Coronavirus تهدید لغو کلاس ها در دو دانشگاه در آمریکا با بیشتر انتظار می رود به دنبال

کلاس را به دلیل coronavirus.

عمده دانشگاه در دو مناطق در معرض خطر سیاتل و سان فرانسیسکو منطقه خلیج تعطیل شد, یکشنبه — آغاز از آنچه که انتظار می رود به یک موج پردیس تعطیلی در هفته های آینده.

اواخر جمعه, دانشگاه استنفورد لغو کلاس ها در دو هفته گذشته از زمستان سه ماهه شروع دوشنبه. “به حدی امکان پذیر است” کلاس منتقل خواهد شد به “آنلاین فرمت در محل در شخص راهنما” دانشگاه کشيش Persis Drell گفت. دانشگاه استنفورد با حدود 17000 مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی تایید پزشک در دانشکده پزشکی تا به حال این بیماری است.

زودتر جمعه دانشگاه واشنگتن گفت: آن 50,000 دانشجویان که دوره حرکت خواهد آنلاین در روز دوشنبه پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19. دانشگاه با 7,300 دانش آموزان و سیاتل دانشگاه بوستون دانشگاه نیز نقل مکان کرد و به دوره های آنلاین در میان شیوع. واشنگتن برای اولین بار به گزارش ایالات متحده coronavirus مورد Jan. 21. بیش از 84 مردم وجود دارد در حال حاضر آلوده و 14 فوت کرده اند.

“همه ما احساس می کنید واقعا آگاه باشید که ما اعضای جامعه آن را واقعا می تواند صدمه دیده است” بلا Maestas یک تازه وارد در دانشگاه Puget صدا که روشن به کلاس های مجازی گفت: MarketWatch در چت آنلاین. “بدن دانش آموز اقدام به محافظت از یک دیگر نه خودمان. هیچ کس من می دانم که من در مدرسه نگران است برای خود.”

در همین حال یکی دیگر از لایه ای از مدارس با هیچ گزارش coronavirus موارد آزمون آنلاین کلاس های هفته آینده و یا هشدار به دانشجویان آماده برای اقدامات مشابه اگر تبدیل شدن آنها لازم است. دانشگاه کالیفرنیا-برکلی در مارس 10 لغو کلاس ها تا مارس 29 به دلیل این ویروس مرگبار است. میامی در دانشگاه آکسفورد اوهایو است تعلیق چهره به چهره در کلاس.

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی روز جمعه گفت: این امر انجام سخنرانی ها و سمینارهای آنلاین و نه در کلاس های درس مارس 11-13 به عنوان یکی از آن “اقدامات احتیاطی برای اطمینان حاصل شود که ما آماده برای هر گونه احتمالی برای آموزش و یادگیری در USC.”

دانشگاه دوک صادر پردیس گسترده ای هشدار پنج شنبه با راهنمایی برای دانش آموزان ترک برای شکستن بهار, مشاوره آنها را به انصراف از سفر غیر ضروری و برای جلوگیری از شدت پر از حوادث و یا سالن.

دوک دانشگاه شیکاگو و دانشگاه نیویورک درخواست دانشجویان و استادان خود را به ثبت نام برنامه سفر حتی به صورت محلی.

دیگر مدارس ترغیب دانش آموزان برای جلوگیری از خروج از کشور برای فرار از بهار. دانشگاه کرنل در روز پنج شنبه توصیه “هر کسی که در حال برنامه ریزی برای سفر بین المللی به دلایل شخصی به خودداری از انجام این کار است.” این دانشگاه گفت: بازدید کنندگان از آمار کشورها از جمله چین و کره جنوبی و ایتالیا و ایران و ژاپن اجازه داده نمی شود در آن های مختلف دانشگاه از جمله یکی از اصلی در ایتاکا, n. y.

دانشگاه کلمبیا که آن هم هشدار مسافرت های بین المللی در طول رخصتی بهار است لغو بهار پردیس تور برای پذیرش در مقطع کارشناسی و برنامه نویسی برای ورودی بستری دانش آموزان است. این دانشگاه پس از آن به حالت تعلیق در کلاس های دوشنبه و سه شنبه.

“دانشگاه ما آیا باز باقی می ماند. اما ما در حال بدست گرفتن موقت این اقدام برای اطمینان از ایمنی و رفاه ما کل کلمبیا جامعه و پردیس بازدید کنندگان” دانشگاه گفت.

نیویورک مدرسه قانون به طور موقت بسته درهای خود را سه روز در طول این هفته بر اساس نگرانی است که یک دانش آموز تا به حال در تماس با یک وکیل که قرارداد COVID-19. دانش آموز در منهتن مبتنی بر مدرسه آزمایش منفی با توجه به جمعه اعلام. این پردیس دارای بازگشایی سخنگوی گفت.

همچنین نگاه کنید به: دانشگاه استنفورد و دانشگاه واشنگتن لغو کلاس های میان شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>