Coronavirus به روز رسانی: اتحادیه اروپا برای ممنوعیت ما مسافران با توجه به افزایش موارد منبع می گوید

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 493,000 مردم در سراسر جهان است.

بیش از 9.7 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

ایالات متحده تبدیل به بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 2.4 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 125,045 مرگ و میر.

آخرین:

 • اتحادیه اروپا برای ممنوعیت اکثر مسافران آمریکایی
 • تگزاس, شهرستان هریس ‘careening نسبت به فاجعه’
 • فلوریدا coronavirus مثبت جهش نرخ به 13 درصد
 • کاخ سفید نیروی کار دارای 1 جلسه در 2 ماه پنس دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات
 • در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی

  10:37 بعد از ظهر: مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان نیاز به تصویب آزمون COVID

  مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان مطلع شدند جمعه شب از طریق ایمیل است که همه کسانی که در تولسا برای آخر هفته گذشته رالی “مورد نیاز برای به دست آوردن یک منفی COVID-19 آزمون در این آخر هفته” با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط ABC News.

  با توجه به ایمیل کمپین “راه اندازی از راه دور COVID-19 تست سایت” که در آن کارکنان تست خواهد شد در روز یکشنبه. هشت کارکنان بودند که در تولسا در حال حاضر آزمایش مثبت و ده ها تن دیگر شده اند در قرنطینه کار از راه دور پس از برگشت از اوکلاهما.

  همه کارکنان که سفر به تولسا نیاز به تست قبل از بازگشت به کار در روز دوشنبه منابع گفت.

  7:03 بعد از ظهر: اتحادیه اروپا برای ممنوعیت آمریکایی مسافران: منبع

  با کروناویروس موارد در ایالات متحده در حال افزایش است, اتحادیه اروپا, گام برای جلوگیری از آن عضو سازمان ملل از دیدن یک backslide.

  آمریکا بیشتر مسافران می شود ممنوع از ورود به هر یک از اتحادیه اروپا 27 کشور عضو یک مشاور خارج به اتحادیه اروپا شده است که مشاوره در مذاکرات تایید به ABC News. مقامات اتحادیه اروپا بوده است, مذاکره یک لیست که کشورهای مسافران اجازه داده می شود را وارد کنید در روز های اخیر.

  لیست نهایی است با توجه به منبع اما به عنوان اولین گزارش نیویورک تایمز این است که هنوز در انتظار تایید رسمی از کشورهای عضو و اتحادیه اروپا را مربوط به بدن.

  هیچ چیز شده است برای عموم اعلام نشده است و معلوم نیست چه اگر هر گونه استثنا خواهد بود ساخته شده است.

  در میان کشورهایی که ممنوع نمی شود که در آن شیوع آغاز شد با توجه به زمان.

  حتی قبل از اعلام رسمی ایالات متحده سفر انجمن غیر انتفاعی به نمایندگی از صنعت سفر با انتشار بیانیه ای خواستار تصمیم “فوق العاده ناامید کننده” و “اخبار ناخوشایند.”

  5:16 بعد از ظهر: ‘پوشیدن ماسک خود را!,’ SC فرماندار می گوید که او گسترش وضعیت اضطراری

  کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر گفت که او را تمدید وضعیت اضطراری برای حداقل دو هفته دیگر خواهد شد که در ادامه به محدود کردن کاباره ها و کنسرت و رویدادهای ورزشی … هر چیزی که مربوط به جمعیت در یک نشست خبری در روز جمعه.

  “پوشیدن ماسک خود را! پوشیدن ماسک خود را! پوشیدن ماسک خود را!” مک مستر گفت: در حالی که همچنین گفته است “بی اثر و غیر عملی” به نیاز همه به پوشیدن ماسک در کارولینای جنوبی اضافه کردن آن را “غیرقابل اجرا.” او می گوید شهرستانها را با اقتدار به تصویب سیاست های خود را, اما همچنین گفت: “اجرای این مشکل است.”

  مدیر سلامت وزارت بهداشت و کنترل محیط زیست دکتر جوآن Duwve گفت: او را آگاه خوشه از موارد در میان افراد جوان که رفت به احزاب و یا ساحل را بدون پوشیدن ماسک. او با تاکید بر اهمیت پوشیدن ماسک گفت: “ما می دانیم که شما از شنیدن آن خسته و ما خسته از گفتن آن است. پوشیدن ماسک خود را و فاصله اجتماعی.”

  DHEC اعلام کرد که بیشترین میزان بستری در دولت تا کنون; 906 بیماران از امروز.

  5:05 بعد از ظهر: COVID-19 موارد با اندکی افت به 5,707 موارد جدید

  COVID-19 مورد در تگزاس اندکی کاهش یافت جمعه با موارد جدید در حال حاضر در مجموع 137,624.

  شده اند وجود دارد 1,903,661 آزمون اداره ایالت با یک آزمایش مثبت نرخ 11.73%.

  کل تعداد بیماران بستری افزایش یافته است به 5,102 است که افزایش از دیروز و 244 از 254 شهرستانهای در حال حاضر گزارش موارد است.

  4:20 بعد از ظهر: کالیفرنیا, شهرستان, گزارش تکان دهنده بالا مثبت نرخ 23 درصد

  سان فرانسیسکو به طور موقت به تاخیر انداختن reopenings که برای شنبه با توجه به افزایش سریع تعداد coronavirus موارد در شهرستان و دولت است.

  “من می دانم که مردم مشتاق به بازگشایی — من بیش از حد” شهردار لندن نژاد توییتی اما او افزود: “ما بازگشایی فرایند هدایت اطلاعات و علم است.”

  در سراسر کالیفرنیا تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و تعداد بيماران ICU در حال افزایش است.

  منابع اضافی شده اند و جریان را به کالیفرنیا Imperial County, در امتداد مرز مکزیک که در آن رای مثبت در تکان دهنده بالا 23 درصد است.

  بیمارستان در شهرستان امپریال “در حال غرق” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom توییتی جمعه.

  “امروز ما در حال همکاری با این کشور برای بازگرداندن اقامت در خانه سفارش” او هنوز توییتی. “ما باید به طور جدی از این.”

  3:40 بعد از ظهر: فلوریدا coronavirus مثبت جهش نرخ به 13 درصد

  فلوریدا coronavirus رای مثبت شروع به پریدن کرد به 13 درصد با توجه به شماره های جدید از فلوریدا وزارت بهداشت.

  دولت در حال حاضر 122,960 مجموع موارد است که افزایش 8,943 موارد در یک روز.

  Coronavirus مثبت نرخ در روز پنج شنبه بود 8.9 درصد است.

  فلوریدا میله دیگر نمی تواند به فروش الکل برای در محل نوشیدن دولت در بخش کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات جمعه اعلام کرد.

  رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز جمعه مقصر افزایش تست برای دولت افزایش تعداد موارد است.

  DeSantis گفت: افزایش اخیر در درصد مثبت بوده است “بسیاری از جامعه انتقال به خصوص از جمعیتی جوان.”

  اما فرماندار ادعا کرد که یک ایالت ماسک دستور خواهد بود “نافرجام است.”

  “برای قرار دادن مجازات در آن چیزی است که احتمالا معکوس” او گفت:. “ما قصد داریم به اعتماد مردم به تصمیم گیری خوب.”

  2:50 بعد از ظهر: فیلادلفیا مسائل اجباری ماسک منظور به عنوان موارد پرش از جمله در نوجوانان

  ماسک های صورت در حال حاضر اجباری در فیلادلفیا به عنوان coronavirus موارد افزایش شهردار جیم کنی روز جمعه گفت.

  ماسک مورد نیاز خواهد بود در فضاهای عمومی و در خارج از منزل اگر شما در حال نزدیک تر از 6 فوت. کودکان کمتر از 8 معاف هستند.

  “نرخ مثبت نتایج آزمون در حال حاضر 5-6 ٪ تا از کمتر از 5% و 10 ماه پیش” کنی توییتی.

  فیلادلفیا نیز دیدن سنبله در نوجوانان سنین 16 تا 19 است.

  این شهر در حال حرکت رو به جلو با بازگشایی برخی از کسب و کار جمعه از جمله سالن باربر مغازه ها و چشمه های معدنی.

  کسانی که سفر به بالا-coronavirus مناطق خواسته شده است که به خود قرنطینه به مدت دو هفته زمانی که آنها بازگشت به فیلادلفیا, شهردار گفت.

  ساعت 2 بعد از ظهر: کاخ سفید نیروی کار دارای 1 جلسه در 2 ماه پنس دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  کاخ سفید coronavirus نیروی کار برگزار شد اولین جلسه در روز جمعه پس از مارس 27.

  رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه آن را به نام “از دست دادن به مردم آمریکا” که کاخ سفید رفت و دو ماه بدون یک جلسه.

  “این روشن شده است وجود دارد هیچ استراتژی ملی و رهبری” کومو گفت.

  معاون رئیس جمهور مایک پنس زیادی را صرف این جلسه کف مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت و تاکید بر چقدر بدتر از همه گیر شده اند می تواند بدون پاسخ.

  “ما واقعا پیشرفت های قابل توجهی را در حرکت ملت ما رو به جلو است. همه ما شاهد تشویق اخبار به عنوان باز کردن امریکا دوباره” پنس گفت.

  پنس گفت که او و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده سفر به نقاط ایالت از جمله آریزونا و تگزاس و فلوریدا هفته آینده برای کمک به دولت های ایالتی و محلی پاسخ.

  پنس های مکرر که تمام 50 ایالت و منطقه در حال بازگشایی اما گفت: تمرکز جمعه وظیفه نیروی جلسه در موارد جدید در سراسر جنوب.

  او گفت: وجود 16 متحده با افزایش موارد و درصد.

  “ممکن است وجود داشته باشد متحده در سراسر کشور است که در حال دیدن یک افزایش نسبتا کم در موارد. اما خود را به درصد مثبت را افزایش می دهد باقی می ماند بسیار پایدار” پنس گفت.

  پنس گفت: این کشور می تواند “نگاهی به برخی از آسایش” دانستن است که مرگ و میر کاهش یافته است و از دو ماه پیش.

  قبل از پنس پیام به جوان آمریکایی به انجام بخشی خود را به سرعت گسترش, او گفت: آن را یک “چیز خوب” آمریکا شاهد افزایش موارد در افراد زیر سن 35 به عنوان مخالف به افراد مسن که بیشتر در معرض خطر است.

  وقتی پنس به نام Birx به راه رفتن را از طریق جدیدترین اطلاعات در 16 ایالت نگرانی او با اصرار وای به تست.

  “در حالی که قبل از ما گفت که آنها را به ماندن در خانه در حال حاضر ما در حال گفتن آنها را به آزمایش می شود” Birx گفت. “این یک تغییر بزرگ برای ما به دلیل آن اجازه می دهد تا ما در حال حاضر برای پیدا کردن بدون علامت و خفیف بیماری است که ما نمی تواند پیدا کردن قبل از.”

  Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در این جلسه “شما یک مسئولیت فردی برای خودتان-اما شما یک مسئولیت اجتماعی. چرا که اگر ما می خواهیم برای پایان دادن به این شیوع… ما رو به درک که ما بخشی از این روند است.”

  در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر چین در پاسخ به این ویروس Fauci گفت: شیوع بیماری های عفونی هستند ذاتی فرآیند جهانی و نشانه های جهان باید با هم کار کنند به بهبود می یابند.

  “چه اتفاقی افتاد در چین تحت تاثیر قرار ما. چه اتفاقی افتاد در اروپا تحت تاثیر قرار ما. آنچه اتفاق می افتد در اینجا دیگران را تحت تاثیر قرار. ما نمی تواند دور از آن” Fauci گفت.

  تهمت که به نظر نمی رسد در این جلسه سعی شده است با اعلام بیماری همه گیر کوروناویروس “دور” با وجود افزایش تعداد. تهمت نیز از سر گرفته تجمعات انتخاباتی با وجود هشدارهای از برخی از مسئولان برگزاری در روز جمعه بدون او.

  وقتی پرسیده شد که توسط شبکه خبری ABC چرا تهمت انتخاباتی همچنان به برگزاری تظاهرات پنس گفت: “آزادی بیان و حق مسالمت آمیز جمع آوری مندرج در قانون اساسی است.”

  “رئیس جمهور تهمت و من بر این باورند که در نظر گرفتن مراحل مناسب به عنوان ما ایجاد غربالگری در وقایع اخیر و به مردم بهترین وکیل است که ما داریم. ما هنوز هم می خواهید به مردم آزادی برای شرکت در روند سیاسی” پنس گفت.

  پرسید چگونه ماسک — و یا تصمیم به پوشیدن یک — تبدیل به یک بیانیه سیاسی, پنس فقط می گویند او را تشویق آمریکایی ها به دنبال دولت و رهبران محلی.

  12:35 بعد از ظهر: تگزاس, شهرستان هریس ‘careening نسبت به فاجعه’

  در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی محدود کردن برخی از کسب و کار به دولت رای مثبت افزایش یافت و بالاتر از 10٪.

  تمام میله که دریافت بیش از 51 درصد از ناخالص حاصل از فروش الکل باید در ظهر روز جمعه. آنها می تواند باز بماند برای تحویل و بایگانی اطلاعات از جمله الکل ابوت گفت.

  رستوران ها باید محدود داخل سالن ناهار خوردن در خدمات به 50 درصد ظرفیت آغاز و در روز دوشنبه گفت.

  قایق سواری و لوله کسب و کار باید تعطیل کرد.

  عمومی, گردهمایی با بیش از 100 نفر باید از دریافت تایید از دولت های محلی ،

  “به من گفت: از شروع اگر مثبت نرخ افزایش بالای 10 درصد ایالت تگزاس را بیشتر اقدام به کاهش گسترش COVID-19,” ابوت در بیانیه ای گفت.

  “روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله,” او گفت:. “اقدامات در این فرمان اجرایی ضروری به ماموریت ما به سرعت حاوی این ویروس ها و محافظت از سلامت عمومی است. ما می خواهیم این را به عنوان در مدت زمان محدود به عنوان امکان پذیر است.”

  در هریس کانتی تگزاس که شامل هوستون “ما careening به سمت فاجعه” هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو هشدار داد در یک کنفرانس خبری جمعه.

  پس از ژوئن 13, بیماران, در, شهرستان هریس, دو برابر, او گفت:.

  هیدلگو التماس مردم به ماندن در خانه و تنها بیرون رفتن برای خدمات ضروری است.

  “ما وضعیت امروز بسیار بدتر, امروز پس از آن بود که این آغاز شد,” او گفت:. “برای کسانی از شما در سراسر کشور که در حال تماشای ما در نظر ما قناری در معدن زغال سنگ تماشای آنچه اتفاق می افتد در اینجا و یاد بگیرند.”

  11:15 صبح: 16 بازیکنان NBA تست مثبت

  NBA آزمایش 302 بازیکنان برای coronavirus و 16 بازیکن باید آزمایش مثبت NBA در روز جمعه گفت.

  “هر بازیکنی که تست مثبت باقی خواهد ماند و در خود به انزوا تا او را ارضا بهداشت عمومی پروتکل برای قطع انزوا و پاک شده است توسط یک پزشک” NBA در بیانیه ای گفت.

  NBA به از سرگیری برنامه های آن فصل را با 22 تیم در تاریخ 30 ژوئیه در دیزنی پیچیده در فلوریدا.

  دیزنی است که شرکت مادر ABC News.

  11 صبح: “اگر ما مراقب باشید, می سی سی پی را می خواهم نگاه نیویورک,’ مقامات هشدار می دهند

  مقامات با می سی سی پی در بخش بهداشت و درمان در زمان به Facebook در روز پنج شنبه به هشدار از افزایش COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در دولت است.

  اپیدمیولوژی دولت دکتر پل بایرز به نسبت بیشتر از های اخیر چشم انداز مثبت به “گسترده جامعه انتقال است.”

  گروه گفت: این ترسیم اخیر موارد به احزاب کباب و دیگر رویدادهای اجتماعی که در آن مردم جمع شده بودند و بدون ماسک.

  دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: سنبله در coronavirus موارد را نمی توان به دلیل افزایش در تست چون تعداد تست شده است.

  مقامات هشدار داده اند که این افزایش فقط آغاز است اگر ساکنان آن را نمی به طور جدی تر.

  “اگر ما مراقب باشید, می سی سی پی را مانند نیویورک” دابز گفت.

  10:30 a. m.: NYC برنامه های داخل سالن ناهار خوری در فاز 3 از بازگشایی

  شهر نیویورک است در مسیر شروع فاز 3 از بازگشایی در روز دوشنبه, جولای 6 — که شامل ناخن سالن ماساژ سرو و دسترسی به شهرستان بسکتبال و تنیس است.

  داخل سالن ناهار خوری می تواند رزومه در فاز 3 در 50 درصد ظرفیت شهردار, بیل د Blasio روز جمعه گفت.

  این شهرستان در حال تلاش برای گسترش رستوران صندلی در فضای باز به خیابان های شهرستان.

  برای کمک به نگه داشتن کارکنان و مشتریان امن 2.5 میلیون در صورت پوشش توزیع خواهد شد در فاز 3 شهر خبر داد.

  این شهر همچنین همکاری با صاحبان کسب و کارهای مورد “عطسه پاسداران” PPE و دیگر تجهیزات.

  9:30 صبح: مکزیک جدید فاز 2 در انتظار بازگشایی

  جدید مکزیک فاز 2 از بازگشایی خواهد بود در دولت ارزیابی “نگران کننده پایدار در افزایش موارد در سراسر کشور.”

  رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام گفت: New Mexico نیازهای یک هفته دیگر قبل از تصمیم گیری در بیشتر reopenings و اگر جرم جمع آوری حد می تواند مطرح شود.

  “آخرین چیزی که هر کسی می خواهد به انجام است بازگشت به تعطیلی بیشتر در مواقع اضطراری برای حفاظت از بهداشت عمومی” فرماندار در بیانیه ای گفت. “جدید مکزیک باقی مانده اولویت تست به طور گسترده و جداسازی موارد مثبت … افزایش موارد سطح تهدید خواهد کرد reopenings از جمله مدارس دولتی در پاییز. آن است مهم تر از همیشه به پوشیدن یک ماسک و جلوگیری از گروه.”

  جدید مکزیک بیش از 11,000 موارد تشخیص داده شده و حداقل 485 مرگ و میر.

  گریشام گفت: هر کسی که در سفر به مکزیک با ماشین باید خود جدا برای دو هفته زمانی که آنها می رسند.

  9 صبح: خطوط هوایی آمریکا را به فروش تمام صندلی در پرواز شروع جولای 1, پیوستن به ایالات

  به عنوان سفر رمپ های خطوط هوایی آمریکا می گوید آن را به کتاب پرواز به ظرفیت آغاز ژوئیه 1.

  “آمریکا ادامه خواهد داد و به اطلاع مشتریان و اجازه می دهد آنها را به حرکت به بیشتر باز پرواز زمانی که در دسترس همه بدون تحمیل هر گونه هزینه” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. “این است که در علاوه بر این به هواپیمایی زمان سفر چشم پوشی.”

  ایران در حال حاضر رزرو پرواز به ظرفیت.

  “ما نمی بلوک وسط و/یا مجاور کرسی” هواپیمایی گفت. “اگر ما در انتظار یک پرواز به کامل تر با ما در رسیدن به مشتریان خود را در پیشبرد به اجازه دهید آنها را می دانیم و ارائه rebooking گزینه های. تا کنون تعداد بسیار کمی از مشتریان rebooked.”

  5:30 a. m.: آلاباما coronavirus موارد افزایش می یابد

  تعداد COVID-19 نفر در ایالت آلاباما در ادامه به افزایش می یابد که به معنی تعداد موجود تعداد تخت رو به کاهش است.

  در یک سازمان مدیریت اضطراری فدرال یادداشت به دست آمده توسط ABC News بیمارستان در مونتگمری آلاباما و بیرمنگام در حال حاضر انتقال بیماران از تسهیلات به, تسهیلات چرا که آنها در حال اجرا هستند از تخت ICU.

  در واقع 82 درصد از آلاباما تخت ICU در حال حاضر کامل به گفته دکتر همین ویلیامسون با Alabama انجمن بیمارستان. او گفت بیرمنگام وابسته به ABC WBMA که وجود دارد تنها 289 تخت موجود در دولت است.

  جین Marrazzo مدیر بخش بیماری های عفونی در دانشگاه بیرمنگام آلاباما گفت: این ایستگاه که او نگران چه جولای شبیه خواهد بود برای دولت است.

  “اگر ما شاهد این بسیار بزرگ قله در مورد حق در حال حاضر بستری و میزان مرگ و همانطور که می دانید به طور معمول تاخیر دو به دو و نیم تا سه مورد در پشت آن مورد گزارش” Marrazzo گفت.

  آلاباما است بیش از 33 ، 000 تشخيص موارد از COVID-19 با حداقل 896 مرگ و میر. فقط این هفته مجموعه ای از یک رکورد روزانه با 1,100 جدید کروناویروس موارد است.

  در مورد افزایش موارد منحصر به فرد است به Alabama. این فقط یکی از 15 متحده است که مجموعه روزانه COVID-19 پرونده در هفته گذشته. این کشورهای دیگر هستند تگزاس, مونتانا, نوادا, می سی سی پی, Missouri, فلوریدا, Oklahoma, کارولینای جنوبی کالیفرنیا و آریزونا, آیداهو, گرجستان, یوتا و تنسی.

  وجود دارد در حال حاضر نیز 23 متحده با افزایش COVID-19 بستری نرخ, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • ABC News’ Aicha ال Hammar, Kirit اشعه خواهد Steakin, Gio بنیتز جاش Hoyos, لئو Mayorga, جینا Sunseri, Jason Volack و اسکات جدوگاه کمک به این گزارش.

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>