Coronavirus پروب دستاوردهای حرکت جلوتر از مجمع بهداشت جهانی

بیش از 100 کشور از جمله 50 کشورهای آفریقایی و همه اتحادیه اروپا و کشورهای عضو در حال حمایت از یک قطعنامه خواستار مستقل پروب به این بیماری همه گیر کوروناویروس استرالیا گفت: در اجرا به یک کلید جلسه مجمع بهداشت جهانی (بهداشت).

استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار شد به نقل از گزارش های خبری عنوان کرد و گفت حرکت بود “انتظار تایید” در مجلس به عنوان اوایل به عنوان شنبه ، شکار است که به نمایندگی از کشور خود را در مجازی بهداشت جلسه ای که قرار است به زودی بعد از آن در روز دوشنبه است.

بیشتر:

حداقل 116 کشور در حال حاضر به امضا رسید تا به عنوان co-حمایت از پیش نویس حرکت خواستار تحقیق و تفحص با توجه به استرالیا شبکه تلویزیونی ABC news.

بریتانیا, کانادا, هند, اندونزی, ژاپن, نیوزیلند و روسیه را نیز نشان داد و حمایت خود را.

در حالی که coronavirus حرکت می کند نه تنها از چین نام این خشم مقامات پکن تهدید اقتصادی اقدامات متقابل در برابر استرالیا که برای اولین بار تحت فشار قرار دادند برای بررسی.

گذشته از همه گیر سازمان بهداشت جهانی (WHO) مسئولان نیز انتظار می رود به منظور بالا بردن سوال از تایوان مشارکت به عنوان یک ناظر در سازمان بهداشت یک حرکت است که همچنین انتظار می رود به خشم چین است.

تایوان که پکن در نظر بخشی از چین است و یکی از چند مکان را با موفقیت شامل گسترش coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

Coronavirus همه گیر شد و برای اولین بار منتشر شده در چین در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر. آن را پس از گسترش در سراسر جهان با برخی از 4.7 میلیون مورد تأييد دوشنبه و حداقل 315,000 مرگ و میر.

اگر چه تایوان از دست داده و جای خود را در سازمان ملل و بسیاری از سازمان ملل متحد بدن زمانی که کشور شروع به عادی سازی روابط جمهوری مردم چین در اوایل دهه 1970 آن را باقی مانده یک ناظر در سازمان بهداشت تا سال 2016 زمانی که Tsai و نشستند ون انتخاب شد این جزیره را به رئیس جمهور. چین ادعا می کند Tsai بود که بازگشت و برای دومین دوره در یک زمین لغزش در ژانویه یک تجزیه طلب.

به ما داده است به پشتوانه آن به تایوان کمپین برای شرکت در مجمع, در حالی که چین بوده است پله تا حملات خود را در خود حکومت جزیره و کشورهایی که از آن حمایت.

‘پیدایش ویروس’

استرالیا خواستار تحقیقات مستقل به واکنش جهانی به این بیماری همه گیر در ماه گذشته.

وزیر امور خارجه Marise Payne گفت: کشور در سراسر جهان نیاز به دانستن “پیدایش این ویروس در مورد روش های برخورد با آن (و) پرداختن به صراحت با آن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده بود.”

این حرکت جلب تهدید از پکن, چین سفیر استرالیا چنگ Jingye خواستار آن را “خطرناک”.

“چینی است و نا امید و نگران و نا امید با آنچه استرالیا در حال انجام است در حال حاضر” چنگ در مصاحبه ای گفت: با بررسی های مالی استرالیا, مجله, ماه گذشته, به عنوان او در اشاره به یک تجارت ممکن است تحریم.

از آن پس چین منتقل شده است به حالت تعلیق واردات از چهار بزرگ گوشت گاو استرالیا تامین کنندگان.

چین نیز تهدید جریان از دانش آموزان چینی برای دانشگاه های استرالیا یک منبع کلیدی از درآمد است که در حال حاضر در معرض خطر از همه گیر محدودیت های مسافرتی.

استرالیا با این حال اصرار داشت که آن را درمان مسائل تجاری به عنوان نامربوط به بحث در اطراف یک ویروس شد.

استرالیا تا کنون موفق حاوی همه گیر اجتماعی-فاصله اقدامات و تهاجمی تست.

این کشور با جمعیت 25 میلیون دلار را ثبت کرده است 7,036 COVID-19 موارد و 98 مرگ و میر قابل توجهی در زیر سطح گزارش شده در شمال امریکا و اروپا است. همانطور که از شنبه, دولت, گفت: آن را تا به حال تست شده بیش از یک میلیون نفر به این ویروس.

با جدید روزانه موارد سقوط استرالیا آغاز شده است و کاهش آن مستند.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>