Coronavirus را تهدید می کند شبکه های ایمنی مورد نیاز برای بیمارستان های روستایی

در حالت عادی زمان ماموت لیکس متکی بر گردشگران — اسکی بازان که پرواز به 8,000 شخص کالیفرنیا شهر کوه در زمستان و کوهنوردان و ماهیگیران که گله وجود دارد در تابستان — برای معاش خود.

ماموت لیکس’ کنترل از راه دور محل سه ساعت از رنو نوادا و پنج ساعت از لس آنجلس است که بخشی از آنچه که باعث می شود این شهر بی سر و صدا دور شو. اما تنها با یک بیمارستان 17 تخت و چهار هواکش مردم محلی نگران هستند که آنها نشسته اردک اگر یا بیشتر احتمال دارد که COVID-19 اسپرد در اینجا به صورت جدی.

پانزده بيمار تا کنون آزمایش مثبت در ماموت بیمارستان سه چهارم از آنها نیاز به هواکش. در حالی که بیمارستان بود و قادر به انتقال بیماران که نیاز سطح بالاتر مراقبت به همکاری بیمارستان توماس پارکر ماموت مدیر عامل نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد در چند هفته زمانی که کسانی که شریک بیمارستان به ناچار به پر کردن.

“آنها در حال رفتن به دریافت اشباع شده” پارکر هشدار داد. “است که توانایی برای ما در حال رفتن به از بین رفتن بسیار به سرعت.”

ایالات متحده در واکنش به ادامه COVID-19 شیوع بیماری تا حد زیادی در نقاط مانند شهر نیویورک که در آن مورد شمارش و مرگ و میر را تحت الشعاع قرار خوشه در جای دیگر در کشور است. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بی اهمیت جلوه دادن تهدید به مناطقی که دیده نمی خروش در مورد به تعویق انداختن این کشورها برای تحمیل stay-at-home سفارشات.

اما در حالی که مصرف آن را طولانی تر برای این ویروس به گسترش در کشور یا شهرهای کوه کارشناسان می گویند که جوامع روستایی که اغلب تکیه بر بیمارستان های شهر به عنوان یک شبکه امن هستند tinderboxes آماده به آتش.

“همه روستایی ها نگاه مانند آنها خوب اما آنها نه گفت:” لین بار مدیر کاروان سلامت یک گروه مشاوره که توصیه روستایی بیمارستان ها و مراکز بهداشت در سراسر کشور است. “اگر آنها نمی, طرح, آن را نابود و آنها را,” او اضافه شده است.

“مثل تماشای یک تصادف ماشین در حرکت آهسته. شما می توانید ببینید که در آن به پایان می رسد.”

‘تریاژ هرگز در نظر گرفته شده برای مردم شما می دانید’

صدها نفر از جوامع روستایی است که استفاده می شود به یک بیمارستان از دست آنها در سال های اخیر است. نود و پنج بیمارستان های روستایی بسته شده بین ژانویه 2010 و ژانویه 2019 با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی را اداره فدرال بهداشت روستایی سیاست. آنچه که به خصوص در حال حاضر مربوط است که 32 از کسانی که انتقادی دسترسی به بیمارستان و معنی آنها ارائه 24 ساعته خدمات اورژانس 7 روز هفته.

تحقیقات توسط North Carolina بهداشت روستایی برنامه های تحقیقاتی نشان می دهد که 170 بیمارستان های روستایی بسته شده اند پس از سال 2005 و 2019 بدترین سال از آن زمان با 19 روستایی تعطیلی بیمارستان در سراسر کشور و سه در تنسی به تنهایی. اعداد تاکید این واقعیت است که در طول همه گیر هزاران نفر از آمریکایی ها می توانست به سفر ده ها مایل به اورژانس و بستری و مراقبت.

“تاثير روستایی این بیمارستان تعطیل خواهد بود بشدت احساس می شود از آنها در گذشته گفت:” جورج صورتی, برنامه معاون مدیر.

با پیری جمعیت کم دولت نرخ بازپرداخت و تعداد زیاد از مردم هنوز فاقد بیمه و بیمارستان های روستایی بسته شده اند در طول سال ها از آنجا که آنها به سادگی نمی تواند استطاعت به نگه داشتن چراغ در صورتی توضیح داده شده است. در حال حاضر آنها رو انتخاب سختی که در مورد عمل جراحی شایستگی توجه در طول COVID-19 بحران و حتی بیشتر بیمارستان های روستایی می تواند در معرض خطر ورشکستگی و یا در حال اجرا از پس انداز درست مثل سایر بیمارستان ها در سراسر کشور.

“همانطور که ما به آنها نیاز دارید بیشتر [در این بیماری همه گیر] آنها در مخاطره آمیز مالی مواضع” پینک گفت. “وجود دارد صدها نفر از بیمارستان های روستایی که کمتر از دو هفته و در حال حاضر آنها در حال قطع کردن اعمال جراحی الکتیو به آماده شدن برای یک هجوم COVID-19 بيمار.” انتخابی عمل جراحی مالی خود را در راه نجات او اضافه شده است.

“برخی از بیمارستان ها فقط می تواند حقوق و دستمزد. مگر اینکه تمام کارکنان خود را در حال حاضر به کار برای هیچ چیز است که واقعیت برخی از این بیمارستان ها می تواند به صورت” او اضافه شده است.

بیمارستان ها در سراسر کشور به اشتراک گذاری ماموت بیمارستان به نگرانی در مورد بیمارستان های شهر پر کردن و قادر به اعتراف ساکنان روستایی که نیاز به مراقبت های ویژه و یا هواکش.

“بیمارستان های روستایی به طور کلی تکیه بر انتقال بیماران خود” بار گفت.

تنها بیمارستان در جونو فراهم می کند مراقبت های بهداشتی به ده ها تن از اطراف جوامع کوچکتر اما گاهی اوقات می فرستد بیماران به بزرگتر امکانات در شهرستانها.

“ما medevac بسیاری از بیماران و این یکی دیگر از نگرانی اگر ما یک افزایش بیماران مبتلا به بیمار و سیاتل یا لنگرگاه در حال غرق بیش از حد آنها به پذیرش بیماران؟” آنی نلسون اورژانس در Bartlett بیمارستان منطقه ای در جونیو گفت: ABC News.

در سرشار شهرستان و بیمارستان و پزشکان در خط مقدم در حال حاضر صحبت کردن در مورد میدان جنگ-سبک تریاژ. هنگامی که وجود ندارد هواکش به اندازه کافی برای رفتن به اطراف پزشکان را مجبور به تکیه بر سیاست به تصمیم می گیرید که می شود درمان صرفه جویی در زندگی. غالبا چنین سیاست و اولویت بندی مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و جوان و سالم مردم در هزینه پیر و بیمار است.

این یک ویرانگر بار برای هر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به وظیفه و روستایی برای ارائه دهندگان وجود دارد اضافه شدن چین و چروک: پزشکان به احتمال زیاد مجبور به انتخاب بین بیماران آنها شخصا می دانم.

“من این عمیق, عاطفی, احساس در مورد آنچه آن را مانند زمانی که ما در حال نشستن وجود دارد با هفت بیمارانی که نیاز به یک دریچه و ما فقط سه دریچه و ما می دانیم که هر یک از این بیماران” Barr گفت.

“آن بچه های خود را’, معلم مدرسه,” او گفت:. “تریاژ هرگز در نظر گرفته شده برای افرادی که می شناسید.”

هیچ فروشگاه های مواد غذایی. هیچ آمازون است. داوطلب آمبولانس رانندگان است.

برای آمریکایی ها در جوامع روستایی سفر در مسافت های طولانی به پزشکان یا بیمارستان شد عمده موانع مراقبت های قبل از COVID-19. در مواجهه با یک ویروس مسری ravaging که ravaging جوامع بسیاری از خانواده ها شده اند قادر به ماندن با بيمار بیمار توسط COVID-19 در حالی که آنها مراقبت.

“اگر شما افراد مسن و یا ضعیف و یا غیر فعال و یا شما زندگی می کنند 25 یا 30 مایل دور داشتن خانواده مراجعه و یا همراه شما را به یک بیمارستان می تواند یک مانع” پینک گفت. “حس انزوا در حال رفتن به بسیار بدتر برای مسن تر و مریض تر بیماران در مناطق روستایی است.”

روستایی بیماران ممکن است به صورت چالش های لجستیکی گرفتن مراقبت در وهله اول توضیح داده شده کورتنی Gidengil یک پزشک ارشد سیاست محقق در برامدگی لبه طبقات سنگ و سرب نویسنده از یک سال 2018 گزارش در ایالات متحده آمریکا در واکنش به شیوع بیماری ابولا.

“این بستگی دارد که چگونه قوی زیرساخت است در برخی از این اماکن” Gidengil گفت. “شما نیاز به اورژانس قادر به به شما می آیند و شما را به یک بیمارستان است. شما نیاز بیمارستان به ضعف و سپس شما نیاز به تخصص در بیمارستان است.”

تست در مناطق روستایی می تواند سخت تر لجستیکی صورتی اشاره کرد. دیگر عوامل عمده عبارتند از اینکه آمبولانس در حال رانده شده توسط داوطلبان و یا کارکنان و اینکه نزدیکترین بیمارستان ها باید به طور کامل عملکرد خدمات ویژه و یا اینکه آنها را به طور منظم تکیه بر بزرگتر بیمارستان. در جوامع روستایی بر این نسخهها کار با آن را غیر معمول نیست برای اورژانس و آتش بخش ساخته شود تا داوطلبان.

“چگونه آموزش دیده هستند و این مردم؟” “اگر وجود دارد را افزایش, چگونه شما رسیدگی به این موج با هیچ اورژانس ظرفیت?”

جوامع روستایی ممکن است دورتر از مراکز پزشکی و ممکن است آن را سخت تر برای رسیدن به آنها Gidengil توضیح داد. علاوه بر این برای تامین کمبود بسیاری از جوامع روستایی باید کمبود متخصصان است.

“تا کنون دیده ایم وسط کشور نسبتا در امان نسبت به بیشتر جمعیت سواحل, اما من فکر می کنم که به احتمال زیاد تغییر,” او گفت:.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که آن را نمی ممکن است که COVID را با ضربه آنها را به عنوان به خوبی.”

علاوه بر مراقبت های بهداشتی دسترسی موانع جمعیت روستایی تمایل به بزرگتر و به morbidities مانند سیگار کشیدن و فشار خون بالا و چاقی است که می تواند عوامل خطر شدید و کشنده موارد COVID-19, Gidengil اشاره کرد.

“ما هنوز در حال یادگیری در مورد این بیماری اما به نظر می رسد مانند آن دسته از انواع بیماریهای همراه و سن با هم واقعا قرار دادن مردم در معرض خطر است.”

در 10,000-فرد شهر در روستایی نوادا که در آن بر زندگی وجود دارد هیچ ارائه خدمات — هیچ بارگذاری می خورد هیچ DoorDash هیچ آمازون — که شده است بسیار مهم در اجتماعی اجازه می دهد فاصله در مناطق شهری و حومه. Barr خوش شانس. شهر خود را به یک فروشگاه مواد غذایی است. بسیاری از جوامع روستایی او بازدید در سراسر کشور نیست.

“ما شده است جمع آوری کمک های مردمی در جامعه ما به کمک مالی به تحویل مواد غذایی به سالمندان, به طوری که آنها می تواند پناهگاه در محل” او گفت:. “اگر ما می تواند هر چیزی را تحویل آنها می توانید مواد غذایی و یا مواد مخدر. آنها حتی نمی توانید پست.”

به جای Barr گفت: هر کس می رود به اداره پست که نیست ایده آل برای اجتماعی فاصله. “دفاتر پست به طور کامل غرق,” او گفت:.

تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها ممکن است در مواجهه با این مسائل در هفته آمده است.

“این است که 60 میلیون نفر زندگی می کنند که در این مناطق” Barr گفت: با اشاره به یک پنجم مردم ساکن در مناطق روستایی آمریکا است.

برای بر این نیست فرضی نگرانی.

در حالی که او نشده است و تست شده برای COVID-19 او می گوید: او شروع به داشتن علائم خفیف از جمله خستگی و سردرد است که می تواند نشانگر بیماری. مواد غذایی دارای طعم عجیب و غریب به او برای پنج روز شده است و او در خواب به طور مداوم. Barr می داند که این مهم دسترسی به بیمارستان در شهر او را ندارد هواکش. آن را نیز ندارد یک تخت ICU.

“من به شوهرم گفت اگر این می شود بسیار بدتر از آن شما باید به رانندگی من را به نزدیکترین شهر,” او گفت:.

“من نه ، من نه جوان. اما ممکن است من را از لیست بیماران که آنها زنده نگه داشت.”

قناری در معدن زغال سنگ: Sun Valley

پارکر در حال حاضر دیده می شود بدترین ترس بازی کردن در آیداهو را چوب رودخانه دره خانه به محبوب خورشید دره پیست اسکی.

Blaine County, که در آن پیست اسکی واقع شده است گزارش کرده حداقل 365 COVID-19 نفر و مرگ دو نفر در یک جمعیت از 22,000 یک سرانه مثبت تست رای بیشتر از شهر نیویورک (حدود 1.6% در مقابل 0.6 ٪ بود).

Coronavirus “پاره از طریق این دره مانند آتش سوزی” برنت راسل یک پزشک اورژانس در بیمارستان محلی گفت واشنگتن پست. راسل بیمارستان نیمه تعطیل و پس از چند پزشکان از جمله راسل, تست مثبت و در آنها انتقال بیماران به مراقبت های بهداشتی و امکانات ساعت دور.

بدتر از همه ساکنان از ترس است که همان گردشگران است که قدرت پیست اسکی شهر اقتصاد آورده ویروس به منطقه است.

“ما باید مانع از دوستان و بازدید کنندگان از آمدن به شهر” شهردار نیل بنوا نوشت: در نامه ای سرگشاده در آیداهو کوه اکسپرس. “را به عنوان به خوبی به عنوان تهدید معرفی افراد آلوده به منطقه ما آن را به قرار دادن فشار اضافی بر ما منابع پزشکی. پیام روشن است: این است که یک محل برای یک ویروس تعطیلات.”

پارکر در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را نه به تکرار این وضعیت در ماموت.

هفته گذشته او در نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom درخواست او را برای شش هواکش و یک ایستگاه بازرسی در جاده های اصلی به شهر به نمایش گردشگران و دوم-صاحبان خانه است که ممکن است رهبری برای کوه به عنوان شیوع بیماری در شهرستانها مانند سن دیگو و لس آنجلس اوج.

“ما به شدت نگران آن است که اگر افرادی که مکرر این منطقه را برای تفریح تصمیم به اینجا می آیند در این زمان ما خواهد بود, غرق,” پارکر نوشت.

او نگران است که درمان با عجله از بیماران با علائم تنفسی خواهد بود حتی سخت تر در ارتفاع 8000 فوت است. آب و هوا نیز در ذهن خود. آن را هنوز هم زمستان در Sierras. “ما چهار روز پس از برف آمدن شروع این آخر هفته. آب و هوا می توانید آن را یا دشوار یا غیر ممکن است به کشتی یک بیمار را,” او گفت:.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • پارکر دستور داده است تا بیشتر هواکش و PPE اما آنها در حال برنامه ریزی برای رسیدن به مدت شش تا هشت هفته و حتی پس از آن او با اعتماد به نفس است که آنها را در زمان می رسند.

  “هجوم بیماران از مناطق شهری است و یک مسئله ای است که ما نمی توانیم کنترل” پارکر گفت. “آنچه ما در حال درخواست برای کمک.”

  “بیمارستان های روستایی در حال بدست گرفتن این بسیار جدی است,” او اضافه شده است. “ما می دانیم که وجود دارد درست مانعی برای این ویروس است.”

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>