Coronavirus به روز رسانی: اگر آکسفورد واکسن انگلستان آن را دریافت خواهد کرد اولین

رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر به کشته شدن بیش از 313,000 مردم در سراسر جهان است.

بیش از 4.6 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

ایالات متحده است که بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 1.4 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 89,023 مرگ و میر.

امروز بزرگترین تحولات:

 • ما مرگ و میر پیشی 88,000
 • تگزاس گزارش واحد بیشترین نرخ روزانه افزایش عفونت
 • 137 مورد از نیویورک کودکان مبتلا به سندرم در ارتباط با COVID-19
 • قاضی رد مارتین Shkreli درخواست برای آزادی های اولیه
 • در اینجا چگونه اخبار تهیه شده در روز شنبه. تمامی زمان ها شرق.

  1:17 p. m.: انگلستان به آکسفورد COVID-19 واکسن 1 به عنوان بخشی از دارویی معامله

  بریتانیا خواهد شد که برای اولین بار دسترسی به دانشگاه آکسفورد را COVID-19 واکسن اگر آن را موفق u. k. رسمی دولت روز یکشنبه گفت.

  آکسفورد را امضا کردند که صدور مجوز جهانی توافق با بریتانیا بر اساس شرکت دارویی AstraZeneca به تحویل 100 میلیون دوز از آکسفورد بالقوه واکسن; این شرکت کار خواهد کرد را به 30 میلیون نفر از کسانی که دوز در دسترس برای انگلستان در ماه سپتامبر به عنوان بخشی از این معامله با توجه به کسب و کار, منشی, Alok Sharma.

  “این معامله با AstraZeneca بدان معنی است که اگر دانشگاه آکسفورد واکسن مردم در انگلستان را دریافت کنید برای اولین بار دسترسی به آن برای کمک به محافظت از هزاران نفر از زندگی” شارما در بیانیه ای گفت.

  محققان در دانشگاه آکسفورد و امپریال کالج لندن نیز 84 میلیون پوند (حدود 101 میلیون دلار) در بودجه دولت نسبت به توسعه یک واکسن Sharma اعلام کرد.

  انسان بالینی آکسفورد را coronavirus واکسن شروع ماه گذشته. شاهی آزمایش واکسن قرار است به زودی در ماه ژوئن.

  انگلستان دارای سومین شماره از تایید COVID-19 موارد و دوم بالاترین تعداد مرگ و میر در جهان, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز با بیش از 244,000 موارد و 34,716 مرگ و میر.

  12:20 بعد از ظهر: رژیم صهیونیستی است. کومو خواستار نیویورکی برای آزمایش نشان می دهد گرد و خاک در طول جلسه آزمون

  نیویورک تست بیشتر از ظرفیت نیویورکی با استفاده از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز یکشنبه گفت.

  برخی از درایو-در سایت هایی که می توانید انجام دهید 50,000 COVID-19 آزمون روزانه در حال انجام تنها حدود 5000 در روز فرماندار گفت.

  به اصرار کسانی که واجد شرایط برای دریافت COVID-19 سواب تست — اغلب به عنوان ناخوشایند — فرماندار نشان داده شدن یکی در طول زندگی روزانه خود را coronavirus جلسه.

  “این آزمون است نه تهاجمی آزمون. هیچ درد به این آزمون” کومو گفت: قبل از آزمون. “این است که هیچ چیزی در مورد این آزمون که باید ارعاب مردم از مصرف این آزمون است. آن را سریع و آسان است و خیلی سریع و خیلی آسان است که حتی فرماندار می توانید این تست را. این که چگونه سریع و آسان است.”

  دکتر پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و سپس جمع آوری یک نمونه از فرماندار با استفاده از یک سواب بینی.

  “است که کل آزمون. من در درد و ناراحتی” کومو گفت: پس از چند ثانیه طولانی آزمون اجرا شد. “وجود دارد هیچ دلیلی که چرا شما باید به آزمون. شما حتی نمی باید به نیویورک سختی را که تست.”

  ایالت نیویورک بیش از 700 تست سایت و انجام شده است تا 40,000 آزمون در روز کومو گفت. دولت نیز تشکیل شده و با همکاری CVS فرماندار یکشنبه اعلام کرد; بیش از 60 CVS داروخانه ها در سراسر کشور خواهد بود قادر به انجام 50 یا بیشتر آزمون در روز است.

  نیویورک واجد شرایط برای آزمون تشخیصی شامل هر کسی با COVID-19 علائم کسانی که تا به حال تماس با کسی که با یک مورد تایید شده یک شخص در یک اقدام احتیاطی یا اجباری قرنطینه و بهداشت کارگران اولین پاسخ دهندگان پرستاری در خانه کارمندان و کارگران ضروری. علاوه بر این کسانی که در حال بازگشت به کار در طول فاز 1 از دولت بازگشایی مانند ساخت و ساز و یا ساخت و تولید کارگران در حال حاضر نیز واجد شرایط فرماندار اعلام کرد.

  دولت همچنین راه اندازی یک وب سایت جدید و یکشنبه برای پیدا کردن تست سایت.

  11:15 صبح: 137 موارد نیویورک کودکان مبتلا به سندرم در ارتباط با COVID-19

  وجود دارد در حال حاضر 137 موارد کودکان با کودکان چند سیستم التهابی سندرم در ارتباط با COVID-19 در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد روزانه خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

  از این موارد 66 آزمایش مثبت برای coronavirus یا آنتی بادی تشخیص داده شد. شده است وجود دارد یک مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

  د Blasio التماس پدر و مادر است که اگر آنها را به کودک خود در این نمایشگاه هر یک از علائم این سندرم از جمله مداوم تب و بثورات جلدی و درد شکم و استفراغ بلافاصله پس از تماس های خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

  “تشخیص زود هنگام موجب صرفه جویی در زندگی از کودکان” شهردار گفت.

  به طور کلی تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان باقی مانده است تخت پس از 14 ماه مه در حالی که در ICU پذیرش و درصد افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus هر دو پایین de Blasio گفت. وجود دارد 469 ICU پذیرش از 506 on May 14 و 11 درصد از افراد مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت پایین از 13٪.

  در ضمن سواحل بسته باقی خواهد ماند آخر هفته روز یادبود اما د Blasio آیا حکومت نه از احتمال که آنها باز خواهد شد بعد از آن در تابستان است.

  “آن را هنوز هم امن نیست” شهردار گفت که راه رفتن در ساحل, مجاز است اما اگر مقامات شروع به دیدن مردم تجمع هستند و در مقابل توصیه های آنها را به اقدامات بیشتر.

  د Blasio همچنین التماس نیویورکی به خون به عنوان منبع در شهرستان واز پایین به دلیل کمبود خون درایوهای چون از coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله.

  نیویورک مرکز خون کمک می کند که عرضه اضافی خون به بیمارستان منطقه است را به دو بعد عرضه از خون است.

  “ما نیاز به یک باز گشت به سرعت” د Blasio گفت.

  بیمارستان خود را اضطراری خون لوازم اما مگر آنها دریافت اضافی در خون برخی از اعمال جراحی نمی تواند حرکت رو به جلو, شهردار گفت.

  10:30 a. m.: اسپانیا روزانه مرگ و میر زیر 100 برای 1 بار در 2 ماه

  برای اولین بار پس از آوریل 16, اسپانیا یک-روز مرگ و میر از این رمان coronavirus کاهش یافته و به زیر 100.

  اسپانیا گزارش 87 جدید مرگ و میر در یکشنبه آوردن مجموع مرگ و میر در کشور از این بیماری همه گیر به 27,650.

  کشور را به وزارت بهداشت گزارش شده 652 موارد جدید.

  اسپانیا تا به حال 231,350 تایید COVID-19 مواردی است که در پنجمین اکثر موارد در سطح جهان پس از آمریکا و روسیه و انگلیس و برزیل, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

  فرناندو سیمون رئیس اورژانس پاسخ گفت: نرخ انتقال کم است “که باعث می شود ما فکر می کنم که ما در یک وضعیت مطلوب” اما موج دوم ممکن است.

  7:39 a. m.: Eric مغلوب ساختن پیشی جستن نشان میدهد دموکرات بایدن با استفاده از coronavirus به عنوان توطئه برای صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت توسط ‘گرفتن’ MAGA تظاهرات

  در یک مصاحبه با فاکس نیوز سهشنبه شب اریک تهمت baselessly متهم دموکرات و جو بایدن کمپین تلاش برای استفاده از coronavirus به صدمه زدن به پدرش رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی توسط “دور” مبارزات انتخاباتی خود در تظاهرات.

  صحبت بر “عدالت با قاضی جانین,” اریک تهمت پرتاب تعدادی از گیج کننده و اتهامات در مورد دموکرات بایدن و coronavirus بیماری همه گیر — ظاهر ادعا می کنند که مستندات در سراسر کشور شد و بخشی از یک دموکرات/بایدن تولید توطئه برای جلوگیری از رئيس جمهور در تجمعات انتخاباتی و صدمه دیده خود را در چشم انداز سیاسی با وجود این ویروس مرگ و میر در حال حاضر نزدیک به 90,000 در ایالات متحده است.

  پسر رئيس جمهور متهم دموکرات ها مایل به “شیر [coronavirus] برای همه چیز آنها می توانند” و به نظر می رسید حاکی از آن است که دموکرات ها و رسانه ها شد و باد گیر نسبت به صدمه زدن به رئیس جمهور گفت که پس از انتخابات روز “coronavirus را به طرزی جادویی همه ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس قادر خواهد بود برای بازگشایی شده است.”

  پرسید که چگونه این ویروس نهفته رئیس جمهور تهمت سیاسی اریک تهمت و سرزنش دموکرات ها برای تظاهرات بودن را در خود نگه دارد که او به نام “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار”:

  “بایدن نمی توانید روی صحنه بروید بدون اینکه برخی از وحشتناک اشتباه است. منظور من حتی از زیرزمین او را ساخت افتضاح gaffes هر روز پس از مبارزات انتخاباتی خود هیجان زده است که او را به بیرون رفتن وجود دارد. و آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار است که قادر به رفتن به یک عرصه و پر کردن آن با 50000 نفر در هر واحد زمان” اریک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به طوری که آنها آنها را و شما را تماشای آنها شیر آن هر روز در حال حاضر و نوامبر 3, و حدس بزنید چه, بعد از ماه نوامبر 3rd, coronavirus را به طرزی جادویی همه ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس قادر خواهد بود برای بازگشایی شده است.”

  “آنها در حال تلاش برای محروم کردن او از خود و خود را بزرگترین دارایی است که این واقعیت است که مردم آمریکا او را دوست دارم. این واقعیت که او relatable. این واقعیت است که او می تواند بیرون رفتن وجود دارد و قرعه کشی عظیم جمعیت. جو بایدن نمی تواند 10 نفر در یک اتاق پدر من گرفتن 50,000 در یک اتاق و آنها می خواهند به انجام همه چیز آنها می توانید آن را متوقف کند. بنابراین اشتباه نکنید به بسیاری از آنها… بسیاری از آنها این است که بسیار آگاه استراتژی است که آنها در حال تلاش برای استخدام. فرقی دوباره مزخرف که آنها در حال تلاش برای پرتاب به امید عمل” او ادامه داد. “این هیچ فرقی با پست الکترونیکی-در رای گیری که آنها می خواهند به انجام همه این اماکن است. این متفاوت است از تمایل مهاجران غیر قانونی برای رای دادن در کشور ما است. این یک آگاه استراتژی است. و آن را آن را غم انگیز و دوباره آن را نمی خواهد اجازه اتفاق می افتد که ما در حال رفتن به برنده نوامبر است.”

  اریک تهمت و ادعا کرد با استفاده از coronavirus است “آگاه استراتژی” توسط دموکرات ها و/یا جو بایدن و ضمنی آنها نقش بازی در “دور گرفتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار” — که توسط یک گیج کننده و بی اساس اتهام های داده شده نه تنها تصمیم به توقف تظاهرات های ساخته شده توسط خود رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی آن آمد که بسیاری از کارشناسان گفت: اجتماعات بزرگ مانند تظاهرات سیاسی نباید بازگشت تا به عنوان اخیر به عنوان سال آینده.

  همچنین او انعکاس نظرات رئیس جمهور تهمت ساخته شده در اوایل به عنوان ویروس گسترش زمانی که او آن را به نام دموکراتیک “جعل” داده شده پاسخ خود را به این ویروس. اما ماه بعد اریک مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دلالت پاسخ به این ویروس این است که برخی از دموکرات توطئه در حالی که کارشناسان مانند دکتر Fauci در حال هشدار است که بازگشایی این کشور بیش از حد به زودی می تواند منجر به “نیازی درد و رنج و مرگ است.”

  4:48 صبح: تگزاس گزارش واحد بیشترین نرخ روزانه افزایش عفونت

  آخرین شماره از coronavirus موارد در تگزاس شروع به پریدن کرد 1,801 در یک روز بالاترین نرخ روزانه پس از دولت شروع به ردیابی اطلاعات. تعداد موارد گزارش شده در حال حاضر در 46,999 با توجه به آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  در حال حاضر وجود دارد 19,093 فعال موارد ایالت با 1,791 بیماران بستری — که افزایش 75 از دیروز.

  در مجموع 678,471 افراد آزمایش شده اند از یک ایالت جمعیت حدود 29 میلیون نفر است.

  ایالت تگزاس نیز گزارش 1,305 مرگ و میر — افزایش 33 اما از دو روز بالا از 58 و 56 دو روز گذشته.

  12:35 صبح:قاضی فدرال بلوک کارولینای شمالی فرماندار محدودیت در خدمات مذهبی

  یک قاضی فدرال با صدور حکمی در روز شنبه است که اجازه می دهد تا کارولینای شمالی, رهبران مذهبی به بازگشایی درهای خود را به جماعت خود را در وجود فرماندار و هشدار داد که آنها در معرض خطر كردن coronavirus.

  رژیم صهیونیستی. Roy کوپر گفت که او نمی خواهد درخواست تجدید نظر این حکم مسدود کردن محدودیت های خود را در داخل سالن مذهبی خدمات.

  جلسه برنامه ریزی شده است مه 29 در اینکه منظور دائمی تبدیل خواهد شد.

  به منظور جلوگیری از کوپر از اجرای اقدامات علیه مذهبی نمازگزاران بلکه متحده باید آنها را رعایت توصیه های اجتماعی فاصله و کاهش انتقال ویروس زمانی که ممکن است.

  فرماندار کوپر سخنگوی صدور بیانیه زیر را در پاسخ به این منظور.

  “ما نمی خواهیم به داخل سالن جلسات برای تبدیل شدن به نقاط مهم برای ویروس و ما کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه به هشدار می دهند که گروه های زیادی نشسته در داخل برای مدت زمان طولانی بسیار بیشتر احتمال دارد به علت گسترش COVID-19. در حالی که دفتر ما مخالف با تصمیم ما نمی خواهد درخواست تجدید نظر اما به جای اصرار خانه عبادت و رهبران خود را به طور داوطلبانه به دنبال بهداشت عمومی راهنمایی برای نگه داشتن اعضای خود را امن است.”

  7:45 p. m.: ‘داروسازی فرض’ را تکذیب کرد آزادی از زندان

  مارتین Shkreli سابق دارویی اجرایی زندان برای تقلب و بدنام ترین برای پیاده روی قیمت یک نجات بخش دارو رد شد برای انتشار با توجه به COVID-19.

  Shkreli, 37 استدلال کرده بود برای انتشار در بخشی به دلیل از کار خود را در زیستی دارو که او گفت می تواند به نفع مردم است. اگر مجاز به تحقیق coronavirus Shkreli گفت که او می تواند یک درمان برای بازار است.

  قاضی صراحت رد این ادعا است.

  “دادگاه را پیدا کند که آزاد آقای Shkreli را محافظت حتی اگر آقای Shkreli به دنبال اهرم تجربه خود را با دارو برای کمک به توسعه یک درمان برای COVID-19 که او ظاهرا ارائه بدون هیچ هزینه” ایالات متحده در منطقه قاضی برای منطقه شرقی نیویورک Kiyo A. ماتسوموتو نوشت.

  ABC News’ خواهد Steakin, Alexandra, Faul, کریستین Theodorou و احمد همینگوی کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>