Coronavirus به روز رسانی: 803,650 موارد 39,033 مرگ و میر و کاخ سفید می رود به انتشار مدل نشان سیر بیماری

ایالات متحده همچنان برای رهبری جهان در تعداد موارد COVID-19 روز سه شنبه به وزارت امور خارجه ادامه داد: فرمانداران به شکایت در مورد ناکافی تست و پیش بینی می کند که بدترین هنوز به آمده است.

فرمانداران نیویورک, مونتانا, اوهایو, واشنگتن و ویرجینیا گفته اند که آنها در حال مبارزه با مهار تلاش های به دلیل کمبود تست کیت و این پیام تکرار شد در تماس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه با توجه به گزارش های رسانه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “نه شنیده در مورد تست در هفته” نشان می دهد این موضوع دیگر یک مشکل با توجه به گزارش های رسانه ها از جمله روزنامه نیویورک تایمز. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که او انتظار دارد اوج تعداد موارد در دولت به در آمد شش تا 21 روز است.

نیویورک حدود 75,000 موارد این ویروس با توجه به کومو در یک نشست خبری در روز سه شنبه و حداقل 914 نیویورک درگذشت. چادر بیمارستان است که انتظار می رود برای باز کردن در پارک مرکزی در روز سه شنبه به کاهش ازدحام در جای دیگر. موقت مرکز است که با بودجه موسسه خیریه samaritan’s Purse خواهد شد که 68 تخت و درمان خواهد شد coronavirus بیماران از کوه سینا سیستم بهداشت و درمان بيمارستان در بروکلین و کوئینز.

این حرکت در می آید یک روز بعد از بیمارستان نیروی دریایی کشتی وارد منهتن در سمت غرب و Javits مرکز کنوانسیون 1000 تخت موقت بیمارستان افتتاح شد.

در حال حاضر وجود دارد 803,650 موارد COVID-19 در سراسر جهان و حداقل 39,033 مردم فوت کرده اند با توجه به جمع آوری اطلاعات از مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 172,772 مردم بهبود یافته اند.

آمریکا چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 164,785 موارد و حداقل 3,173 مرگ و میر که به معنی مرگ و میر در حال حاضر فراتر از تعداد افرادی که جان خود را در حملات سپتامبر. 11, 2001. حداقل 5,945 مردم بهبود یافته اند.

خوانده شده در حال حاضر: 5 دلیل گسترش کروناویروس در آمریکا می تواند بدتر از در ایتالیا

همچنین: “ما در حال حاضر دچار پس لرزه’: ایتالیا مرگ و میر بیش از 10 ، 000 ایتالیایی ها با نگرانی منتظر coronavirus موج به اوج

در اروپا ایتالیا و اسپانیا هنوز هم نقاط داغ و هر دو ثبت شیب افزایش موارد جدید و تایید مرگ یک شبه. ایتالیا 101,739 موارد و 11,591 مرگ و میر. اسپانیا شمارش 94,417 موارد و 8,189 مرگ و میر. اسپانیایی شیوع آورده 9,222 موارد جدید و 849 مرگ و میر در یک روز با توجه به آن به وزارت بهداشت. ایتالیا و اسپانیا برگزار شد یک دقیقه سکوت در 12 p. m. به افتخار خود مرده است.

از دست ندهید: 5 دلیل رژیم صهیونیستی است. کومو و دکتر Fauci آمریکا عملا رهبران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

چین در حال حاضر دارای رتبه چهارم موارد در 82,276 و 3,309 مرگ و میر. آلمان 67,051 موارد و 682 مرگ و میر. فرانسه 45,209 موارد و 3,032 مرگ و میر و ایران یکی دیگر از نقطه داغ است 44,605 موارد و حداقل در 2,898 مرگ و میر.

ببینید: هواکش باقی می ماند اولویت شماره 1 در نیویورک به عنوان شهردار می گوید: “در مارس 5, یک روز من بسیار نگران هستم درباره”

کاخ سفید این است که انتظار می رود بعد از سهشنبه به انتشار مدل های است که نشان می دهد انتظار می رود سیر بیماری و این انتظار می رود شوم. دکتر دبورا Birx یک عضو کلیدی از نیروی کار ایجاد شده برای مدیریت ایالات متحده در پاسخ به همه گیر شده است گفت: مرگ و میر در ایالات متحده می تواند بین 100000 تا 200000 نفر.

مجلس نانسی پلوسی گفت: 2.2 تریلیون دلار امداد لایحه ممکن است به اندازه کافی برای مقابله با بحران و پیشنهاد کرده است که یک فاز 4″ برنامه ای است که شامل کمک های مالی برای دولت و رهبران محلی و شامل پیشنهادات در آب تمیز زیرساخت های تعمیرات و روستایی پهنای باند. پلوسی در انتظار آمریکایی ها خواهد شد نیاز به پرداخت های اضافی با بسیاری از در حال حاضر از کار به طور موقت یا دائم.

شرکت در ادامه به اعلام همان اقدامات آنها اجرا شده اند پس از آغاز شیوع روز سه شنبه از جمله furloughs تعلیق از سود سهام و سهم بیع متقابل برنامه ها و اقدامات دیگر به صرفه جویی در پول نقد. برخی از شرکت ها در حال تلاش برای ضربه بازار سرمایه برای کمک های مالی از جمله کروز اپراتور کارناوال Corp. که اعلام کرد قصد دارد به صدور سهام و اوراق قرضه.

روز دوشنبه یام مارک های اپراتور کلبه پیتزا و KFC شد اولین شرکت تلاش با عملکرد بالا و یا junk bond ایران از اوایل ماه مارس افزایش 600 میلیون دلار با صدور یادداشت که در سال 2025 است. معامله افزایش یافته بود از یک طرح اولیه برای جمع آوری 500 میلیون دلار نشان می دهد برخی از سطح از اعتماد سرمایه گذاران حتی به عنوان اعتبار رتبه آژانس مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران کاهش چشم انداز خود را در یام امتیاز منفی و انتقاد این شرکت برای بالا بردن سطح بدهی در میان عدم قطعیت است.

صدای کوس یا طبل از شرکت هایی که باید تغییر چرخ دنده ها به تولید تجهیزات مانند ماسک و دستکش که همه آنها در تامین کوتاه مدت ادامه با رالف لورن RL -0.59% گفت: آن اهدا خواهد شد 250,000 ماسک و جنرال موتورز جنرال موتورز +2.40% متعهد به تحویل آن اول 20,000 ماسک صورت هفته آینده.

در اینجا چیزی است که شرکت ها می گویند در مورد COVID-19 روز سه شنبه:

• Ann Taylor پدر و مادر Ascena خرده فروشی گروه ASNA, -1.71%, که تعطیل آن Dressbarn زنجیره ای در اواخر سال گذشته در بحبوحه مبارزات را کردند همه از آن کارکنان خرده فروشی و نیمی از آن شرکت کارکنان و برش اجرایی حقوق در نیم. مراکز توزیع باز باقی خواهد ماند و در عمل ظرفیت محدود. Ascena بود 53,000 کارکنان به عنوان Aug. 3, 2019.

• دست و پنجه نرم Inc. Bke است -2.27% را حفظ خواهد کرد آن فروشگاه تا اطلاع ثانوی بسته کردند و بسیاری از آن فروشگاه همکاران و کارگران شرکت شروع آوریل 5. دست و پنجه نرم را اجرایی دنیس نلسون خواهد شد چشم پوشی حقوق و دستمزد خود را تا زمانی که عملیات رزومه و هیئت مدیره این شرکت انتخاب کرده است به چشم پوشی خود نگهدارنده برای سه ماهه جاری.

• کارناوال Corp. CCL, +13.05% است تعلیق سود خود و به اشتراک گذاری بیع متقابل برنامه به صرفه جویی در پول نقد. کروز اپراتور نیز کاهش هزینه های سرمایه ای و هزینه های عملیاتی و به دنبال تامین مالی اضافی و انتظار از دست دادن خالص برای سال مالی پایان Nov. 30. به عنوان یک نتیجه از این اقدامات این شرکت انتظار دارد به تولید نقدینگی کافی برای باقی می ماند در انطباق با آن بدهی پیمان برای آینده 12 ماه قبل به اثر دادن به هر گونه تامین مالی اضافی.

• دلار درخت, Inc. DLTR, -6.19% است برداشت مالی خود را در سه ماهه اول و سال چشم انداز به عنوان تخفیف خرده سر به اوج عید فصل خرید در زیر ابری از عدم قطعیت است. همان-فروش فروشگاه گرایش افزایش یافت و از طریق مارس 29 با اسم های زنجیره ای تا 7.1 درصد و خانواده دلار تا 14.4%. این روند را “تعدیل” شرکت گفت: با همان فروش فروشگاه در خانواده دلار تا 8.8% برای هفت روز پایان مارس 29 و دلار پایین درخت 19.4 درصد برای دوره. از مارس 30 دلار درخت 1.9 میلیارد دلار به صورت نقدی و سرمایه گذاری از جمله $750 میلیون دلار کشیده پایین از آن $1.25 میلیارد گردان خط اعتباری.

• Gap Inc. GPS -1.68% را کردند که اکثریت آن را ذخیره تیم ها در ایالات متحده و کانادا همراه با شرکت کارگران و برش اجرایی حقوق. شکاف قبلا اعلام کرد که در فروشگاه ها خواهد بود بسته تا مارس 1, اما طولانی است که به طور نامحدود دوشنبه. فاصله تا به حال 129,000 کارکنان به عنوان از پایان ماه ژانویه با توجه به نظارتی براده.

• حدس می زنم Inc. GES, +1.69% را کردند همه از آن فروشگاه همکاران در ایالات متحده و کانادا شروع آوریل 2. لباس و لوازم جانبی شرکت نیز کردند نیمی از آن شرکت کارگران در آمریکا و کانادا و بسیاری از کارکنان آن مراکز توزیع. حدس می زنم است همچنین سازماندهی پرداخت کاهش برای ارشد مدیریت اعم از 15 ٪ به 70 ٪ برای اجرایی کارلوس Alberini و مدیر خلاق افسر پل Marciano. حدس می زنم کشیده شده پایین $212 میلیون دلار از تسهیلات اعتباری و به تعویق انداختن اعلام سه ماهه سود سهام.

• Hilton Grand Vacations HGV, -0.15% است تعلیق آن فروش آمریکا عملیات بسته شده است برخی از استراحتگاه و به طور موقت توقف رزرو در ایالات متحده و اروپا و باربادوس تفریحی از طریق پایان ماه آوریل است. مدیر اجرایی علامت وانگ گفت: حدود 40 درصد از 2019 بخش EBITDA مشتق شده بود از هزینه هایی در این شرکت در باشگاه & رفت و آمد مکرر بخش. “از طریق پایان ماه مارس ما جمع آوری شده حدود 90 درصد از ما عضو هزینه های مالی برای سال 2020 که صندوق تمام هزینه های عملیاتی از ما متوسل می شود.” این شرکت دارای یک اهرم نسبت 1.59 بار و تا به حال بیش از 1 میلیارد دلار نقدینگی در پایان بهمن ماه است.

• سالن مو اپراتور Regis Corp. RGS, +1.11% به طور موقت بسته شده و همه از آن شرکت متعلق به فروشگاه برای حداقل دو هفته. اپراتور سالن برندها از جمله Supercuts هزینه برش و SmartStyle است furloughing یک “اکثریت قابل توجهی” از نیروی کار خود را به نمایندگی از حدود 485 کارکنان در سراسر آن دفتر شرکت میدان حمایت و مراکز توزیع با شروع در 5 آوریل به مدت حداقل 30 روز. شرکت برش آن مدیر عامل حقوق و دستمزد 60%.

• Urban Outfitters, Inc. URBN, +0.96% را کردند “قابل توجهی” تعداد کارکنان در فروشگاه های عمده فروشی و دفتر خانه کانال برای 60 روز شروع آوریل 1 اولین بار در 50 سال سابقه است که آن را مجبور کردند به کارگران است. Urban Outfitters که یک مجموعه که شامل اسم تجاری رایگان مردم و Anthropologie, توقیف فروشگاه در مارس 14. فروشگاه ها بسته باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی هر چند e-commerce عملیات خود ادامه خواهد داد. این شرکت حذف پاداش و کاهش ارشد مدیریت پرداخت وام گرفتن از یکی دیگر از $220 میلیون از ذخایر نقدی کاهش سرمایه بودجه 100 میلیون دلار و کاهش سرمایه گذاری در چیزهایی مانند Nuuly نام تجاری. این شرکت نیز به حالت تعلیق در پرداخت اجاره و گسترش پرداخت برای کالا.

• Walmart, Inc. WMT, +0.28% در نظر گرفتن مراحل اضافی برای اطمینان از ایمنی از کارگران آن از جمله در نظر گرفتن متوسط از کارکنان مشغول به کار در فروشگاه خود را از باشگاه و امکانات آنها را بررسی کنید در صورت کار می کنند. “هر گونه معاشرت با دمای 100.0 درجه خواهد بود به خانه فرستاده خواست به دنبال درمان های پزشکی در صورت لزوم و گفت: برای بازگشت به کار تا زمانی که آنها در حال تب-رایگان برای مدت حداقل 3 روز” خرده فروش گفت.

گزارش اضافی توسط تونیا گارسیا Tomi کیلگور کلودیا عسیس و جرمی اونز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>