Coronavirus: درمان بیماران اروپایی در آلمان

گروه کوچکی از بیماران از لمباردی در کشور ایتالیا و مرز منطقه آلزاس در فرانسه در حال دریافت درمان در کلینیک آلمانی. ارزش نمادین از ژست روشن است اما می تواند آن را اثبات مفید استراتژی بیش از حد ؟

با توجه به coronavirus همه گیر ترین در اروپا مرزها بسته شد این هفته در سالگرد 25 از آنها باز به عنوان بخشی از منطقه شنگن. برخی از بدترین آمار مناطق در اروپا اعزام بیماران به بیمارستان های آلمان و دیگر کشورهای اروپایی و همسایگان پس از دریافت ارائه می دهد کمک کند.

شرق منطقه آلزاس فرانسه است که هم مرز با آلمان است که در میان بدترین آمار در کشور است. و همچنین به عنوان airlifting بیماران به درمانگاه در آلمان و سوئیس آن را نیز ارسال در حدود 20 بیشتر غرب در خصوص repurposed با سرعت بالا قطار TGV برای درمان جای دیگر در فرانسه. قطار مجموعه ای خاموش در روز جمعه.

از کمبود این منطقه با آن مواجه است در حال حاضر تبدیل شدن به آشنا یعنی تخت های مراقبت ويژه و ماسک.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: چه مستند اقدامات در سراسر اروپا ؟

‘را دریافت پاسخ است؟’

“در منطقه وضعیت واقعا بحرانی” توضیح می دهد که بریگیته Klinkert که سران دولت های محلی از Haut-Rhin منطقه اداری در فرانسه. تجهیزات پزشکی خود را در مولوز و Colmar در نقطه شکستن. “ما در حال راه اندازی بیشتر و بیشتر تخت های مراقبت ويژه, اما آن را به سادگی به اندازه کافی نیست.” بیش از 350 نفر کشته شده در منطقه فقط در سه هفته گذشته و Klinkert تصدیق میکند که بیشتر ممکن است در خانه درگذشت که هنوز شمارش در این لیست که شامل تلفات در امکانات بهداشتی و مراقبت از خانه.

Klinkert قرار دادن یک تماس برای کمک در اواخر هفته گذشته به سرعت در حال دریافت پاسخ مثبت از سیاستمداران محلی در آلمان و سوئیس به طور یکسان.

“صادقانه بگویم زمانی که من ارسال آن ایمیل من تعجب می کنم که:” شما را دریافت پاسخ است؟’ آن بود بسیار تعجب دلپذیر زمانی که ارائه می دهد ریخت در” Klinkert می پذیرد. “البته ما کار بسیار نزدیک به هم هستند و دوستان زیادی با بسیاری از اتصالات اما این یک باور نکردنی تظاهرات مرزی همکاری — اروپا همبستگی. در بیشتر زمان عادی ما مناطق به طور کامل به هم پیوسته. واقعا احساسی برای ما به دیدن این زنجیره همبستگی با آلمان و سوئیس و بقیه از فرانسه است.”

بیماران از آلزاس در حال دریافت درمان در یک سری از کلینیک در سه آلمانی متحده نزدیک به منطقه آلزاس. تا کنون تمایل به کمک به پیشی گرفته پزشکی ظرفیت حمل و نقل. مرزی انتقال به بیمارستان هستند و تنها ممکن است با استفاده از هلیکوپتر در حال حاضر; Haut-Rhin دارای سه نفر از این خدمات در حال اجرا در ظرفیت.

زاکسن حمایت لومباردی

یک جوان فدرال عضو از آنجلا مرکل دموکرات مسیحی به رهبری فشار شرقی ایالت زاکسن را در هشت ایتالیایی بیماران از منطقه لومباردی.

ماریان Wendt, 34, است در کمیته آلمانی-ایتالیایی همکاری در پارلمان.

“من می خواهم به طور منظم در تماس با سفارت آلمان در رم و ایتالیایی سفارت در برلین اواخر, از آنجا که ما تا به حال یک سری از چالش ها را حل کند: ماسک نمی تواند تحویل در سراسر مرز محافظ مناسب برگزار شد تا در فرودگاه فرانکفورت” Wendt می گوید. “در طول این مبادلات ما تخم ریزی برای درمان بیماران از لومباردی در آلمان است.”

Wendt می گوید که در حالی که سیاستمداران در زاکسن در مورد جوانب مثبت و منفی در طول و به رسمیت شناخته لجستیکی و سیاسی چالش های آنها به سرعت به توافق رسیدند که آنها باید سعی کنید برای کمک به.

در ابتدا Saxony یکی از آلمان حداقل مناطق آسیب دیده اما تعداد coronavirus موارد بوده است چیدن سرعت در روزهای اخیر. در حال حاضر آن را به یک سهم ملی در مجموع موارد تقریبا متناسب با جمعیت آن (حدود 1500 نفر از بیش از 43,000 تایید در سراسر کشور). اما Wendt با اعتماد به نفس است که پزشکان محلی بودند که “بلافاصله آماده برای کمک به” وقتی پرسیده شد که اگر پزشکی نقل و انتقالات از ایتالیا خواهد بود ممکن است خطر تبدیل شدن به سبب شیوع.

“من هرگز در آغاز یک طرح شبیه به این اگر من تا به حال شنیده نگرانی از این نوع از پزشکان ما در ایالت زاکسن” Wendt می گوید. “ما در کلینیک مجهز و تعداد زیادی از تخت های مراقبت ويژه با ماسک امکانات با تشکر از اقدامات اضطراری در حال حاضر در محل قرار داده.”

An Italien coronavirus patient is transported to a hospital in Leipzig

بیمارستان آلمان شده اند مصرف در بیماران از کشورهای همسایه که نمی تواند مقابله

‘ادغام منابع’ راه رو به جلو?

Wendt همچنین با اشاره به کمک های زاکسن دریافت شده از کشورهای همسایه در طول سیل جدی از سال 2002 و 2013, گفته او با خوشحالی به ارائه چیزی به همسایگان اروپایی نیاز دارند.

“این ویروس یک تهدید جهانی. ما تنها می تواند در مبارزه با آن را با موفقیت اگر ما تمام ما از منابع” Wendt می گوید.

چند صد کیلومتر به غرب بریگیته Klinkert رسیده مشابه نتیجه گیری همانطور که آلمان و سوئیس و لوکزامبورگ و دیگر مناطق فرانسه تقلا برای کمک به Grand-Est منطقه هم مرز با آلمان است.

“من در صحبت کاملا از ظهر با پزشکان از [جنوب غربی آلمان دولت] بادن-وورتمبرگ در حالی که سازماندهی این” Klinkert می گوید DW. “و یکی از چیزهایی که ما توافق کردیم این بود که ما واقعا باید با راه اندازی یک نشست پس از این بحران است به بحث در مورد چگونه ما می تواند همچنان به کمک به یکدیگر پزشکی در آینده است.”

بسیار واقعی احتمال ادامه داد: نوسانات منطقه ای به عنوان coronavirus گسترش فرصت های بیشتر مرزی پزشکی همکاری می تواند خود را در حال حاضر به مراتب سریع تر از آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>