Coronavirus به روز رسانی: هوستون دریافت صدها اجتماعی فاصله شکایات

ABC News Corona Virus Health and Science

هوستون شهردار گفت که او را دیدم عکس ها و ویدئوها نشان شلوغ میله های زندان.

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 345,000 مردم در سراسر جهان است.

بیش از 5.4 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در ماه دسامبر ایالات متحده تبدیل شده است و این بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 1.6 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 97,722 مرگ و میر.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

امروز بزرگترین تحولات:

 • هوستون دریافت صدها اجتماعی فاصله شکایت بیش از آخر هفته
 • ما گزارش بیش از 20,600 جدید کروناویروس موارد
 • در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

  5:18 صبح: ما گزارش بیش از 20,600 جدید کروناویروس موارد

  بیش از 20,600 مردم در ایالات متحده تشخیص داده شد با COVID-19 روز یکشنبه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  این کشور همچنین گزارش داد بیش از 600 جدید و میر ناشی از این بیماری در همان روز.

  ایالات متحده تا کنون سخت ترین-آمار کشور در coronavirus بیماری همه گیر.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • 3:45 a. m.: هوستون دریافت صدها اجتماعی فاصله شکایت بیش از آخر هفته

  مقامات در هوستون گفت: آنها با دریافت صدها اجتماعی فاصله شکایت بیش از آخر هفته روز یادبود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

  تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اجرایی به منظور اجازه می دهد تا میله به بازگشایی در 25 ٪ از ظرفیت های طبیعی و رستوران ها در 50٪. اما هوستون رئیس آتش نشانی ساموئل پنا گفت: از طریق توییتر در بعد از ظهر یکشنبه که گروه او تا به حال خطاب در حدود 300 شکایت از تخلف به فرماندار قوانین از جمعه و اضافه کرد که “پذیرش فراتر از تایید ظرفیت باعث حوادث متوقف شود تا وضعیت اصلاح شود.”

  هوستون شهردار سیلوستر ترنر اعلام 115 جدید تایید موارد COVID-19 با یکی اضافی مرگ در این شهرستان در روز یکشنبه آوردن مجموع به 6,640 موارد با 126 مرگ و میر.

  ترنر همچنین گفت که او تا به حال دیده می شود عکس ها و ویدئوها نشان شلوغ میله و بسته بندی استخر ، شهردار التماس کرد با کسب و کار و مشتریان به “مسئول” و اشاره کرد که رفتار خود قرار می دهد اولین پاسخ دهندگان در معرض خطر بیش از حد.

  “ما نمی خواهیم به سنگین دست” ترنر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ، “اگر شما با ما کار می کنند هیچ کس می شود بسته است.”

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>