Coronavirus به روز رسانی: 392,870 موارد در سطح جهانی 17,159 مرگ و میر در ایتالیا نشان می دهد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید و نیویورک باقی مانده است آمریکا کانون

Coronavirus مورد شمارش در ادامه به افزایش در روز سه شنبه ایتالیا باقی مانده از آسیب دیده ترین کشور در اروپا و در حالی که نیویورک همچنان به رهبری ایالات متحده در تعداد موارد و مرگ و میر.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 392,870 موارد در سطح جهانی و حداقل 17,159 مردم فوت کرده اند با توجه به آخرین داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی این مراکز برای سیستم های علوم و مهندسی. حداقل 102,901 مردم بهبود یافته اند.

در ایتالیا وجود دارد حداقل 63,927 مورد تأیید و 6,077 مرگ و میر در حالی که 7,432 مردم بهبود یافته اند. ایتالیایی سیاست گذاران همچنان به اصرار مردم به ماندن در خانه و رعایت اجتماعی فاصله. ایتالیا تا به حال مرگ و میر بیشتر از چین است که همچنان ادامه دارد به گزارش 3,281 مرگ و میر.

وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از اخبار خوب در روز سه شنبه زمانی که در ایتالیا ثبت شده کوچکتر روز به روز افزایش موارد جدید برای دومین مستقیم بعد. اطلاعات منتشر شده توسط ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از خود نشان داد 4,789 موارد جدید از یک روز قبل از آن نزدیک به 700 کمتر از یک روز به روز افزایش 5,560 موارد جدید گزارش روز شنبه, آسوشیتد پرس گزارش داد. فقط وجود دارد بیش از 600 بیشتر ویروس-بیماری های مرتبط با ثبت نام در ایتالیا در روز دوشنبه در مقایسه با 651 روز یکشنبه با توجه به AP.

در جای دیگر در اروپا و در اسپانیا مورد شمارش صعود به 39,673 و 2,696 نفر کشته شده اند. در آلمان مورد شمارش رشد کرده است به 30,150 و 130 نفر کشته شده اند. در فرانسه مورد شمارش می ایستد در 20,149 با 862 مرگ و میر.

از دست ندهید: ‘پاریسی ها به طور معمول بیزار به همین فعال پوشیدن در مکان های عمومی, آب گرفتگی خیابان ها در کفش و ساق پوش’

اتمام: MarketWatch سری, ‘اعزام از یک بیماری همه گیر.’

کشورهای دیگر با مورد شماره عبارتند از: ایران با 24,811 موارد و 1,934 مرگ و میر و کره جنوبی با 9,037 موارد و 120 مرگ و میر. کره جنوبی گزارش کرده است 3,507 مردم بهبود یافته اند.

انگلستان تبدیل شد به آخرین کشور به منظور شهروندان خود را به ماندن در خانه معرفی مجموعه ای از محدودیت های است که بان کی مون مردم از همه اما ضروری ترین فعالیت است. انگلستان دارای 6,733 موارد و 335 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

در ایالات متحده تعداد موارد رشد کرده است به 46,481 با 593 مرگ و میر. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: حداقل 79,912 آزمون COVID-19 انجام شده توسط سازمان های بهداشت عمومی در آمریکا از مارس 23. که شامل 4,649 تست های انجام شده توسط CDC و 75,263 آزمون های بهداشت عمومی آزمایشگاه.

این بدان معناست که ایالات متحده انجام تست کمتر از چین تا به حال موارد; چین چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 81,588. اما COVID پیگیری پروژه یک crowdsourced مجموعه ای از داده های اخیر در دسترس از تمام 50 ایالت می گوید: تعدادی از آزمایشات انجام شده و از دوشنبه به 303,014.

نیویورک باقی مانده است ایالات متحده در کانون با حداقل 125 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز سه شنبه شده یک درخواست مهیجی برای هزاران نفر از هواکش به فرستاده دولت خود را ظرف مدت 14 روز برای مقابله با یک وزش شدید کمبود با توجه به موج از بیماران انتظار می رود آلوده به این بیماری است.

کومو خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از دفاع تولید عمل به شرکت ها برای تولید تجهیزات. و دولت نیز باید قرار دادن دولت 20,000 هواکش در حال حاضر در فدرال ذخایر, او گفت:. کومو گفت نیویورک “قناری در معدن زغال سنگ” با 25,000 تایید موارد coronavirus یا بیش از نیمی از زمان کل.

بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران همچنان به سر و صدا برای بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در میان وخیم کمبود ماسک صورت. روز سه شنبه برخی از شرکت های بزرگ پا تا به صفحه با General Electric Co. جنرال الکتریک +12.68% و Ford Motor Co. F +19.58% گفت: آنها همکاری به هواکش در حالی که فورد و 3M Co. شعر +7.86% گفت: آنها در حال کار با هم در راه به PPE و افزایش تولید 3M مجهز به تصفیه هوا تنفس (PAPR).

فورد است که خدمات فنی و تولید تخصص در تلاش برای ایجاد یک طرح ساده از GE Healthcare موجود ونتیلاتور و ارائه مهندسین و طراحان و امکانات برای کمک به 3M افزایش PAPR تولید با استفاده از نقاط مشترک.

در واکسن اخبار Inovio Pharmaceuticals Inc. INO, +4.98% و خصوصی برگزار شد Ology Bioservices Inc. برنده یک $11.9 میلیون قرارداد از وزارت دفاع به کار در Inovio DNA و تکنولوژی آن زمان COVID-19 کانديد واکسن. پلیموث جلسه Pa.-بر اساس Inovio در حال حاضر موفق به کسب کمک های مالی از ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) یک سازمان جهانی مستقر در اسلو و بنیاد گیتس به صندوق توسعه واکسن نامزد به نام INO-4800.

شرکت هایی هستند که با حمایت دفتر دستیار وزیر دفاع برای امور بهداشت و درمان با کمک مالی از دفاع از سلامت سازمان است. “هدف از این برنامه است که به سرعت و کارآمد تحویل واکسن به وزارت دفاع برای آینده بالینی” این شرکت در بیانیه ای گفت.

ببینید در حال حاضر: این 16 شرکت در حال کار بر روی coronavirus درمان یا واکسن — در اینجا که در آن همه چیز ایستاده

در ضمن شرکت در حال ادامه به اعلام کاهش شغل یا furloughs, فروشگاه و دفتر تعطیلی به حالت تعلیق در بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه ها و پرداخت سود سهام. بسیاری از در حال نقاشی کردن گردان خطوط اعتباری و یا بهره برداری از منابع مالی دیگر.

جزئیات: اقدام دولت باید لیزر متمرکز در بحران بهداشت و درمان و صرفه جویی در زندگی و معیشت

شرکت های انرژی مشغول برش سرمایه خود را صرف برنامه به عنوان پاسخ آنها نه فقط به تاثیر بر تقاضا به عنوان مردم ماندن در خانه بلکه به افزایش عرضه ناشی از یک جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه است. شورون Corp. CVX, +17.85% گفت: آن را به حالت تعلیق buybacks و کاهش هزینه های دیگر در تلاش برای حفظ سود خود. اما بسیاری دیگر در حال تعلیق سود سهام به حفظ پول نقد.

در وال استریت در ضمن سهام بودند محوری در حال رشد در میان خوش بینی است که کنگره را به یک توافق در یک بسته محرک مالی است که می تواند به ارزش 2 تریلیون دلار به منظور مبارزه اقتصادی تاثیر coronavirus بیماری همه گیر. بسته می آید پس از اقدامات فوق العاده از بانک های مرکزی از جمله فدرال رزرو که در روز دوشنبه اعلام کرد قوی ترین دسته ای از محرک اقدامات تا به امروز گفت: آن را خواهد خرید مقدار نامحدودی از Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار, در میان دیگر اقدامات برای جلوگیری از آسیب از ویروس ها و باز کردن ضبط کردن مناطق از بازارهای مالی است.

در اینجا چیزی است که شرکت ها می گویند در مورد COVID-19:

• General Motors Co. جنرال موتورز +17.90% در حال برنامه ریزی به منظور جلب کردن حدود 16 میلیارد دلار از آن گردان تسهیلات اعتباری به عنوان آن را با این نسخهها کار برای افزایش پول نقد. این شرکت گفت: این کمک مکمل به عنوان موقعیت نقدی در حدود 15 میلیارد دلار به 16 میلیارد دلار انتظار می رود در پایان ماه مارس. “ما به شدت به دنبال اقدامات ریاضت برای حفظ پول نقد و گرفتن گام های لازم در این تغییر و نامشخص محیط زیست برای مدیریت نقدینگی ما, اطمینان از زنده ماندن مداوم از عملیات ما و حفاظت از مشتریان و ذینفعان” رئیس اجرایی مری بارا در بیانیه ای گفت. این شرکت برداشت ارشاد برای سال 2020 است.

• مسترکارت, Inc. MA +14.52% در حال حاضر انتظار net-رشد درآمد در کم به اواسط تک رقمی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 دوم آن تجدید نظر به آن اولیه مارس چهارم چشم انداز که صادر شد در اواخر ماه ژانویه است. در آن زمان این شرکت خواستار شد کم, نوجوانی رشد درآمد بدون عوارض ارز و یا ادغام. مسترکارت گفت: اقداماتی مانند ممنوعیت سفر سرپناه در محل سفارشات و کسب و کار را تعطیل کرده اند “نه تنها منفی نهفته هزینه های مصرف کننده و کسب و کار هزینه های عادات آنها نیز منفی نهفته است و ممکن است بیشتر ما تاثیر نیروی کار و عملیات و عملیات های مشتریان و تامین کنندگان و شرکای کسب و کار.”

• Comcast Corp. CMCSA, +1.08% هشدار داد که COVID-19 شیوع می تواند یک “مواد تاثیر نامطلوب” در financials اگر چه مایع وضعیت باعث می شود آن را “به چالش کشیدن” برای مدیریت به منظور برآورد آینده اثرات. این شرکت گفت: اختلال در چشم انداز رسانه به عنوان یک نتیجه از COVID-19 “را تشدید کند چه بود در حال حاضر رو به وخامت محیط اقتصادی و بازار تبلیغات را در انگلستان و اروپا در سال 2019” آن را به عنوان مربوط به Comcast در آسمان کسب و کار. Comcast در کابل زیرساخت انجام شده است به خوبی برای دیدار با افزايش در خانه تقاضا اما که کسب و کار “را نمی خواهد تحت تاثیر یا به عنوان اقتصادی اثرات استرس ما مسکونی و کسب و کار خدمات پایه مشتری است.” Comcast نیز برخورد با پارک تعطیلی و تاخیر در فیلم منتشر شده.

• BorgWarner Inc. BWA, +8.09% قصد دارد به طور موقت به حالت تعلیق عملیات تولید به خصوص در آمریکای شمالی و اروپا است. این شرکت قادر به برآورد COVID-19-مربوط به تاثیر در 2020 نتایج داده ابهامات اما گفت که کاهش قابل توجهی در خودرو و یا تولید کامیون ساخته شده است که تا 70 درصد از آن 2019 فروش را یک “عوارض جانبی” در خرید و فروش آن برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی. قطعات ماشین ساز در حدود $2.32 میلیارد دلار از نقدینگی از جمله undrawn تسهیلات اعتباری از 1.5 میلیارد دلار. این شرکت دارای بدهی سررسید از طریق 2021 از $250 میلیون دلار است.

• Intel Corp. INTC, +5.94% است تعلیق سهام buybacks اما ادامه خواهد داد به پرداخت سود سهام. اینتل در ماه اکتبر اعلام کرده بود قصد خود را برای خرید 20 میلیارد دلار در سهام بیش از 15 به 18 ماه span, با توجه به نظارتی تشکیل پرونده. شرکت repurchased حدود 7.6 میلیارد دلار سهام در طول سه ماهه چهارم سال 2019 و سه ماهه اول سال 2020 است. این شرکت همچنین افزود COVID-19 به عنوان یک عامل خطر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار دفترچه مکمل افشای که شیوع “مادی می تواند اثر نامطلوبی بر ما وضعیت مالی و نتایج عملیات.”

• ماریوت تعطیلات در سراسر جهان Corp. VAC +30.09% است که برداشت آن سال 2020 مالی ارشاد به عنوان COVID-19 همه گیر است منجر به “مشخص شده کاهش” در اشغال اجاره و قرارداد فروش از اواسط ماه مارس. تعطیلات مالکیت تبادل و رفت و آمد مکرر شرکت مدیریت املاک گفت: آن بسته شدن تمام آمریکای شمالی مراکز فروش به مدت دو هفته و بسته شدن آن استراحتگاه برای مهمان اجاره با باقی می ماند در آمریکای شمالی در تعطیلات مالکیت تفریحی برای 30 روز. این شرکت در حال اجرای furloughs و کاهش ساعت کار به تعویق انداختن آن 401(k) مطابقت با کاهش هزینه های سرمایه و موجودی به مبلغ 240 میلیون در صورت لزوم تعلیق به اشتراک گذاری repurchases برش اجرایی تیم رهبری حقوق 50 درصد و انجماد استخدام های جدید.

• Invesco Mortage سرمایه Inc. سیستم تلفن گویا, -50.09%, املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد است که با تمرکز بر تامین مالی و مدیریت های مسکونی و تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار وام مسکن و وام, گفت:, آن را قادر به دیدار روز دوشنبه تماس حاشیه. این شرکت گفت که آن را نمی تواند پیش بینی کند که آیا آن وام دهندگان موافق به پرچمدار حقوق خود با توجه به یک رویداد به طور پیش فرض.

• OneSpaWorld Holdings, Inc. Ltd. OSW, +33.87% اتحاد furloughed 96 درصد از کارگران خود را پس از آن خط کروز همکاران به حالت تعلیق در تمام سفرهای تا مارس 30. OneSpaWorld است در هیئت مدیره بهداشت و سلامتی شرکت. همه OneSpaWorld ایالات متحده و کارائیب رفت و آمد مکرر چشمه های معدنی شده اند توقیف و بسیاری آسیایی, رفت و آمد مکرر چشمه های معدنی بسته اند. این شرکت تعلیق آن سود سهام. یک چهارم از کشتی کروز پرسنل شده اند عودت وجود دارد “بدون هزینه های جاری مربوط به این کارکنان” با باقی مانده پرسنل به عودت به زودی.

گزارش اضافی توسط تونیا گارسیا, Emily Bary Tomi کیلگور و گرگ راب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>