Coronavirus به روز رسانی: 127,863 موارد 4,718 مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش محدودیت های مسافرتی به نقاط اروپا

گسترش سریع COVID-19 در برخی از کشورهای اروپایی یکی از دلایلی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع ورود اتباع خارجی ورود از 26 کشورهای اروپایی به ایالات متحده برای 30 روز.

دولت قبلا قرار داده و به جای محدودیت های مسافرتی برای اتباع خارجی که به سرزمین اصلی چین در 14 روز قبل از ورود خود را در ایالات متحده آمریکا

محدودیت اعمال نمی به ایرلند و یا انگلستان با توجه به یک لیست از کشورهای ذکر شده توسط وزارت امنیت داخلی. “تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد توسط مسافران از اروپا و” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه شب هنگامی که او اعلام محدودیت های جدید.

ایتالیا است که در مواجهه با بدترین شیوع کروناویروس در خارج از سرزمین اصلی چین در حال حاضر 12,462 موارد و 827 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی این مراکز برای سیستم های علوم و مهندسی. فرانسه 2,284 موارد و 48 مرگ و میر آلمان 2,078 موارد و سه مورد مرگ و میر و اسپانیا 2,277 موارد و مرگ و میر 55.

مجموعه ای از محدودیت های گسترده بودند که به محل قرار در این آخر هفته در شمال ایتالیا قرار داده اند این کشور در مستند و باید گسترش یافته و به سایر نقاط کشور. در حال حاضر خرده فروشی و مغازه ها و رستوران ها و کافه ها بسته شده اند به غیر از فروشگاه های فروش مواد غذایی و داروخانه ها و آن tabacchi مغازه ها.

در ایالات متحده, که در آن در مورد تعداد نیز افزایش NBA بسکتبال فصل متوقف شد بعد از یک عضو از یوتا جاز آزمایش مثبت برای این ویروس و NCAA گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در آن سالانه مارس جنون مسابقات. اعمال جراحی الکتیو شده اند به تعویق افتاد و در برخی از ایالات متحده بیمارستان. دولت و دولت های محلی در کالیفرنیا و واشنگتن اند توصیه می شود در برابر اجتماعات بزرگ از جمله خدمات مذهبی. سیاتل مدارس دولتی را برای دو هفته. بازیگران تام هنکس و ریتا ویلسون در توییتر اعلام کرد که آنها هر دو آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که در استرالیا.

در حال حاضر وجود دارد 1,323 موارد و 38 مرگ و میر در ایالات متحده در سراسر جهان 127,863 مردم شده اند بیمار با این بیماری و حداقل 4,718 فوت کرده اند. ایران در حال حاضر 10,075 موارد و 429 مرگ و میر در حالی که کره جنوبی 7,869 موارد و 66 مرگ و میر. هر دو این کشورها در برخورد با عفونت خوشه.

“حد کامل از هزینه های اقتصادی خواهد بود معلوم نیست برای مدتی” Anne Van Praagh مدیر عامل اعتباری جهانی استراتژی و تحقیقات برای مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: در یک سرمایه گذار بعد. “ترس از سرایت کرده مرطوب, سفر و گردشگری خواهد شد و تعدیل مصرف کننده و فعالیت های کسب و کار و اخلال در زنجیره تامین است. آن را نیز طول می کشد تلفات در سیستم مراقبت های بهداشتی با افزایش تقاضا برای خدمات بهداشتی و محصولات است.”

در اینجا چیزی است که شرکت ها می گویند در مورد تاثیر COVID-19:

• کارناوال Corp. CCL, -16.32% است توقف کشتی در 18 شاهزاده Cruises کشتی ها برای 60 روز بیش از نگرانی در مورد گسترش شیوع کروناویروس. کارناوال سهام دهکدهای از دست داد بیش از نیمی از ارزش خود را در ماه گذشته و پایین است 60.6% بیش از سال گذشته پس از مسافران آن کشتی قرارداد COVID-19 در چند بسیار شایع حوادث.

• Johnson & Johnson JNJ, -5.03%, که دارای یک ارتوپدی کسب و کار گفت: سرمایه گذاران است که روش انتخابی بودن نهفته در چین و ژاپن و کره جنوبی در یک “معنی دار” است. “ما در حال شروع به دیدن یک روند مشابه در برخی نقاط اروپا” چیرو رومر رئیس J&J در دستگاه های پزشکی کسب و کار در آمریکای شمالی گفت: در طول یک سرمایه گذار در کنفرانس. “و در ایالات متحده آمریکا, من می خواهم بگویم ما در اوایل نوبت از کل این رویداد در حال تحول است.” این شامل برخی از مفصل ران زانو و ستون فقرات روش.

• هادسون Ltd. HUD -36.84%, که تولید 20 درصد از فروش خود را از آن معاف کسب و کار است “دیده می شود پس از آن در کاهش ترافیک و فروش” با توجه به رکود در چینی مسافران در فرودگاه. “ما در حال دیدن یک اثر اگر چه به میزان کمتر در ما وظیفه پرداخت کسب و کار” مدیر عامل راجر Fordyce گفت: سرمایه گذاران در طول یک درآمد تماس بگیرید. “اعتقاد ما این است که با توجه به تعداد فزاینده ای از شرکت محدودیت های مسافرتی و رویداد لغو و همچنین به عنوان یک به طور کلی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.”

• اونز & Minor, Inc. OMI, -11.72% گفت: “شدت یافت” تولید ماسک و لباس در آن گیاهان در مکزیک و هندوراس.

• MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی MGM -11.45% گفت: یک مهمان از نیویورک بود که با حضور در یک کنفرانس در لاس وگاس و در آنجا ماند در سراب هتل دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. شرکت “اجرا موقت پیشرفته روش های تمیز کردن با یک سنگین تاکید بر حوزه عمومی” است و تماس با دیگر کارکنان و مهمانان که ممکن است در تماس با بیماران.

• Adidas AG تبلیغات -10.35%, که به طور موقت بسته محل دفتر و فروشگاه در چین گفت که این شرکت انتظار دارد فروش خالص در سه ماهه اول به پایین بین €0.9 میلیارد دلار (1 میلیارد دلار) و €1.1 میلیارد دلار ($1.23 میلیارد دلار) و کل فروش خالص خواهد بود بیش از €700 میلیون دلار ($780.5 میلیون). “Coronavirus است و باعث موقت شیب دراز مدت رشد اقتصادی در چین” مدیر عامل شرکت Kasper Rorsted گفت: در طول یک درآمد تماس بگیرید.

گزارش اضافی توسط تونیا گارسیا

بیشتر بخوانید از MarketWatch را COVID-19 پوشش:

آتی سهام جست و خیز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام محدودیت در اروپا-U. S. travel

ایالات متحده فروشی تورم غرق در مه در کاهش قیمت نفت به عنوان coronavirus مانع سفر

رستوران سهام در خطر کمبود نیروی کار و کاهش ساعات کار به عنوان coronavirus گسترش می یابد

خارج شده و ممکن است قطع فروشگاه ساعت برای مبارزه با کروناویروس و می گوید: کنتاکی دیپلم دارای آزمایش مثبت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>