Coronavirus: شش داستان دلگرم کننده شما ممکن است از دست رفته

آن بوده است بیش از دو هفته از آنجا که سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد شیوع کروناویروس که به نظر می رسد برای اولین بار در چین در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر جهانی همه گیر.

تا به امروز بیش از 510,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان با بیش از 22,900 مردم در حال مرگ از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

بیشتر:

عفونت نرخ که به سرعت پس از وقوع آغاز شد, لمس کرده اند تقریبا در هر گوشه از جهان و باعث بی سابقه و گسترده محدودیت های مسافرتی و تعطیلی کسب و کار است که تهدید رکود اقتصادی جهانی است. حداقل سه میلیارد نفر از جمله هند 1.3 میلیارد جمعیت دستور داده شده است در خانه بمانند.

سازمان ملل متحد راه اندازی ویروس کمک طرح می گوید: “همه بشریت را در معرض خطر

حتی به عنوان موارد جدید در چین کاهش یافته به طور چشمگیری منجر به کاهش بسیاری از محدودیت مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و ایران و ایالات متحده تبدیل شده اند جدید نقاط داغ برای این ویروس است که برای آن هیچ واکسن و یا اثبات شده درمان است.

سرعت و شدت با آن ویروس به جاروب در سراسر این سیاره را ترک کرده اند سازمان های بین المللی دولت ها و افراد در وضعیتی وخیم.

اما در چند ماه گذشته شده اند و بدون تحولات که ارائه دلیل برای امید.

در اینجا شش داستان های مثبت به سازمان دیده بان:

که راه اندازی جهانی محاکمه ممکن است درمان

این که راه اندازی یک جهانی محاکمه به سرعت ارزیابی امیدوار کننده ترین درمان برای ویروس ها و بیماری را باعث می شود. این سازمان در حال حاضر به دنبال در چهار مواد مخدر یا داروی ترکیبی است که توسعه داده شد برای بیماری های دیگر و در حال حاضر تایید شده برای استفاده انسان و ساخته شده می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ساده مطالعه را با تکیه بر داده های تولید شده از هزاران نفر از بیماران در شرکت بیمارستان در کشور در سراسر جهان در حالی که نیاز به کمی وقت اضافی و تلاش از در حال حاضر ضعف پرسنل پزشکی.

COVID-19: هشدار در آفریقا به آماده شدن برای بدترین

مارس 20, تایلند, آرژانتین, بحرین, کانادا, فرانسه, ایران, نروژ, آفریقای جنوبی, اسپانیا و سوئیس را امضا کرده بود در برای شرکت در آزمون.

در طول مطالعه جهانی, با توجه به علم مجله یک پزشک می تواند با وارد کردن اطلاعات از یک بیمارستان بستری فرد آلوده که با امضای فرم رضایت به کسانی که وب سایت. پزشک بگویید که وب سایت است که ممکن است درمان های در دسترس هستند در بیمارستان و وب سایت خواهد شد به طور تصادفی اختصاص بیمار به یکی از مواد مخدر در دسترس است و یا به محلی استاندارد مراقبت.

پزشکان ثبت خواهد شد بعد بیمار به ترک بیمارستان و یا فوت در طول مدت اقامت در بیمارستان و اینکه آیا بیمار نیاز به اکسیژن و یا تهویه Ana Maria Henao رسترپو یک افسر پزشکی که در بخش ایمن سازی واکسن و Biologicals گفت: این مجله.

عظیم مجموعه داده های آن را بازده می تواند به سرعت نشان می دهد که درمان های موثر ترین.

“ما در حال انجام این کار در زمان ضبط” رسترپو گفت: علم.

انگلستان تماس برای داوطلبان فراتر از انتظارات

بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون در سه شنبه شب به نام برای 250,000 داوطلبان برای کمک به ارائه مواد غذایی و پزشکی به شهروندان آسیب پذیر شده اند که به دستور خود جدا.

در عرض 24 ساعت بیش از 400000 نفر امضا کرده بود. این تعداد به زودی افزایش به بیش از نیم میلیون, با توجه به BBC – بزرگتر از بریتانیا نیروهای مسلح که در حال حاضر در ایستاده بیش از 192,000.

انگلستان قفل کردن 66 میلیون نفر به سرعت گسترش coronavirus

تحت خدمات بهداشت ملی داوطلب طرح مراقبت های بهداشتی حرفه ای و برخی از سازمان های خیریه قادر خواهد بود به درخواست کمک خود را برای بیماران در معرض خطر, که خواهد شد و سپس همسان با داوطلبان که در نزدیکی آنها زندگی می کنند.

هر بزرگسالانی که مناسب و سالم می تواند به درخواست برای کمک به تحویل دارو از داروخانه درایو بیماران به قرار ملاقات و یا تماس های تلفنی منظم برای بررسی در مردم است.

در مورد 11,000 سابق پزشکان همچنین توافق کردند برای بازگشت به خدمات سلامت در حالی که بیش از 24 ، 000 final-دانشجوی سال پرستاران و پزشکان نیز کمک نظام سلامت ،

آلودگی هوا قطره

یک پوشش نقره ای از کشورهای قفل کردن در سراسر این سیاره آسیاب حمل و نقل و ترین صنعت برای متوقف شده است مشخص شده در کاهش آلودگی هوا.

تصاویر ماهواره ای نشان داده است آلودگی در چین رو به کاهش عنوان بزرگ عصری کشور تعطیل در اوج شیوع بیماری وجود دارد.

این آژانس محیط زیست اروپا (EEA) در روز چهارشنبه تایید کرد که غلظت آلاینده ها به ویژه دی اکسید نیتروژن است که تا حد زیادی ناشی از حمل و نقل جاده ای, به تازگی انبوه کاهش یافته است در اروپا “به خصوص در شهرهای بزرگ تحت مستند اقدامات”.

در میلان صنعتی پایتخت ایتالیا متوسط غلظت دی اکسید نیتروژن برای چهار هفته گذشته بوده است حداقل 24 درصد کمتر از چهار هفته پیش از آن در سال, با توجه به منطقه اقتصادی اروپا.

Coronavirus linked to improved air quality in China

COVID-19 مجبور به بسته شدن نیروگاه با سوخت زغال سنگ و تاسیسات صنعتی به ناچار منجر به کاهش آلودگی [خبرگزاری فرانسه]

در برگامو متوسط غلظت آلاينده در طول هفته مارس 16 مارس 22 47 درصد کاهش نسبت به همین هفته در سال 2019. و در رم متوسط دی اکسید نیتروژن غلظت برای چهار هفته گذشته بين 26 و 35 درصد کاهش نسبت به همین ماه در سال 2019.

این روند دیده می شود فراتر از ایتالیا: در اسپانیا, بارسلونا میانگین دی اکسید نیتروژن در سطوح پایین رفت تا 40 درصد از یک هفته به بعد. در مقایسه با همین روز در سال 2019 که کاهش 55 درصد است.

در مادرید متوسط دی اکسید نیتروژن در سطوح پایین رفت توسط 56 درصد از یک هفته به بعد. در مقایسه با همین روز در سال 2019 کاهش 41 درصد است.

ایتالیا شیوع کروناویروس ” اوج ” ممکن است به زودی رسیده

کارشناسان خواست صبر و شکیبایی در انتظار شیوع کروناویروس در ایتالیا بزرگترین نقطه داغ برای رسیدن به اوج آن است. دانشمندان مجبور به یادگیری در مورد ویروس جدید در زمان واقعی به عنوان آن را گسترش ساخت پیش بینی به خصوص دشوار است.

ایتالیا تا کنون ثبت بیش از 8000 کشته و بیش از 80 ، 000 عفونت.

به عنوان coronavirus گسترش در اروپا و بیمارستان در حال غرق

روز شنبه, ایتالیا, ثبت بالاترین روزانه مرگ و میر 793 جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19.

اما از آن به بعد روزانه تلفات در حالی که باقی مانده بالا است پیشی گرفته است که تعداد. روزانه موارد جدیدی نیز وارد کردن.

این شماره ها زمینه را برای آزمایشی, خوش بینی, چه کسی دستیار مدیر کل طرح های استراتژیک رانیری Guerra, گفت, ایتالیایی, ایستگاه رادیویی, رادیو, سرمایه, ایتالیایی, مستند در یک dvd ANSA گزارش روز چهارشنبه.

“کاهش در سرعت رشد بسیار عامل مثبت و در برخی مناطق به اعتقاد من ما نزدیک به افت نقطه از منحنی رو به قله رسیده در این هفته و پس از آن سقوط دور” Guerra گفت.

Guerra نیز گفت: ایستگاه های رادیویی که اثر از ایتالیا به سراسر کشور مستند – آغاز شد که در مارس 9 و تنگ تر می شد در روزهای بعد – به زودی می تواند منعکس شده در تعدادی از موارد است.

“من باور دارم که این هفته و اولین روز از آینده تعیین کننده خواهد بود چرا که آنها خواهد بود لحظات که در آن اقدامات دولت از 15 به 20 سال پیش باید در پیدا کردن یک اثر است.”

ما بيمارستان آماده به استفاده از پلاسمای خون به عنوان درمان

ما بیمارستان ها در حال آماده سازی برای تست یک قرن درمان استفاده می شود برای مبارزه با آنفولانزا و سرخک شیوع بیماری در روز قبل از واکسن و سعی اخیرا در برابر ابولا و سندرم حاد تنفسی (سارس). این درمان نیز ممکن است کار را برای COVID-19.

سازمان غذا و دارو گفت: این تسریع تصویب استفاده از بهبود بيماران پلاسما برای درمان به تازگی آلوده.

هنگامی که یک فرد آلوده به یک ویروس خاص بدن شروع می شود و به خصوص طراحی پروتئین ها به نام آنتی بادی برای مبارزه با عفونت. پس از فرد بهبود آن آنتی بادی شناور در بازماندگان’ خون به طور خاص در پلاسما و مایع بخشی از خون برای ماه ها و حتی سال.

New York

ساختمان امپایر استیت و افق شهر نیویورک دیده می شوند در حالی که یک مرد پیاده روی در یک پارک محلی در ویهاوکن, New Jersey [ادواردو Munoz/رویترز]

تزریق پلاسما به یکی دیگر از آلوده و بیمار می تواند به افزایش توانایی بدن برای مبارزه با عفونت کاهش شدت بیماری و آزاد کردن بیمارستان منابع است.

“هر بیمار است که ما می توانید نگه دارید از ICU [intensive care unit] بزرگ است لجستیکی پیروزی به دلیل وجود ترافیک در بیمارستان” مایکل Joyner, یک متخصص بیهوشی و فیزیولوژیست در کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا گفت: طبیعت مجله علمی.

“ما نیاز به این در هیئت مدیره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و دعا می کنم که یک افزایش پایمال کند جاهایی مثل نیویورک و سواحل غرب است.”

پزشکان در چین اقدام اولین COVID-19 درمان با استفاده از اهدا پلاسما از بازماندگان ویروس جدید اما مطالعات انجام شده وجود دارد که تنها به همراه داشت نتایج اولیه.

کوبا پزشکان فرستاده شده برای کمک به غرق ایتالیایی نظام سلامت

کوبا اعزام یک تیپ از پزشکان و پرستاران به ایتالیا برای کمک به مبارزه با coronavirus پس از درخواست از بدترین آسیب دیده منطقه لمباردی.

کوبا پزشکان سر به ایتالیا برای مبارزه با کروناویروس

در حالی که سازمان ملل همکاری های بین المللی برای مبارزه با بیماری همه گیر بسیاری از کشورها مجبور شده اند به تمرکز بر روی خود را در جمعیت خود به عنوان سیستم بهداشت و درمان در سراسر جهان صورت عرضه و کمبود نیروی انسانی.

کوبا فرستاده است خود را “ارتش روسری سفید” به فاجعه سایت ها در سراسر جهان پس از آن در سال 1959 انقلاب است. اما 52-قوی تیپ از پرسنل پزشکی نشان دهنده اولین بار در کوبا فرستاده اضطراری مشروط به ایتالیا است که به زانو در آورده گیر با وجود اینکه یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان.

“ما همه می ترسند اما ما یک انقلابی وظیفه را به انجام برسانند تا ما را از ترس و قرار دادن آن را به یک طرف” لئوناردو Fernandez, 68, یک متخصص مراقبت های ویژه گفت: خبرگزاری رویترز در مدت کوتاهی قبل از تیپ خود را به خروج.

“او می گوید که او ترس است که یک قهرمان است اما ما در حال قهرمانان ما انقلابی پزشکان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>