Coronavirus به روز رسانی: 962,977 جهانی موارد 49,180 مرگ و میر و کارگران ایالات متحده فایل برای منافع در تعداد رکورد

تعداد جهانی موارد از کروناویروس که باعث COVID-19 لبه و نزدیک به 1 میلیون در روز پنج شنبه به تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده افزایش یافت و به سطح رکورد ارائه تیره و تار نگاه کنید که چگونه بیماری است, صدمه زدن به کسب و کار افراد و اقتصاد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که این کشور ذخایر تجهیزات حفاظتی است که تقریبا خسته از جمله تنفسی ماسک و دستکش و روپوش. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او اصرار متحده به منظور منابع خود را به طور مستقیم از تولید کنندگان اما به عنوان رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفته است, متحده در حال رقابت با یکدیگر و حتی با سازمان مدیریت اضطراری فدرال یا FEMA برای ملزومات از جمله هواکش و مجبور بودن به ضربه تامین کنندگان از چین به عنوان کشور که بزرگترین سازنده تجهیزات پزشکی در جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز یک نیروی کار جلسه روز شنبه با معرفی دادستان کل ویلیام Barr و وزیر دفاع علامت Esper و گفت: آمریکا از اعزام کشتی های نیروی دریایی به ونزوئلا برای مقابله با تهدید از کارتل های مواد مخدر. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آمریکا “باید اجازه نمی کارتل های مواد مخدر بهره برداری از [coronavirus] همه گیر به تهدید آمریکا زندگی می کند.” این حرکت تعجب بسیاری از آمدن به ایالات متحده ویروس اعداد همچنان به سرعت در حال رشد.

در حال حاضر وجود دارد 216,768 موارد COVID-19 در ایالات متحده و 5,148 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده منجر جهان در تعدادی از موارد با ایالت نیویورک کانون. وجود دارد 83,712 موارد در دولت امپراتوری به عنوان چهارشنبه و 1,941 مرگ و میر با توجه به کومو و دولت در بخش بهداشت و درمان. شهر نیویورک است که بدترین ضربه با 47,439 موارد است.

Dr. Anthony Fauci, نیویورک متولد, بیماری های عفونی متخصص که یک عضو کلیدی از نیروی کار ایجاد شده که مسئولیت رسیدگی به همه گیر شده است با توجه به جزئیات امنیتی پس از دریافت تهدیدات وال استریت ژورنال گزارش با استناد به یک مقام آشنا با این موضوع. Fauci مستقیم-سبک صحبت و تناقض در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست ادعا می کند در مورد ویروس برنده او طرفداران و مخالفان. یک درخواست برای نه عوامل خاص تایید شده توسط وزارت دادگستری پس از یک توصیه از خدمات مارشال ایالات متحده آمریکا است ،

وجود دارد 962,977 موارد این ویروس در سراسر جهان و 49,180 نفر کشته شده اند. یکی دیگر از 202,935 بهبود یافته اند. ایتالیا 110,574 موارد و بالاترین مرگ و میر در 13,155. اسپانیا 110,238 موارد و 10,003 مرگ و میر.

ببینید: بالا دموکرات ها به دنبال زیرساخت های بسته با هدف قرار دادن حمل و نقل مراکز بهداشتی و پهن باند با استفاده از اوایل طرح به عنوان چارچوب

چین که در آن اولین موارد گزارش شده در اواخر سال گذشته 82,431 موارد و 3,322 مرگ و میر. آلمان 80,641 موارد و 962 مرگ و میر. فرانسه 57,780 موارد و 4,043 مرگ و میر. ایران یکی دیگر از نقطه داغ است 50,468 موارد و 3,160 مرگ و میر.

تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده افزایش یافت که یک رکورد 6.6 میلیون دلار در هفته به مارس 28 آوردن دو هفته در مجموع به 10 میلیون. هزاران نفر از کارگران نهفته شده است که شرکت ها مجبور شده اند به شاتر گیاهان, رسانه دفاتر و امکانات دیگر برای مبارزه با گسترش ویروس. خرده فروشان و شرکت های هواپیمایی را furloughed بسیاری از کارکنان خود را ارسال ادعاهای گذشته اوج تعداد افرادی که جمع آوری مزایای در طول سال های 2007 تا 2009 به اصطلاح رکود اقتصادی ، اقتصاددانان پیش بینی 25 میلیون آمریکایی یا بیشتر می تواند از دست دادن شغل خود در چند ماه آینده حداقل به طور موقت.

بانک مرکزی امریکا اقتصاددانان گفت: نرخ بیکاری می تواند به افزایش عنوان بالا به عنوان 15.6 درصد در چند ماه از 3.5% به عنوان ماه مارس تا کنون بیش از رای دادن دیده می شود در سال 2007 تا 2009. BofA تیم است و پیش بینی سه فصل متوالی انقباض در تولید ناخالص داخلی “با اقتصاد آمریکا کاهش 7 ٪ (سالانه) در 1Q 30 درصد در 2Q و 1% در 3Q.”

در سمت روشن اقتصاددانان تخمین می زنند که در سه ماهه چهارم سال 2020 را ببینید ملاحظه پاپ در فعالیت های کسب و کار به عنوان اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت مرگبار سرایت به آرامی unwound است.

در برابر این پس زمینه, شرکت ها همچنان به اعلام هزینه برش, بهره برداری از اورژانس خطوط اعتباری و furloughing از کارکنان در روز پنج شنبه و بیشتر در خارج که قبلا صادر شده هدایت. در پزشکی مقابل Amgen, Inc. شد آخرین بیوتکنولوژی به آن می گویند در حال کار بر روی یک COVID-19 درمان است. Amgen در حال کار با تطبیقی بیوتکنولوژی Corp. ADPT, +1.96% به کشف و توسعه آنتی بادی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری و یا درمان بیماری با استفاده از Adaptive ویروس-آنتی بادی خنثی پلت فرم برای سرعت بخشیدن به روند.

از دست ندهید: کلاس 2020 شد برای ورود قوی به بازار در 50 سال — و در حال حاضر فارغ التحصیلان درآمد خواهد تاخیر همسالان’ به صورت یک دهه

در اینجا چیزی است که شرکت ها می گویند در مورد COVID-19 روز پنج شنبه:

• Boeing Co. BA -1.30% ارائه شده است خریداری و بازنشستگی زودرس بسته به کارکنان به عنوان ویروس اساس شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان و کاهش تقاضا برای هواپیماهای جدید با توجه به گزارش های رسانه ها در روز شنبه. هوافضا غول اعلام کرد این طرح در یک یادداشت به کارکنان از مدیر اجرایی دیو کالهون با توجه به CNBC. “این مهم است که ما شروع به تنظیم برای ما واقعیت جدید در حال حاضر,” او نوشت و گفت: CNBC گزارش. بوئینگ حدود 151,000 کارکنان تقریبا نیمی از آنها در اطراف سیاتل Puget Sound منطقه است.

• بوستون علمی Corp. BSX, +3.58% انتظار دارد در سه ماهه اول رشد درآمد به تخت تا کمی در مقابل این سال — در اوایل دوره پس از همه گیر ناشی از بسیاری از روش انتخابی به تعویق افتاد. این شرکت گفت: روندهای کسب و کار همسو با انتظارات در ژانویه و فوریه اما در زمان رکود در ماه مارس است. این شرکت بخشی در هزینه های برش و حقوق خود را مدیر عامل هیئت مدیره و اعضای هیأت اجرایی و به طور موقت برش ساعت. این شرکت در حال همکاری با دانشگاه مینه سوتا Bakken دستگاه های پزشکی مرکز به یک دستگاه تنفس مصنوعی جایگزین برای بازار است. آن است که ساخت سپر چهره در سه تا از آن ایالات متحده گیاهان و تلاش برای توسعه قابل استفاده مجدد شخصی تنفسی.

دیدن: باید همه آمریکایی ها با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus? مغلوب ساختن پیشی جستن Fauci هستند و نزدیک به گفتن بله

• Brinker International Inc.’s خوردن -4.00% در سه ماهه سوم همان-فروش فروشگاه در شرکت های متعلق به رستوران های کاهش 5.9% به عنوان یک نتیجه از وقوع. برای سه ماهه مشابه-فروش فروشگاه غرق 5.3% در فلفل قرمز و کاهش 9.9 درصد در Maggiano است. Brinker کاهش هزینه های سرمایه ای و بازاریابی صرف اصلاح آن تسهیلات اعتباری اجازه می دهد تا برای 800 میلیون دلار در قرض گرفتن و کاهش حقوق. مدیر اجرایی Wyman رابرتز گرفته است 50% کاهش پرداخت. Brinker اتحاد خارج آن مالی 2020 هدایت می کند و می گوید آن را به حال کل نقدینگی $237 میلیون دلار از مارس 31 دلار 137 میلیون نقدی.

• کارناوال Corp. CCL, -6.53% امن عظیم نجات مالی, بسته بندی, بزرگترین قطعه است که 4 میلیارد دلار ارشد امن باند ارائه می دهد که سرمایه گذاران 11.5% کوپن بازده نزدیک به 12 درصد عملکرد در بدهی است که بالغ در سال 2023. در ابتدا این شرکت تن به تن کوچکتر از 3 میلیارد ارشد bond ارائه کوپن حدود 12.5% اما قادر به گرفتن کمی مطلوب تر از طلبکاران حتی به عنوان کارناوال و دیگران نبرد در سراسر جهان رکود در سفر.

• DaVita Inc. DVA, +1.53% برنامه ای برای استخدام حداقل 15,000 کارکنان جدید در این سال از مشاغل اعم از مراقبت به شرکت های بزرگ پشتیبانی می کند. کلیه خدمات مراقبت های شرکت گفت: قبلی مراقبت های بهداشتی تجربه مورد نیاز است برای بسیاری از نقش های جدید. موقعیت های باز شامل پرستاران و مددکاران اجتماعی متخصصین پزشکی تکنسین های مدیریت نقش ها و شرکت های بزرگ نقش از آن بیمه, مردم, خدمات, دستیاران اجرایی و درآمد عملیات.

• Ford Motor Co.’s F +0.70% سه ماهه اول فروش خودرو کاهش 12.5% از یک سال پیش. فروش کامیون سقوط کرد 5.4% به 263,757 خودروهای SUV فروش کاهش یافته است 11.0% به 189,720 و فروش خودرو تضعیف 36.0% به 62,853 در حالی که به طور کلی فروش ون رز 5.7% به 54,499. در میان برخی از فورد پرفروش ترین مدل F-سری فروش کاهش یافت و 13.1 درصد به 186,562 وسایل نقلیه اکسپلورر و فروش کاهش یافته است 9.1% به 56,310, فرار, فروش کاهش یافت و 20.7 درصد به 48,117 و فیوژن فروش کاهش یافته است 11.4% به 36,937. موستانگ فروش گل رز 6.8 درصد به 18,069 و حمل و نقل فروش رشد 15.7 درصد به 36,836.

• MarineMax Inc. HZO, -2.61% هشدار داد مالی سه ماهه دوم کمبود درآمد به عنوان تفریحی قایق و قایق بادبانی خرده فروش است احساس اثرات این بیماری همه گیر. این شرکت در حال همکاری با تولید کنندگان برای تنظیم قراردادهای آتی سفارشات به طور موقت بسته شده گروه ها و یا فروشگاه ها اگر چه “بسیاری” از آن 59 فروشگاه باقی می ماند به طور کامل و یا بخشی از عملیاتی است که furloughing کارکنان آن را به عنوان کاهش هزینه های عملیاتی و تاخیر و یا کاهش هزینه های سرمایه; کاهش سفارشات از تولید کنندگان; کار به “عصاره سرمایه” از آن دارایی های املاک و مستغلات است که تا به حال یک کتاب خالص ارزش $123 میلیون تا سپتامبر. 30, 2019; و به دنبال کسب درآمد از موجودی بود که حدود 100 میلیون دلار در دسامبر. 31. این شرکت خود کناره 2020 راهنمایی های مالی.

• ماریوت تعطیلات در سراسر جهان Corp. VAC +7.57% تا به اصلاح آن عدم مراجعه انبار تسهیلات اعتباری برای گسترش ظرفیت استقراض خود را به $531 میلیون دلار 181 میلیون. تحت شرایط این قرارداد فسخ و تاریخ های موجود $350 میلیون تاسیسات انبار باقی مانده Dec. 2021 با ظرفیت اضافی فسخ در مارس 31, 2021. نرخ بهره در تاسیسات انبار Libor به علاوه 1.4%. این شرکت بیش از $310 میلیون از وام گرفتن ظرفیت زیر اصلاح.

• راس Stores, Inc. R -0.89% را کردند خود را از این فروشگاه و مرکز توزیع همکاران شروع آوریل 5. Ross Dress for Less و DD تخفیف مکان های بسته شده اند پس مارس 20 و در حال حاضر خواهد شد بسته به طور نامحدود. رئیس هیئت مدیره مایکل Balmuth و اجرایی باربارا Rentler خواهد شد چشم پوشی از حقوق خود را با لایه حقوق و دستمزد کاهش در سراسر شرکت.

• Shake Shack, Inc.’s SHAK, +0.77% همان رستوران فروش سقوط 29 درصد در ماه مارس از یک سال پیش با تاثیر از شیوع کروناویروس در حال تبدیل شدن بیشتر حاد به عنوان سال پیشرفت. برای اولین بار دو ماه از سه ماهه مشابه-کلبه-فروش شد پایین حدود 2 درصد با کاهش شروع به سرعت بخشیدن در اوایل ماه مارس. این شرکت در حال گسترش است تحویل همکاران شامل Postmates, DoorDash حال بارگذاری می خورد و خاویار. به طور جداگانه این شرکت گفت: حدود 20 درصد از آن خانه-اتاق کارکنان شده است furloughed یا گذاشته و “قابل توجهی” کاهش شده است و کارکنان در تمام رستوران ها.

• ضربه محکم و ناگهانی, Inc.’s ضربه محکم و ناگهانی +2.77% تماس تصویری شات تا بیش از 50 درصد در اواخر ماه مارس در مقایسه با اواخر ماه فوریه به عنوان اپیدمی گسترش یافته است. Snaps بین دوستان و همچنین گروه چت ضربه اوج تمام وقت.

• Stanley Black & Decker, Inc. SWK, +1.97% برش غیر مستقیم هزینه های, کاهش غیر ضروری نیروی انسانی و به طور موقت تعلیق M&A فعالیت است. ابزار ساز خواهد شد ارائه اطلاعات اضافی در آن درآمدی تماس برنامه ریزی شده برای مارس 30. اما این شرکت دارای یک موضع قوی مالی با قابل توجهی پول نقد در دست قوی تجاری کاغذ برنامه و دسترسی به 3 میلیارد دلار از گردان تسهیلات اعتباری حمایت خوبی با حروف بزرگ بانک ،

• TransDigm Group Inc. TDG, +3.19% قطع خواهد شد نیروی کار خود را از 15 درصد به این اختلال به COVID-19 همه گیر باعث شده به هوا و فضا و سفر صنایع. این هواپیما قطعات ساز بود 18,300 کارکنان تا سپتامبر. 30, 2019, پیشنهاد کاهش می تواند تاثیر 2,745 کارکنان. این شرکت گفت که گذاشته ایالات متحده کارکنان را دریافت خواهد کرد “قابل توجهی” یکجا پرداخت خود را بر اساس تصدی و اضافی 4000 دلار برای کمک به هزینه های مربوط به مراقبت های بهداشتی و جستجوی کار. TransDigm قطع خواهد شد مدیر ارشد را غرامت نقدی و انصراف خود را هدایت.

گزارش اضافی توسط تونیا گارسیا Tomi کیلگور امیلی Bary جان شوارتز و Jaimy لی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>