Coronavirus به روز رسانی: COVID-19 نفر از میان ما کارکنان مراقبت های بهداشتی بالا 62,000

ABC News Corona Virus Health and Science

این اعداد واقعی ممکن است بسیار بالاتر است.

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 350 ، 000 نفر در سراسر جهان.

بیش از 5.5 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در ماه دسامبر ایالات متحده تبدیل شده است و این بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 1.6 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 98,929 مرگ و میر.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

امروز بزرگترین تحولات:

 • جهانی مرگ و میر عبور از 350 ، 000
 • COVID-19 نفر از میان ما کارکنان مراقبت های بهداشتی بالا 62,000
 • کره جنوبی گزارش سنبله در موارد جدید
 • در اینجا چگونه اخبار توسعه یافته سه شنبه. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

  5:10 a. m.: کره جنوبی گزارش سنبله در موارد جدید

  کره جنوبی گزارش داد 40 عفونت های جدید از رمان coronavirus در چهارشنبه, بزرگترین افزایش روزانه در بیش از یک ماه است.

  اکثریت موارد جدید تشخیص داده شد در سئول که در آن خوشه ای از عفونت است به تازگی مرتبط با بازگشایی کافه کاباره ها و دیگر مکانهای تفریحی در پر جمعیت پایتخت است.

  آخرین باری که این کشور روزانه caseload بود این شد آوریل 8, زمانی که کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 53 مورد جدید از COVID-19.

  کره جنوبی در حال حاضر در مجموع از 11,265 تایید موارد با 269 مرگ و میر.

  این کشور یک بار تا به حال بزرگترین رمان شیوع کروناویروس در خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده اما به نظر می رسد به آن را آورده اند تا حد زیادی تحت کنترل گسترده “اثری آزمون و درمان” استراتژی. تعداد موارد جدید گزارش شده وجود دارد به طور کلی کم باقی ماند اما مقامات بهداشتی باقی می ماند و با احتیاط از خوشه عفونت و وارداتی موارد است.

  شروع پنج شنبه, کره جنوبی است که نیاز به مسافران هواپیما به پوشیدن ماسک بر روی تمام پروازهای داخلی و بین المللی به عنوان بخشی از تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در حالی که در فعالیتهای عمومی را افزایش دهد. مردم نیز باید پوشیدن ماسک در هنگام استفاده از این کشور به حمل و نقل عمومی و تاکسی.

  4:28 صبح: جهانی مرگ و میر عبور از 350 ، 000

  در سراسر جهان تعداد زیادی از زندگی از دست رفته در coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر پیشی گرفته 350,000 با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  نزدیک به یک سوم از کسانی که مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده سخت ترین-آمار کشور که در آن تلفن است که به سرعت نزدیک شدن 100,000.

  انگلستان است که از دوم بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • 3:32 صبح: COVID-19 نفر از میان ما کارکنان مراقبت های بهداشتی بالا 62,000

  بیش از 62,000 پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده قراردادی رمان coronavirus و حداقل 291 نفر با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

  این اعداد واقعی ممکن است بسیار بالاتر به کمتر از یک چهارم از بیش از 1.3 میلیون نفر که داده های CDC تحليل فاش کرد که آیا آنها مشغول به کار در صنعت مراقبت های بهداشتی. علاوه بر این از برآورد 62,344 موارد COVID-19 در میان پرسنل بهداشت و درمان در کشور, مرگ, وضعیت تنها در دسترس برای حدود 57 درصد.

  تعداد گزارش COVID-19 نفر در این حرفه شد و در 9,282 فقط شش هفته پیش. در آن زمان متوسط سن آلوده کارگران 42 بود و تقریبا سه چهارم زنان بودند.

  اگر چه بیشتر نبود بستری برای بیماری شدید نتایج-از جمله مرگ — گزارش شده در میان تمام گروه های سنی. که اطلاعات موجود در این سی دی آخرین گزارش.

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>