Coronavirus تظاهرات: آلمان رو به رشد ضد قفل جنبش

آلمان است که شاهد رشد, تظاهرات علیه دولت خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر. این افراد چه کسانی هستند و چرا آنها به خیابان ؟

آن کنجکاو چشم به صورت چاپگر. در اوت 1, رنگارنگ جمعیت معترضان از سراسر آلمان — اعم از راست گرایان و نظریه پردازان توطئه به حامیان ضد واکسیناسیون جنبش و پیروان باطنی — flocked به برلین به بیرون ریختن خشم خود را در دولت اعمال محدودیت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. در مقابل این شهر یاد دروازه براندنبورگ مردم فریاد زد: “ما موج دوم” و “مقاومت در برابر.” به گفته پلیس برخی از 20,000 معترضان همگرا در پایتخت که روز شنبه.

این رویداد تا به حال شده است توسط یک بحث اشتوتگارت مستقر در سازمان شناخته شده به صحنه بزرگترین کشور ضد coronavirus مستند اعتراضات تا کنون. که روز theme — “Tag der Freiheit” یا “روز آزادی” — بود که به طرز مرموزی یادآور عنوان یک 1935 تبلیغات نازی ها فیلم Leni Riefenstahl.

بیشتر بخوانید: آلمان بحث مهار آزادی تجمعات پس از coronavirus تظاهرات

مشترک نفرت از دولت

معترضان دیده می شد تکان دادن آلمان امپریالیستی جنگ پرچم های مورد علاقه با راست گرایان و اعضای Reichsbürger یا رایش شهروندان حرکت هر دو آنها رد آلمان حال و روز نظم سیاسی. در عین حال در میان جمعیت نیز مردم با تکان دادن صلح و پرچم رنگین کمان و همچنین کسانی که با پلاکارد مطلب “عیسی زندگی می کند!”

این تظاهرات همچنین شامل خانواده های بسیاری از آنها ابراز مبهم نارضایتی با کروناویروس مربوط به ایمنی اقدامات اتخاذ شده توسط دولت البته بدون اشتراک برای هر یک از تئوری های توطئه حمایت توسط دیگران حضور در راهپیمایی.

در حالی که معترضان آشکارا مورد ستایش قرار داد از تمام جنبه های زندگی و نه به اشتراک گذاری یک جهان بینی آنها متحد شدند خود را در نفرت از دولت رویکرد حاوی COVID-19. بسیاری از آنها نیز عمیقا مشکوک از رسانه ها. دویچه وله روزنامه نگار به پوشش این رویداد بارها و بارها توهین آسيايي و خواست به حذف او از ماسک صورت.

ادامه مطلب: نظر: آلمان نباید ممنوعیت تظاهرات توسط coronavirus منکران

نرده در برابر آنگلا مرکل و بیل گیتس

آن را از برخی از معترضان پلاکارد که آنها باور نمی coronavirus وجود دارد. در عوض, بسیاری معتقد هستند این ویروس یک بهانه ساختگی توسط دولت به نوبه خود به آلمان را به یک دیکتاتوری است.

برخی از معترضان دیده می شد با پوشیدن لباس نازی ها-عصر ستاره داوود بر روی سینه خود را که به عنوان خوانده شده “واکسینه نشده.” آنها نقشه کشی موازی به یهودیان در آلمان نازی, ریخته گری خود را به عنوان یک مورد آزار و اذیت مردم زندگی تحت دیکتاتوری که تحمیل “واکسیناسیون فاشیسم است.” برخی از آنها دیده و شنیده lambasting صدراعظم آلمان با مشخصات بالا, آلمانی, virologist مسیحی Drosten و وزیر بهداشت ینس Spahn به عنوان “مماشات سیاستمداران است.”

بسیاری از راهپیمایان برگزار شد نشانه های مطلب “نمی دهد گیتس شانس” یک تکرارشونده در یک شعار نکردم سال پیش در مبارزه با ایدز اما بهینه سازی برای هدف قرار دادن بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت. این معترضان معتقد هستند که میلیاردر tech کارآفرین به واکسینه کردن مردم در برابر خود خواهد شد و گیاه میکروچیپ در بدن خود را.

بیشتر بخوانید: آلمان واکسن ترس جرقه تئوری های توطئه

Protesters carry anti-coronavirus lockdown measure signs in Berlin (Getty Images/M. Hitij)

معترضان در برلین در تاریخ 1 اوت انجام شده علائم با شعارهایی مانند “ما موج دوم”

بسیاری از این تئوری های توطئه سرچشمه آنلاین. برخی از شده اند به شدت ترویج شده توسط جناح راست گرایان و نظریه پردازان توطئه در رسانه های اجتماعی پس از ضد coronavirus تظاهرات آغاز شد و از حدود چهار ماه پیش. این کمپین آنلاین تا حدی توضیح می دهد که چرا بسیاری از معترضان در حال حاضر با توجه به خیابان ها اغلب با پوشیدن تی شرت و حمل نشانه هایی است که مرجع این تئوری های توطئه است.

که ترویج این نظریه?

آنسلم لنز یک روزنامه نگار سابق سازمان آلمان اولین راهپیمایی اعتراض علیه coronavirus مستند اقدامات است. لنز که در ارتباط با این کشور را سیاسی چپ ادعا کرد که دولت آلمان تا به حال متفقین خود را با دارویی و شرکت های فن آوری به لغو دموکراسی است.

صرف 40 نفر نشان داد تا اعتراض خود را در برلین رزا لوکزامبورگ مربع است. فقط چهار هفته بعد مشابه جمع آوری به خود جلب کرد یک جمعیت 1000 نفر با برخی از نرده در برابر بیل گیتس و آنچه آنها به نام “واکسیناسیون دیکتاتوری است.”

بیشتر بخوانید: آلمان conspiracists اعتراض coronavirus مستند

سابق رادیو و روزنامه نگار کن Jebsen یکی از اولین بالا مشخصات ارقام برای پیوستن به این جنبش است. Jebsen بود که از کار خود اخراج شده در سال 2011 برای اظهارات ضد یهودی است پس از ساخته شده است تا محبوب کانال یوتیوب و وب سایت های شخصی. برخی از 490,000 پیروان به طور منظم مصرف خود را محتوا است. در یکی از اوایل تظاهرات Jebsen مصاحبه لنز و آن را در کانال خود. Jebsen نیز ادعا کرد در یوتیوب است که بیل گیتس دستکاری سازمان بهداشت جهانی به منظور ایجاد پول فروش یک واکسن. خاص که کلیپ طنین انداز با Jebsen حامیان و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین garnering 3 میلیون بازدید فقط در یک هفته.

Protesters in Berlin gather for the Day of Freedom (Getty Images/AFP/J. MacDougall)

برخی از 20000 نفر معلوم در برلین به عنوان بخشی از “روز آزادی”

آلمانی و نویسنده کتاب آشپزی گیاهی وگان و آشپز آتیلا Hildmann مشابه مظنون گیتس از شر دسیسه. او تبدیل به یکی از صریح ترین منتقدان از coronavirus مستند اقدامات است. پس از ممنوع بودن از Instagram برای نقض آن جامعه و قوانین او شروع به ارسال محتوا در خدمات مسنجر تلگرام جایی که او در حال حاضر دارای بیش از 68,000 پیروان. Hildmann بداند گیتس یک شیطان پرست و مرکل چینی عروسک خیمه شب بازی. او همچنین خواست پیروان خود را به مقاومت در برابر خشونت این مستند در صورت لزوم.

Heiko Schrang جهان بینی شبیه به Hildmann است. این نظریه پردازان توطئه باعث می شود فیلم های یوتیوب که در آن او در زمانهای گوناگون و برنامههای اتهام دستکاری در جامعه از طریق رسانه های جریان اصلی برندها coronavirus جعل و یا در تماس های شهروندان به بی اعتنایی به همه چیز خود را رهبران “وجود دارد” به آنها بگویید.

سودای جنبش

بسیاری از این نظریه پردازان توطئه را دشمن مشترک: دولت آلمان بیل گیتس و یک “صهیونیست جهانی توطئه است.” آنها اغلب در اشاره به یکی دیگر از زمانی که ترویج ایده های خود را, ساختمان در هر یک از دیگر خام نظریه.

هنگامی که عفونت کروناویروس نرخ به تازگی شروع کردن تدریجی نظریه خود را به طور ناگهانی از دست داده برخی از درخواست تجدید نظر خود را. اما در حال حاضر که آلمان شاهد افزایش موارد یک بار دیگر و یک دوم مستند است که به عنوان جنبش است یک بار دیگر در حال رشد است.

بیشتر بخوانید: آلمان آماده برای دومین coronavirus موج ؟

Jebsen و Hildmann هر دو livestreamed شنبه گذشته anti-مستند اعتراض ستایش کسانی که در حضور و غیاب به عنوان “مبارزان آزادی.” مانند دیگر حامیان جنبش آنها ادعا کرد که بیش از 1 میلیون نفر از مردم جمع شده بودند در برلین که در واقع برخی از 20,000 معلوم شد.

تعداد کمی از کسانی که با حضور sported تی شرت اشاره به یک کتاب نوشته شده توسط Heiko Schrang که جشن گرفته شد مانند یک ستاره پاپ در ماه مارس است. او در سخنرانی به روی صحنه ترغیب هزاران نفر از معترضان در و امیدوار کننده است که رهایی از “coronavirus دیکتاتوری” نزدیک شد. یک ویدیو از سخنرانی خود مشاهده شد بیش از 13000 بار در اولین ساعت از آپلود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول