Coronavirus را باید رهبران تجدید خطرات ناشی از درگیری

از آن شده است به نام “ارتش سوم”. بیماری است که. و هنگامی که آن را تبدیل به جهانی در مقیاس آن می افزاید: به جنون و نابودی زمان جنگ توسط ravaging نیروهای نظامی ، decimating غیرنظامیان و مخدوش و گاهی اوقات حتی کشتن رهبران.

خطرناک ترین بخش از این نامرئی مشروط به آن است بی رویه طبیعت – آن را می کشد بدون توجه و طول می کشد هیچ طرف.

Coronavirus برای آن در حال حاضر گسترده بین المللی در دسترس بوده است و ادامه خواهد داد به دخالت در بسیاری از ادامه درگیری های مسلحانه و بی ثبات مناطق در سراسر جهان از افغانستان به سوریه به طولانی مبارزات بین دولت مکزیک و کشور های مختلف کارتل های مواد مخدر.

می تواند ما را در اینسو انسو جمع کردن هر درس از تاریخ در مورد آنچه اتفاق می افتد در جنگ هنگامی که بیماری های همه گیر اعتصاب ؟

ما می دانیم که هیچ کس امن است و حتی سیاستمداران و ژنرال.

در طول شیوع چه برخی بر این باورند شد تیفوس یک طاعون است که از طریق آتن در طول جنگ پلوپونز در قرن پنجم قبل از میلاد کشته Pericles های مشهور ژنرال و سیاستمدار.

این بیماری را متوقف نمی وجود دارد. آن را به کشتن یک سوم از جمعیت آتن و demoralise شهر-دولت مردم است. به طور کلی آن را شیب توازن قدرت در جنگ نسبت به اسپارت که در ادامه به شکست آتن سال بعد.

هنگامی که مردم فکر می کنم در مورد بیماری های همه گیر و جنگ آن است که به احتمال زیاد مورد آنفلوانزا که جاروب جهان در طول جنگ جهانی اول که به ذهن می آید.

آنفلوانزا و یا ویروس H1N1 که دوباره به عنوان یک گونه جدید در طول سال 2009 آنفولانزای خوکی همه گیر شد دارای برچسب “آنفلوآنزای اسپانیایی” در زمان جنگ جهانی اول به این دلیل که از همه کشورهایی که آمار اسپانیا برای اولین بار بود در واقع گزارش این بیماری با توجه به جنگ سانسور و جاهای دیگر.

صرف نظر از آن نام این بیماری همه گیر از بین برود ارتش شهروندان و رهبران به طور یکسان. ما رئیس جمهور وودرو ویلسون با توجه به قرارداد این بیماری است. هنگامی که آن را به آتش بس از سال 1918 رئیس جمهور به تلاش کمی برای مذاکره برای ما منافع اصولا چون از 103 درجه فارنهایت (39.4 درجه سانتیگراد) تب و ناتوان جسمی دولت است.

آنفلوانزا نیز عجله جنگ جهانی اول به پایان آن است. ارتش ایالات متحده و ماشین آلات در اصل فلج به عنوان سربازان مورد نیاز مراقبت و قربانی این بیماری در تعداد بیشتری از آنها را در مبارزه واقعی.

این ویروس بود به خصوص موثر در توقف ما را به بزرگترین کمپین از جنگ – بود-Argonne توهین آمیز در امتداد جبهه غربی از سپتامبر تا نوامبر 2018.

هنوز همه گیر واقعی تخریب در آمد و پس از به عنوان آن را آلوده بیش از 500 میلیون نفر در سراسر جهان و ادعا می کنند بیش از 50 میلیون نفر زندگی می کند.

در برخی درگیری, شیوع جنگ به پایان رسید اما در دیگران آنها طولانی مدت آنها.

برای مثال برخی بر این باورند که جنگ های داخلی آمریکا که زد از 1861 تا 1865 شد تمدید دو سال با توجه به گسترش بیماری های عفونی.

آن زمان مالاریا که نشان داد هیچ وفاداری و در زمان هیچ زندانی در نظر گرفتن هدف در هر کس که عبور مسیر خود را.

در خصوص عددی و فن آوری برتر, شمال, نیروهای ارتش اتحادیه فرار به مشکلات قابل توجهی با این بیماری هنگامی که آن را وارد گرم و مرطوب جنوبی. مالاریا معلوم بود فقط به عنوان نیرومند دشمن به جنوب Confederates به عنوان آنها به نوبه خود نابود بیماری پس از اتحادیه نیروی دریایی محاصره قطع عرضه ضد مالاریا دارو.

در حال حاضر با بسیاری از درگیری های مواج در سراسر جهان در بسیاری از مکان های مختلف, ما در حال حاضر شاهد چگونه coronavirus مؤثر است نیروهای نظامی و مسلح به گريبان است.

جنگ در یمن برای مثال ظاهرا وارد آتش بس با توجه به نگرانی از گسترش COVID-19.

در ضمن در مکزیک کارتل ها در حال اجرا هستند در کوتاه مدت لازم است واردات چین برای تولید متامفتامین و فنتانيل – دوم ماده بودن لازم برای تولید هروئین. این ویروس کاهش پیدا کرده است و تجارت در سراسر جهان و بین المللی و قاچاق مواد مخدر از این قاعده مستثنی است.

در حالی که این امر منجر به یک افزایش قیمت برای مصرف کنندگان مواد مخدر در ایالات متحده آن را نیز می تواند حاکی از خشونت بیشتر در یک کشور است که در حال حاضر شده است پاره های سال جنگ بین کارتل های مختلف.

فکر می کنم در مورد آن: به گروه های درگیر در تعارض با یکدیگر بیش از منابع کمیاب? پس ما دیدن حتی تعداد بیشتری از آوارگان داخلی در یک کشور که در آن هزاران نفر بی خانمان شده اند و بیش از چند دهه از جنگ مواد مخدر?

به طور مشابه سوریه با این ویروس صورت چالش های قابل توجهی پس از سال ها جنگ داخلی را تهی زیرساخت های کشور است. پناهندگان سوری همچنین می تواند موج دوم این بیماری همه گیر به یک در حال حاضر ویران اروپا است.

و آنچه از ما نیستند ؟ برخی در حال حاضر آلوده شده است, مانند نخست وزیر بوریس جانسون. اما آنچه در مورد کسانی که درگیر در مبارزه جاری در افغانستان است ؟ چه اتفاق می افتد می تواند به مذاکرات صلح وجود دارد به خصوص اگر برخی از افرادی که درگیر سقوط بیمار ؟

آیا سابقه ارائه روشنایی در زمان مانند این به خصوص در مورد تاثیر بیماری های همه گیر در جنگ ؟ اگر هر چیزی, آن را نشان می دهد که هرج و مرج و عدم اطمینان است که در حال حاضر ساکن در جنگ است که تنها مرکب با بیماری که نه ملیت و نه وفاداری.

حتی رهبران سیستم ایمنی هستند.

بیماری های همه گیر تنها افزایش ریسک برای هر کس در زمان جنگ.

آن سخت است برای پیدا کردن امید در طول زمان مثل این که بیماری هایی مانند coronavirus را همه ما به رسمیت شناختن قدرت خود را. در عین حال اگر وجود دارد هر گونه شاید این است که در وادار کردن رهبران و بقیه از ما بپرسید این است که خشونت همیشه واقعا ارزش آن را?

نظرات بیان شده در این مقاله هستند که خود نویسنده است و لزوما منعکس کننده Al Jazeera سرمقاله موضع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>