Coronavirus به روز رسانی: جهانی تایید موارد COVID-19 فراتر از 10 میلیون

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 494,000 مردم در سراسر جهان است.

بیش از 9.8 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

ایالات متحده تبدیل به بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 2.5 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 125,039 مرگ و میر.

آخرین:

 • سن آنتونیو مسائل “ماندن در خانه’ هشدار به 795 COVID-19 موارد گزارش روز شنبه روزانه بالا
 • ما coronavirus مرگ و میر پیشی 125,000 به عنوان موارد بالای 2.5 میلیون
 • 4 متحده تا به حال رکورد مورد شماره روز شنبه
 • St. patrick’s Cathedral به برگزاری اولین جرم از ماه مارس
 • در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی

  5:57 صبح: جهانی تایید موارد COVID-19 فراتر از 10 میلیون

  نقطه عطف جدیدی رسیده است در اوایل صبح روز یکشنبه. در سطح جهان وجود دارد در حال حاضر بیش از 10 میلیون تایید موارد COVID-19 هر جان هاپکینز شمارش.

  تعداد فعلی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر در 10,001,527.

  ایالات متحده شده است بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 2.5 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 125,039 مرگ و میر. این ایالات متحده است که پس از برزیل و روسیه و هند و انگلستان به عنوان بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در جهان است.

  2:56 صبح: سن آنتونیو مسائل “ماندن در خانه’ هشدار به 795 COVID-19 موارد گزارش روز شنبه روزانه بالا

  سن آنتونیو مقامات خواست ساکنان به ماندن در خانه به عنوان شهرستان ثبت شده که بالاترین تعداد موارد در یک روز.

  اضطراری هشدار فرستاده شد فقط چند دقیقه پس از این شهرستان گزارش 795 جدید COVID-19 موارد است. که به ارمغان می آورد این شهرستان در مجموع تعداد موارد به 9,652. دو مورد جدید مرگ و میر گزارش شده و مرگ و میر است که در حال حاضر در 107.

  بی سیم هشدار اضطراری شبیه به یک کهربا هشدار داعش به ساکنان خانه بمانند سایش پوشش صورت عمل اجتماعی دورى و اجتناب از جمع آوری با افراد خارج از خانواده خود است.

  “این اقدام محفوظ است و تنها برای موارد اضطراری و ما به وضوح رسیده اضطراری وضعیت” شهردار ران Nirenberg گفت: در آزادی مطبوعات. “ما نیاز هر فرد در سن آنتونیو و Bexar County را به این بحران جدی و رفتار بر این اساس به سرعت رشد نمایی ویروس.”

  در سن آنتونیو در حال حاضر وجود دارد 984 در دسترس کارکنان تخت و 449 هواکش یا 21 درصد از تخت و 66 درصد از هواکش.

  1:25 صبح: 4 متحده تا به حال رکورد مورد شماره روز شنبه

  فلوریدا و کارولینای جنوبی و جورجیا و نوادا همه آمار رکورد تعداد موارد در روز شنبه با نوادا بیش از دو برابر بالاترین مجموع روزانه.

  نوادا هرگز گزارش بیش از 500 مورد در یک روز اما در روز شنبه دولت گزارش تقریبا 1100. نرخ مثبت و بستری شدن در بیمارستان در کشور در حال افزایش بیش از حد.

  گرجستان همچنین گزارش داد یک رکورد بالا در موارد تقریبا در سال 2000. 7 روز به طور متوسط برای موارد تقریبا سه برابر شده پس از اواخر ماه مه. بستری شدن در بیمارستان هم رفته حق بازگشت تا پس از سقوط از مارس به ماه ژوئن است.

  در ضمن کارولینای جنوبی منفجر گذشته اصلی خود را ثبت علامت برای بسیاری از COVID-19 نفر در یک روز با نزدیک به 1,599 مثبت آزمون در روز شنبه. قبلا بالا بود 1,293. نیز وجود دارد 15 جدید تایید مرگ و 2 احتمال مرگ و میر در فهرست اعلام شده مربوط به COVID-19.

  فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 132,545 موارد COVID-19 با 9,636 جدید موارد مثبت در روز شنبه. مجموع آزمون دیروز 76,129 با 12.7% مثبت هستند.

  در مجموع در سراسر ایالات متحده در سراسر 43,000 موارد جدید امروز گزارش شد در روز شنبه که می آید نزدیک به رکورد. این اعداد یک نتیجه از افزایش تست گرفتن گسترش سریع این ویروس در سراسر نوار زیادی از کشور است.

  متحده نیز گزارش داد 591,000 اتمام آزمون در روز شنبه. ایالات متحده هرگز آمار 500,000 آزمون در یک روز قبل از ماه ژوئن و در حال حاضر پیشی گرفته است که شماره 9 از 10 روز گذشته.

  12:29 صبح: St. patrick’s Cathedral به برگزاری اولین جرم از ماه مارس

  سنت پاتریک کلیسای جامع در شهر نیویورک بازگشایی برای اولین بار جمعی از ماه مارس در صبح روز یکشنبه.

  کلیسای جامع در بیانیه ای گفت که آنها آغاز خواهد شد به تعداد کمی از توده ها در طول هفته در 25 درصد ظرفیت است.

  کسانی که وارد کلیسای جامع باید دنبال سخت COVID-19 CDC دستورالعمل های اجتماعی از جمله فاصله و با پوشیدن یک ماسک صورت در طول خدمات.

  ABC News’ احمد همینگوی, Jason Volack جاش Hoyos, برایان هارتمن و مت پرورش کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>