Coronavirus: محدودیت های مسافرتی مرز خاموش شدن ناگهانی توسط کشور

کشورها در سراسر جهان به طور فزاینده ای اتخاذ اقدامات گسترده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید از جمله بستن فرودگاه ها و اعمال محدودیت های مسافرتی و کاملا آب بندی مرزهای خود را.

شیوع کروناویروس شده است برچسب یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

در زیر لیستی از کشورهایی که گرفته اند از جمله اقدامات در روزهای اخیر. مسافران باید بازدید از وب سایت های دولتی برای به روز رسانی اطلاعات و جزئیات بیشتر.

الجزایر

دولت گفت: این امر تعلیق هوایی و دریایی مسافرت با اروپا از مارس 19. مقامات قبلا متوقف پرواز با مراکش و اسپانیا و فرانسه و چین است.

آنتیگوا و باربودا

با توجه به مارس 12 سفر مشورتی منتشر شده در آنتیگوا باربودا گردشگری وب سایت اداره اتباع خارجی که در سفر به چین, ایتالیا, ایران, ژاپن, کره جنوبی و سنگاپور در گذشته 28 روز را نمی خواهد اجازه ورود به کشور است.

دیپلمات معاف شدند. هر کشتی کروز با موارد مشکوک نیز ممکن است مسدود شود از docking.

آرژانتین

با بیش از 55 مورد تأیید آرژانتین اعلام کرد در 15 مارس که آن را نزدیک مرزهای خود را به همه افراد غیر مقیم برای حداقل دو هفته و تمام پرواز های از ایالات متحده و اروپا خواهد بود لغو شروع مارس 16.

آرژانتین افزایش اقدامات علیه coronavirus

استرالیا

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون اعلام کرد یک “انسان امنیت زیستی اضطراری” در 18 مارس و گفت: شهروندان این کشور باید رها همه سفر خارج از کشور.

“ما در حال به روز رسانی ممنوعیت سفر در استرالیا به سطح چهار برای کل جهان است. این اولین بار است که تا کنون اتفاق افتاده در استرالیا, تاریخچه,” او گفت:, و اضافه کرد که “ممنوعیت نامحدود”.

در 15 مارس موریسون گفته بود مسافران بین المللی از ورود در کشور نیاز به منزوی کردن خود برای 14 روز و خارجی کشتی کروز خواهد بود ممنوع برای 30 روز.

اتریش

اتریش دولت گفت: در 13 مارس آن را معرفی مرز چک با سوئیس و لیختن اشتاین و ممنوعیت پرواز ارتباط با فرانسه و اسپانیا و سوئیس.

بنگلادش

بنگلادش به حالت تعلیق پروازها به مقصد همه مقصد اروپا به جز انگلستان است. پرواز ممنوعیت آمد به اثر در مارس 16 و در محل باقی می ماند تا 31 مارس است.

صنعت گردشگری جهانی طول می کشد ‘بی سابقه’ coronavirus آمار

بلیز

بلیز بسته شده است بسیاری از آن بنادر از ورود آن سانتا النا مرز و فیلیپ Goldson فرودگاه بین المللی باز باقی می ماند با توجه به کشور و وزارت بهداشت ، کشتی های باری ممکن است همچنان به استفاده از تمام پورت های ورودی.

بولیوی

با شروع از آوریل 18, بولیوی, ممنوع, سفر از اروپا و منطقه شنگن و انگلستان ایرلند و ایران. قبلا از آن محروم بود مسافران از, اسپانیا, چین, کره جنوبی و ایتالیا. کشور نیز اجرا دقیق مرز اقدامات از جمله پزشکی نمایش.

این اقدامات را در محل باقی می ماند تا 31 ماه مارس دولت گفت.

برزیل

برزیل اعلام کرد افزایش غربالگری و قرنطینه اقدامات در مرزها. آن گفت: این امر بخشی از مرز خود را با ونزوئلا در مارس 18, اما با کامیون کالا می تواند ادامه پیدا کند. صدها نفر از ونزوئلا مهاجران و پناهندگان عبور از ونزوئلا-برزیل مرز روزانه.

بلغارستان

در مارس 15, بلغارستان وزارت Transportsaid این امر ممنوعیت پروازهای ورودی از ایتالیا و اسپانیا که از نیمه شب (22:00 به وقت تهران) در 17 مارس است. روزن Zheliazkov همچنین گفت بلغارها که می خواستم به بازگشت به خانه از این کشورها را مارس 16 و 17 به انجام این کار خواهد بود و در صورت 14 روز در قرنطینه.

کامرون

در 17 مارس دولت گفت: آن را تعطیل زمین و هوا و دریا مرزهای نامحدود شروع از مارس 18. پروازهای بین المللی شد, پایه, به غیر از هواپیماهای باری.

کانادا

کانادا در تاریخ 16 مارس اعلام کرد که بسته شدن مرز خود را و ممنوعیت ورود هر کسی است که یک شهروند کانادایی یا مقیم دائم به جز فوری اعضای خانواده از کانادا شهروندان هواپیما خدمه و دیپلمات ها و همچنین شهروندان ایالات متحده.

در مارس 18, ایالات متحده و کانادا گفت که بسته شدن مرز خود را به همه غیر ضروری ترافیک. تجارت را تحت تاثیر قرار نیست این کشور گفت: رهبران.

اکثر پروازهای بین المللی به کانادا خواهد شد از طریق چهار فرودگاه شروع در مارس 18. پروازهای داخلی و کسانی که پس از رسیدن از کارائیب سنت پیر و میکلون مکزیک و آمریکا معاف خواهد بود.

شیلی

شیلی اعلام کرد که این بسته مرزهای خود را به افراد غیر مقیم خارجی شروع 18 مارس برای یک دوره نامشخص. هر شهروند بازگشت از مناطق با خطر بالا باید قرنطینه برای 14 روز.

کلمبیا

کلمبیا اعلام کرد که با شروع در مارس 16 این امر ممنوعیت ورود همه خارجی ها که به اروپا یا آسیا در گذشته 14 روز به غیر از ساکنان خارجی و دیپلمات. تمام زمین و هوا و دریا و مرزهای بسته باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 30. این شامل مرز خود را با ونزوئلا که در آن هزاران نفر از مهاجران و پناهندگان عبور روزانه.

کاستاریکا

پس از اعلام وضعیت اضطراری کاستاریکا مرز اعلام کرد آن را خواهد دید تمام مرزها به خارجی ها شروع در مارس 18.

کرواسی

در مارس 12, کرواتی دولت اعلام کرد که یک سری از محدودیت های بین المللی عبور از مرز. خارجی از ورود هواپیمای کشورها مانند ایتالیا و چین ملزم به گذراندن 14 روز در قرنطینه امکانات.

مقامات همچنین اجرا و نظارت بر سلامت برای مسافران از بسیاری از کشورهای آسیب دیده توسط ویروس از جمله اسپانیا و آمریکا و سوئد است. مسافران از این کشورها باید از خود جدا برای دو هفته. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

قبرس

نیکوس آناستاسیادس رئیس جمهوری قبرس گفت: در مارس 13 کشور بسته خواهد شد مرزهای خود را برای 15 روز به همه به جز قبرس اروپایی ها کار در جزیره و مردم با مجوزهای خاص.

اندازه گیری به اجرا در خواهد آمد از مارس 15, او گفت: در دولت آدرس.

جمهوری چک

نخست وزیر چک گفت: در مارس 12 کشور خواهد بستن مرزهای خود به مسافران از آلمان و اتریش و ممنوعیت ورود اتباع خارجی از دیگر در معرض خطر کشور است.

چک ممنوع شد, از سفر به این کشورها و به و از و کشورهای دیگر تلقی مخاطره آمیز و موثر از روز شنبه (23:00 GMT روز جمعه).

لیست کامل شامل دیگر اعضای اتحادیه اروپا, ایتالیا, سوئد, فرانسه, هلند, بلژیک, اسپانیا و دانمارک و همچنین انگلستان, سوئیس, نروژ, چین, کره جنوبی و ایران است. بین المللی حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه با بیش از نه کرسی را نیز ممنوع شود از عبور از مرز.

دانمارک

دانمارک گفت: در 13 مارس آن را به طور موقت نزدیک مرزهای خود را برای غیر شهروندان است.

“همه گردشگران در تمام سفر تمام تعطیلات و همه خارجی ها که نمی تواند ثابت کند فلان هدف از ورود به دانمارک خواهد بود را تکذیب کرد ورود در دانمارک مرز” نخست وزیر Mette Frederiksen گفت. بسته شدن اعمال را به حمل و نقل کالا از جمله مواد غذایی و دارو و لوازم صنعتی.

جمهوری دومینیکن

دولت گفت: در 14 مارس که در تاریخ 16 مارس آن را به حالت تعلیق در همه پروازها از اروپا و ورود تمام کشتی های کروز برای یک ماه.

جیبوتی

جیبوتی گفت: در 15 مارس آن را تعلیق همه پروازهای بین المللی.

اکوادور

شروع مارس 16 مرزها به طور کامل بسته شده و از جمله به شهروندان و ساکنان برای 21 روز.

مصر

مصر را به حالت تعلیق در تمام ترافیک هوایی در فرودگاه از 19 مارس تا 31 ماه مارس نخست وزیر مصطفي Madbouly گفت: در مارس 16.

ال سالوادور

ال سالوادور تعطیل فرودگاه خود را در تاریخ 16 مارس به تمام پروازهای تجاری. در 11 مارس آن را ممنوع کرده بود ورود برای همه خارجی ها به استثنای معتبر دیپلمات و مقیم قانونی این کشور است. کسانی که مجاز به وارد شدند و موضوع را به ممکن است 30 روز قرنطینه.

فنلاند

وزیر کشور ماریا Ohisalo گفت: در 17 مارس فنلاند شروع خواهد شد به شدت محدود کردن ترافیک بیش از مرزهای خود در 19 مارس ،

گرجستان

گرجستان دولت گفت: در 15 مارس آن را به طور موقت تعطیل مرز خود را با روسیه برای مسافران از 16 مارس.

“این تصمیم را نمی شود بر این اساس به شهروندان فدراسیون روسیه و گرجستان که مایل به بازگشت به کشور” گرجستان گفت: دولت در وب سایت خود را. محدودیت را اعمال نمی شود به حمل و نقل ترافیک است.

گرجستان کشیش برکت تفلیس شهر در تلاش برای شامل COVID-19

آلمان

آلمان گفت: در 15 مارس آن را به طور موقت معرفی کنترل مرز در مرزهای آن با اتریش و سوئیس و فرانسه و لوکزامبورگ و دانمارک از 16 مارس.

ورود محدودیت های گسترش یافته بودند که شامل پرواز از ایتالیا و اسپانیا و اتریش و فرانسه و لوکزامبورگ و دانمارک و سوئیس وزارت کشور گفت: در 18 مارس. جدید ورود محدودیت نیز اعمال می شود به حمل و نقل دریایی از دانمارک یک سخنگوی وزارت کشور گفت.

غنا

شروع در مارس 17, غنا, ورود ممنوع برای هر کسی که به یک کشور با بیش از 200 coronavirus موارد در گزارش قبلی 14 روز مگر اینکه آنها رسمی و یا ساکنان غنا اتباع.

یونان

یونان, در مارس 14 ممنوع همه پروازها که هنوز عامل و از ایتالیا تا مارس 29.

در مارس 15, آن را تا به حال گفت: این امر ممنوعیت جاده ها و مسیرهای دریایی و همچنین پروازها به مقصد آلبانی و شمال مقدونیه و ممنوعیت پرواز به و از اسپانیا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. تنها باری و شهروندان که در یونان زندگی می کنند را مجاز به سفر به و از آلبانی و شمال مقدونیه, مقامات گفت.

آتن همچنین تمدید محدودیت های مسافرتی به ایتالیا گفت: در آن بود توقیف کشتی مسافری مسیر و از کشور همسایه در حالی که هیچ کشتی های کروز را مجاز به اسکله در بنادر یونان. یونان گفت: این امر قرار داده و هر کسی که از خارج از کشور در قرنطینه به مدت دو هفته.

گرانادا

تمام ورود مسافران که بازدید هنگ کنگ, چین, کره جنوبی, ژاپن, سنگاپور, ایران, ایتالیا و یا آلمان در دو هفته گذشته خواهد بود موضوع را به قرنطینه میامی هرالد گزارش شده در مارس 17.

گواتمالا

گواتمالا ممنوع همه غیر مقیم ورود و معلق در تمام پروازها از 16 مارس 30 به جز برای حمل و نقل. آن را نیز ممنوع کشتی های کروز از docking. در 17 مارس این کشور همچنین اعلام کرد که تعلیق همه اخراج پرواز های از ایالات متحده آمریکا.

گویان

شروع در مارس 18, همه فرودگاه شد تا حدی بسته به مدت 14 روز. بسته شدن به طور عمده تحت تاثیر بین المللی پروازهای مسافری رسانه های محلی گزارش .

هائیتی

هائیتی به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی, به جز برای کسانی که از ما آن را بسته و مرز خود را با جمهوری دومینیکن.

هندوراس

هندوراس دستور داده است تا تمام مرزهای بسته به جز برای حمل و نقل.

مجارستان

مجارستان خواهد شد و نزدیک مرزهای خود را برای مسافران بین المللی نخست وزیر ویکتور اوربان گفت: مجلس در مارس 16.

هند فقیر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس

هند

هند گفت: در 18 مارس آن را به حالت تعلیق در اکثریت قریب به اتفاق ویزا به کشور است. میلیون ها نفر از اتباع خارجی از مبدا هند که به طور سنتی اعطا ویزا-دسترسی رایگان خواهد شد در حال حاضر نیز نیاز به اعمال می شود.

مشورتی گفت: هر کسی که با یک “دلیل قانع کننده” برای سفر به این کشور می تواند تماس خود را به نزدیکترین هند ماموریت. همچنین خواست اتباع هند برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از کشور.

در 17 مارس هند به حالت تعلیق در صدور ویزا برای شهروندان و فرانسه و اسپانیا و آلمان تا اطلاع ثانوی. این محدودیت ها در حال حاضر در محل برای شهروندان چین, ایتالیا, ایران, ژاپن و کره جنوبی – پنج کشور بدترین ضربه شیوع ویروس.

شرکت هواپیمایی ملی هوایی هند روز چهارشنبه گفت: آن تعلیق پروازها به مقصد ایتالیا و کره جنوبی تا مارس 28 مارس 25 بود. هند نیز بسته مرزی با کشور همسایه میانمار.

عراق

عراق به حالت تعلیق پروازها در فرودگاه های داخلی از مارس 17 تا 24. در مارس 15, عراق به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از بغداد, فرودگاه بین المللی بیش از مدت مشابه.

ایتالیا

در ایتالیا مقامات دولتی قرار گرفته و این کشور از 60 میلیون نفر در مستند در تاریخ 10 مارس در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

محدودیت اجرا خواهد شد تا آوریل 3.

مردم پرواز به ایتالیا در معرض حرارت غربالگری در ایتالیا به فرودگاه های این کشور به حالت تعلیق پروازها از چین و تایوان است.

جامائیکا

جامائیکا تحمیل محدودیت های مسافرتی در مسافران از ایران, چین, کره جنوبی و ایتالیا و سنگاپور و آلمان و اسپانیا و فرانسه و انگلستان, رسانه های محلی گزارش. دولت همچنین گفت: هر کسی که از کشورهای است که در آن جامعه گسترش خواهد بود و نیاز به خود قرنطینه برای 14 روز.

اردن

اردن در 17 مارس بسته گذرگاه های مرزی با اسرائیل و اسرائیلی ها در کرانه و آن بنادر به نقل از مصر است. آن را نیز منع زمینی ترافیک مسافری از عراق است.

دولت ممنوع, سفر به لبنان و سوریه و همچنین منع ورود به مسافران از فرانسه و آلمان و اسپانیا. این اقدامات شامل کاهش خدمات مسافرت هوایی نصف به مصر است.

قزاقستان

رئیس جمهور Kassym-Jomart Tokayev در 15 مارس اعلام وضعیت اضطراری جلوگیری از ورود به کشور برای همه به جز بازگشت شهروندان دیپلمات ها و کسانی که به دعوت دولت است. قزاق ها نیز منع خروج از کشور.

کنیا

کنیا به حالت تعلیق سفر از هر کشور با گزارش COVID-19 موارد است.

“تنها کنیا شهروندان و هر خارجی با اجازه اقامت معتبر خواهد بود و مجاز به آمده در ارائه آنها اقدام بر عزت قرنطینه” رئیس جمهور اوهورو کنیاتا گفت.

کنیا بلوک ورود برای افراد غیر مقیم در ویروس پاسخ

کویت

مقامات ممنوع اعلام کرد همه پروازهای مسافربری تجاری و از کویت.

قرقیزستان

قرقیزستان در 17 مارس گفت: این امر ممنوعیت ورود برای همه خارجی ها.

لتونی

لتونی متوقف شد تقریبا همه خارجی ها از ورود به کشور در حالی که همه بین المللی مسافرت هوایی و ریلی ، دریایی و جاده لغو شد. لتونیایی و خارجی با حقوق اقامت در لتونی قادر به کشور وارد شوند.

لبنان

دولت لبنان در تاریخ 11 مارس اعلام کرد تعلیق پروازهای از ایتالیا, ایران, چین و کره جنوبی.

در مارس 12, دولت لبنان تصمیم به طور نامحدود در تمام زمین گذرگاه های مرزی به داخل سوریه است.

لیبی

لیبی در سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی (GNA) در طرابلس به حالت تعلیق در همه پروازها در فرودگاه مصراته به مدت سه هفته. مرز تعطیلی نیز بسته شده است.

لیبی را می بندد مرز برای محافظت از ضعیف بخش بهداشت و درمان از COVID-19

لیتوانی

لیتوانی در مارس 16 بسته مرزهای خود را به تقریبا همه خارجی ها. لیتوانیایی شهروندان نیز ممنوع خروج از کشور جز برای سفر کسب و کار. این ممنوعیت که استثنا برای رانندگان کامیون دیپلمات ها و مردم در حال عبور از طریق کشور در راه خود را خواهد بود در نیروی تا مارس 30.

ماداگاسکار

با شروع از آوریل 20, وجود خواهد داشت هیچ مسافری تجاری پرواز به و از اروپا برای 30 روز. مسافران پس از رسیدن از کشورها را تحت تاثیر قرار باید خود قرنطینه برای 14 روز.

مالزی

مالزی بسته مرزهای خود را به مسافران و محدود داخلی جنبش از 16 مارس تا 31 مارس است.

مالدیو

دولت ورود ممنوع به مسافران از چین و ایتالیا و بنگلادش و ایران و مالزی و انگلستان و همچنین برای کسانی که از مناطق خاص در آلمان و فرانسه و کره جنوبی. همه پروازهای مستقیم به چین, کره جنوبی و ایتالیا نیز معلق شده است.

مالی

مالی را به طور نامحدود به حالت تعلیق پروازها از کشورهای آسیب دیده از ویروس شروع در مارس 19 به استثنای باربری پرواز.

مولداوی

مولداوی به طور موقت تعطیل مرزهای خود و به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی از 17 مارس است.

مراکش

مراکش گفت: در 14 مارس آن را توقف پروازها به مقصد و از 25 کشور گسترش زودتر ممنوعیت پوشش داده شده است که چین و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و الجزایر است.

کشورهای آسیب دیده هستند اتریش, بحرین, بلژیک, برزیل, کانادا, چاد, دانمارک, مصر, آلمان, یونان, اردن, لبنان, مالی, موریتانی, هلند, نیجریه نروژ عمان, پرتغال, سنگال, سوئیس سوئد, تونس, ترکیه و امارات متحده عربی.

نپال

از مارس 14, همه اتباع خارجی که وارد نپال باقی می ماند باید در قرنطینه به مدت 14 روز و با توجه به کشور را اداره مهاجرت.

نپالی اتباع و ساکنان باید اقامت در قرنطینه به مدت 14 روز از تاریخ ورود. همه این اقدامات در جای خود هستند تا مارس 30.

این کشور متوقف صدور در بدو ورود ویزا به اتباع خارجی از 14 مارس تا آوریل 30.

هلند

در مارس 13, هلندی, دولت اعلام کرد تعلیق پروازهای “خطر کشورها” از جمله سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ, ایران, ایتالیا و کره جنوبی.

این ممنوعیت در محل حداقل تا مارس 27.

نیوزیلند

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در 15 مارس هر کس پس از رسیدن در نیوزیلند نیاز به از خود جدا برای 14 روز به استثنای مردم از جزایر اقیانوس آرام.

نیجریه

دولت اعلام کرد در مارس 18 آن را محدود کردن ورود به کشور برای مسافران از چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی, اسپانیا, ژاپن, فرانسه, آلمان, آمریکا نروژ, انگلستان, سوئیس و هلند. کسانی که از در معرض خطر کشور به خواسته خود جدا برای 14 روز.

نروژ

نروژ گفت: در 14 مارس آن را تعطیل بنادر و فرودگاه ها از 16 مارس هر چند معافیت خواهد بود ساخته شده برای نروژی ها از بازگشت از خارج از کشور و همچنین برای کالا.

این کشور همچنین گفت: آن را پیاده سازی کنترل های گسترده از زمین آن نقاط ورود را بسته آن 1,630 متر (1000 مایل) مرز مشترک با کشور همسایه سوئد.

عمان

عمان به حالت تعلیق ویزای توریستی از تمام کشورها و ممنوع کشتی های کروز از docking.

پاکستان

پاکستان در مارس 13, بسته, تمام مرزهای زمینی خود و تصمیم به محدود کردن پروازهای بین المللی.

“این تصمیم گرفته شده است که همه مرزها را بسته باقی می ماند برای 15 روز” وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت: محلی ARY و Dunya شبکه های تلویزیونی. “پروازهای بین المللی را به کار گیرند تنها از کراچی لاهور و اسلام آباد فرودگاه.”

پاکستان در حال حاضر متوقف پرواز خدمات به ایران یا از ایران.

پاناما

در مارس 16, دولت اعلام کرد که تنها پاناما و ساکنان خارجی خواهد بود اجازه ورود به کشور است.

پاراگوئه

در مارس 14, پاراگوئه به حالت تعلیق پروازها از اروپا حداقل تا مارس 26. آن را نیز محدود ترافیک در سراسر پل دوستی که متصل کشور با برزیل به مجاز ترافیک حمل و نقل.

پرو

پس از اعلام وضعیت اضطراری در مارس 15, پرو اعلام کرد آن را تعطیل مرز خود را برای حداقل 15 روز شروع در مارس 16. این اقدام شامل لغو همه تجاری پروازهای بین المللی به کشور است.

فیلیپین

هفته بیست و مستند در Luzon – بزرگترین جزیره فیلیپین خانه به حدود 60 میلیون نفر – در محل در حالی که پروازهای داخلی و بین المللی لغو شده اند تا تاریخ 14 آوریل.

لهستان

در مارس 13, لهستان گفت: این امر ممنوعیت اتباع خارجی از ورود به کشور از مارس 15 و تحمیل 14 روز قرنطینه در آن شهروندان بازگشت به خانه. کسانی که با اجازه اقامت در لهستان نیز اجازه ورود به, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki گفت.

بین المللی هیچ ورودی پرواز یا قطار اجازه داده می شود از مارس 15 به جز برای برخی از پروازهای چارتر آوردن قطب بازگشت از تعطیلات.

قطر

قطر گفت: در 15 مارس این امر ممنوعیت پروازهای ورودی به استثنای باربری و حمل و نقل پرواز با شروع از مارس 18. ورود بان کی مون به صدق نمی کند قطر شهروندان است.

روسیه

دولت روسیه گفت: در 14 مارس آن بسته شدن این کشور در مرز مشترک با لهستان و نروژ به خارجی ها.

آن گفت: بسته شدن اعمال را برای همه اتباع خارجی در عبور از آن مرز امتیاز برای گردشگری, مطالعه, کار خصوصی یا بازدیدکننده داشته است. شهروندان همسایه بلاروس و هیئت های رسمی معاف بودند.

سنت کیتس و نویس

کارائیب کشور خواسته هر کسی که سفر به چین, ایتالیا, ایران, هنگ کنگ, سنگاپور, کره جنوبی و ژاپن و انگلستان و فرانسه و آلمان و اسپانیا به دیدار میامی هرالد گزارش شده است. اگر یک فرد وارد می کند از یکی از این کشورها است, او باید از طریق 14 روز در قرنطینه.

سنت لوسیا

سنت لوسیا اعمال محدودیت در ورود مسافران از فرانسه, آلمان, اسپانیا, بریتانیا, چین, ژاپن, کره جنوبی و ایتالیا و سنگاپور با توجه به رسانه های محلی.

عربستان سعودی

در 15 مارس عربستان سعودی به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی به مدت دو هفته.

صربستان

صربستان منع ورود برای افراد پس از رسیدن از ایتالیا, برخی استان ها در چین, کره جنوبی, ایران و سوئیس است.

سنگاپور

از مارس 15 “همه بازدید کننده های جدید با سفر اخیر تاریخ, فرانسه, آلمان, ایتالیا و اسپانیا در 14 روز گذشته را نمی خواهد اجازه ورود به و یا حمل و نقل از طریق سنگاپور” با توجه به مقامات.

سنگاپور ساکنان و تصویب دارندگان شده اند که به این کشورها در گذشته 14 روز صادر خواهد شد “اقامت-صفحه اصلی اطلاع” که نیاز به آنها را به قرنطینه به مدت دو هفته.

اسلوونی

اسلوونی در تاریخ 11 مارس گفت که بسته شدن برخی از گذرگاه های مرزی با ایتالیا و شروع به ساخت چک های بهداشتی در آن باقی مانده باز است. قطار مسافری حمل و نقل بین دو کشور نیز لغو شد.

آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی منع ورود مسافران خارجی از ورود یا ترانزیت از طریق در معرض خطر کشورها از جمله ایتالیا, ایران, کره جنوبی, اسپانیا, آلمان, فرانسه, سوئیس, آمریکا, انگلستان و چین است.

آفریقای جنوبی نیز توصیه به لغو یا به تعویق انداختن همه غیر ضروری سفر خارجی است.

کره جنوبی

کره جنوبی گفت: در 17 مارس آن را سفت مرز چک برای همه در خارج از کشور ورود. دولت در حال حاضر اعمال دقیق مرز چک در بازدید از چین و ایتالیا و ایران نیاز به آنها را به ثبت نام با یک برنامه گوشی های هوشمند برای ردیابی اینکه آیا آنها هر گونه علائم مانند تب است.

اسپانیا

در مارس 16, دولت اسپانیا اعلام کرد بسته شدن مرزهای زمینی خود اجازه می دهد تنها شهروندان ساکنان و دیگران با شرایط خاص به کشور وارد شوند.

پرواز مستقیم از ایتالیا به اسپانیا ممنوع شده است و تا 25 مارس.

سریلانکا

سریلانکا گفت: در 17 مارس این امر ممنوعیت تمام پروازهای ورودی برای دو هفته.

سودان

در مارس 16, سودان بسته تمام فرودگاه ها و بنادر و گذرگاه زمین. تنها انسان دوستانه و تجاری و پشتیبانی فنی حمل و نقل خارج شدند از محدودیت.

کروناویروس در سودان: مواد غذایی و تجهیزات پزشکی در تامین کوتاه مدت

سورینام

سورینام بسته تمام آن زمین و دریا مرزها در مارس 14.

ترینیداد و توباگو

ترینیداد و توباگو بسته مرز خود را به خارجی ها برای 14 روز آغاز در مارس 17, رسانه های محلی گزارش. اتباع خواهد بود و مجاز به ورود به کشور را در معرض قرنطینه.

تونس

تونس گفت: در مارس 16 این امر توقف پروازهای بین المللی و نزدیک مرزهای زمینی خود.

ترکیه

دولت تعلیق پروازها به مقصد و از چندین کشور از جمله آلمان و فرانسه و اسپانیا و نروژ و دانمارک, اتریش, سوئد, بلژیک, هلند, ایتالیا, چین, کره جنوبی, ایران و عراق است.

اوکراین

اوکراین گفت: در 13 مارس که اتباع خارجی خواهد بود محروم از ورود به کشور.

امارات متحده عربی

دولت به طور نامحدود به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از لبنان و ترکیه و عراق و سوریه از مارس 17.

بریتانیا

دولت در 17 مارس توصیه می شود شهروندان “در برابر همه غیر ضروری سفر در سراسر جهان” در ابتدا برای یک دوره 30 روز.

ایالات متحده

آمریکا ممنوع, ورود همه اتباع خارجی که در سفر به چین, ایران, اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد, سوئیس, انگلستان یا ایرلند 14 روز قبل از ورود خود را.

شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم که بازدید از یک منطقه در معرض خطر بالا باید پرواز را به یکی از 13 فرودگاه بین المللی با افزایش ورود غربالگری قابلیت های.

در مارس 18, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که می خواهد خود را در شمال مرز با کانادا “با رضایت متقابل” به غیر ضروری ترافیک مانند گردشگران و بازدید کنندگان دیگر.

اروگوئه

در مارس 15, اروگوئه اعلام ممنوعیت تمام پروازها از اروپا شروع مارس 20. زودتر آن را به حال موظف است که مسافران از چین, کره جنوبی, ژاپن, سنگاپور, ایران و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان تا به حال از طریق یک 14 روز در قرنطینه.

ازبکستان

ازبکستان دارای منع ورود برای کلیه اتباع خارجی و خروج توسط مردم محلی.

ونزوئلا

در مارس 12, ونزوئلا اعلام کرد آن را لغو تمام پروازها از اروپا کلمبیا و پاناما و جمهوری دومینیکن برای حداقل 30 روز. این کشور همچنین اعلام کرد در سراسر کشور شده است.

یمن

بین المللی به رسمیت شناخته شده و دولت جنگ زده یمن گفت: در 14 مارس آن را تعلیق پرواز به و از فرودگاه های تحت کنترل خود را به مدت دو هفته شروع در مارس 18.

در بیانیه ای که از دفتر نخست وزیر Maeen Abdulmalik سعید گفت: حرکت معاف پرواز برای اهداف بشردوستانه. کلید فرودگاه خود را دولت کنترل ها در عدن Sayoun و عمود.

جنگ زده یمن چرخ دنده تا برای coronavirus نبرد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>