Coronavirus تلفات در ایالت نیویورک عبور می کند 1,000: به روز رسانی زنده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید دستورالعمل های فدرال اجتماعی فاصله تا آوریل 30 پس از یک مقام بهداشتی هشدار داد بیش از 100000 نفر می میرند از coronavirus در ایالات متحده است.

اعلام روز یکشنبه شب به عنوان تلفات در سخت ضربه ایالت نیویورک تصویب 1,000.

“مدلسازی تخمین می زند که در اوج مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “بنابراین بعد از دو هفته و در طول این دوره بسیار مهم است که همه به شدت به دنبال دستورالعمل … ما خواهد شد گسترش دستورالعمل های ما به مارس 30th به سرعت گسترش یافته است.”

بیشتر:

اولیه 15 روز بوده است با توجه به پایان می رسد در روز دوشنبه.

آمریکا 139,000 تایید عفونت از coronavirus بیش از هر کشور دیگری در جهان در حالی که بیش از 2400 نفر کشته شده اند از بیماری تنفسی ناشی از پاتوژن.

در سراسر جهان تعداد موارد رسیده است بیش از 718,000. برخی از 149,000 مردم بهبود یافته اند و بیش از 33 ، 000 فوت کرده اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, مارس 30

06:50 GMT – مستند در هند بازدید HIV و بيماران مزمن سخت

هند در حال انجام دقیق COVID-19 مستند است به طور گسترده ای تحت تاثیر اچ آی وی مثبت و مزمن بیماران با شرایط بحرانی است.

آنها مشکلات در دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی در میان سخت محدودیت در سراسر کشور است که اعتقاد به صفحه اصلی برای سومین جمعیت از افراد HIV مثبت در جهان است.

وجود دارد 21.4 میلیون سرخپوستان با HIV زندگی می کنند با توجه به ملی کنترل ایدز سازمان اطلاعات در سال 2017.

اینجا بیشتر بخوانید.

A hospital in Kolkata, India

این مستند به نظر می رسد در نظر گرفتن تلفات در افراد HIV مثبت همراه با دیگر بیماران [Rupak د Chowdhuri/رویترز]

06:30 GMT – تایلند گزارش جدید کروناویروس مرگ و میر

تایلند سرپرست وزارت صحت عامه گفت که دو نفر فوت کرده اند از کروناویروس جدید, آوردن تعداد کل مرگ و میر در کشور به نه.

دو مرگ و میر شامل 54 ساله تایلندی در جنوب استان یالا که به تازگی از مالزی و 56 ساله زن تایلندی در بانکوک گفت: Anupong Sujariyakul یک مقام ارشد در وزارت صحت عامه وزارت کنترل بیماری است. دو روز یکشنبه درگذشت او اضافه شده است.

پیشتر در روز دوشنبه تایلند گزارش 136 جدید کروناویروس, موارد بالا بردن تعداد کل عفونت به 1,524.

06:30 GMT – EasyJet زمینه ناوگان furloughs خدمه کابین برای دو ماه

انگلیسی, کم هزینه خطوط هوایی easyJet گفت: آن را به حال ریشه آن کل ناوگان و به مقابله با آن از کابین خدمه برای کارکنان به furloughed به مدت دو ماه تحت کار دولت حفظ و نگهداری طرح.

هواپیمایی گفت که تمام ناوگان بیش از 300 هواپیما پارک شده بود و هیچ یقین برای تاریخ راه اندازی مجدد پروازهای تجاری.

EasyJet گفت که تحت یک معامله با متحد اتحادیه است که نشان دهنده آن از کابین خدمه آنها نمی خواهد کار به مدت دو ماه از تاریخ 1 آوریل و پرداخت خواهد شد 80 درصد از آنها به طور متوسط پرداخت تحت این کار دولت حفظ و نگهداری طرح.

An EasyJet passenger aircraft makes its final approach for landing in Colomiers near Toulouse

هواپیمایی گفت که با وجود یقین به تاریخ راه اندازی مجدد پروازهای تجاری.[فایل: Regis Duvignau/رویترز]

06:00 GMT – گواتمالا اخراج از آمریکا آزمایش مثبت

یک گواتمالا مردی بود که اخراج از آمریکا در هفته گذشته آزمایش مثبت برای رمان coronavirus به گفته یک سخنگوی گواتمالا وزارت بهداشت.

29 سال تبعید شد پنج شنبه گذشته در یک پرواز چارتر توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) ، پرواز با حداقل 40 نفر دیگر در هیئت مدیره سرچشمه در مسا با توجه به گواتمالا مهاجرت موسسه.

جزئیات بیشتر در مورد این داستان در اینجا.

یک حکومت نظامی برای مبارزه با گسترش ویروس در گواتمالا تمدید شده است تا آوریل 12.

05:50 GMT – نپال گسترش مستند تا آوریل 7

دولت نپال گسترده در سراسر کشور مستند در محل قرار داده و در 23 مارس توسط یک هفته دیگر. پروازهای بین المللی را نیز ممنوع شود تا آوریل 15.

هیمالیا کشور ثبت کرده است و در مجموع پنج عفونت از جدید کروناویروس.

05:35 GMT – ژاپن به بان کی مون: همه مسافران از آمریکا و چین و اروپا’

همه بازدید کنندگان از ایالات متحده, چین, کره جنوبی و بسیاری از اروپا محروم خواهد شد ورود به ژاپن تحت قوانین جدید برای جلوگیری از عفونت کروناویروس با توجه به روزنامه آساهی.

با استناد به منابع دولت آساهی گفت: ژاپن از وزارت امور خارجه انتظار می رود همچنین توصیه اتباع ژاپنی به خودداری از سفر به این کشورها.

05:00 GMT – هند مستند بازدید مزمن بیماران سخت

سخت محدودیت در جنبش در هند مانع از دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای افراد مبتلا به بیماری های مزمن مانند ایدز و کلیه و بیماری های خود ایمنی.

یکی 15 ساله HIV بیمار پدر و مادر راه می رفت 32km برای به دست آوردن او دارو در دهلی نو.

“ما می تواند به سرعت رو به یک غیر COVID بحران انسانی اگر دولت نتواند به عمل به بازگرداندن خدمات بهداشتی و درمانی به خصوص برای کسانی که با شرایط بحرانی که نیاز به پایدار دارو/درمان گفت: Malini Aisola بهداشت عمومی فعال و co-convenor از هند دارو اقدام شبکه.

اینجا بیشتر بخوانید.

قطر ایرویز راه اندازی کمپین به رشته مسافران خانه (6:15)

04:51 GMT – استرالیا تدابیر محدودیت هایی در مجامع عمومی

قوانین جدید محدود مجامع عمومی فقط دو نفر در استرالیا را به اثر در نیمه شب روز دوشنبه ایالت نیو ساوت ولز و ویکتوریا معرفی جریمه های سنگین برای مردم نقض آن محدودیت.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: اعضای عمومی باید ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی حضور در قرار ملاقات های پزشکی و ورزش.

پارک اسکیت بازی, در بیرون ورزشگاه و زمین های بازی عمومی در سراسر کشور است.

04:20 GMT – ترس از موج دوم از عفونت در چین

نگرانی از موج دوم از عفونت در حال رشد در چین در میان فشار رسمی برای از سرگیری زندگی عادی با توجه به الجزیره کاترینا یو.

“در ووهان در مرکز چین coronavirus شیوع برخی از مغازه ها باز هستند و مراکز شروع به باز کردن درهای خود را پس از دو ماه. افرادی که کار ضروری در صنایع مانند سیمان و فولاد و خودرو و صنایع نیز شروع به بازگشت به کار” یو گفت: از پکن است.

خبرنگار ما گفت: مقامات تحت “فشار فوق العاده ای برای از سرگیری زندگی عادی” با رئیس جمهور چین در سفر روز یکشنبه به یک پورت و یک پارک صنعتی در شرق استان ژجیانگ به بازرسی از سرگیری کار و تولید وجود دارد.

“او می خواهد به اقتصاد پس از دو ماه وقفه. و به این دلیل ضرورت به چیز رفتن وجود دارد ترس آن ممکن است بیش از حد به زودی و می تواند در موج دوم عفونت,” او گفت:. “مقامات نیز تحت فشار برای حفظ اعداد پایین و این باعث ترس آنها ممکن است شفاف که آن را می آید به گزارش موارد جدید.”

Management staff check QR codes on the mobile phones of people entering a shopping mall at its entrance in Wuhan

مدیریت کارکنان بررسی کدهای QR در گوشی های تلفن همراه از مردم ورود به یک مرکز خرید در ورودی آن در ووهان هوبئی در مارس 30, 2020 [Aly آهنگ/ رویترز]

03:15 GMT – مستند برگ های کارگران مهاجر سرگردان در تایلند

زمانی که دولت تایلند آغاز شده تعطیل پایتخت این کشور بانکوک هفته گذشته ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر بودند که ناگهان از کار درهم به بازگشت به خانه به میانمار است.

اما برای کارشناسی ارشد Moe Moe بازگشت به خانه یک گزینه نیست. 44-سال-کارگر از کار اخراج شد کار خود را در یک ابریشم کارخانه پوشاک به تازگی اما او hunkering را با شوهرش در بانکوک گفت: او می ترسید او ممکن است قادر به بازگشت به تایلند اگر او سمت چپ.

“به دلیل اخراج شدن از کارخانه من نگران صورتحساب به دلیل وجود تنها یک منبع درآمد از شوهر من,” او گفت: Al Jazeera. “در حال حاضر که من هیچ کار من احساس می کنم افسرده.”

بیشتر بخوانید درباره گرفتاری های تایلند کارگران مهاجر در اینجا.

02:45 GMT – توییتر حذف Bolsonaro توییتهایی ویروس قرنطینه

توییتر در زمان پایین دو توییت از رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro پس از او شک و تردید در قرنطینه اقدامات حاوی جدید کروناویروس.

رهبر راست نوشته شده بود چند فیلم در توییتر در روز یکشنبه که در آن او آمیخته با هواداران در خیابان های برزیل سرمایه برازیلیا, دفاع از حق خود را به کار می کنند و خواستار “بازگشت به حالت عادی”.

در یکی از حذف شده فیلم Bolsonaro نیز مورد انتقاد قرار انزوا اقدامات در جای خود قرار داده شده توسط مقامات بهداشتی و گفت: “این کشور ایمنی است که 60 تا 70 درصد آلوده هستند”. او همچنین گفت: یک درمان برای coronavirus کرده اند که بدون ارائه مدرک برای این ادعا با توجه به Globo اخبار سایت.

توییتر گفت که نوشته های آن نقض قوانین.

02:00 GMT – آرژانتین گسترش قرنطینه

رئیس جمهور آرژانتین آلبرتو فرناندز گسترده در سراسر کشور قرنطینه تا اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

“ما در حال رفتن به گسترش قرنطینه تا پایان عید پاک. چه هدف ما برای رسیدن به? برای حفظ و انتقال این ویروس را تحت کنترل او گفت:” در یک پیام تلویزیونی.

اجباری اقدامات به علت منقضی خواهد شد در پایان ماه مارس. این مستند برداشته خواهد شد در آوریل 12.
آرژانتین 820 مورد تأیید و 20 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

01:40 GMT – کره جنوبی گزارش 78 نفر; مجموع در 9,661

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 78 مورد جدید در کره جنوبی روز دوشنبه از 105 تایید عفونت یک روز پیش از آن.

این رقم به ارمغان می آورد از کره جنوبی در مجموع عفونت به 9,661.

این KCDC گفت: موارد جدید مشخص شده 18 روز متوالی است که عفونت های جدید hovered حدود 100 یا کمتر موارد اضافی.

01:30 GMT – ژاپنی کمدین می میرد

کن Shimura, یکی از ژاپن بهترین و شناخته شده ترین کمدین درگذشت از COVID-19 در بیمارستانی در توکیو با توجه به پخش عمومی NHK.

او 70 سال است. بسیاری از طرفداران را به رسانه های اجتماعی به ادای احترام پرداخت.

00:50 GMT – مرگ و میر در ایالت نیویورک پیشی 1,000

بیش از 1000 نفر کشته شده اند از شیوع کروناویروس در ایالت نیویورک با توجه به شمارش توسط آسوشیتد پرس (AP) news agency.

روز چهارشنبه در شهر نیویورک گفت: از عوارض آن افزایش یافته است به 776. تعداد کل ایالت مرگ و میر است و انتظار نمی رود منتشر خواهد شد و تا روز دوشنبه اما با حداقل 250 اضافی مرگ و میر ثبت شده در خارج از شهرستان از صبح روز یکشنبه دولت در مجموع مرگ و میر حداقل 1,026 AP گفت.

00:30 GMT – چین گزارش 31 مورد جدید در سرزمین اصلی

تعداد COVID-19 عفونت در چین همچنان به سرعت با مقامات بهداشتی در پکن گزارش 31 مورد جدید در پایان از یکشنبه.

این رقم شامل یک محلی انتقال عفونت و علائم یک قطره از 45 مورد گزارش یک روز پیش از آن. وجود دارد هیچ مورد جدید برای ششمین روز متوالی در مرکز استان هوبی که در آن شیوع کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر سال گذشته است.

در سرزمین اصلی چین تعداد کل موارد به روز افزایش یافت به 81,470 در سرزمین اصلی در حالی که تجمعی مرگ و میر افزایش یافته و به 3,304.


سلام من Zaheena رشید در ماله مالدیو با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 29 اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>