Coronavirus به روز رسانی: چین به سهولت هوبئی محدودیت انگلستان در مستند

چین گفته است: “استراحت بسیاری از محدودیت در مورد سفر به و از هوبئی استان که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد و در روز چهارشنبه به عنوان بریتانیا اعلام کرد کنترل دقیق بر روی جنبش به سرعت گسترش COVID-19.

انگلستان حرکت در آمد و پس از این کشور reportred 52 مرگ و میر بیشتر و به دنبال تحمیل دقیق مستندات در فرانسه و اسپانیا و ایتالیا به اروپا قرقره از یک بیماری همه گیر است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است که شتاب. در آفریقا و سنگال آفریقای جنوبی و ساحل عاج در میان کشورها نیز اعلام جارو جنبش محدودیت.

بیشتر:

بیشتر 16,500 اند از COVID-19 مورد جهان, با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 102,000 از 382,000 افرادی که مبتلا به این بیماری بهبود یافته اند.

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

سهشنبه, مارس 24

09:10 GMT – چین همچنان در خطر پراکنده عفونت: سلامت رسمی

چین هنوز هم در خطر پراکنده عفونت های بهداشتی رسمی با چین ملی کمیسیون بهداشت گفت:, و اضافه کرد که این کشور نمی توانیم به تعطیل آن دفاع نشده است.

“پیشگیری و کنترل کار می تواند هنوز هم نمی تواند آرام Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

09:00 GMT – نیمی از ایران جلالی: کارگران ماندن در خانه: رئیس جمهور روحانی

رئیس جمهور ایران حسن روحانی گفت: حدود نیمی از کارمندان دولت بودند و در خانه ماندن به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از coronavirus شیوع تلویزیون دولتی گزارش شده است.

ایران یکی از سخت ترین ضربه در خارج از کشور چین با بیش از 23,000 تایید عفونت و بیش از 1800 مرده با توجه به آخرین آمار صادر شده در روز دوشنبه.

یکی دیگر از اندازه گیری برای جلوگیری از شیوع موقت آزادی زندانیان تمدید خواهد شد تا پایان زمان ایران در ماه فروردین در مورد مارس 18, او گفت:.

08:50 – تایلندی اعلام وضعیت اضطراری تصویب بسته محرک اقتصادی جدید

تایلند نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا به اعلام وضعیت اضطراری از پنج شنبه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این حرکت دولت را در اجرای قدرت به طور معمول در دسترس به آن است. آنها عبارتند از: دادن قدرت فوق العاده به مقامات برپایی ایست های بازرسی و محدودیت در جنبش مردم.

دولت به طور جداگانه تایید اضافی اقدامات محرک اقتصادی به ارزش 107 میلیارد بات ($3.25 میلیارد دلار) در تلاش برای کاهش تاثیر شیوع کروناویروس در اقتصاد است.

این اقدامات عبارتند از یارانه نقدی, نرم, وام اضطراری وام معافیت های مالیاتی, معاون نخست وزیر Somkid Jatusripitak خبرنگاران پس از جلسه هیئت دولت است. مقامات تا کنون گزارش شده 827 coronavirus موارد و 4 و میر.

08:45 GMT – بحرین دولت برای اجرای 4.3 میلیارد دینار محرک

بحرین وزیر دارایی شیخ سلمان بن خلیفه آل خلیفه اعلام کرده است که کشورش به زودی ارائه یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 4.3 میلیارد دینار ($11.41 میلیارد دلار) تلویزیون دولتی گزارش شده است.

08:30 به وقت تهران – تایوان coronavirus موارد پیش افتادن از 200 علامت

تایوان گزارش شده 20 اضافی coronavirus موارد مصرف آن شمارش به 215 موارد دولت در بیانیه ای گفت.

این موارد جدید شامل ورود از خارج از کشور از جمله بریتانیا و ایرلند و ترکیه و اندونزی است.

08:10 به وقت تهران – آلمانی موارد توسط 4,764 کل بازدید 27,436

رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی گفت: 4,764 موارد جدیدی از کروناویروس شده اند تشخیص در آلمان بالا بردن تعداد کل عفونت به 27,436.

آن اضافه شده است که تعداد تلفات افزایش یافت و به 114 از 86 روز قبل.

Medical employees wait to carry out tests at a coronavirus test center for public service employees, during a media presentation in Munich, Germany, Monday, March 23, 2020. For most people, the new co

آلمان پنجمین بدترین آمار کشور در جهان با بیش از 27,000 تایید موارد [ماتیاس شریدر/AP]

08:00 GMT – چین هوبئی برای حذف ممنوعیت سفر

بسیاری از محدودیت های مسافرتی در داخل و خارج از چین هوبئی استان خواهد بود حذف شروع در چهارشنبه محلی کمیسیون بهداشت اعلام کرده است به غیر از ووهان مرکز استان و مرکز کشور شیوع کروناویروس.

محدودیت برای خروج ووهان کاسته خواهد شد در آوریل 8 و مردم خواهد بود قادر به سفر از طریق یک سلامت کد با توجه به کمیسیون. این شهرستان از برخی از 11 میلیون نفر بوده است تحت مستند از ژانویه 23.

Coronavirus مستند: آفریقای جنوبی سفارشات سه هفته محدودیت

07:45 GMT – تایلند تایید 106 جدید موارد مرگ و میر سه

تایلند گزارش شده 106 جدید کروناویروس موارد و سه مرگ و میر بیشتر به سلامت رسمی گفت. این کشور در حال حاضر دارای 827 موارد و 4 و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

Taweesin Wisanuyothin عمومی وزارت بهداشت گفت هر سه مرگ و میر بودند بیمارانی که بهداشت و سلامت دیگر عوارض است.

این شامل 70 ساله بود که سل 45 ساله که به دیابت و 79 سال که به مشکلات سلامتی Taweesin Wisanuyothin عمومی وزارت بهداشت گفت.

پس از شروع شیوع 57 بیماران بهبود یافته اند و به خانه رفته در حالی که 766 هنوز در حال درمان در بیمارستان است.

07:30 GMT – ماکائو اعلام محدودیت های جدید در هنگ کنگ, چین بازدید کنندگان

بازدید از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان که سفر در خارج از کشور در گذشته 14 روز خواهد بود ممنوع از ورود به ماکائو قلمرو رهبر گفت.

هو Iat Seng گفت: کسانی که در خارج از کشور خواهد بود با این وجود قرنطینه برای 14 روز. بازدید از سرزمین اصلی چین حساب برای بیش از 90 درصد از بازدید کنندگان به این مستعمره سابق پرتغال در حال حاضر بزرگترین قمار hub.

تا کنون مقامات وجود دارد باید شناسایی 25 تایید coronavirus موارد است.

07:20 به وقت تهران – فیلیپین گزارش موارد جدید 39

فیلیپین وزارت بهداشت تایید کرد 39 مورد جدید از coronavirus آوردن این کشور تعداد کل عفونت به 501.

سلامت معاون ماریا روساریو Vergeire به خبرنگاران گفت که 33 نفر تا کنون کشته شدند از ویروس در حالی که 19 نفر بهبود یافته اند.

به طور جداگانه برنامه ریزی اقتصادی آژانس نگرانی در مورد وضعیت اقتصاد گفت: یک احتمال وجود دارد, آن می تواند قرارداد به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

07:15 GMT – کره جنوبی تایید 76 موارد جدید آوردن مجموع به 9,037

کره جنوبی گزارش کرده است 76 موارد جدید از coronavirus را به مجموع تعداد عفونت به 9,037, Yonhap news agency گزارش مقامات بهداشتی عنوان کرد و گفت.

Residents of Bukgajwa1dong, wearing protective gears disinfect as a precaution against the new coronavirus at a park in Seoul, South Korea, Monday, March 23, 2020. For most people, the new coronavirus

مقامات در کره جنوبی را شناسایی بیش از 9,000 موارد از رمان coronavirus [Lee Jin-مرد/AP]

07:00 GMT – بازی های المپیک بستگی به پیشرفت در مبارزه با کروناویروس

آیا بازی های المپیک را در محل یا نه بستگی دارد در بخش بزرگی از جامعه بین المللی توانایی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus یک وزیر مسئول نظارت بر این بازی گفت.

“من باور دارم توکیو بازی ها نمی تواند حرکت به سمت تکمیل فرم” است که نخست وزیر [ژاپن] ذکر کرده است تا زمانی که کشورهای جهان را نیست پایان دادن به coronavirus” بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو به خبرنگاران گفت:.

“پس از آن اولین و مهمترین برای ما به پیوستن به نیروهای و پاسخ محکم برای پایان دادن به کروناویروس” او گفت:.

آبه است که انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی با کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ به بحث در مورد احتمال تعویق بازی با یک سال.

06:30 GMT – کره جنوبی ثبت موارد جدید از خارج از کشور

کره جنوبی می گوید: 19 1,444 مسافرانی که از اروپا وارد شده بود در روز یکشنبه پیدا شد به کروناویروس اولین موارد شناسایی شده پس از مقامات شروع به تست تمام افرادی که از این قاره است.

کره جنوبی وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho همچنین گفت که 101 برخی از 1200 مسافر که از اروپا وارد شده بود در روز دوشنبه به نمایش گذاشته اند تب و یا علائم تنفسی.

در حالی که این کشور به عفونت شده اند کاهش وجود دارد نگرانی در مورد از سرگیری COVID-19 دلیل گسترش شیوع بیماری در غرب است.

کره جنوبی می گوید آن را به طور کامل صندوق درمان برای ویروس حامل صرف نظر از ملیت خود را. حتی اگر آنها تست منفی کره جنوبی اتباع ورود از اروپا و یا خارجی که وارد این کشور از اروپا در دراز مدت اقامت ویزا نیاز به قرنطینه خود را در خانه برای دو هفته.

شورای امنیت سازمان ملل خواستار جهانی آتش بس برای کمک به مبارزه با COVID-19

06:15 GMT – استرالیا coronavirus مرگ و میر افزایش به هشت

یک زن بود که با آلوده جدید کروناویروس در کشتی کروز تبدیل به استرالیا هشتم COVID-19 مرگ است.

مقامات بهداشتی می گویند این زن در 70 سالگی درگذشت در سیدنی بیمارستان در روز سه شنبه.

او یکی از اولیه سه مورد تأييد روی روبی شاهزاده و گرفته شده بود به یک بیمارستان در روز پنج شنبه.

تا کنون 133 مسافر از روبی شاهزاده باید آزمایش مثبت از آنجا که کشتی لنگر انداخت در سیدنی پس از 11 روز نیوزیلند کروز. این 2,700 مسافران پاکسازی شده بود و برای رفتن به خانه بدون خود-جدا از آنجا که کروز در نظر گرفته شد به عنوان کم خطر است.

06:00 GMT – پکن تدابیر در خارج از کشور ورود اقدامات

همه افراد پس از رسیدن در چین سرمایه از خارج از کشور باید یک COVID-19 آزمون در علاوه بر این به قرنطینه شروع چهارشنبه پکن شهرداری از دولت اعلام کرد.

در یک اعلامیه منتشر شده آنلاین, پکن, مقامات گفت: کسانی که وارد این شهرستان در 14 روز گذشته نیز اجباری تحت تست.

افزایش اقدامات – که می توانند صرف نظر از مقصد نهایی – دنبال یک سفارش قبلی که همه در خارج از کشور ورود قرنطینه خود را در هتل های تعیین شده در هزینه های خود را مگر اینکه آنها به تنهایی زندگی می کنند. متوجه نمی گویند که آیا این معافیت هنوز هم می ایستد.

“در حال حاضر وارداتی خطر از این بیماری همه گیر سریع گسترش در خارج از کشور همچنان به افزایش است گفت:” پکن توجه کنید.

چگونه برای غلبه بر موانع گسترده coronavirus تست ؟

03:50 GMT – نیوزیلند آماده برای روز شنبه lockdown

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio خواست زلاند جدید در روز سه شنبه به منظور کاهش تماس با دیگران را به حداقل در آماده سازی برای یک ماه مستند از نیمه شب روز چهارشنبه.

Protocol wine studio دولت می خواهد به حرکت سریع برای توقف گسترش coronavirus.

“ساده ترین چیزی است که به ماندن در خانه و … که چگونه ما را به صرفه جویی در زندگی” protocol wine studio یک کنفرانس خبری گفت در مجلس.

مجلس نشستن در روز چهارشنبه به تحمیل وضعیت اضطراری و مستند, او گفت:.

03:20 GMT – تایلند گزارش دو مرگ و میر بیشتر

تایلند گزارش داد دو بیشتر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با مجموع مورد تأیید افزایش به 827.

03:10 به وقت تهران – پکن تدابیر قرنطینه قوانین برای ورود از خارج از کشور

چینی پایتخت پله تا اقدامات لازم برای مقابله با موارد coronavirus در آورده توسط مردم از بازگشت از خارج از کشور.

همه ورود به پکن خواهد شد در حال حاضر به یک آزمون برای COVID-19 و همچنین تکمیل 14 روز متمرکز شده است.

03:00 GMT – فیلیپین تایید 39 موارد جدید

فیلیپین وزارت بهداشت تایید کرده است 39 مورد جدید از coronavirus آوردن این کشور در مجموع به 501.

تعداد بیمارانی که فوت کرده اند از ویروس 33 است در حالی که 19 بهبود, بهداشت, معاون ماریا روساریو Vergeire به خبرنگاران گفت:.

02:30 GMT – استرالیا گزارش NSW تیز پرش در موارد

New South Wales, استرالیا است پرجمعیت ترین ایالت ثبت بالاترین روزانه افزایش coronavirus موارد در روز سه شنبه و مقامات هشدار از مجازات شدیدتر برای کسی نقض خود انزوا سفارشات.

NSW شناسایی 149 جدید کروناویروس موارد یک شبه آوردن این دولت در مجموع به 818 و ملی تلفات به 1,886 موارد است. هفت نفر فوت کرده اند از این بیماری است.

Australia Sydney

پرندگان بیش از خیابان ها در سیدنی استرالیا به عنوان بزرگترین شهر بسته کردن [لورن الیوت/رویترز]

NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: همه گیر شد و در “مرحله بحرانی” و اجرای مهم است.

“ما در حال ramping تا ما انطباق” او به خبرنگاران گفت: در سیدنی. “وجود دارد مجازات های خشن و ما اجرای آن است. ما باید به طور جدی از این.”

02:10 GMT – تایلند گزارش دوم مرگ کابینه به دیدار

تایلند دولت است که به دلیل دیدار به بحث در مورد آن coronavirus پاسخ پس از دوم شخص مرده از COVID-19.

این کشور دارای 721 عفونت.

یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد شد و در 10در (03:00 GMT) و دولت را در نظر بگیرید بیشتر اقدامات برای مقابله با شیوع بعد از آن در روز سه شنبه.

02:05 GMT – چین می گوید تنها وارداتی موارد اما سوال پرسید بیش از گزارش معیار

Caixin جهانی, مالی, اخبار آژانس در چین همچنان به بالا بردن سوال در مورد راه که در آن چین است که شمارش آن coronavirus موارد است.

آن صحبت کرد و به طور رسمی در ووهان جایی که این بیماری برای اولین بار نشات گرفته که می گوید کسانی که این ویروس اما هیچ علائم در سمت چپ از این ارقام است.

01:55 GMT – کره جنوبی مورد ادامه روند نزولی

بیشتر نشانه های دلگرم کننده از کره جنوبی.

این فقط گزارش 76 جدید کروناویروس موارد در سه شنبه, 13th روز در یک ردیف است که نوشته شده است عفونت های جدید از 100 و یا کمتر است.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) می گوید: در مجموع عفونت رز به 9,037. دو نفر را تایید کرد, آوردن تلفات به 120.

01:40 GMT – میانمار گزارش اولین موارد تایید شده از coronavirus

میانمار توانسته تایید موارد coronavirus.

وزارت بهداشت کرد و گفت: 36 سال از سفر از ایالات متحده و 26 ساله از بازگشت از بریتانیا هر دو میانمار اتباع حال آزمایش مثبت است.

“تحقیقات در حال انجام است در تاریخ افرادی که در تماس با این دو نفر” این در بیانیه ای گفت.

کشور جنوب شرق آسیا برای سرمایه گذاری و متخلخل مرز با چین است.

Myanmar

مردم در یانگون با عجله به سهام تا در ملزومات به عنوان میانمار اعلام کرد دو تایید موارد coronavirus [Stringer/رویترز]

01:35 GMT – کوبا ممنوعیت همه شهروندان از ترک

کوبا آخرین کشور برای تحمیل یک مستند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus – کوبا ممنوعیت از خروج از بسته شدن مدارس و تعلیق بین منطقه ای حمل و نقل عمومی.

جمعه گذشته گردشگران خارجی محروم شدند از ورود به کشور.

کوبا تاکنون 40 مورد تایید

01:30 به وقت تهران – به ما می گوید بازی های المپیک توکیو باید به تعویق افتاد

فشار بیشتری را در ژاپن به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی با ما المپیک & پارالمپیک کمیته آخرین بگویم 2020 بازی باید به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این کمیته می گوید که بررسی برخی از 4000 نفر از ورزشکاران خود را بیش از آخر هفته و 65 درصد از کسانی که پاسخ نشان داد آموزش خود را به حال شده است به شدت آسیب دیده یا به طور کامل متوقف به علت ویروس های مربوط به محدودیت.

“آن را روشن تر از همیشه است که مسیر رو به تعویق افتادن بیشتر امیدوار کننده” USOPC مدیره صندلی سوزان لیون و مدیر عامل سارا Hirshland در بیانیه ای گفت.

00:15 GMT – نیوزیلند گزارش 40 مورد جدید

نیوزیلند روز سه شنبه تایید کرد 40 مورد جدید از coronavirus در نظر گرفتن تعداد تایید و موارد ممکن است در کشور به 155.

مدیر کل سلامت Dr اشلی بلومفیلد گفت: شش نفر در بیمارستان و در وضعیت با ثبات است. چهار مورد که دیده می شود به عنوان جامعه انتقال, او گفت:.

00:00 GMT – فضانوردان در قرنطینه قبل از ISS ماموریت

دو فضانورد روسی و آمریکایی فضانورد در حال گذراندن آخر هفته در زمین در قرنطینه قبل از مارس 9 ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی.

سفر 63 خدمه راه اندازی خواهد شد از قزاقستان بدون معمول مراسم به مناسبت صرف خواهد شد و مدت شش ماه در ایستگاه فضایی.

“ما آماده هستند تا ما سالم هستند, ما تست شده به خوبی با تیم پزشکی” ما فضانورد کریس کسیدی گفت: در روز دوشنبه در یک تصویری از قرنطینه.

برای به روز رسانی از دیروز (23 مارس) اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>