Coronavirus به روز رسانی: برزیل در حال حاضر 2 در جهان در COVID موارد

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 338,000 مردم در سراسر جهان است.

بیش از 5.2 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در ماه دسامبر ایالات متحده تبدیل شده است و این بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 1.6 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 95,972 مرگ و میر.

امروز بزرگترین تحولات:

 • محققان با هدف واکسینه کردن بیش از 10 ، 000 کودکان و بزرگسالان در سراسر انگلستان
 • برزیل عبور از روسیه به 2-اکثر موارد COVID
 • رهبر چچن گزارش بستری مشکوک به COVID-19
 • مطالعه نشان می دهد coronavirus بیماران تحت درمان با مغلوب ساختن پیشی جستن-تبلیغ ضد مالاریا مواد مخدر در معرض خطر بالاتر مرگ
 • هیدروکسی کلروکین با توجه به 1300 ما جانبازان که تست مثبت برای COVID-19
 • در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

  10:12 بعد از ظهر: نیویورک اجازه می دهد تا تجمعات از 10 یا کمتر مردم

  رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی از اواخر جمعه اجازه می دهد برای تجمعات غیر ضروری از 10 یا کمتر در دولت است.

  تصمیم تغییر یک سفارش قبلی “اجازه هر گونه غیر ضروری جمع ده یا کمتر افراد برای هر هدف قانونی و یا دلیل ارائه شده است که اجتماعی فاصله پروتکل ها و تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های لازم توسط وزارت بهداشت در حال پایبند به.”

  سفارش را در محل برای یک ماه.

  نیویورک دارای بیشترین تعداد از موارد — بیش از 350 ، 000 — و مرگ و میر — بیش از 28,800 — در کشور است.

  9:28 بعد از ظهر: منظور دولت اجازه خواهد داد که ورزشکاران حرفه ای به کشور

  وزارت امنیت داخلی اعلام کرد که اجازه خواهد داد که خارجی ورزشکاران حرفه ای به کشور است. دولت را با یک انگشت شماری از ورزش لیگ به تعیین خواهد شد که اجازه دهید در.

  “در محیط امروز آمریکایی ها باید خود را ورزش” اقدام DHS وزیر چاد گرگ در بیانیه ای گفت. “از آن زمان به بازگشایی اقتصاد و از آن زمان ما ورزشکاران حرفه ای به کار می کنند.”

  DHS گفت: این امر کار با لیگ اجازه می دهد تا “خاص ورزشکاران ضروری کارکنان, تیم, لیگ برتر و رهبری و همسران و وابستگان تحت پوشش این معافیت.”

  در میان لیگ های گنجانده شده در این بیانیه بودند MLB, NBA, WNBA, PGA, LPGA, NHL, ATP و WTA. هر یک از این لیگ خود را تعطیل کرده است فصل با توجه به COVID-19.

  لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  8:59 p. m.: برزیل در حال حاضر 2 در سطح جهان در COVID-19 موارد

  برزیل تا به حال سریعترین رشد تعداد موارد در جهان طی هفته گذشته و برزیل گذشت روسیه روز جمعه در مجموع موارد. آن است که در حال حاضر تنها پس از آمریکا در تعدادی از موارد است.

  سخت ترین-آمار مناطق سائو پائولو که در آن شهردار است گفت: نظام سلامت می تواند به سقوط در هفته آینده یا دو و آمازون مناطق که در آن زیرساخت های بهداشت و درمان بدتر است و فقیر جوامع بومی تحت تاثیر قرار.

  با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان و برزیل در حال حاضر 330,890 تایید موارد افزایش 20,803 از دیروز و 21,048 مرگ و میر — تا 1,001 از یک روز قبل از. روسیه به تازگی بیش از 326,000 موارد است.

  رئیس جمهور Jair Bolsonaro در حال حاضر زیر آتش خود را برای دست زدن به شیوع — از طریق او باقی مانده ئی مخالف به مستندات نگه می دارد و فشار اثبات نشده دارو هیدروکسی کلروکین — در حال حاضر در مواجهه با رسوایی سیاسی را تهدید می کند که ریاست جمهوری خود را.

  Bolsonaro یک متحد نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین است که مخالفان در کنگره درخواست شده است برای Bolsonaro تلفن و پسرش کارلوس به عنوان بخشی از یک پروب به اتهامات وزیر سابق دادگستری Sergio مرو. مرو گفت که Bolsonaro سعی در دخالت پلیس فدرال تحقیقات.

  7:30 p. m.: NBA افسانه بستری با کروناویروس

  نیویورک نیکز Hall of Famer پاتریک اوینگ در بیمارستان بستری شده است با توجه به COVID-19 او در توییتر نوشت.

  “من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن که من تست مثبت برای COVID-19” او هنوز توییتی. “این ویروس جدی است و نه آرامی باید گرفته شود. من می خواهم همه را تشویق به ماندن سالم و مراقبت از خود و عزیزان خود را.”

  سارکوم که در حال حاضر مربی تیم از او آلما مادر Hoyas جورج تاون بود inducted into the Basketball Hall of Fame در سال 2008. 7-بالا و پایین صفحه نیز القاء بار دوم به عنوان یک عضو از المپیک 1992 تیم رویایی.

  57-ساله سابق مرکز بازی های برگزار شده 17 فصل در NBA و رفت به 11 همه ستاره بازی ها, اما هرگز برنده گریزان عنوان NBA. او برنده یک NCAA عنوان در سال 1984.

  5:30 p. m.: میشیگان اقامت در خانه دستور تمدید ژوئن 12

  میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer تمدید او دولت stay-در-خانه سفارش تا 12 ژوئن. سفارش مجموعه به پایان می رسد در تاریخ 28.

  به طور موقت بسته شدن تئاتر, سالن های ورزشی و قمار نیز افزایش یافته است.

  Whitmer گفت که در حالی که داده ها نشان می دهد میشیگان ساخته شده است پیشرفت “ما نه از جنگل است.”

  “اگر ما در حال رفتن به پایین تر احتمال موج دوم و در ادامه به محافظت از همسایگان ما و عزیزان از گسترش این ویروس, ما باید همچنان به انجام بخشی از ما با ماندن امن در خانه,” او گفت:.

  برخی از کسب و کار در میشیگان در حال باز از جمله گلخانه ها و باغ مراکز تعمیر خودرو و مغازه ها و رستوران برای بایگانی اطلاعات و منظقه وانت.

  4:15 بعد از ظهر: کالیفرنیا اعلام خواهد شد دستورالعمل برای مکان عبادت شنبه

  کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: او را اعلام بازگشایی دستورالعمل برای مکان عبادت در روز دوشنبه. Newsom نظرات درست چند ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلقی مکان های عبادت “خدمات ضروری است.”

  مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار فرمانداران اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی “این آخر هفته” تهدید به “نادیده گرفتن” فرمانداران اگر آنها نیست. او توضیح نمی دهد چه زمینه قانونی او تا به حال به انجام این کار.

  Newsom گفت که در کالیفرنیا مشغول به کار بود در دستورالعمل برای مکان عبادت برای هفته ها. او گفت: مسئولان نگاه خواهد کرد در هر CDC دستورالعمل های آن منتشر می شوند از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام و احتمالا ترکیب آنها را به برنامه های خود.

  “ما درک CDC ظاهرا برای رفتن به ارائه امروز به ما گفته شده برخی از توصیه های. ما را به نگاهی به آن. ما این موضوع را بسیار جدی گرفته و به قلب ما شده اند بسیار تهاجمی در تلاش برای قرار دادن با هم دستورالعمل است که آیا عدالت به سلامت مردم و اساسی نیاز و تمایل به عمل خود ایمان” Newsom گفت. “ما به دنبال به جلو به یک کار مثبت در رابطه با رهبران مذهبی و نگاه به جلو به کار را از طریق این مسئله در روح و همکاری.”

  3:41 بعد از ظهر: حدود 35 درصد از مردم با COVID-19 معتقد بود بدون علامت

  مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر تخمین می زنند که حدود 35 درصد از مردم با COVID-19 نمی, نمایشگاه, علائم یک جهش قابل توجهی نسبت به آنچه مقامات بهداشت در ابتدا فکر می کردم.

  CDC همچنین تخمین زده می شود که 40 درصد از انتقال اعتقاد بر این است به رخ می دهد قبل از شروع هر گونه علائم.

  افشای افزایش نگرانی های جدی در مورد چگونه متحده و مقامات محلی می تواند به جلوگیری از شیوع بیماری اگر در مورد یک سوم از آمریکایی ها آلوده به ویروس آن را نمی دانند.

  دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: دانشمندان تا به حال در ابتدا مشغول به کار تحت این تصور که حدود 11% تا 15% موارد بدون علامت بودند.

  او گفت: دانش در مورد پتانسیل انتقال یک دلیل خوب برای تحمیل گسترده تست در برخی از جوامع مثل خانه های سالمندان و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان که در آن اجتماعی فاصله دشوار است.

  “در حال حاضر ما می دانیم آن را حداقل 35 [درصد]. آن را ممکن است بزرگتر از آن است که دلیل آن ممکن است تا سن وابسته – که ممکن است بسیاری از مردم زیر 30 که دارای ویروس هستند و ریختن ویروس و آگاه نیست که آنها را به ویروس” او گفت:.

  CDC گفت: برآورد خواهد شد به احتمال زیاد تغییر به عنوان سازمان یادگیری بیشتر در مورد این ویروس.

  3:12 بعد از ظهر: موارد در آفریقا بالای 100,000

  وجود دارد در حال حاضر بیش از 100 ، 000 موارد COVID-19 در آفریقا و هر کشور و در هر قاره حداقل یک مورد با توجه به این که.

  با وجود گریم نقطه عطف این که گفت که این بیماری همه گیر است که “زده و با چنین نیروی ویرانگر در بسیاری از نقاط جهان به نظر می رسد در نظر گرفتن مسیر های مختلف در آفریقا است.”

  “مورد اعداد رشد کرده و نه در همان نرخ نمایی که در مناطق دیگر و تا کنون در آفریقا را تجربه کرده است که مرگ و میر بالا دیده می شود در برخی از نقاط جهان است. امروز وجود دارد 3100 تایید مرگ در این قاره” با توجه به این که.

  اولیه تجزیه و تحلیل توسط WHO نشان می دهد که آفریقا شانس بهتر از کشورهای دیگر احتمالا به دلیل جمعیتی جوان. آفریقا جوانترین قاره با بیش از 60% از جمعیت کمتر از 25 سال سن. در اروپا نزدیک به 95 درصد از مرگ و میر رخ داده است در افراد مسن تر از 60.

  “در حال حاضر COVID-19 ساخته شده است یک نرم ریزش زمین در آفریقا و قاره بخشوده شده است که تعداد مرگ و میر آن را ویران کرده اند دیگر مناطق جهان,” دکتر گفت: Matshidiso Moeti که مدیر منطقه ای برای آفریقا است. “ممکن است جوانان ما سود سهام پرداخت است و منجر به مرگ و میر کمتر. اما ما نباید آرام به خوشنودی ما به عنوان سیستم های سلامت شکننده هستند و کمتر قادر به مقابله با افزایش ناگهانی موارد است.”

  حتی با نسبتا پایین اعداد که هشدار داد که این بیماری همه گیر شد و هنوز هم یک تهدید عمده به قاره سیستم های بهداشتی. جدید, مدل سازی مطالعه که پیش بینی کرد که اگر مهار اقدامات شکست حتی با کاهش تعداد موارد نیاز به بستری شدن بیش از جاهای دیگر, پزشکی, ظرفیت بسیار آفریقا خواهد غرق شود.

  1:30 بعد از ظهر: حداقل 80 میلیون کودک در معرض خطر از دست رفته واکسن های معمول: که

  سازمان بهداشت جهانی خود را آغاز کرد جلسه توجیهی روزانه با یک هشدار فوری است که میلیون ها نفر از کودکان در سراسر جهان در معرض خطر هستند از دست رفته مهم واکسن های معمول.

  حداقل 80 میلیون کودک زیر سن 1 در معرض خطر ابتلا به بیماری هایی مانند دیفتری ، سرخک و فلج اطفال به همه گیر مختل معمول واکسیناسیون تلاش با توجه به این که و یونیسف.

  رهبران جهان را گرد هم می آیند در ژوئن 4 برای واکسن جهانی اجلاس برای کمک به حفظ برنامه های ایمن سازی و کاهش تاثیر این بیماری همه گیر در درآمد کشورها که گفت.

  “اختلال در برنامه های ایمن سازی از COVID-19 همه گیر را تهدید می کند به باز کردن از پیچ دهه پیشرفت در برابر واکسن-بیماری های قابل پیشگیری مانند سرخک” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل در بیانیه ای گفت:.

  که جلسه همچنین لمس کردن در این بیماری همه گیر را پیشرفت در سراسر جهان از جمله آمریکای جنوبی است “تبدیل به یک جدید کانون.”

  برزیل گفته شد به آسیب دیده ترین کشور در این نقطه است.

  همانطور که برای واکسن که وجود دارد گفت: در حال حاضر 10 در مطالعات بالینی معنی آنها پیشرفت کرده و به یک مرحله که در آن آنها در حال آزمایش در مردم است.

  وجود دارد حداقل 114 واکسن هنوز در حال آزمایش در یک آزمایشگاه با توجه به این که.

  1:15 بعد از ظهر: فلوریدا برای باز کردن اردوگاه های تابستانی

  فعالیت های جوانان در فلوریدا از جمله اردوگاه تابستانی و دو و میدانی خواهد بود و مجاز به شروع به بلافاصله رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت.

  DeSantis اذعان کرد که کودکان هستند سیستم ایمنی بدن به ویروس.

  “بعضی از بچه ها آلوده شده اند و برخی از بچه ها به پایان رسید تا بدحال” فرماندار گفت. “شده اند وجود دارد برخی هنوز بسیاری در ایالات متحده که فوت کرده اند. من فکر می کنم اگر اطلاعات خیلی روشن است که به هر دلیلی بچه ها به نظر نمی رسد برای دریافت آلوده به همان میزان که برخی از بزرگسالان دیگر آلوده.”

  12:46 بعد از ظهر: انگلستان اعلام جدید قرنطینه اقدامات برای مسافران از ژوئن 8

  مسافران از ورود به بریتانیا را به خود منزوی کردن 14 روز از آغاز ژوئن 8, دولت اعلام کرد.

  جدید قرنطینه مورد نیاز انتظار می رود شد و در حال تلاش برای متوقف کردن موج دوم از عفونت.

  انگلیس از اتباع نیز خواهد شد نیاز به قرنطینه.

  نقطه چک انجام می شود می تواند برای کسانی که وارد و یا بعد از تاریخ 8 ژوئن به اجرای قانون جدید و هر کسی که می شکند قرنطینه صادر خواهد شد 1000 پوند جریمه.

  12:30 p. m.: نیوجرسی به اجازه تجمعات تا 25 نفر

  مرگ و میر در نیوجرسی نزدیک است 11,000 Gov. Phil مورفی گفت.

  دولت فعلی مرگ و میر در 10,985 با توجه به مورفی.

  وجود دارد بیش از 152,000 موارد مثبت در سراسر باغ دولت است که به آرامی شروع به بازگشایی شده است. مورفی اعلام کرد که گردهمایی از 10 تا 25 نفر در حال حاضر خواهد شد مجاز و تفریحی اردو می تواند بازگشایی شده است.

  هر گونه تجمع سازمان یافته, اما, باید, روشن, نشانه گذاری اجتماعی را حفظ فاصله و هر یک از شرکت کنندگان به شدت تشویق به پوشیدن پوشش صورت.

  12:24 بعد از ظهر: Miami-Dade County سواحل ممکن است بازگشایی ژوئن 1

  مقامات در میامی-Dade شهرستان از جمله شهردار Carlos A. Gimenez گفت: آنها با هدف بازگشایی سواحل در تاریخ 1 ژوئن.

  مدیران شهری خواهد بود در دیدار با کارکنان شهرستان و کارشناسان پزشکی بیش از آخر هفته به تعیین قوانین است که می تواند در محل به صورت یک “امن و بازگشایی” با توجه به بیانیه ای از شهرستان.

  بازگشایی خواهد بود همراه با گسترش اقامت در هتل بیانیه ای گفت:.

  11:47 صبح: شمار کشته شدگان به بیش از 110,000 ژوئن 13: CDC

  اگر چه COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده به احتمال زیاد به کم کردن مراکز کنترل بیماری و پیشگیری پیش بینی آنها هنوز هم بیش از 110,000 ژوئن 13.

  CDC می گوید متحده با تعداد کم از مرگ و میر گزارش شده به تاریخ به احتمال زیاد نمی بینم یک افزایش سریع در هفته های آینده در حالی که آمریکا با تعداد بالا به تاریخ به احتمال زیاد برای دیدن افزایش می دهد “در تغییر نرخ.”

  یک ABC اخبار و تحلیل پیش بینی کرد که تعداد مرگ و میر می تواند به 100,000 در چند روز آینده.

  شده است وجود دارد به طور متوسط از 1 ، 200 مرگ و میر در هر روز بر اساس ABC اخبار و تحلیل.

  رسمی مرگ در ایالات متحده است 94,729 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  11:33 صبح: 2 NY مناطق می تواند شروع بازگشایی در هفته آینده

  لانگ آیلند و اواسط هادسون می تواند شروع بازگشایی هفته آینده رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

  کومو گفت: این بستگی دارد اگر مرگ همچنان به کاهش و اگر قرارداد ردیابی رمپ ،

  در سراسر کشور تعداد بستری شدن در بیمارستان و موارد جدید در هر روز بود پایین.

  کومو به نام روزانه مرگ و میر “سمج.” اضافی 109 نفر در 24 ساعت گذشته با توجه به فرماندار.

  او اعلام کرد که یک برنامه آزمایشی جدید راه اندازی شد با 52 مستقل بيمارستان است که اجازه می دهد دولت برای انجام 7,000 تست بیشتر در هر هفته است. این است که در علاوه بر این به 700 پلاس مکان های که در آن نیویورکی در حال حاضر می تواند مورد آزمایش قرار.

  کومو خواست همه نیویورکی به تست.

  با آخر هفته روز یادبود در آینده او نیز التماس کرد با ساکنان به ماندن هوشیار اگر آنها از رفتن به پارک ها و یا سواحل است.

  10:50 a. m.: هیدروکسی کلروکین با توجه به 1300 ما جانبازان که تست مثبت برای COVID-19

  U. s. Department of Veterans Affairs است که تجویز هیدروکسی کلروکین به برخی از 1300 سربازان آمریکایی که تست مثبت برای رمان coronavirus رهبر اقلیت سنا چاک شومر روز جمعه گفت.

  در پاسخ به شومر این سوالات در یک نامه فرستاده شده در اوایل این ماه, ایالات متحده, وزیر امور کهنه سربازان رابرت Wilkie نوشت که حدود 13 درصد از بیش از 10 ، 000 جانبازان در حال حاضر در حال درمان برای COVID-19 در و تجهیزات پزشکی داده شده داروی ضد مالاریا است. که شامل ساکنان لانگ آیلند ایالت جانبازان در استونی بروک نیویورک که یکی از بالاترین تعداد گزارش coronavirus-مرگ و میر ناشی از هر خانه سالمندان در لانگ آیلند.

  Wilkie در نامه خود نوشت که نیویورک از حزب دموکرات منتشر شد به مطبوعات روز شنبه که بیشتر جانبازان مجموعه ای برای دریافت هیدروکسی کلروکین به عنوان بخشی از پیش اعلام نشده بالینی.

  “چه اطلاعات ارائه شده به من VA نشان می دهد که اصلی VA مطالعه هیدروکسی کلروکین که هر کس نگران بود بیش از این است که واقعا فقط آغاز” شومر در بیانیه ای گفت. “آنچه من قادر به گفتن امروز که بیش از 1000 دامپزشکان داده شده است هیدروکسی کلروکین یک کارآزمایی بالینی است که برای راه اندازی در کالیفرنیا و کشورهای دیگر است که می تواند آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. چرا ما این را نمی دانند تا به حال ؟ چه اتفاقی افتاد به 1,300 دامپزشکان که در زمان این دارو تا کنون که در آن خواهد شد آینده محاکمه می گیرد. ما نیاز به این پاسخ ما به آنها نیاز دارید در حال حاضر است.”

  9:22 صبح: مطالعه نشان می دهد coronavirus بیماران تحت درمان با مغلوب ساختن پیشی جستن-تبلیغ ضد مالاریا مواد مخدر در معرض خطر بالاتر مرگ

  یک مطالعه بیش از 96,000 coronavirus بیماران در بیمارستان ها در سراسر جهان یافت می شود که کسانی که تحت درمان با کلروکين و یا آنالوگ های آن هیدروکسی کلروکین به حال بطور قابل توجهی بالاتر خطر مرگ از کسانی که نمی دریافت داروهای ضد مالاریا.

  یافته های حاصل از مطالعه جمعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست نشان می دهد که COVID-19 بيمار که دریافت این داروها را به تنهایی یا در ترکیب با macrolide آنتی بیوتیکی و نیز احتمال بیشتری برای توسعه جدی آریتمی قلبی است که باعث کاهش مجلسی از قلب به ضرب و شتم به سرعت و نامنظم.

  “این اولین مطالعه با مقیاس بزرگ برای پیدا کردن آماری قوی شواهدی وجود دارد که درمان با کلروکين یا هیدروکسی کلروکین می کند نه به نفع بیماران مبتلا COVID-19” دکتر Mandeep Mehra نویسنده سرب از مطالعه و مدیر اجرایی بریگهام و بیمارستان زنان مرکز بیماری قلبی پیشرفته در بوستون در بیانیه ای گفت. “به جای یافته های ما نشان می دهد ممکن است در ارتباط با افزایش خطر ابتلا به مشکلات جدی قلبی و افزایش خطر مرگ. کارآزمایی بالینی ضروری برای تایید هر مضرات یا مزایای مرتبط با این عوامل است. در ضمن ما نشان می دهد این داروها باید استفاده نمی شود به عنوان درمان برای COVID-19 خارج از آزمایش های بالینی.”

  یک تیم از محققان تجزیه و تحلیل داده ها از 96,032 بیماران بستری بین Dec. 20, 2019 و مارس 14 که تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در 671 بیمارستان در سراسر شش جهان در هفت قاره ها — شمال امریکا و اروپا و آسیا و آفریقا و آمریکای جنوبی و استرالیا است. تمام بيماران مورد مطالعه شامل حال هر دو از بيمارستان مرخص شده و یا فوت کرده آوریل 21.

  تیم ارزیابی نتایج 1,868 بيمار تحت درمان با کلروکين به تنهایی 3,016 بیماران تحت درمان با فقط هیدروکسی کلروکین, 3,783 بیماران تحت درمان با کلروکين در ترکیب با یک macrolide و 6,221 بیماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین در ترکیب با یک macrolide. بیماران از این چهار گروه بودند در مقایسه با باقی مانده گروه کنترل از 81,144 بیماران.

  در پایان مطالعه در اطراف یکی از 11 نفر در گروه کنترل بود در بیمارستان درگذشت. هر چهار درمان رژيم بودند همراه با خطر بالاتر مرگ در بیمارستان است. از کسانی که فقط تحت درمان با کلروکين یا هیدروکسی کلروکین حدود یک و شش نفر فوت کرده است. زمانی که داروهای مورد استفاده در ترکیب با یک macrolide میزان مرگ و میر افزایش یافته و به بیش از یک پنجم برای کلروکين و تقریبا یک چهارم برای هیدروکسی کلروکین.

  “بسیاری از کشورها با حمایت از استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین یا به تنهایی و یا در ترکیب به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19” دکتر فرانک Ruschitzka که همکاری نویسنده این مطالعه و مدیر مرکز قلب در بیمارستان دانشگاه زوریخ در بیانیه ای گفت:. “توجیهی برای repurposing این داروها در این راه این است که بر اساس تعداد کمی از موردی تجارب نشان می دهد که آنها ممکن است اثرات مفیدی برای افراد مبتلا به SARS-CoV-2 ویروس. اما قبلی در مقیاس کوچک مطالعات موفق به شناسایی قوی و شواهد از یک سود و بزرگتر کارآزمایی های کنترل شده تصادفی هستند هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید. اما ما در حال حاضر می دانم که از مطالعه ما که شانس این است که این داروها بهبود نتایج در COVID-19 بسیار کم است.”

  کلروکين یک داروی ضد مالاریا و آنالوگ, هیدروکسی کلروکین استفاده می شود برای درمان بیماری های خود ایمنی از جمله آرتروز و لوپوس. هر دو داروها تلقی شده است به طور کلی امن استفاده می شود که برای کسانی که شرایط خاص و يافتههای حاصل از مطالعه نیست بیماران باید مصرف این داروها اگر در حال حاضر تجویز می شوند. این دو دارو نیز نشان داده شده است در شرایط آزمایشگاهی به خواص ضد ویروسی و همچنین سیستم ایمنی اثر همین دلیل است که آنها دیده می شود به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19.

  مطالعه آیات آمده تنها چند روز پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او مصرف روزانه دوز هیدروکسی کلروکین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر رمان coronavirus پس از دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت در اوایل این ماه. مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ مواد مخدر به عنوان یک امکان “تغییر بازی” درمان COVID-19 اگر چه هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را با این نسخهها کار به عنوان یک پیشگیری کننده برای COVID-19.

  8:28 صبح: ایتالیا گفت: انتظار یک واکسن این سال

  سر از داروهای آژانس (AIFA) ملی مسئول مقررات مواد مخدر در ایتالیا روز جمعه گفت که یک واکسن برای رمان coronavirus را نمی توان آماده است تا در سال آینده.

  AIFA مدیر کل نیکولا Magrini به خبرنگاران گفت که مطالعات از پنج یا شش واکسن در حال نشان دادن وعده اما “مدت زمان معقول به فکر کردن در مورد یک واکسن است که در کنار بهار و تابستان آینده است.”

  “من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت هر گونه واکسن در ماه سپتامبر در دسترس” Magrini گفت. “بیایید امیدوار باشیم که آنها در حال توسعه در سال آینده و بیایید امیدواریم که وجود دارد بیش از یک و ظرفیت تولید کافی هستند.”

  Magrini نظرات تکرار آن از مارکو Cavaleri رئیس واکسن در سازمان پزشکی اروپا که هفته گذشته گفت که داشتن یک واکسن آماده شروع سال 2021 خواهد بود “خوش بینانه” پس از توسعه مواد مخدر “به از ابتدا شروع می شود.”

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • 7:35 صبح: رهبر چچن گزارش بستری مشکوک به COVID-19

  وجود دارد گزارش های فراوان در رسانه های روسیه که قدرتمند این کشور چچن منطقه در بیمارستان بستری شده است در مسکو مشکوک به علائم کروناویروس.

  حداقل دو دولت روسیه آژانس خبری ریا نووستی و Tass اند گزارش شده است که چچن را دیکتاتوری رهبر, رمضان قدیروف پذیرفته شد به مسکو بیمارستان. یک منبع ناشناس گفته Tass که قدیروف را در وضعیت “stable” و این که او “تحت نظارت توسط پزشکان است.”

  روسی مستقل تلخیص خروجی بازا اولین گزارش های خبری در روز پنج شنبه گفت که قدیروف شد, پرواز به مسکو که در آن او بود که برای درمان COVID-19 در یکی از درمانگاه در پایتخت روسیه است. با استناد به منابع ناشناس, بازا گزارش داد که رهبر چچن بوده و توصیه شده توسط پزشکان گرفته شود به مسکو پس از خود بیماری بدتر شده است. او شده است به طور رسمی تشخیص داده برای COVID-19 اما شده است رنج می برند از علائم تنفسی برای چند روز با توجه به بازا این منابع.

  پرواز انتقالها نشان می دهد که یک هواپیما همراه با قدیروف در واقع پرواز به مسکو از چچن در روز پنج شنبه.

  قدیروف سخنگویان باید به طور مستقیم را تکذیب کرد به گزارش. به جای چچن اطلاعات وزیر Dzhambulat عمروف منتشر شده دو پست در رسانه های اجتماعی اواخر پنج شنبه شب که یکی از آنها یک ویدیو نشان دادن قدیروف دعا در یکی از کاخ ها در حالی که از سوی دیگر یک الگوی رفتاری تمسخر خبرنگاران برای پرسیدن اگر رهبر چچن بیمار بود.

  6:51 صبح: هند گزارش بیش از 6000 مورد جدید در بزرگترین واحد-روز پرش

  هند در گزارش خود بزرگترین واحد-روز پرش در coronavirus موارد در روز جمعه.

  هند وزارت بهداشت و رفاه خانواده ثبت نام 6,088 موارد جدید COVID-19 در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع در سراسر کشور به 118,447.

  این کشور مرگ و میر به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس نیز افزایش یافت به 3,583 در روز جمعه. در همین حال بیش از 48000 نفر از بهبود از این بیماری با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت بهداشت.

  ماهاراشترا باقی مانده بدترین آمار دولت هند تا کنون با بیش از 41,642 COVID-19 موارد با 1,454 مرگ و میر.

  هند یک کشور از 1.3 میلیارد نفر دارای 11-بسیاری از موارد در جهان با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  6:22 صبح: روسیه گزارش رکورد جدید مرگ و میر

  به عنوان روسیه همچنان به افزایش مداوم نرخ جدید کروناویروس عفونت روزانه تعداد مرگ و میر و آمار بالا در کشور است.

  روسیه coronavirus پاسخ ستاد گزارش 8,894 موارد جدید COVID-19 و 150 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته. در مجموع در سراسر کشور در حال حاضر در 326,448 موارد تشخیص داده شده با 3,249 مرگ و میر.

  تعداد مرگ و میر گزارش شده جمعه معافیت این کشور رکورد قبلی 135 گزارش فقط دو روز قبل از آن.

  در ضمن آخرین روزانه caseload است از اوج 11,656 عفونت های جدید گزارش شده در مارس 11. پنج شنبه گذشته مشخص شده در پایان از 12 روز رگه که در طی آن روسیه ثبت نام بیش از 10 ، 000 مورد جدید در هر روز است. پس از آن روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید دارای ماند حدود 9000 در هر روز.

  روسیه دوم-کمترین بیشترین تعداد مبتلا COVID-19 نفر در جهان, پشت, ایالات متحده آمریکا با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  5:11 صبح: ایتالیا می بیند سنبله در روزانه coronavirus مرگ و میر پس از افت

  ایتالیا گزارش کرده است افزایش در مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus تنها چند روز پس از دیدن امیدوار کننده افت کردن.

  این کشور حفاظت مدنی اداره ثبت 156 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در 24 ساعت گذشته, آوردن در سراسر کشور تلفات به 32,486.

  روزانه caseload بود تا پس از سقوط به زیر 100 روز دوشنبه برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر.

  به طور کلی بیش از 228,000 مردم در ایتالیا تشخیص داده شده اند با COVID-19.

  هنگامی که بدترین آمار کشور در اروپا ایتالیا اولین کشور در جهان برای قرار دادن در سراسر کشور مستند در محل با توجه به همه گیر. این کشور به آرامی شروع به بلند کردن سخت مستند در اوایل این ماه. اکثر کسب و کار را از سر گرفته اما فعالیت های زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, با مغازه ها و رستوران ها سالن مو و کلیساها بازگشایی دوشنبه.

  3:45 a. m.: محققان با هدف واکسینه کردن بیش از 10 ، 000 کودکان و بزرگسالان در سراسر انگلستان

  دانشگاه آکسفورد محققان با آزمایش یک واکسن تجربی علیه رمان coronavirus در حال حاضر هدف به نقصان بیش از 10 ، 000 نفر به تعیین اگر آن کار می کند.

  دانشمندان در قدیمی ترین دانشگاه در جهان انگلیسی زبان شروع immunizing بیش از 1000 فرد سالم داوطلب در جنوب انگلستان در ماه آوریل با خود را کانديد واکسن در فاز اولیه از یک کارآزمایی بالینی است. دانشگاه آکسفورد اعلام کرد در روز جمعه که در آن محققان در حال حرکت به مطالعات پیشرفته که ثبت نام تا 10,260 بزرگسالان و کودکان در سراسر انگلستان است.

  “مطالعات بالینی در حال پیشرفت بسیار خوبی برخوردار است و ما در حال حاضر آغاز مطالعات برای ارزیابی چگونه به خوبی این واکسن باعث پاسخ ایمنی بدن در افراد مسن و برای تست اینکه آیا این می تواند به ارائه حفاظت در سطح وسیع تری جمعیت” اندرو Pollard رئیس دانشگاه آکسفورد واکسن گروه در بیانیه ای گفت: جمعه.

  پتانسیل واکسن ساخته شده است از یک ویروس است که یک نسخه ضعیف از یک سرماخوردگی که باعث عفونت در شامپانزه ها که از لحاظ ژنتیکی تغییر به طوری که آن را غیر ممکن است برای آن را به تکرار در انسان است. بی ضرر ویروس مورد استفاده برای حمل coronavirus سنبله پروتئین به بدن با توجه به دانشگاه.

  فاز یکی از آزمایش های انسانی تکمیل شده و پیگیری است که در حال حاضر در حال انجام. فاز دوم را گسترش محدوده سنی شرکت کنندگان که دریافت واکسن نامزد شامل تعداد کمی از افراد مسن و کودکان. محققان خواهد بود ارزیابی پاسخ ایمنی به واکسن نامزد در گروه های سنی مختلف برای پیدا کردن اگر وجود تنوع در نحوه و سیستم ایمنی بدن پاسخ در افراد مسن و یا کودکان دانشگاه گفت.

  سومین مرحله از مطالعه شامل ارزیابی چگونه کانديد واکسن با این نسخهها کار در تعداد زیادی از مردم بیش از سن 18 تا ببینید که چگونه به خوبی کار می کند برای جلوگیری از آنها را از آلوده شدن و ناخوشی با COVID-19. كنندگان در هر دو فاز دو و سه خواهد بود تصادفی برای دریافت یک یا دو دوز یا واکسن نامزد و یا یک مجوز واکسن مننژیت است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک “شاهد” برای مقایسه با توجه به دانشگاه.

  دارویی غول AstraZeneca اعلام کرد در اوایل این هفته آن را رزرو کرده بود سفارشات برای حداقل 400 میلیون دوز از پتانسیل واکسن در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد. بریتانیا بر اساس شرکت های چند ملیتی گفت: این ظرفیت برای تولید 1 میلیارد دوز از این که هنوز اثبات نشده واکسن و آغاز خواهد شد تحویل آنها در سپتامبر.

  ABC News’ کلارک Llt علامت Crudele هارون Katersky قمر Natanson پاتریک Reevell اریک اشتراوس تانیا Stukalova برایان Hartman, Marcus Wilford اسکات جدوگاه جیمی Aranoff, Kirit Radia الیسا Nunez و آن فلاهرتی کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>