Coronavirus به روز رسانی: جهانی مورد تعداد 526,044 با 23,709 مرگ و میر و بیکاری نفع متقاضیان به اوج تاریخی سطوح

تعداد جهانی موارد از کروناویروس که باعث COVID-19 صعود بالاتر از یک و نیم میلیون در روز پنج شنبه و تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده افزایش یافت و به تاریخی سطح پس از کارگران بیکار و یا furloughed به عنوان خدمات غیر ضروری بودند ،

تعدادی از آمریکایی ها که کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته پرورشی به رکورد 3.28 میلیون به راحتی بیش از رکورد قبلی افزایش 695,000 در سال 1982. فقط یک هفته پیش ادعا می کند بالغ بر 282,000 ایستاده بود و نزدیک به 50 سال کم است.

سنا تایید بی سابقه 2 تریلیون دلار امداد لایحه آن را به مجلس نمایندگان برای رای در روز جمعه. این لایحه شامل وام کسب و کار کوچک وام برای صنایع شهرها و ایالات متحده و برای کمک به افراد است.

اما رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو. کومو گفت: بسته “وحشتناک” برای نیویورک در روز چهارشنبه. کومو که به تناوب انتقاد و ستایش دولت فدرال در پاسخ به بحران گفت: تنها $3.1 میلیارد اختصاص داده شده برای کمک به دولت با یک به طور پیوسته گسترش بودجه شکاف است و نه متناسب با آنچه در کشورهای دیگر با کمتر از بیماران دریافت می کنند. دولت انتظار درآمد به 10 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار رسید.

نیویورک باقی مانده کانون COVID-19 همه گیر در ایالات متحده آمریکا با بیش از 37,000 نفر تست مثبت از شنبه تا 6,400 از شنبه و 385 مرگ و میر. کومو به خبرنگاران گفت که در حال حاضر 5000 نفر با این ویروس در بیمارستان از 1200 نفر از آنها در بخش مراقبت ويژه. حدود 1500 بيمار مرخص شده.

از دست ندهید: نیویورک بیشتر COVID-19 موارد اما می بیند کوچکتر افزایش تعداد مدعیان بیکاری از 14 کشورهای دیگر

کومو گفت: اقدامات انجام شده برای تشویق نیویورکی به ماندن در خانه و مطابق با “فاصله اجتماعی” دستورالعمل نشان دادن نشانه هایی از کند کردن روند گسترش ویروس. Westchester County بود که یکی از بدترین خوشه هایی از این بیماری در کشور شد نشان از کاهش در تعداد عفونت های, او گفت:.

ببینید: اینجا چه تاریخی 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک اقتصادی را انجام خواهد داد برای کمک به کسب و کارهای کوچک

شهر نیویورک همچنان به تحمل فشار از موارد و مرگ و میر در کشور است. شهرستان شمارش آمد به 3,223 موارد در روز چهارشنبه و 281 مرگ و میر. شهردار بیل د Blasio گفت: این اقدامات برای جلوگیری از تجمع مردم به بازی بسکتبال با از بین بردن حلقه در 80 شهر 1,700 در دادگاه های بسکتبال که در آن بازی هنوز در حال بازی. این شهرستان را 26 بلوک به وسایل نقلیه در روز جمعه به عنوان یکی دیگر از راه به مردم این فضا به حرکت می کند در حالی که رعایت فاصله اجتماعی.

از دست ندهید: افزایش تقاضا برای هواکش ایجاد تنش سیاسی وعده به سطح شیب دار بالا تولید

مرتبط: برای حل یک کمبود انگلستان دولت این است که عطف به هزاران نفر از مخترعان

در سطح جهان تعداد موارد COVID-19 غرفه در 510,108 و در 22,993 مردم فوت کرده اند با توجه به آخرین داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی این مراکز برای سیستم های علوم و مهندسی. حداقل 120,983 مردم در حال حاضر به بهبود است.

ایالات متحده در حال حاضر اکثر موارد در رابطه با 82,404 و بیش از 1100 نفر کشته شده اند. حداقل 619 آمریکایی ها بهبود یافته اند. در اروپا ایتالیا است که هنوز هم بدترین ضربه با 80,589 موارد و حداقل 8,215 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. حداقل 10,361 ایتالیایی ها بهبود یافته اند.

اسپانیا 56,347 موارد و 4,154 مرگ و میر در حالی که 7,015 بیماران بهبود یافته اند. آلمان 43,646 موارد و 262 مرگ و میر با 5,673 بهبود. در فرانسه وجود دارد 29,551 موارد 1,696 مرگ و میر و 3,907 بهبود.

ببینید در حال حاضر: آلمان و هلند به نظر می رسد برای مبارزه با ویروس بهتر از بسیاری از — اینجا چرا

کشورهای دیگر با تعداد زیادی از موارد شامل ایران با 29,406 موارد 2,234 مرگ و میر و 10,457 بهبود. کره جنوبی است که تحسین به صورت گسترده آن را تست و دیگر مهار تلاش های اتحاد 9,241 موارد 131 مرگ و میر و 4,144 بهبود.

بخوانید: نامه ای از قفل پایین ایتالیا: کوبا روسی و چینی در تلاش برای کمک به لومباردی

اتمام: MarketWatch سری: اعزام از یک بیماری همه گیر

شرکت اعلام کرد دور دیگری از اقدامات برای مبارزه با تاثیر بیماری در روز پنج شنبه از جمله کاهش حقوق و دستمزد برای مدیران drawdowns از تسهیلات اعتباری به حالت تعلیق در پرداخت سود سهام و سهام بیع متقابل برنامه های.

بازار سهام بسیج در امید تسکین لایحه کمک خواهد کرد که نجات آن بخش از اقتصاد شده اند که بسیاری ویران شده توسط ویروس تا کنون از جمله شرکت های هواپیمایی و خرده فروشان.

همچنین نگاه کنید به: خرد شدن در این بازار ؟ یک نگاه وارن بافت در نمونه کارها و شما ممکن است احساس خیلی بهتری در مورد مال شما

در اینجا چیزی است که شرکت ها می گویند در مورد COVID-19 روز پنج شنبه:

• Caterpillar Inc. گربه +5.57% است برداشت راهنمایی های مالی برای سال 2020 بود که ارائه شده در Jan. 31 به دلیل عدم اطمینان ایجاد شده توسط ویروس. این دیرفیلد بیمار.-بر اساس ساز سنج و بولدوزر و گفت: بسیاری از عملیات داخلی همچنان به اجرا و همچنین عملیاتی در آن قسمت از جهان که در آن هنوز هم مجاز توسط مقامات محلی است. این شرکت با اعتماد به نفس است که موقعیت مالی قوی باقی می ماند, با $8.3 میلیارد دلار پول نقد در ترازنامه در پایان سال 2019 و دسترسی به $10.5 میلیارد دلار از تسهیلات اعتباری.

• دستگاه های آنالوگ وارز. آدی -1.84%, یک تراشه ساز است برداشت پیش بینی خود را برای سال مالی سه ماهه دوم پایان مارس 2. “اقتصادی و اجتماعی اثرات ناشی از COVID-19 در حال حاضر در حال ایجاد زنجیره تامین اختلال و عدم قطعیت در اطراف آینده تقاضا” این شرکت اعلام کرد. “در حالی که مشتری تقاضا در سه ماهه بوده و انعطاف پذیر آن را تبدیل به طور فزاینده دشوار است برای تعیین کمیت و هوا کسب و کار تاثیر COVID-19.” این شرکت ارائه خواهد شد به روز رسانی بیشتر در آن بعد درآمد تماس بگیرید.

• Abercrombie & Fitch Co. ANF, +5.60% نقاشی کردن $210 میلیون از آن گردان تسهیلات اعتباری. لباس و لوازم جانبی شرکت گفت: این عقب نشینی بیشتر از پول خود را از خاخام اعتماد هفته گذشته برابر با حدود 50 میلیون دلار است. از Feb. 1, 2020, Abercrombie بود $671 ميليون دلار نقد و معادل وجه نقد. همه از شرکت فروشگاه های خارج از منطقه آسیا و اقیانوس آرام باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

• بریستول-مایرز اسکوئیب SINOWAL, +5.88% حال خبر خوب زمانی که غذا و دارو مورد تایید Zeposia آن دهان به مولتيپل اسکلروزيس مواد مخدر است. این شرکت با تاخیر در راه اندازی این دارو به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع گفت: انجام این کار به نفع بیماران مبتلا به مشتریان و کارکنان. این دارو عملکرد بهتری نسبت به Biogen را BIIB, +7.00% Avonex در دو کارآزمایی بالینی هنگام بررسی سالانه عود رای و تعداد و اندازه ضایعات مغز ، سازمان پزشکی اروپا است که انتظار می رود به تصمیم خود در Zeposia در اولین نیمی از سال است.

• طراحی شده Brands, Inc. TLRD, -10.56% را کردند همه ایالات متحده فروشگاه کارگران و “بخش قابل توجهی” از آن مرکز توزیع و کارمندان پس از گسترش فروشگاه خود را تعطیل کرده تا زمانی که ممکن است 4. متناسب با مارک’ نمونه کارها شامل men’s Wearhouse و جس. A. بانک. مدیران این شرکت از جمله مدیر اجرایی دینش Lathi و تمام وقت کارگران نیز مصرف می شود محکم pauty cs. پرداخت برای Lathi و هیئت مدیره را نصف می شود.

• وندی Co. ون -3.26% دیدم همان رستوران فروش اسلاید 20 درصد در هفته پایان مارس 22. برای سه ماهه به تاریخ همان رستوران فروش هستند تا 2.8% پس از آن صبحانه راه اندازی راند فروش تا 15 درصد در هفته اول خود را. وندی عامل درایو-از طریق دیجیتال و سفارش در بسیاری از رستوران ها با درایو-از طریق متشکل از 90 ٪ از کسب و کار. در حدود 3.5 درصد از تمام سیستم ها و رستوران ها بسته شده و این شرکت کشیده پایین کامل آن 120 میلیون دلار گردان تامین مالی تسهیلات آوردن آن پول نقد در دست مجموع به بیش از 340 میلیون دلار. این شرکت تعلیق سهام buybacks و بررسی آن capex برنامه های کشیده و ارشاد برای سال 2020 و مشاهده دراز مدت برای 2021 به 2024. برای کمک به franchisees وندی است که از بین بردن آن افزایشی صرف بازاریابی جدید خود با صبحانه منو تعویق انداختن پرداخت حق امتیاز و در نظر گرفتن اقدامات دیگر.

• ملیله, Inc. TPR +1.74%, پدر و مادر به مربی کیت بیل زدن و استوارت ویتزمن مارک های رو به گسترش است تعطیلی فروشگاه در آمریکا و اروپا برای اضافی دو هفته نگه داشتن آنها را توقیف از طریق آوریل 10. این شرکت را به حالت تعلیق درآورد سود خود از سه ماهه چهارم است و توقف آن بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه به عنوان آن را با این نسخهها کار برای حفاظت از پول نقد است. شرکت بهره برداری از 700 میلیون دلار از آن 900 میلیون دلار گردان تسهیلات اعتباری. شرکت بسته تقویم سال 2019 با $1.2 میلیارد دلار پول نقد و سرمایه گذاری کوتاه مدت. این شرکت اهدا 15,000 ماسک صورت برای بیمارستان ها در ایالات متحده و انگلستان و اسپانیا است.

• Alaska Air Group, Inc. ALK, +8.88% است که برش آن برنامه پرواز حدود 70 درصد در آوریل و مه آن را به عنوان معاملات با افت شدید مسافر. آلاسکا دیده می شود رزرو افت بیش از 80% و گفت: پرواز کاهش خواهد بود “قابل توجهی” حداقل برای چند ماه آینده. این شرکت هواپیمایی که تعلیق آن نقدی و سود سهام کشیده شده 400 میلیون دلار در یک خط اعتباری و امن اضافی وام برای $425 میلیون. مدیر عامل شرکت Bradley بریتیش خواهد چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد سالانه پرداخت حقوق کارکنان معلق خواهد شد و این شرکت را درخواست داوطلبانه برگ غیبت از کارگران است.

• Apple Inc. AAPL +5.26% با توجه به “ماه” تاخیر در آی فون خود را راه اندازی در ماه سپتامبر به دلیل مسائل مربوط به تقاضای مصرف کننده در طول coronavirus بحران با توجه به شاخص Nikkei Asian Review. جدیدترین گوشی اپل انتظار می رود که به پشتیبانی فوق العاده سریع 5G شبکه. اپل کاهش یافته است به نظر شاخص Nikkei گزارش.

• Nordstrom, Inc. JWN, -1.81% در حال برنامه ریزی برای گسترش فروشگاه خود را تعطیل برای حداقل یک هفته از طریق آوریل 5, یک حرکت است که بر تمام ایالات متحده و کانادا فروشگاه ها و مارک های مختلف توسط این شرکت است. این شرکت ارائه خواهد شد ذخیره کارکنان پرداخت از طریق آوریل 5 اما در آن نقطه آن را طرح کردند بخشی از کارکنان شرکت برای شش هفته. نهفته کارکنان ادامه خواهد داد برای دریافت, ثبت نام, مزایای, این شرکت اعلام کرد. مدیران ارشد را چشم پوشیدن یک معجون از حقوق و دستمزد خود را و مدیر عامل و رئیس برند افسر Erik Peter Nordstrom به ترتیب کاهش خواهد یافت حقوق و دستمزد از آوریل تا سپتامبر. هیئت مدیره این شرکت نیز صرف نظر کردن از آن غرامت نقدی برای شش ماه.

• لاو Cos. پایین +5.24% گفت: آن را به استخدام 30,000 جدید کارگران و متعهد 100 میلیون دلار “برای حمایت از نیازهای” از کارکنان و مشتریان و جوامع در میان همه گیر. لاو را از فروشگاه زودتر اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای پاکسازی آنها را تمام وقت کارگران ساعتی 300 دلار پاداش و کارگران پاره وقت 150 دلار پاداش. صفحه اصلی-بهبود خرده فروش نیز گسترش آن پرداخت می شود بیمار-ترک برنامه. آن 100 میلیون دلار تعهد شامل 10 میلیون دلار در کمک به متخصصان پزشکی, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>