Coronavirus علائم: سوالات خود را در مورد COVID-19 پاسخ

رمان coronavirus یا COVID-19 است که در ایالات متحده و ده ها کشور در سراسر جهان — جرقه اضطراب و پرسش و پاسخ در مورد بیماری تنفسی است.

در حالی که دانشمندان در حال کار برای جلوگیری از شیوع و آمد تا با درمان های موثر, سلامت, کارشناسان می گویند مردم هنوز هم می تواند آماده سازی و محافظت در برابر عفونت است.

ABC اخبار, صحبت با کارشناسان بهداشت و درمان به ارائه آخرین اطلاعات در مورد چگونه به سعی کنید به ماندن امن است.

1. نشانه چیست ؟

رمان coronavirus می تواند باعث علائم است که طیف وسیعی از خفیف تا شدید از جمله سرفه و تب و تنگی نفس. از آنجا که علائم شبیه به کسانی که از پنومونی و آنفلوانزا و سرماخوردگی فقط یک تست تشخیصی می تواند تایید کند که آیا یک فرد coronavirus.

2. چگونه است که آن منتقل می شود ؟

اولین موارد COVID-19 معتقد بودند به مربوط به یک زندگی حیوانی بازار در چین اما این ویروس شده و از شخصی به شخص.

فرد به فرد انتقال است که به احتمال زیاد بین افرادی که در تماس نزدیک حدود 6 فوت است. هنگامی که یک فرد آلوده با رمان coronavirus عطسه یا سرفه قطرات تنفسی می تواند بر مردم زمین در نزدیکی و یا احتمالا می تواند استنشاق توسط این افراد است.

در حالی که این ویروس میتواند با لمس اشیا یا سطوح آلوده با COVID-19 کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر نمی بر این باورند که در درجه اول چگونه آن را منتقل می شود.

3. من در ایالات متحده زندگی. باید چه کار کنم ؟

در حالی که دستورالعمل های خاص و متفاوت از شهر به شهر و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه کرده است که آمریکایی ها عمل اجتماعی فاصله و اقامت در خانه جلوگیری از تجمع جرم و حفظ 6 پا بین خود و دیگران در هر زمان ممکن است. این تلاش ها در نظر گرفته شده برای کمک به “صاف منحنی” که به معنی توزیع تعداد coronavirus موارد بیش از یک دوره طولانی تر از زمان برای جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی.

آمریکایی ها باید همچنان به حمایت های مناسب فصل آنفولانزا بهداشت. شستن دست های خود را اغلب در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید و سرفه یا عطسه به آرنج خود را به جای دست خود را.

اگر مدارس در منطقه شما هنوز بسته نشده دکتر ویلیام Schaffner, مدیر پزشکی به صورت غیر انتفاعی بنیاد ملی بیماری های عفونی, پیشنهاد نشسته و ترسیم یک طرح برای چگونه خانواده خود را ممکن است رسیدگی به مدارس و کسب و کار بسته شدن. کند تر نسبت به تجویز دارو ؟ در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای ذخیره حداقل دو هفته به ارزش.

تماس مدارس و بپرسید اگر برنامه ای برای کنترل از راه دور تحصیل-به عنوان برخی از مدارس انجام داده اند. شکل یک مهد کودک طرح در این رویداد مدارس و سوال در مورد کنترل از راه دور کار گزینه های. پرسیدن سوالات بیشتر در حال حاضر امیدوارم به معنی درخواست کمتر بعد.

4. من باید پوشیدن یک ماسک صورت?

نه مگر اینکه شما در حال یکی است که بیمار است.

CDC نمی کند در حال حاضر توصیه می کنند هر فرد سالم پوشیدن یک ماسک و پزشکان هشدار می دهند جزئی با قرار دادن و خارج کردن یک ماسک می تواند نتیجه معکوس با افشای دست های خود را به صورت خود را.

“فولاد ماسک مناسب جای آزادانه در اطراف صورت و نه ساخته شده و نه به اندازه کافی ضخیم برای جلوگیری از عفونت” Schaffner گفت.

در حالی که آنها می تواند متوسط سود هر حفاظت از آنها فراهم است و به احتمال زیاد روانی بیشتر از علمی است. N-95 ماسک که در بیمارستان ها استفاده گران هستند و نه آسان به پوشیدن این معنی که آنها نه یک گزینه عملی برای استفاده روزمره است. به عنوان مقامات بهداشتی باید توجه داشت, ماسک باید محفوظ است برای مراقبت های بهداشتی کارگران نه عموم مردم.

در هفته های اخیر N-95 ماسک باید آنقدر کمیاب است که کاخ سفید درخواست آمریکایی ها که آنها را به عنوان به خوبی به عنوان شرکت های ساخت و ساز به کمک آنها به بیمارستان به طوری که کارکنان مراقبت های بهداشتی نیست مجبور به درمان COVID-19 بيمار بدون ماسک قرار می دهد که آنها را در معرض خطر ابتال به این ویروس خود را.

“نکته دیگر یک ماسک می توانید انجام دهید این است که به شما یک احساس امنیت کاذب است و نه مفید” گفت: دکتر مایکل Merson یک استاد مدعو در دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی بهداشت عمومی و یک استاد در دانشگاه دوک است. ماسک کار بهتر در جلوگیری از افرادی که سرفه و عطسه از پخش قطرات تنفسی و آلوده کردن دیگران, اما “کسانی که بیمار هستند احتمالا باید در خانه به هر حال.”

5. من باید آزمایش می شود برای حذف.

آن را به طور کامل به شما.

CDC به تازگی نورد جدید ارشاد اجازه می دهد هر کسی که برای آزمایش COVID-19 بدون محدودیت تا زمانی که خود را پزشک. تست رو به افزایش است, در ایالات متحده, اما کارشناسان می گویند آن است که هنوز رتبهدهی نشده است به اندازه کافی.

اگر شما در سفر به یک منطقه با انتقال محلی شده اند و یا در تماس نزدیک با کسی که شده است در معرض ویروس و علائم مانند سرفه یا تب خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی کار می کنند با بخش بهداشت محلی برای تعیین اینکه آیا شما باید آزمایش COVID-19.

اگر شما علائم و اما سفر به تاریخچه شیوع منطقه شما می توانید رفتن به یک کلینیک و یک تست سریع انجام می شود برای رد کردن بیشتر ویروس ها شایع مانند آنفلوانزا Merson توصیه می شود.

اگر شما علائم خفیف هستند و نگران است که شما ممکن است COVID-19 پزشک خود تماس بگیرید و یا محلی در بخش بهداشت و درمان به جای رفتن به یک کلینیک یا مطب پزشک بدون یک قرار ملاقات برای اطمینان شما نیست به طور بالقوه در معرض دیگران به ویروس. اگر شما مشکلات تنفس شدید به دنبال توجه پزشکی یا 911 تماس بگیرید بلافاصله توصیه دکتر جنیفر اشتون, ABC News’ رئیس پزشکی خبرنگار.

شما باید اجازه دهید شخص شما صحبت می کنند با دانستن است که شما باید مشکلات تنفسی و نیاز به جدا شده و دیده می شود حق دور.

6. من باید لغو سفر آینده به اروپا یا آسیا ؟

این تصمیم ممکن است از دست شما.

وزارت امور خارجه ایالات متحده به سطح 4 بهداشت جهانی مشاوره در جایی که می گوید که آمریکایی ها باید از تمام مسافرت های بین المللی به دلیل COVID-19.

“در کشورهایی که خروج تجاری گزینه های در دسترس باقی می ماند شهروندان ایالات متحده که در ایالات متحده زندگی باید ترتیب برای بازگشت فوری به ایالات متحده مگر اینکه آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای یک دوره نامحدود” مشورتی می خواند.

وضعیت سیال است و به سرعت در حال تحول بنابراین شما باید بررسی وزارت امور خارجه وب سایت اغلب و استفاده از آن اطلاعات برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری های خود را.

بسیاری از کشورها تجربه شیوع بیماری های در حال اجرای محدودیت های مسافرتی اجباری قرنطينه و مرز تعطیلی با کمی توجه پیشرفته و برخی از آمریکایی ها سفر در این کشورها پیدا کرده اند خود را سرگردان و بدون یک راه به خانه است.

اگر شما در گروه پر خطر به این معنی که شما یک فرد مسن تر و یا یک بیماری زمینه ای “شما در حال حاضر باید به فکر کردن در مورد اجتماعی فاصله,” Schaffner توصیه می شود.

“بخشی از آن است که فکر کردن واقعا سخت در مورد اینکه آیا شما نیاز به یک هواپیما,” او گفت:. “من فکر می کنم این زمان خوبی برای به تعویق انداختن این سفر.”

حتی اگر سفر خود را به کم خطر منطقه سفر در هواپیما به این معنی که در یک فضای محصور با مسافران. CDC در حال حاضر توصیه می کند که همه مسافران به ویژه کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی اجتناب از کشتی های کروز.

7. فراموش قرنطينه کار می کند ؟

“پاسخ کوتاه این است که ظاهرا بله و بهتر از ما به فکر” Schaffner گفت.

پس از چین اعمال سختگیرانه قرنطینه و مستند اقدامات سخت-آمار هوبئی موارد جدید COVID-19 به نظر می رسد برای کاهش Schaffner توضیح داد.

آن را بیش از حد به زودی به دانستن اثر کامل است که قرنطینه است که اساسا بی سابقه ای بهداشت عمومی آزمایش. و اعمال سختگیرانه قرنطینه اقدامات در کل جامعه ممکن است تکرار در خارج از چین است.

ایتالیا دارای قفل کردن آن کل جمعیت 60 میلیون چشمگیر حرکت به تلاش برای tamp پایین در افزایش تعداد موارد و مرگ و میر.

8. است شیوع یک بیماری همه گیر?

بله.

سازمان بهداشت جهانی تعریف می کند به عنوان یک بیماری همه گیر “را در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید” و در تاریخ 11 مارس که مدیر کل اعلام کرد که COVID-19 ملاقات کسانی که معیارهای.

دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus این که مدیر کل تاکید کرد که تعیین معنا نیست که شهروندان باید توقف تلاش برای مهار ویروس.

“پیدا کردن جدا تست و درمان هر مورد و ردیابی هر تماس,” او گفت:. “خود را آماده بیمارستان. محافظت و مراقبت های بهداشتی خود کارگران است.”

برای ایالات متحده به جامعه انتقال در چندین شهر و تعداد فزاینده ای از موارد که قادر به توان به سفر و یا تماس با افراد مبتلا به COVID-19 باعث می شود آن را محتمل است که وجود خواهد داشت گسترده ای گسترش در اینجا.

“بسیاری از ما بوده است نشستن پشت و تماشای این از یک مکان از راه دور,” Schaffner اشاره کرد و اضافه کرد که این بازی را در روز های اخیر. او هشدار داد در برابر “در حال اجرا در اطراف مانند یک مرغ سر آن قطع” و توصیه می شود فکر کردن به آینده. یک افزایش بزرگ در موارد در جامعه خود را می تواند به معنای تعطیلی مدارس و یا تغییرات دیگر به روال خود را.

“محتاطانه و آماده برای شرکت به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در اجتماعی فاصله زمانی می شود که منظور از روز است.” اگر مقامات بهداشتی توصیه می کنند در برابر تجمع جمعی برای مثال نمی توان یک سر و صدا.

“نباید وحشت شما” Schaffner گفت. “اما باید توجه شما را.”

9. چگونه باید نگران من بود — چگونه COVID-19 نسبت به آنفولانزا ؟

نگران است.

اقامت در بالا از CDC به روز رسانی و راهنمایی و همچنین از دولت و ادارات بهداشت محلی. زمان را به نشستن و برنامه ریزی برای آنچه شما می خواهید انجام دهید اگر محلی انتقال این ویروس اتفاق می افتد در شهرستان خود را.

حتی کارشناسان نیست و کاملا مطمئن شوید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

“این سخت است,” دکتر گفت: استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه آیووا که توضیح داده شده دریافت پیام متنی از پسرش پرسیدن که آیا او باید به سهام تا در مواد غذایی کنسرو شده.

“من خواهد بود نه تمایل به” پرلمن گفت. “ما می دانیم از دیگر مواردی است که آن را در واقع تمایل به همه چیز را بدتر می کند چرا که مردم سهام و پس از آن ما هیچ چیز را ندارد.”

COVID-19 به نظر می رسد کشنده تر از آنفولانزا با برخی از مطالعات میخ COVID-19 مرگ و میر در حدود 3.4% در حالی که آنفولانزا است نرخ مرگ و میر کمتر از 1% است. کارشناسان پیش بینی است که COVID-19 مرگ و مير سقوط خواهد کرد زمانی که بیشتر مردم با علائم خفیف هستند مبتلا به این ویروس است. به طور معمول بدحال مردم تمایل دارند به دنبال مراقبت های بهداشتی درمانی ، در مقایسه با گذشته coronaviruses مانند سارس و MERS اکثر COVID-19 موارد خفیف هستند.

“برای بسیاری از مردم آن را به معنی هیچ بیماری و یا یک بیماری خفیف,” Merson گفت. متاسفانه که ملایمت همچنین می تواند توضیح دهد که چرا COVID-19 در حال گسترش است با سرعت بیشتری نسبت به شدت بیماری های کشنده را انجام دهد. HIV به عنوان مثال “بود که بسیار کشنده است اما سخت به انتقال,” او اضافه شده است.

10. می توانید بچه ها coronavirus?

اما بچه ها به ندرت علائم شدید.

گزارش ها از چین شامل کودکانی که قرارداد COVID-19 اما کسانی که به طور معمول کودکان بسیار خفیف علائم و اکثر موارد تشخیص داده شد در بزرگسالان است. عوارض شديد از coronavirus مانند سندرم زجر تنفسی حاد و شوک سپتیک نادر در میان کودکان و نوجوانان است. شبیه به بزرگسالان و کودکان با مشکلات اساسی ممکن است در افزایش خطر ابتلا به عوارض مرتبط با COVID-19.

11. آیا زنان باردار بیشتر در معرض خطر است ؟

ما نمی دانیم.

چون COVID-19 یک ویروس جدید, ما نمی دانیم که آیا زنان باردار بیشتر مستعد ابتلا از جمعیت عمومی است. بر اساس داده های قبلی از coronaviruses مانند سارس و MERS برخی از کارشناسان بر این باورند که زنان باردار ممکن است در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید و مرگ اما داده ها محدود است و به دور از قطعی است.

در حال حاضر نه سی دی و نه کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان توصیه می کنند هر گونه راهنمایی های خاص برای زنان باردار فراتر از آنچه که توصیه به عموم مردم است.

12. است وجود دارد یک واکسن یا درمان برای COVID-19?

هیچ. وجود دارد در جریان محاکمات در چین و جاهای دیگر اما از آنجا که این ویروس جدید وجود دارد هیچ درمان تایید شده برای COVID-19 و یک واکسن است که به احتمال زیاد بیش از یک سال دور.

13. آیا من می توانم ورزش خارج است ؟ آنچه در مورد رفتن به پارک ؟

بله اما فراموش نکنید که در مورد اجتماعی فاصله.

ورزش منظم می تواند کمک به نگه داشتن شما را از نظر جسمی و ذهنی سالم در طول شیوع بیماری است. شما باید در صورت تمایل به صحبت کردن با یک پیاده روی رفتن به پارک و خارج اما حفظ حداقل 6 فوت بین خود و دیگران در آن زمان. همین حالا بسته به شلوغ پارک ساحل و یا مسیرهای پیاده روی. به جای سر به یک منطقه با مردم کمتر یا ورزش در خارج از ساعت نه به عنوان بسیاری از مردم در خارج و در مورد.

پس COVID-19 زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح سخت و اکثر زمین های بازی نیست تمیز و ضد عفونی به طور منظم, شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر در آوردن کودک خود را وجود دارد, به خصوص اگر شما در یک منطقه در حال انجام coronavirus انتقال. اگر شما تصمیم به رفتن به زمین بازی مطمئن شوید که فرزند شما باقی می ماند حداقل 6 فوت دور از دیگر کودکان است.

این گزارش برجسته بود در فوریه. 28 قسمت از “شروع” ABC اخبار روزانه, اخبار, پادکست.

“از اینجا شروع کنید” ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, ABC News نرم افزار و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>