود به یک مرکز خرید در ووهان هوبئی استان [Aly آهنگ/ رویترز]

03:15 GMT – مستند برگ های کارگران مهاجر سرگردان در تایلند

زمانی که دولت تایلند آغاز شده تعطیل پایتخت بانکوک هفته گذشته ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر بودند که ناگهان از کار درهم به بازگشت به خانه به میانمار است.

اما برای کارشناسی ارشد Moe Moe بازگشت به خانه یک گزینه نیست. 44 ساله از کار اخراج شد کار خود را در یک کارخانه پوشاک به تازگی اما hunkering را با شوهرش در بانکوک گفت: او می ترسید او ممکن است قادر به بازگشت به تایلند اگر او سمت چپ.

“من نگران صورتحساب به دلیل وجود تنها یک منبع درآمد از شوهر من,” او گفت: Al Jazeera. “در حال حاضر که من هیچ کار من احساس می کنم افسرده.”

بیشتر بخوانید درباره گرفتاری های تایلند کارگران مهاجر در اینجا.

02:45 GMT – توییتر حذف Bolsonaro توییتهایی ویروس قرنطینه

توییتر در زمان پایین دو توییت از رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro پس از او شک و تردید در قرنطینه اقدامات حاوی جدید کروناویروس.

رهبر راست نوشته شده بود چند فیلم در توییتر در روز یکشنبه که در آن او آمیخته با هواداران در خیابان های برزیل سرمایه برازیلیا, دفاع از حق خود را به کار می کنند و خواستار “بازگشت به حالت عادی”.

در یکی از حذف شده فیلم Bolsonaro نیز مورد انتقاد قرار انزوا اقدامات در جای خود قرار داده شده توسط مقامات بهداشتی و گفت: “این کشور ایمنی است که 60 تا 70 درصد آلوده می شوند.” او همچنین گفت: یک درمان برای coronavirus کرده اند که بدون ارائه مدرک برای این ادعا با توجه به Globo اخبار سایت.

توییتر گفت که نوشته های آن نقض قوانین.

02:00 GMT – آرژانتین گسترش قرنطینه

رئیس جمهور آرژانتین آلبرتو فرناندز گسترده در سراسر کشور قرنطینه تا اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

“ما در حال رفتن به گسترش قرنطینه تا پایان عید پاک. چه هدف ما برای رسیدن به? برای حفظ و انتقال این ویروس را تحت کنترل او گفت:” در یک پیام تلویزیونی.

اجباری اقدامات به علت منقضی خواهد شد در پایان ماه مارس. این مستند برداشته خواهد شد در آوریل 12.
آرژانتین تا به حال 820 مورد تأیید و 20 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

01:40 GMT – کره جنوبی گزارش 78 نفر; مجموع در 9,661

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 78 مورد جدید در کره جنوبی روز دوشنبه از 105 تایید عفونت یک روز پیش از آن.

این رقم به ارمغان می آورد از کره جنوبی در مجموع عفونت از آغاز شیوع این بیماری به 9,661.

این KCDC گفت: این مشخص شده 18 روز متوالی است که عفونت های جدید ماند در 100 و یا کمتر.

01:30 GMT – ژاپنی کمدین می میرد

کن Shimura, یکی از ژاپن بهترین و شناخته شده ترین کمدین درگذشت COVID-19 در بیمارستانی در توکیو با توجه به پخش عمومی NHK.

او 70 سال است. بسیاری از طرفداران را به رسانه های اجتماعی به ادای احترام پرداخت.

00:50 GMT – مرگ و میر در ایالت نیویورک پیشی 1,000

بیش از 1000 نفر کشته شده اند از شیوع کروناویروس در ایالت نیویورک با توجه به شمارش توسط آسوشیتد پرس اعلام کرد.

روز چهارشنبه در شهر نیویورک گفت: از عوارض آن افزایش یافته است به 776. تعداد کل ایالت مرگ و میر است و انتظار نمی رود منتشر خواهد شد و تا روز دوشنبه اما با حداقل 250 اضافی مرگ و میر ثبت شده در خارج از شهرستان از صبح روز یکشنبه کل حداقل 1,026 AP گفت.

00:30 GMT – چین گزارش 31 مورد جدید در سرزمین اصلی

تعداد COVID-19 عفونت در چین همچنان به سرعت با مقامات بهداشتی در پکن گزارش 31 مورد جدید در پایان از یکشنبه.

این رقم شامل یک محلی انتقال عفونت و علائم یک قطره از 45 مورد گزارش یک روز پیش از آن. وجود دارد هیچ مورد جدید برای ششمین روز متوالی در مرکز استان هوبی که در آن شیوع کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر سال گذشته است.

در سرزمین اصلی چین تعداد کل موارد به روز افزایش یافت به 81,470 در سرزمین اصلی در حالی که تجمعی مرگ و میر افزایش یافته و به 3,304.


سلام من Zaheena رشید در ماله مالدیو با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 29 اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>