Coronavirus به روز رسانی: 81,245 موارد 2,770 مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری ویروس کنفرانس خبری

تعداد فزاینده ای از COVID-19 موارد و مرگ و میر در خارج از آسیا تحت فشار قرار دادن مقامات ایالات متحده به وضوح بیشتری بیان برنامه آمادگی در تلاش برای کاهش نگرانی آمریکا در مورد امکان یک بیماری همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه که او قصد دارد برای برگزاری یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه شب در مورد رمان کروناویروس گفت: ایالات متحده آمریکا است که در “شکل بزرگ است.” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار است که انتظار می رود به خواسته سوال در مورد ایالات متحده آمریکا در واکنش به شیوع بیماری در هر دو خود را برنامه ریزی حضور در کاپیتول هیل در روز چهارشنبه. در تحولی دیگر ، چاک شومر (D-NY) است که به دنبال $8.5 میلیارد دلار در بودجه جدید برای مبارزه با COVID-19 شیوع شکل است که بیش از سه برابر $1.25 میلیارد دلار در بودجه جدید که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست از کنگره در اوایل این هفته.

“آمریکایی ها باید بدانند که خود را دولت آماده است برای رسیدگی به وضعیت قبل از coronavirus گسترش به جوامع ما” شومر در بیانیه ای گفت.

این زیر یک روز که در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رسمی خواست آمریکایی ها برای آماده سازی برای گسترش این ویروس در جوامع خود گفت که والدین باید به فرزندان خود را در مدارس مورد بسته شدن پروتکل ها و کارگران باید سوال در مورد کار از خانه سیاست. این نظرات مشخص شده تغییر در نحوه ایالات متحده مقامات بهداشت باید در مورد شیوع به آمریکایی ها است.

در حال حاضر وجود دارد 81,245 تایید موارد COVID-19 و حداقل 2,770 مرگ و میر با توجه به شمارش از موارد منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی این مراکز برای سیستم های علوم و مهندسی.

افزایش موارد یک شبه درجه اول رانده شده توسط موارد جدید در ایران (در حال حاضر در 139 موارد و 19 مرگ و میر) و ایتالیا (374 موارد و مرگ و میر 12) ژاپن (178 مورد و دو مورد مرگ) و کره جنوبی (1,261 موارد و مرگ و میر 12). در حالی که شیوع این بیماری تا حد زیادی تحت تاثیر چین — چین هوبئی استان گزارش شده 94 درصد از کل مرگ و میر و سرزمین اصلی چین است 96 درصد از کل موارد — ظهور COVID-19 خوشه در این کشور احساس خطر کرده است بازار در روزهای اخیر.

در ایالات متحده وجود دارد حداقل 59 موارد هر چند 45 مثبت آزمایش در افرادی که عودت از ووهان, چین, کانون شیوع یا الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در یک بندر در یوکوهاما ژاپن با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات روز سه شنبه. این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر در ووهان.

در حال تکامل طبیعت از شیوع بیماری از جمله ناگهانی گسترش سریع این ویروس در اروپا و خاورمیانه و همچنین درخواست تعدادی از نگرانی در مورد رویدادهای بزرگ است. سازمان دهندگان بازی های المپیک توکیو گفت MarketWatch که این رویداد را به عنوان برنامه ریزی شده در حالی که اقتصاددان گروه جهان اقیانوس نشست برنامه ریزی شده را در توکیو در مارس 9 و 10 لغو شده است.

در اینجا چیزی است که شرکت ها می گویند در مورد COVID-19:

• Papa john’s International Inc. PZZA, -11.10% گفت: آن بسته شده است حدود 50 franchised برگزار می گردد فروشگاه در چین به عنوان یک نتیجه از وقوع. اگر چه شرکت پیتزا گفت: تاثیر این فروشگاه تعطیل نیست در حال حاضر مواد به درآمد خود را عدم اطمینان در مورد گسترش ویروس می تواند “منجر به کاهش فروش [و] گسترده فروشگاه تعطیل و یا تاخیر در زنجیره تامین است که می تواند تاثیر منفی بر کسب و کار ما و عامل نتایج.”

• سابر Corp. SABR -17.32% گفت: coronavirus را “تاثیر مواد” در آن سال 2020 به عنوان شیوع وزن در سفر رزرو تا کنون این سال است. این شرکت گفت: برآورد تاثیر برای سه ماهه اول سود هر سهم از 14 سنت افزایش به 23 سنت و برای درآمد حاصل از $100 میلیون به 150 میلیون دلار است.

• دنون SA BN +1.15%, که بازار مارک های مواد غذایی مثل دنون ماست و اویان آب گفت: در طول یک درآمد تماس که COVID-19 شیوع در چین “است که با داشتن اثرات قابل توجهی بر ما سه ماهه اول فروش” که قصد دارد برای به تاخیر انداختن مجلس از Mizone آب به عنوان یک نتیجه تا سه ماهه دوم و یکی از آن کارخانه ها در ووهان باقی می ماند بسته شده است. چین باعث می شود تا 10 درصد از فروش شرکت. این انتظار به از دست دادن €100 میلیون ($109 میلیون دلار) فروش در سه ماهه اول سال 2020 است.

• OneSpaWorld Holdings Ltd. OSW, +0.16%, فراهم می کند که در هیئت مدیره آبگرم خدمات به کشتی گفت: در یک بیانیه درآمد که از آن انتظار از دست دادن 5 میلیون دلار در درآمد و $2 میلیون نفر در تنظیم EBITDA به عنوان یک نتیجه از 141 لغو و یا اصلاح voyages و کاهش درآمد در آن رفت و آمد مکرر چشمه های معدنی در آسیا است. رویال کارائیب است که لغو چندین کشتی در آسیا گفت: در مالی تشکیل پرونده که در آن چین برنامه های سفر شد و انتظار می رود به را تشکیل می دهند 6 درصد از آن در سه ماهه اول درآمد در سال 2020 است.

• Diageo DGE, -0.90%, که بازار الکل مارک های چنین به عنوان جانی واکر و Smirnoff گفت: در معاملات روز رسانی در چهارشنبه که آن را پیش بینی وقوع خواهد شد و تاثیر منفی آلی خالص فروش در یک محدوده £225 میلیون دلار ($290.5 میلیون دلار) به پوند 325 میلیون و آلی سود عملیاتی در یک محدوده £140 میلیون پوند از 200 میلیون نفر در مالی سال 2020 است. ارواح شرکت گفت: کافه ها و رستوران ها بسته شده در چین, فرودگاه, ترافیک کاهش پیدا کرده است و در آسیا و گسترش ویروس به ژاپن و کره جنوبی و تایلند منجر به کمتر کنفرانس و ضیافت و گردشگری.

• الکوا Corp. AA -0.66%, که باعث می شود محصولات آلومینیومی گفت آن است که دیدن زنجیره تامین تنگناها در چین برای بوکسیت مواد سوزاننده و گاز زغال سنگ است که در حال کاهش تولید. “این رانندگی کمبود مواد معدنی و ألمن داخل چین است که پس از آن شروع به دیدن چینی آلومینا قیمت را افزایش می دهد و شما می بینید حذفی تاثیر در بقیه جهان با قیمت ها نیز افزایش قیمت تا حدود 20 دلار در هر تن طی این چند هفته” مدیر عامل Roy هاروی گفت: سرمایه گذاران در یک تحلیلگر کنفرانس در روز سه شنبه.

اضافی گزارش Ciara Linnane و Tomi Kilgore

بیشتر بخوانید از MarketWatch را COVID-19 پوشش:

چگونه 2020 نامزد خواهد مقابله با شیوع بیماری مانند coronavirus

سهام اروپا در جست و خیز کردن دوباره به عنوان coronavirus نگرانی وزن در سرمایه گذاران

آتی سهام تلو تلو خوردن به عنوان سرمایه گذاران باقی می ماند متمرکز coronavirus گسترش خارج از چین

نفت اسلامپ به 13 ماه اخیر در ترس از اقتصادی تلفات از coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>