Coronavirus به روز رسانی: 1.29 میلیون نفر در سراسر جهان 70,798 مرگ و میر و نشانه هایی که میزان عفونت کاهش در اروپا

نشانه هایی که گسترش از کروناویروس که باعث COVID-19 کاهش در بخش هایی از اروپا تشویق بازارهای مالی در روز دوشنبه با وجود آن وزن برابر اخبار است که ژاپن در مورد به اعلام وضعیت اضطراری برای توکیو و دیگر مناطق.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: این حرکت می تواند به عنوان به زودی به عنوان جمعه را شامل نمی شود این نوع از مستندات است که کارشناسان بهداشت می گویند موثر در مهار این بیماری است. آبه همچنین به خبرنگاران گفت که دولت او خواهد شد راه اندازی یک 108 تریلیون ین ($1 تریلیون دلار) بسته محرک برای کمک به مقابله با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر آسوشیتد پرس گزارش داد.

ژاپن 3,654 موارد از ویروس و 85 و میر با توجه به داده های جمع آوری شده توسط مرکز سیستم های علوم و مهندسی (CSSE) در دانشگاه جانز هاپکینز. که مکان آن به مراتب پایین تر پایین لیستی از کشورهای در سرزمین اصلی اروپا و آمریکا است که در ادامه به سرب در تعدادی از موارد است.

وجود اخبار خوب از اسپانیا و ایتالیا دو اروپایی نقاط داغ برای این بیماری با رشد نرخ و تعداد مرگ و میر کاهش بیش از آخر هفته. دولت اسپانیا گفت: تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس کاهش یافته است به مدت چهار روز مستقیم و بالغ بر 637 در 24 ساعت گذشته کمترین میزان در تقریبا دو هفته است. ایتالیا گزارش 525 جدید مرگ و میر در یکشنبه, پایین ترین نرخ روزانه در دو هفته. آلمان و فرانسه نیز گزارش داد کاهش مرگ خود را عوارض.

در حال حاضر وجود دارد 1.29 میلیون نفر از COVID-19 جهان و حداقل 70,798 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. یکی دیگر از 272,013 مردم بهبود یافته اند.

خوانده شده در حال حاضر:CDC در حال حاضر می گوید همه آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک — در اینجا یک روش ساده DIY

ایالات متحده در مورد شمارش می ایستد در 338,995 با 9,684 مرگ و میر. یکی دیگر از 17,727 مردم بهبود یافته اند. نیویورک باقی مانده است کانون با مجموع 130,689 موارد و حداقل 4,758 مرگ و میر. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: مرگ, شمارش شده بود برای دو روز یک نشانه امیدوار است که منحنی مسطح است که کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند نیاز به اتفاق می افتد برای جلوگیری از بیماری و کاهش بار در مراقبت از سلامت کارگران و بیمارستان ها.

جزئیات:رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو افزایش مجازات برای نه مطابق با فاصله اجتماعی قوانین به $1,000

اسپانیا 135,032 موارد و 13,169 مرگ و میر. قرار می دهد که آن را جلوتر از ایتالیا در تعدادی از موارد اما ایتالیا به مرگ و میر منجر جهان است. ایتالیا تا به حال 128,948 موارد به عنوان یکشنبه و حداقل 15,887 مرگ و میر.

آلمان 100,770 موارد اما فقط 1,608 مرگ و میر. فرانسه 93,780 موارد و 8,093 مرگ و میر. چین که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 82,665 موارد و 3,335 مرگ و میر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ترویج استفاده از داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن برای این ویروس حتی اگر کارشناسان هشدار داده اند که این تست شده است و یا موفق به کسب تاییدیه از سازمان غذا و دارو. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت ایالات متحده به انبار 29 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین. او مسدود بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci از پاسخ به یک سوال در مورد مواد مخدر در یکشنبه جلسه. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است گفت: بارها و بارها آن را بیش از حد به زودی به می گویند اگر مواد مخدر موثر خواهد بود.

به عنوان MarketWatch را Jaimy Lee گزارش شده این دارو در مراحل اولیه تست در چین, فرانسه و ایالات متحده آمریکا به عنوان یک درمان برای COVID-19. داروسازان نگران آن است که تجویز این دارو برای این ویروس ایجاد کرده است کمبود دارو برای بیماران مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید دو نشانه برای آن تایید شده است.

نیز وجود دارد که نگرانی های ایمنی. بنر, بهداشت, بیمارستان, سیستم مبتنی بر سیمرغ گفت: در 23 مارس که یک مرد در 60s او فوت کرده و همسر خود را نیز در 60s بود در بخش مراقبت های پس از زن و شوهر مصرف یک شکل از کلروکين فسفات استفاده می شود برای تمیز کردن تانک ماهی. این دارو همچنین دارای تعدادی از عوارض جانبی مانند تهوع و تغییرات در خلق و خوی و می تواند باعث گرم قند خون. نادرست دوز می تواند باعث کما و تشنج و مرگ.

ببینید:94 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها در حال دور ماندن از گروه های بزرگ از 68 درصد در اواسط ماه مارس

J. P. Morgan Chase & Co. JPM, +5.98% مدیر اجرایی جیمی Dimon وزن در بحران دوشنبه گفت ایالات متحده نیست به اندازه کافی آماده برای یک بیماری همه گیر و اصرار آمریکایی ها برای رول تا آستین خود را و کار در حل مشکلات سیستم بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, سیاست های مهاجرتی و یک میزبان از دیگر کاستی.

“باید وجود داشته اند یک بیماری همه گیر راهکار” او نوشت: در نامه سالانه به سهامداران نیز او اضافه کرد: هر مشکل “باید دقیق و حزبی راه حل است.”

جزئیات:سنت لوئیس فدرال رزرو Bullard رزین جهانی روزانه COVID-19 تست برای کمک به بازگرداندن اقتصاد سلامت

شرکت در ادامه به اعلام فروشگاه و دفتر تعطیلی پرداخت کاهش furloughing از کارگران و بهره برداری از خطوط اعتباری. در اخبار پزشکی, Inovio Pharmaceuticals Inc. INO, +9.06% گفت: این برنامه ریزی اولین دوز از بیماران در فاز 1 آزمایش از DNA خود را کانديد واکسن برای درمان COVID-19 روز دوشنبه.

واکسن نام INO-4800 نشان داده شده است امیدوار کننده پاسخ بالینی در مطالعات حیوانی. آزمایشی شامل خواهد شد تا 40 داوطلب سالم در دو مکان محاکمه در فیلادلفیا و کانزاس سیتی است. هر یک از شرکت کنندگان را دریافت دو دوز چهار هفته از هم جدا اقتصادی انتظار می رود در اواخر تابستان. آزمایشی است که با بودجه دولتی توسط ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI), اسلو بین المللی مستقر در سازمان است.

دفعات بازدید:این 19 شرکت در حال کار بر روی coronavirus درمان یا واکسن — در اینجا که در آن همه چیز ایستاده

گلاکسو GSK +2.36% گفت: این سرمایه گذاری در ویر بیوتکنولوژی ویر, +31.65% به عنوان بخشی از یک همکاری برای تحقیق و توسعه راه حل های برای coronaviruses. این شرکت ها می گویند که آنها خواهد شد با استفاده از ویر اختصاصی آنتی بادی مونوکلونال پلت فرم فن آوری به سرعت بخشیدن به موجود و شناسایی جدید ضد ویروسی آنتی بادی استفاده گلاکسو تخصص در عملکرد بيولوژيک و ترکیب قابلیت های خود را در CRISPR غربالگری و هوش مصنوعی است.

در اینجا چیزی است که شرکت ها باید گفت: در مورد COVID-19 روز دوشنبه:

• Allstate Corp. همه +6.70% پرداخت بیش از 600 میلیون دلار برای بیمه خودرو مشتریان در طول دو ماه آینده به عنوان بخشی از یک پناهگاه در محل بازپرداخت طرح با توجه به کاهش بی سابقه ای در رانندگی در میان همه گیر. اکثر مشتریان را دریافت 15 درصد از حق بیمه ماهانه خود را در ماه آوریل در ماه مه پرداخت می شود به عنوان یک اعتبار به حساب بانکی کارت اعتباری و یا Allstate حساب. “این منصفانه است که به دلیل کمتر رانندگی به معنی کمتر حوادث” Allstate اجرایی تام ویلسون گفت:. بیمه گر نیز اجازه می دهد مشتریان در مواجهه با چالش های مالی انتخاب به تاخیر دو دوره متوالی به پرداخت حق بیمه بدون مجازات خواهد شد و ارائه آن حفاظت از هویت محصول رایگان برای بقیه سال.

• کاپری Holdings Ltd. CPRI, +31.77% را کردند همه 7,000 از آن در آمریکای شمالی از فروشگاه های خرده فروشی کارگران موثر آوریل 11. کارگران دریافت شده پرداخت از فروشگاه های بسته شده در مارس 18, با فروشگاه در اصل برنامه ریزی شده برای بازگشایی در مارس 10. این شرکت که نمونه کارها شامل Michael Kors ورساچه و Jimmy Choo می گوید فروشگاه در آمریکای شمالی و اروپا بسته باقی خواهد ماند تا ژوئن 1 یا تا زمانی که آن را بی خطر برای از سرگیری عملیات. کاپری قطع پرداخت برای مدیران و دیگران معلق به اشتراک گذاری buybacks کاهش هزینه های سرمایه ای و دیگر اقدامات صرفه جویی در هزینه. این شرکت کشیده پایین تمامیت آن 300 میلیون دلار گردان تسهیلات اعتباری و 900 میلیون دلار و در مجموع پول نقد و معادل وجه نقد در ترازنامه است.

• Henry Schein, Inc. HSIC, +2.48% است برداشت راهنمایی های مالی ارائه شده در ماه فوریه و به طور موقت برش حقوق مدیران ارشد خود را با اجرایی استنلی برگمن موافقت با 100 درصد کاهش در حقوق و دستمزد پایه از 6 آوریل تا ژوئن 30. رئیس امور مالی و سه تن دیگر اکثر مدیران بسیار پرداخت خواهد شد که حقوق به 50 درصد کاهش یافته در حالی که مدیریت در سطح مدیر ارشد از طریق معاون رئیس جمهور خواهد شد که حقوق کاهش می یابد از 10% به 25%. این شرکت همچنین تعلیق آن اشتراک خرید مجدد برنامه.

• Kimco ملک Corp. کیم +12.87% مدیر اجرایی کونور فلین دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس. این املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد که در عمل باز-حمل و نقل هوایی مراکز گفت: فلین مورد آزمایش قرار گرفت و پس از نشان دادن علائم خفیف.

• 3M Co. شعر +3.08% گفت: رسانه تحلیلی حمل و نقل از آن N95 ماسک کشف و ضبط شد و منحرف توسط مقامات ایالات متحده در روز جمعه شد “نادرست” و که در آن هیچ آگاهی از چنین یک تشنج. “3M هیچ سابقه ای از هر جهت از ماسک از چین برای برلین ، ما نمی توانیم حدس بزنیم که این گزارش نشات گرفته است.” فایننشال تایمز گزارش داد که آمریکا کشف و ضبط ماسک عازم برلین است که یک مقام رسمی به حال محکوم به تشنج به عنوان مدرن دزدی دریایی.

• RH, خانه مبلمان های زنجیره ای که قبلا شناخته شده به عنوان مرمت سخت افزار RH +18.45%, به طور موقت کردند 2,300 کارکنان و به طور دائم قطع 440 مشاغل با توجه به ابهامات در مورد زمانی که فروشگاه دوباره باز خواهد شد. اجرایی رهبری تیم را نبرند 100% از حقوق خود را تا کسب و کار تثبیت در حالی که کسانی که با SVP و رئیس عناوین باید حقوق 40 ٪ کاهش می یابد و حقوق و مزایای کارکنان را در صورت کاهش 10٪. RH را کاهش می دهد مالی سال 2020 هزینه های سرمایه ای توسط 130 میلیون دلار و کاهش هزینه های $150 میلیون.

• شل Technologies, Inc. کار +4.12% قصد دارد به فروش 600 میلیون دلار ارزش تبدیل خوانده شده یادداشت ارشد با توجه 2025. این یادداشت خواهد بود قابل تبدیل به پول سهام عادی و یا ترکیبی از هر دو در گزینه دارنده.

• ظرف, فروشگاه, گروه, Inc. TCS, +16.83% بسته است همه باقی مانده فروشگاه که نیست در حال حاضر بسته شده توسط دولت های ایالتی و محلی ، کوپل Tx-بر اساس خرده فروش گفت: آن را تغییر دهید کلیک کنید و انتخاب کنید منظقه وانت و در فروشگاه قرار ملاقات فقط, فقط با یک مشتری در یک زمان اجازه داده می شود به یک فروشگاه در انتخاب مکان های که در آن مجاز است و کارکنان می خواهید به کار می کنند. این شرکت furloughed آن کارگران فروشگاه.

• Wayfair Inc.’s W +39.03% کسب و کار سر به فلک کشید در میان همه گیر. Wayfair رفت و به ماه مارس با درآمد ناخالص تا فقط زیر 20 ٪ سازگار با ژانویه و فوریه. اما کسب و کار بیش از دو برابر نسبت به پایان ماه مارس با اجرای نرخ نگهداری می شود در اوایل ماه آوریل. کارکنان دفتر کار از خانه در حالی که تحقق حمل و نقل و تدارکات و امکانات به طور کامل عملیاتی Wayfair ارائه 535 میلیون ارشد تبدیل خوانده شده یادداشت ها و به تعویق انداختن آن سالانه, خرید, روز, راه, روز, در حمایت از یک رویداد تبلیغاتی با یک خیریه جزء.

• روز کاری Inc. WDAY, +9.64% به شنود گذاشته از یک مدت-تسهیلات وام از $750 میلیون و هفت تیر از $750 میلیون. این شرکت تا به حال فوق العاده مدت وام از 500 میلیون دلار به عنوان از آوریل 2 با توجه به نظارتی تشکیل پرونده.

Coronavirus به روز رسانی: ‘سخت روز جلوتر جهانی و قرارداد ساخت در هرج و مرج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>