Coronavirus به روز رسانی: آلمان به قراضه در اتحادیه اروپا هشدار سفر اواسط ماه ژوئن

دولت آلمان گفته است که خواهد آسانسور محدودیت های مسافرتی به 26 کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین دیگران ژوئن 15 — شرایط و با توجه به همه گیر اجازه. دنبال DW برای آخرین.

  • آلمان پرده برداری کرده است برنامه اجازه می دهد تا سفر در اروپا از ژوئن 15
  • بیش از 6.4 میلیون نفر در حال حاضر آلوده با COVID-19 جهان و برخی از 380,000 درگذشت
  • برزیل را به وزارت بهداشت گزارش یک رکورد جدید از 1,262 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت
  • چین می گوید که تا به حال فقط یک مورد جدید در آخرین روز

تمامی زمان ها در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT)

23:59 ما در حال حاضر بسته شدن پوشش در این به روز رسانی. سر بیش تا پنج شنبه را پوشش برای آخرین.

22:57 کلمبیا بستن داد capitolio ملی — که در خانه های هر دو مجلس کنگره — پس از یک قانونگذار آزمایش مثبت برای coronavirus, رسانه های محلی گزارش می گویند.

Jose Luis کوریا شده بود در تماس با دیگر قانونگذاران بسیاری از آنها گزارش نمی پوشیدن ماسک.

22:05 سابق اکوادور رئیس جمهور Abdala Bucaram بازداشت شده است پس از یک حمله در خانه خود را به عنوان بخشی از مبارزه با فساد مالی به خرید از بیمارستان تامین طول تاج بحران.

ادامه مطلب: Ex-رئیس جمهور اکوادور در طول بازداشت COVID-19 پیوند پروب

مقامات بهبود نزدیک به 5000 ماسک و 2000 coronavirus تست کیت همراه با یک تفنگ بدون مجوز.

21:25 آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: احزاب حاکم باید در یک توافق €130 میلیارد دلار ($146 میلیارد دلار) بسته محرک برای کمک به اقتصاد بازیابی از رمان coronavirus همه گیر.

این اقدامات عبارتند از به طور موقت برش مالیات بر ارزش افزوده, فرم 19 درصد به 16 درصد ارائه خانواده های اضافی €300 در هر کودک و دو برابر دولت حمایت تخفیف در برقی ماشین خرید.

بیشتر بخوانید: آلمان پرده بسته محرک اقتصادی به kickstart اقتصاد

این بسته همچنین ایجاد €50 میلیارد صندوق برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی و نوآوری و رقمی در اقتصاد آلمان.

اقدامات توافق شد مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی آن باواریا, خواهر, پارتی, مسیحی اتحادیه اجتماعی و تاریخ و حاکم شریک سوسیال دموکرات ها زیر ماراتن مذاکرات که 21 ساعت به طول انجامید.

21:08 اتحادیه اروپا و چین به تعویق افتاد نقطه عطفی اجلاس با توجه به محل در آلمان در ماه سپتامبر به دلیل همه گیرصدر اعظم آنجلا مرکل سخنگوی اعلام کرده است.

در یک تماس تلفنی بین مرکل رئیس شورای اروپا چارلز میشل و اوباما, رهبران توافق کردند “که این نشست می تواند محل در زمان برنامه ریزی شده در نمای کلی وضعیت همه گیر اما که آن را باید به تعویق افتاد گفت:” سخنگوی Steffen Seibert.

این اجلاس که در آن اتحادیه اروپا امیدوار بودم به سیمان یک سیاست مشترک برای بلوک روابط با چین شد قرار است به اتفاق در لایپزیگ.

19:00 تحقیقات انجام شده توسط هلند’ موسسه ملی بهداشت (RIVM) نشان داده است که کودکان با سن کمتر از 12 بازی کمی نقش مهمی در انتقال رمان coronavirus.

نتایج منتشر شده در مجله پزشکی Nederlands Tijdschrift Voor Geneeskunde نظارت این بیماری در 54 خانواده با 227 شرکت کنندگان در مجموع. “بله بچه ها می توانند آلوده شوند اما انتقال صورت می گیرد در درجه اول بین بزرگسالان از سن مشابه و از بزرگسالان به کودکان” این مطالعه به این نتیجه رسیدند.

“انتقال بین کودکان و یا از کودکان تا بزرگسالان به عنوان شناخته شده است در آنفلوانزا به نظر می رسد کمتر رایج است.”

18:40 دهندگان مشهور در جشنواره فیلم کن اعلام کرده اند یک برنامه رسمی از 56 فیلم های که نمایش در خواهد آمد آنلاین. جشنواره برگزار خواهد شد عملا پس از این رویداد که معمولا ممکن است نامیده می شد با توجه به همه گیر. سینما بود و “زنده تر از همیشه” با توجه به جشنواره سازمان تیری Frémaux ارائه لیست.

بحران و تاخیر در روند پس از تولید نکرده نهفته تعدادی از فیلم های ارسال شده به این جشنواره اضافه شده Fremaux. این جشنواره 200 ورودی بیشتر از در سال 2019.

ستاره های نوک صورتی که طول می کشد محل در شهر کن شده و به نام کردن یک بار در سال 1939 – سال است که جنگ جهانی دوم آغاز شد. اما در این سال “لغو شد و یک گزینه نیست” گفت: Fremaux.

از جشنواره کن فیلم برنامه برای این سال شامل فیلم های ما مدیر وس اندرسون و انگلستان کارگردان استیو مک کوئین.

18:20 به آشویتس-برکناو موزه جذاب برای حمایت مالی پس از COVID-19 اپیدمی ناشی از درآمد حاصل از بازدید کنندگان به خشک کردن. این سایت از آلمان نازی بدنام ترین مرگ اردوگاه معمولا جذب بیش از دو میلیون بازدید کننده از سراسر جهان در هر سال است.

“2020 بودجه سقوط کرده است” گفت: بیانیه ای در وب سایت رسمی خود را. “ما خواستار کمک مالی از تمام کسانی که در نظر آن لازم است برای حفظ حافظه” در این بیانیه اضافه شده است.

این موزه حمایت از وزارت فرهنگ و آشویتس-برکناو بنیاد بین المللی برای کمک به حفظ اشتغال و ادامه کار تعمیر و نگهداری برای حفظ سایت. اما از دست دادن از فروش بلیط به معنی وجود دارد هیچ سرمایه گذاری برای ایجاد نمایشگاه جدید آموزش و چاپ و نشر.

اردوگاه ساخته شده بود توسط آلمانی ها در جنوب شهر از اردوگاه آشویتس در سال 1940 در آنچه پس از اشغال لهستان. بیش از 1.1 میلیون نفر بیشتر از آنها اروپایی بودند یهودیان کشته شدند توسط نازی ها در اردوگاه قبل از آن آزاد شد و در سال 1945.

17: 30 مسجد در نوار غزه را بازگشایی پس از 70 روز بسته شدن با توجه به این رمان coronavirus.

نمازگزاران گفته شد به پوشیدن facemasks در حالی که حضور در مساجد. مکان های عبادت را نیز ضد عفونی به طور منظم برای به حداقل رساندن عفونت است. کودکان و افراد بیمار خواسته شد تا در خانه باقی می ماند.

برخی از مساجد در نوار افتتاح شد درهای خود را از 10 روز پیش برای عید فطر, تعطیلات, که نشانه پایان ماه رمضان, اما روز شنبه مشخص شده کامل بازگشایی.

پر جمعیت نوار ثبت شده حدود 60 coronavirus موارد و مرگ همه میان بازگشت ساکنان غزه که قرنطینه در هنگام ورود.

Coronavirus | Gaza-Streifen Palästinenser beten in Moschee (picture-alliance/Zuma/Apa/A. Amra)

16:40 ایتالیا است مجموعه ای برای دریافت €20 میلیارد دلار ($22.47 میلیارد دلار) از جدید اروپایی طرح است که با هدف در نرم شدن ضربه از coronavirus بحران اقتصادی نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در یک کنفرانس خبری.

این کشور نیز بهره مندی از منابع مالی در دسترس ساخته شده توسط بانک سرمایه گذاری اروپا به عنوان بخشی از یک گسترده تر اتحادیه اروپا بسته طراحی شده برای افزایش بلوک اقتصادی اضافه کرد.

در ضمن ایتالیا مرگ و میر از coronavirus افزایش 71 تا از 55 روز قبل گزارش داد این کشور مدنی آژانس حفاظت از. تعداد موارد تایید شده باقی مانده تا حد زیادی پایدار در 321 در مقایسه با 318 روز سه شنبه.

کل مرگ و میر پس از وقوع اولین بار ثبت شده در, جنوب, کشور اروپایی در فوریه 21 در حال حاضر در 33,601 آژانس گفت: — سوم بالاترین در جهان است و پس از آن از آمریکا و انگلیس.

اکثریت موارد جدید در این کشور شمال منطقه لمباردی است که سخت ترین ضربه این ویروس در کشور است. این اعداد و ارقام گزارش به ایتالیا لغو محدودیت در سفر منطقه ای به گشایش مرزهای خود به مسافران از اروپا است.

16:02 تاتنهام نشان داد که یک نفر در باشگاه خود را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از دور دیگری از تست در میان تمام 20 باشگاه لیگ برتر پیش از این بخش را راه اندازی مجدد.

فرد تنها نتیجه مثبت در میان 1,197 بازیکنان و مقامات از تست های انجام شده در روز دوشنبه و سه شنبه با توجه به لیگ برتر است.

اسپرز گفت: فردی بود “بدون علامت و در حال حاضر خود منزوی به مدت هفت روز در خط با لیگ برتر پروتکل قبل از انجام آزمایش های بیشتر.”

لیگ برتر تنظیم شده است به سر در تاریخ 17 ژوئن در حالی که بوندسلیگا در حال حاضر بازگشت به اکشن و اسپانیا لالیگا قرار است به جریان در ژوئن 12.

15:40 فرانسه, آلمان, ایتالیا و هلند را جعلی یک اتحاد برای سرعت بخشیدن به توسعه و تولید یک واکسن علیه جدید کروناویروس “در خاک اروپا گفت:” هلندی وزارت بهداشت در بیانیه ای.

این کشورها در حال حاضر بخشی از فراگیر واکسن اتحاد هستند “متقاعد شده است که یک نتیجه موفقیت آمیز نیاز به یک استراتژی مشترک و سرمایه گذاری گفت:” بیانیه است. اتحاد در حال حاضر در حال بررسی طرح است و در بحث های مختلف شرکت های دارویی.

پیش از آن روز آلمان وزیر توسعه Gerd Müller به نام برای آینده coronavirus واکسن در دسترس خواهد بود برای همه. “ما هنوز نمی دانیم که توسعه موفقیت آمیز واکسن اما یک چیز روشن است: باید آن را در همه جا در دسترس” گفت: مولر در یک فراخوان مشترک با ست برکلی سر از واکسن جهانی داد (Gavi) در مجله خبری تمرکز.

15:20 به انگلستان تلفات از افرادی که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 افزایش 359 به 39,728 دولت گفت. در مجموع 279,856 مردم در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس در کشور است.

جداگانه شمارش انگلستان مرگ و میر با استفاده از داده های رسمی از انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی وارد شده از مرگ گواهی داده و از جمله موارد مشکوک — که خارج از رسمی دولت مرگ آمار — نشان داد که در مجموع بیش از 50 ، 000 مرگ و میر.

15:02 بلژیک را بازگشایی مرزهای خود به مسافران از اتحادیه اروپا و از اعضای اتحادیه اروپا گذرنامه-رایگان شنگن سفر منطقه در 15 ژوئن گفت: نخست وزیر سوفی Wilmes.

کافه ها و رستوران ها را بازگشایی از ژوئن 8, او اضافه شده است. اما سینما و دیگر فضاهای فرهنگی باید صبر کنید تا ژوئیه 1 به باز کردن جایی که آنها قادر خواهد بود به میزبان حداکثر 200 نفر است.

Wilmes’ اعلام شرح زیر است آلمان اعلام کرد که روز گفت: این طرح به قراضه در اتحادیه اروپا هشدار سفر و quarantining برای مسافران از اواسط ماه ژوئن.

14:50 دولت آلمان هسن راه اندازی کرده است که “امن کودکان و نوجوانان” مطالعهتحقیق نقش است که کودکان باید در انتقال COVID-19 گفت: ساندرا Ciesek مدیر موسسه ویروس شناسی پزشکی در بیمارستان دانشگاه فرانکفورت.

در مجموع 60 مهد کودک در سراسر کشور را به شرکت در مطالعه. محققان برنامه ریزی برای آزمون 25 کودکان و معلمان خود را در هر پیش دبستانی بر اساس این هفته. این تحقیقات قرار است به زودی در هفته آینده و گذشته بین هشت تا 12 هفته است.

هنوز معلوم نیست چه نقشی بازی کودکان در انتقال ویروس و چقدر خطر ویروس هدیه به کودکان و کارکنان در مهد کودک.

14:20 به جمهوری چک و اسلواکی بلند خواهد شد محدودیت های مسافرتی بین آنها از پنج شنبه به بعد اعلام کرد اسلواکی را به عنوان نخست وزیر ایگور Matovic در مراسم تحلیف خود را سفر به پراگ.

هر دو کشور بسته conjoining مرز از اواسط ماه مارس در واکنش به کروناویروس بیماری های همه گیر. Slovakians و چک تنها مجاز به بازدید از کشور های دیگر تا 48 ساعت.

Matovic به نام تصمیم یک “هدیه” و گفت: کشورها و بازگرداندن چکسلواکی — نام دولت که جدا جدا در سال 1993 به شکل جداگانه دو کشور است.

جمهوری چک همچنین برنامه اجازه می دهد تا گردشگران از کشورهای دیگر مانند آلمان و اتریش و سوئیس را وارد کنید بدون نیاز به در حال حاضر منفی coronavirus نتایج آزمون از 15 ژوئن در حالی که اسلواکی باقی مانده است محتاط تر در مورد کاهش آن مرز محدودیت.

13:01 سوئد ارشد اپیدمیولوژی اذعان کرده است که سوئد می تواند مبارزه coronavirus بهتر. اسکاندیناوی کشور در پاسخ به این ویروس شد بحث برانگیز پس از تبدیل شدن به یکی از معدود کشورهای اروپایی است که تصمیم به تحمیل یک مستند. سوئد در حال حاضر دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و میر سرانه در جهان است.

“من فکر می کنم وجود دارد بالقوه برای بهبود آنچه که ما انجام داده اند در سوئد کاملا واضح است که” آندرس Tegnell سوئدی آژانس بهداشت عمومی گفت: در رادیو. او گفت که سوئد باید انجام شود “چیزی بین سوئد چه بود و چه بقیه جهان انجام داده است.”

سوئد مدل بر اساس اطراف تکیه بر شهروندان وظیفه مدنی به سرعت گسترش ویروس به جای اعمال محدودیت های گسترده. گردهمایی بیش از 50 نفر ممنوع شد اما مدارس و رستوران ها و کافه ها باز مانده است.

همسایه دانمارک که بازگشایی به بسیاری از اروپا در این ماه به تعویق انداخته است تصمیم گیری در زمانی که برای بازگشایی سوئدی مرز.

12:33 Coronavirus مرگ و میر در انگلستان بیش از 50 ، 000 با توجه به برگه های مختلف توسط آژانس های خبری. دانشگاه جانز هاپکینز با استناد به آمار رسمی دولت قرار می دهد مرگ و میر در 39,452 اما این را به حساب موارد مشکوک و یا بیمارستان و مراقبت از خانه و میر. بریتانیا در رتبه دوم بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده است.

صحبت کردن در مجلس, نخست وزیر بوریس جانسون دفاع از 14 روز دوره قرنطینه که انگلستان معرفی خواهد شد در ژوئن 8. جانسون تایید او خواهد شد و همه او می تواند برای حمایت از محاصره حمل و نقل هوایی و گردشگری.

او همچنین اعلام کرد که تمام COVID-19 آزمون در انگلستان خواهد شد و انتظار می رود به ارائه نتایج در عرض 24 ساعت. جانسون دولت محافظه کار مورد انتقاد قرار گرفته برای دیگر انتشار روزانه تست آمار و ارقام هر روز بدون آشکار توضیح.

اجتماعی فاصله اقدامات برداشته هزاران نفر از اهالی لندن به رهبری به هاید پارک در اعتراض به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش با سازمان اصرار حامیان به نگه داشتن خود را از راه دور.

11:55 بیش از 600 پرستاران در سراسر جهان شناخته شده اند و از coronavirus, شورای بین المللی پرستاران (ICN) اعلام کرده است.

Coronavirus آلوده حدود 450,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی در سطح جهانی از همه گیر آغاز شد.

“در دو ماه گذشته ما شاهد تعداد مرگ و میر ناشی از پرستاران به عنوان یک نتیجه از coronavirus در سراسر جهان افزایش 100 در حال حاضر در بیش از 600,” ICN رئیس Howard Catton و گفتگو کرد.

“این شماره است که در حفظ و بالا رفتن” او اضافه شده است. حدود 7 درصد از COVID-19 عفونت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی.

11:25 دولت هلند اعلام کرده است قصد دارد به جمع اوری سمور یا راسو در مزارع که در آن حیوانات آلوده شده اند coronavirus هلندی رسانه ها گزارش شده است.

هزاران نفر از سمور یا راسو که تربیت خود را برای خز کشته خواهد شد اگر چه دولت هلند داده نشده است جزئیات در این مرحله است.

Coronavirus موارد تشخیص داده شده اند در هشت سمور یا راسو مزارع در هلند. وزارت کشاورزی تایید کرده است حداقل دو مورد که در آن minks انتقال این ویروس به انسان تنها حیوان به انسان انتقال ثبت شده از این ویروس برای اولین بار ثبت شده در چین.

سمور یا راسو کشاورزی دموكراتیک در هلند در سال 2013 با مزارع گفت: برای نزدیک کردن 2023.

10:55 اتریش اعلام کرده است که ورود چک در مرزهای خود خواهد بود اوراق در روز پنج شنبه به غیر از کسانی که در مرز ایتالیا.

بازگشایی مرز امر به اتریش همسایه آلمان, Liechtenstein, Switzerland, اسلواکی, اسلوونی, جمهوری چک و مجارستان. نه قرنطینه دوره و نه مورد نیاز آزمایش لازم خواهد بود برای عبور از این مرزها.

باز کردن مرز ایتالیا امکان پذیر خواهد بود “زمانی که اعداد پایین رفته است” گفت: وزیر امور خارجه الکساندر Schallenberg.

10:26 رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین اعلام کرده است که او قصد ندارد برای شرکت در اجلاس ممکن است coronavirus واکسن سازماندهی شده توسط دولت انگلستان.

پوتین دریافت دعوت خود را به انجمن از بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون هفته گذشته یک سخنگوی کرملین گفت. جهانی واکسن اجلاس قرار است در ماه ژوئن 4 و طراحی شده است برای بسیج منابع مورد نیاز برای اطمینان جهانی در دسترس بودن واکسن در برابر coronavirus.

09:05: وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas پرده برداری کرده است آلمان طرح به لغو محدودیت های مسافرتی در 29 کشور اروپایی از 15 ژوئن. اگر چه این خبر استقبال خواهد شد توسط بسیاری از Maas هشدار آلمانی ها در برابر عجله برای سفر.

“اطلاعات بیشتر در مورد سفر لزوما دعوت به سفر” او گفت:. “برای مثال ما توصیه سفر به انگلستان در حالی که آنها 14 روز دوره قرنطینه در محل.”

 

بلند کردن اجسام از محدودیت های مسافرتی بستگی دارد عفونت نرخ ها و سیاست های داخلی کشورهای در سوال و می تواند تغییر و یا بررسی در هر زمان. برخی از کشورها مانند اسپانیا و نروژ هنوز اجازه می دهد گردشگران در.

محدودیت های سفر در خارج از آلمان شد و برای اولین بار اعلام کرد در ماه مارس است. دولت آلمان را به سهولت محدودیت های مسافرتی به 26 اتحادیه اروپا و سازمان ملل و همچنین انگلستان, ایسلند, نروژ, لیختن اشتاین و سوئیس.

Maas نیز با تایید وجود خواهد داشت نه بیشتر بازگشت ابتکار در این تابستان پس از آلمان چارتر پرواز به بازگشت هزاران نفر از آلمانی ها به کشور خود از سراسر جهان در طول زمستان. او گفت: جزئیات سفر به خارج از اتحادیه اروپا خواهد شد بستگی به سیاست های اتحادیه اروپا.

08:35 یک نفر کشته شده است پس از آتش سوزی در یک سن پترزبورگ بیماری های عفونی, بیمارستان, رسانه های روسی گزارش کرده است. یک آتش سوزی در بیمارستان های مختلف در ماه گذشته نسبت به فن های مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

روسیه گزارش کرده است 8,536 موارد جدید از COVID-19 آوردن تعداد کل موارد به 432,277 سوم-بالاترین در جهان است.

مرگ و میر رسیده 5,215 با 178 جدید مرگ و میر ثبت شده است. کارشناسان بهداشت و درمان را مطرح نگرانی در مورد روسیه نسبتا پایین مرگ تعداد در مقایسه با تعداد موارد گفته است که مرگ و میر ممکن است گزارش نشده و یا نسبت به دیگر علل مرگ و میر.

08:28 تعداد بیکاری کارگران در آلمان در ماه مه افزایش یافته 169 ٬ 000 دوبلکس در مقایسه با ماه آوریل با توجه به آمار جدید. آژانس کار فدرال (BA) گزارش شده است که وجود دارد 2.813 میلیون ثبت نام افراد بیکار در آلمان 577,000 بیشتر در مقایسه با آوریل 2019. درصد از جمعیت که در حال ثبت نام بیکاران افزایش 0.3% به 6.1%.

نیروی کار تحت فشار شدید, BA رئیس Detlef Scheele گفت.

“افزایش است به عنوان بالا به عنوان در مارس اما بیکاری و بیکاری هنوز هم به شدت افزایش یافت,” او گفت:. بیش از 1 میلیون آلمانی ها باقی مانده است در “کوتاه مدت کار” در هنگام ممکن است با توجه به همه گیر.

ادامه مطلب: کوتاه از زمان کار: یک ابزار حیاتی در آلمان اقتصادی زراد خانه برابر coronavirus

07:13 یک انگلستان, قانون شرکت گزارش شده است 42 درصد افزایش درخواست طلاق پس از مستند آغاز شد, رسانه های بریتانیا گزارش شده است. Co-op خدمات حقوقی می گویند این افزایش در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 با توجه به انگلستان روزانه تلگراف.

زوج های به هم چسبیده برای مدت زمان طولانی همراه با افزایش مشکلات مالی برای بسیاری قرار داده اند روابط تحت فشار است. چند هفته از این مستند را دیدم جهش از 75 درصد نسبت به سال گذشته است.

بیشتر بخوانید: ژاپن به نظر می رسد برای عشق آنلاین در میان coronavirus بحران

06:20 هواپیمایی آلمانی لوفت هانزا, ارسال شده توسط در سه ماهه اول از دست دادن خالص از €2.1 میلیارد دلار (2.3 میلیارد دلار) به عنوان تعداد پرواز بودند کاهش با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

“جهانی ترافیک هوایی آمده است به متوقف مجازی در ماه های اخیر” گروه مدیر عامل شرکت کارستن Spohr در بیانیه ای گفت.

“از نظر بسیار آهسته بهبود در تقاضای ما باید در حال حاضر گسترده بازسازی اقدامات برای مقابله با این” او افزود: بدون رفتن به جزئیات بیشتر.

تقریبا 700 از هواپیمایی 763 هواپیماهای مبتنی باقی می ماند.

بیشتر بخوانید: لوفت هانزا می پذیرد از نظر اتحادیه اروپا-آلمان نجات مقابله

05:50 استرالیا خزانه دار جاش Frydenberg اعلام کرده است که اقتصاد کشور به سمت رکود اقتصادی برای نخستین بار در تقریبا 30 سال است.

خروجی با 0.3 درصد در سه ماهه اول سال از ژانویه تا مارس تا حد زیادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اگر چه تابستان شدید bushfires و خشکسالی نیز همکاران اصلی. سالانه رشد تولید ناخالص داخلی کاهش یافته و به تنها 1.4 درصد.

“این کمترین through-the-year-رشد از سپتامبر 2009 زمانی که استرالیا بود در وسط بحران مالی جهانی و قطاری فقط آغاز انتظار می رود اثرات اقتصادی COVID-19” گفت: بروس Hockman از اداره آمار استرالیا.

استرالیا دیده است هیچ رکود اقتصادی پس از سال 1991 تعریف شده توسط دو دوره متوالی از انقباض اقتصادی. ژوئن سه ماهه را گزارش اقتصادی انتظار نمی رود تا سپتامبر اما انقباض انتظار می رود که حتی شدید تر از در سه ماهه اول.

05:45 ایتالیا بازگشایی مرزهای خود به خیلی از بقیه اروپا بیش از دو ماه پس از این کشور تبدیل به یکی از اولین در جهان را به شما معرفی سخت مستند. گردشگران از 26 اتحادیه اروپا و سازمان ملل و همچنین انگلستان و نروژ و سوئیس قادر خواهد بود به بازدید بدون صرف 14 روز در قرنطینه به عنوان مورد نیاز بود قبل از.

ایتالیایی ها نیز قادر به آزادانه سفر در داخل کشور در مناطق 20. مقامات مشتاق هستند برای تشویق گردشگری به خصوص در سخت ضربه لمباردی در شمال اما نگران هستند که مردم را خاموش بازدید از یک کشور که در آن 33,000 نفر کشته شده اند.

“بیا به Calabria” منطقه جنوب غربی برتر Jole Santelli گفت. “تنها یک خطر شما را چاق می شوند.”

بیشتر بخوانید: مدیترانه نقاط توریستی سهولت در محدودیت

05:09 هند تعداد از coronavirus عفونت گذشت 200,000 آن وزارت بهداشت اعلام کرد.

موارد شروع به پریدن کرد 8,909 بیش از روز قبل در یکی از بالاترین تک-بعد خوشه آوردن مجموع به 207,615 و ساخت هند هفتمین سخت ترین-آمار کشور در جهان است.

کارشناسان همچنین می گویند که اوج این ویروس هنوز هم می تواند هفته دور. هند مرگ و میر در حال حاضر در 5,829.

03:50 از کره جنوبی به دولت پیشنهاد کرده است که بزرگترین آن بسته محرک اقتصادی تا کنون در تلاش برای کوسن ضربه به اقتصاد از coronavirus بیماری همه گیر.

این 35.3 تریلیون وون ($29 میلیارد €25.9 میلیارد دلار) بسته سوم coronavirus بسته محرک اقتصادی اعلام شده توسط ماه Jae-در دولت پس از, قابل توجهی افزایش در ماه های مارس و آوریل است.

احتمال بسته بودن در مجلس به تصویب رسید در حال بالا به عنوان ماه دموکراتیک است و به طور کلی اکثریت.

بین ماه های ژانویه و مارس کره جنوبی — جهان 12-بزرگترین اقتصاد — دیدم آن بزرگترین سقوط در تولید ناخالص داخلی پس از بحران مالی جهانی در سال 2008.

محرک است که با هدف ایجاد 550,000 مشاغل و ارائه و صاحبان کسب و کار کوچک تا متوسط اندازه شرکت با “بودجه اضطراری”.

با توجه به صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به کره جنوبی اقتصاد را کوچک 1.2% این سال است.

03:36 کره جنوبی را تایید کرده است واردات remdesivir برای coronavirus درمان است.

وزارت کشور از مواد غذایی و ایمنی مواد مخدر تایید درخواست توسط مقامات بهداشتی به واردات داروی ضد ویروس تولید شده توسط Gilead Sciences, Inc.

هفته گذشته دولت پنل به این نتیجه رسیدند که remdesivir تا به حال نشان داده شده است نتایج مثبت است.

Remdesivir در اصل برای درمان ابولا, عفونت, اما آن را نیز نشان داد اثربخشی در برابر سارس و MERS coronaviruses در تست های آزمایشگاهی.

ادامه مطلب: Coronavirus: Remdesivir است که هیچ درمان معجزه

03:29 OECD آموزش و پرورش, مدیر چت Schleicher گفت: آلمان آژانس خبری DPA که coronavirus مربوط به تعطیلی مدارس و احتمال تشدید نابرابری اجتماعی در سیستم آموزش و پرورش.

یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته دریافتند که موفقیت در آلمان سیستم آموزش و پرورش عمومی تا حد زیادی مشروط در زمینه های اجتماعی. Schleicher گفت: تعطیلی مدارس و به احتمال زیاد بیشتر engrain که به سیستم آلمانی.

“کودکان محروم از زمینه های اجتماعی معمولا فقط یک شانس واقعی در زندگی: معلمان خوب و کارآمد مدارس,” او گفت:.

03:12 در ونزوئلادولت و مخالفان به رهبری شورای ملی را امضا کرده اند به توافق به کار با بازوی منطقه ای سازمان جهانی بهداشت برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“COVID-19 احترامی قائل نیست و یا در برابر تبعیض جنسیتی گرایش و یا حزب سیاسی” وزیر اطلاعات خورخه رودریگز ” در تلویزیون دولتی.

“پس این یک خبر خوب یک شروع خوب است به طوری که ما می تواند به تعمیق ما با هم کار کنند برای مبارزه با COVID-19,” او اضافه شده است.

با توجه به رودریگز وزیر بهداشت Carlos Alvarado Dr خولیو کاسترو که ریاست شورای ملی کمیسیون coronavirus و سازمان بهداشت پان آمریکا (PAHO) امضا یک صفحه توافقنامه در تاریخ 1 ژوئن.

تحت توافق طرفین به دنبال بودجه برای پوشش coronavirus پاسخ که شامل بهبود تست, کسب, بیشتر, دنده محافظ و راه اندازی بهداشت عمومی پیام مبارزات.

03:12 دبی اعلام کسب و کار می تواند از سرگیری عملیات در ظرفیت کامل به عنوان چهارشنبه و مارک و یک پایان به هفته از مستند محدودیت.

اما مقامات بهداشت عمومی گفت: مردم باید همچنان به پایبندی به اجتماعی فاصله اقدامات و پوشیدن ماسک ،

در, خلیج عربی, بسیاری از رمان coronavirus شیوع رخ داده مهاجر در اردوگاه های کار. برخی از کشورها متعهد به گسترش مراقبت های بهداشتی با کیفیت برای کسانی که نیاز دارند. دیگران ارائه شده به بازگرداندن کارگران مهاجر در دولت هزینه.

ادامه مطلب: Coronavirus عمیق تر خطرات برای کارگران مهاجر در خلیج فارس

03:00 آلمان رابرت کخ موسسه (RKI) گزارش کرده 342 عفونت های جدید و 29 و میر ناشی از COVID-19 بیش از 24 ساعت گذشته.

با توجه به آخرین آمار و ارقام از RKI های تولید مثل شماره و یا R-ارزش تضعیف شده در زیر سطح مهم از 1.0 به 0.89.

به این معنی که یک فرد آلوده به طور متوسط آلوده کمتر از یک شخص دیگر.

در مجموع 182,370 عفونت و 8,551 مرگ و میر گزارش شده در آلمان پس از بحران آغاز شد.

02:52 در عراق وزارت بهداشت اعلام کرد بزرگترین واحد-بعد سنبله در موارد تایید شده از رمان coronavirus.

مقامات بهداشت عمومی گزارش 519 موارد جدید آوردن عراق در مجموع به بیش از 7,300. این افزایش تا حد زیادی نسبت به افزایش در تست های سراسر کشور. حداقل 235 نفر به عنوان یک نتیجه از عوارض ناشی از کشنده پاتوژن.

در ماه آوریل دولت عراق رد ادعای خبرگزاری رویترز خبرنگاران که گفت: دولت تحت-گزارش تعداد موارد مثبت در کشور است.

پس از آن مقامات به دنبال گسترش تست. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که عراق را به سیستم بهداشت و درمان می تواند رنج می برند یک ضربه مهلک اگر تعداد موارد بالا گرفت.

ادامه مطلب: Coronavirus: بهار عربی در مبارزه میان مستندات

02:00 چین گزارش کرده است تنها یک مورد از کروناویروس که وارد یک.

چهار جدید بدون علامت موارد نیز ثبت شده است. چین را شامل نمی شود بیماران بدون علامت در موارد تایید شده.

سرزمین اصلی ثبت کرده است و در مجموع 83,021 و تا کنون با هیچ جدید مرگ و میر گزارش شده مرگ و میر باقی می ماند بدون تغییر در 4,634.

01:30 بلژیک است برای انتقاد خود را به ظاهر آسمان بالا COVID-19 مرگ و میر که در حال حاضر دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و میر سرانه نرخ در جهان است.

بلژیک از بیماری های ویروسی و گفت: DW که تعداد بالا در واقع نتیجه کاملا شفاف سیستم. حتی مشکوک COVID-19 موارد شمارش بدون در نظر گرفتن اینکه آیا فرد متوفی مورد آزمایش قرار گرفت.

برای اطلاعات بیشتر در بلژیک مرگ و میر بحث در بررسی این گزارش در اینجا: بلژیک coronavirus (بیش از)شمارش جنجال

01:05 مکزیک دیده می شود که بالاترین تعداد روزانه عفونت تا تاریخ با 3891 موارد گزارش در 24 ساعت گذشته.

روزانه مرگ و میر شد 470.

تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 97,326 با 10,637 مرگ و میر حتی به عنوان مقامات بهداشتی گمان می برند که تعداد موارد گزارش نشده است به طور قابل توجهی بالا است.

00:30 انگلیسی, مجله پزشکی لانست گفت: آن را در مورد داده ها در پشت محبوب مقاله که نتیجه هیدروکسی کلروکین افزایش خطر مرگ در COVID-19 بيمار.

یافته های این مقاله منتشر شده در مجله on May 22, حال تضعیف علمی علاقه به ضد مالاریا مواد مخدر به شدت حمایت آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این مواد ضد التهابی و خواص ضد ویروسی است که در مرکز به شدت سیاسی بحث.

آن را مهار coronavirus در آزمایش های آزمایشگاهی, اما ثابت نشده است موثر در انسان عمدتا در کارآزمایی های بالینی است که به صورت تصادفی و کنترل شده با پلاسبو به عنوان در هر نوار برای اطلاعات.

در هفته گذشته برخی از 150 نفر از پزشکان در مورد یافته های این مقاله با امضای نامه ای سرگشاده به لانست.

این مطالعه مشاهده 96,000 بستری COVID-19 بيمار برخی از درمان با هیدروکسی کلروکین.

در یک یادداشت ویراستاران لانست گفت که جدی علمی سوال در مورد مطالعه آورده بودند به آنها توجه و آنها را به سفارش ممیزی مستقل از داده ها.

00:05 تعداد کل coronavirus مرگ و میر در برزیل در حال حاضر رسیده 31,199 از زمان شروع این بیماری همه گیر.

این کشور آمریکای جنوبی گزارش 28,936 موارد اضافی از coronavirus عفونت ها و یک رکورد جدید تعداد مرگ و میر روزانه با 1,262 مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت گذشته.

برزیل در حال حاضر ثبت نام 555,383 تعداد موارد تایید شده از COVID-19 ساخت آن دوم-بدترین آسیب دیده کشور پشت ما.

کارشناسان تخمین می زنند تعداد واقعی عفونت می تواند تا 15 برابر بیشتر از آمار رسمی داده شده نسبتا کمی تست در سراسر کشور پهناور از 210 میلیون نفر است.

ادامه مطلب: بیماری همه گیر کوروناویروس: برزیل است جدید کانون?

در سراسر آمریکای لاتین وبسیاری از متخصصین مراقبت های بهداشتی در حال گزارش است که آنها را کم و یا هیچ دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی. آنها در حال حمل سنگین ترین بار در مبارزه با کروناویروس.

در پانامااتحادیه های کارگری بیرون آمد در خیابان ها در اعتراض به تصمیم دولت برای بازگشایی اقتصاد کشور است. تظاهرکنندگان ادعا کرد که این منجر به افزایش عفونت و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

پاناما است که بدترین ضربه مرکزی آمریکا کشور با 13,000 تایید موارد عفونت و 350 مرگ و میر. این کشور در صنعت ساخت و ساز و برخی از عملیات استخراج از معادن از سر کار در روز دوشنبه پس از بسته بودن به عنوان بخشی از یک مستند در سراسر کشور.

00:00 گرفتن در روز سه شنبه تحولات در اینجا

اد dvv/ng (AFP AP dpa رویترز)

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>