Coronavirus مطالعه: جوان آلمانی ها سخت ترین ضربه در جیب

آلمان تحت-30s شده اند به خصوص سخت-آمار مالی coronavirus همه گیر بر اساس یک مطالعه جدید. این تحقیقات همچنین نشان داد که زنان مبتلا ذهنی بیشتر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر از مردان است.

افراد جوان بودند و سخت ترین ضربه اقتصادی تاثیر coronavirus با توجه به مطالعه منتشر شده در پنج شنبه برای داروهای تولید کنندگان’ Association (BAH).

کسانی که در سنین 18 تا 29 به بدترین تاثیر این مطالعه گفت: با 50 ٪ از پاسخ دهندگان در این رده سنی گفت: آنها تا به حال دچار از دست دادن درآمد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

مشکلات هنوز هم تلفظ برای کسانی که در 30s خود را با 38 درصد از افراد مورد مطالعه با داشتن احساس مالی خرج کردن.

تنها یک اقلیت کوچک از پاسخ دهندگان گفت که آنها تا به حال دچار اقتصادی این مطالعه نشان داد. تنها 15 درصد از بیش از 60 گفت: آنها شده بود منفی نهفته با بقیه گزارش هیچ تفاوت.

به طور کلی تقریبا یک سوم از افراد مورد بررسی در تمام سنین وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک اثر قابل توجه در درآمد خود را و یا یک شریک زندگی. تقریبا همه بقیه گفت هیچ عواقب منفی برای آنها.

بیشتر بخوانید: تولید ناخالص داخلی منطقه یورو قطره 12.1% در ثبت همه گیر غوطه

در حالی که افراد مجرد و کسانی که زندگی عنوان شد کمتر احتمال دارد به اطلاع افت درآمد این بررسی نشان داد که خانواده ها با سه یا بیشتر از سه نفر بیشتر احتمال دارد به احساس اثر در کیف پول خود را.

احساس استرس روانی

این نظرسنجی همچنین نشان داد که زنان احساس بود بیشتر اثر منفی بر سلامت روان خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

شش نفر از 10 زنان در سراسر سن گروه گفت: آنها تا به حال احساس استرس روانی در مقایسه با فقط 38 درصد از مردان در این بررسی.

ادامه مطلب: نظر — اقتصاد آلمان نمی تواند تعداد تندرست سریع

سطح استرس به نظر نمی رسد به طور قابل توجهی تحت تاثیر اینکه آیا یا نه یک فرد متعلق به یک گروه پر خطر بود که به خصوص مستعد ابتلا به کروناویروس مانند افراد مسن و یا کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت.

بازار گروه تحقیقاتی نیلسن که انجام تحقیقات از طرف BAH گفت: این نظر سنجی تا به حال انجام شده روی نمونه 1000 بزرگسالان بین ماه های ژوئن 9 و 16.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول