بیماری همه گیر کوروناویروس: در سراسر جهان تلفات موج گذشته 5,000

در سراسر جهان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید گذشته از 5000 در روز شنبه با مجموع تعداد موارد افزایش به بیش از 140,000 به عنوان عفونت همچنان به موقع کشورها به اقدامات بی سابقه ای برای کمک به دفع جهانی بهداشت از بحران.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در آخرین گزارش خود نشان داد 4,955 کل مرگ و میر به عنوان 09:00 GMT روز جمعه در حالی که ایتالیا گزارش اضافی 250 جدید مرگ و میر به عنوان 17:08 به وقت تهران در همان روز و ایران اعلام کرد 85 جدید مرگ و میر نیز در روز جمعه.

با استناد به منابع دیگر گذشته از این که دانشگاه جانز هاپکینز داده ها نشان داد نزدیک به 5,400 مرگ و میر به عنوان 23:33 به وقت تهران در روز جمعه.

بیشتر:

روز جمعه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از همه گیر باز کردن درب به ارائه آنچه او گفته شد در مورد $50bn در فدرال کمک به مبارزه با این بیماری است.

که هشدار داده است که اروپا در حال حاضر تبدیل به “epicentre” برای این بیماری همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

این ویروس نیز به چندین کشور در قاره آفریقا با کنیا و اتیوپی و سودان, گینه, موریتانی و Eswatini (که قبلا به عنوان شناخته شده سوازیلند) همه تایید اولین مورد در روز جمعه و شنبه.

برخی از کشورها در سراسر جهان که در حال حاضر گرفته فوق العاده مرحله از بستن مرزهای خود را با کشورهای همسایه و یا سفارش هر کس وارد کشور خود به خود شده است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 15

06:01 به وقت تهران شنبه – مترو مانیل تحمیل حکومت نظامی در طول coronavirus مستند

شهری سازمان توسعه مانیل (MMDA) که نظارت بر پایتخت فیلیپین و اطراف آن مناطق اعلام کرده است که این اعمال مقررات منع رفت و آمد در شهر از یکشنبه.

MMDA رئیس جوجو گارسیا به خبرنگاران گفت: از روز شنبه 17 مترو مانیل شهرداران را تصویب مقررات منع رفت و آمد از ساعت 8 بعد از ظهر تا ساعت 5 صبح به وقت محلی.

این حرکت را به شرح زیر اعلام شده توسط رئیس جمهور رودریگو Duterte در روز پنج شنبه که کل سرمایه منطقه با جمعیت بیش از 12 میلیون خواهد بود در زیر قرار داده شده مستند از یکشنبه.

وجود دارد در حال حاضر شش کشته و 64 تایید coronavirus موارد در فیلیپین.

05:40 به وقت تهران شنبه – کنگره آمریکا می گذرد coronavirus بسته امداد

مجلس نمایندگان آمریکا اوایل روز شنبه با اکثریت تصویب coronavirus بسته امداد برای آمریکایی ها در برخورد با این بیماری همه گیر.

این اقدام که به دنبال اضافی صندوق بالغ بر $50bn گذشت توسط 363 رای به 40 و در حال حاضر حرکت به آمریکا.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را از لایحه قبل از رای و خواست هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها را به عقب آن است. – AFP news agency

05:30 به وقت تهران شنبه – تایلند گزارش هفت جدید کروناویروس موارد در مجموع 82

تایلند گزارش هفت جدید کروناویروس موارد در شنبه, آوردن تعداد کل موارد در جنوب شرقی آسیا کشور به 82, سلامت, مقامات گفت.

یک فرد فوت شده تا کنون با توجه به خبرگزاری رویترز.

Thailand - coronavirus

یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در Wat Pho معبد در بانکوک در میان ترس از گسترش coronavirus [Sakchai Lalit/AP]

04:09 به وقت تهران شنبه – نیوزیلند می گوید: هر کس وارد کشور باید خود منزوی شامل coronavirus

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: هر کس وارد این کشور از نیمه شب روز یکشنبه باید خود جدا برای 14 روز در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

مردم از کوچک در جنوب اقیانوس آرام جزیره کشور که در حال حاضر هیچ گزارش موارد خواهد بود معاف, protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس خبری.

نیوزلند است که در جنوب اقیانوس آرام جزایر جمعیت.

تمام کشتی های کروز نیز خواهد بود گفت: نه به آمدن به نیوزیلند تا ژوئن 30, او گفت:.

Protocol wine studio گفت این بود “گسترده و بی سابقه” اقدامات لازم برای مقابله با جهانی همه گیر. نیوزیلند دارای شش مورد تأیید و ثبت هر گونه مرگ و میر. (مهر نیوز)

04:03 به وقت تهران شنبه – کلمبیا خاموش مرز با ونزوئلا

رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوقو مارکز دستور داده است تا مرز با ونزوئلا بسته به عنوان بخشی از این کشور coronavirus مهار اقدامات است.

از جمعه وجود دارد و نه coronavirus موارد در کلمبیا و حداقل دو مورد در ونزوئلا.

دو کشور به اشتراک گذاری یک 2,200-متر (1,370 مایل) مرز که عبور است توسط هزاران نفر از ونزوئلا هر روز در جستجوی غذا و دارو.
  
بیش از 4.5 میلیون ونزوئلا را ترک کرده اند کشور خود را در سال های اخیر به دلیل بحران اقتصادی بسیاری از ورود در کلمبیا.

04:03 به وقت تهران شنبه – نظامی آمریکا برای توقف مسافرت داخلی در میان coronavirus

ارتش ایالات متحده اعلام کرده است که آن را به توقف همه مسافرت داخلی با برخی استثنائات برای خدمات اعضای وزارت دفاع شهروندان و خانواده خود را در میان سریع-پخش coronavirus.

این یادداشت امضا شده توسط معاون وزیر دفاع دیوید Norquist گفت: سیاست را به اثر در روز دوشنبه از طریق مارس 11 با توجه آژانس خبری رویترز.

آن اضافه شده است که استثنا می تواند اعطا شده برای ماموریت ضروری سفر, سفر لازم برای بشردوستانه دلایل و سفر موجه با توجه به مشکلات شدید.

03:59 به وقت تهران شنبه – چک دولت بسته شدن اکثر مغازه ها و رستوران ها

دولت چک بسته خواهد شد اکثر مغازه ها و رستوران ها از 6 صبح به وقت محلی در روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید آن گفت: در یک شبه در بیانیه ای.

استثنا در فروشگاه ممنوعیت شامل مواد غذایی و فروشگاه ها و داروخانه ها و پمپ بنزین.

03:05 به وقت تهران شنبه – کامبوج ممنوعیت نوشته های خارجی از پنج کشور

کامبوج اعلام کرد ممنوعیت ورود اتباع خارجی از ایتالیا آلمان و اسپانیا و فرانسه و آمریکا برای 30 روز خمر بار گزارش روز شنبه.

این ممنوعیت را به تلاش در سهشنبه, مارس 17. وجود حدود هفت موارد گزارش شده در کامبوج.

Coronavirus

مرگبار coronavirus همه گیر خواهد شد هزینه های گردشگری جهان حداقل $22bn با توجه به سر از دنیای سفر و گردشگری شورای [تانگ Chhin Sothy/خبرگزاری فرانسه]

02:25 به وقت تهران شنبه – چین coronavirus تلفات بازدید 3,189

سرزمین اصلی چین تا به حال 11 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در مارس 13, ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت: از هشت مورد یک روز پیش از آن.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی تا کنون به 80,824.

شمار تلفات ناشی از شیوع این بیماری در چین رسیده بود 3,189 تا پایان روز جمعه تا 13 از روز قبل.

همه از آخرین و میر بودند در مرکز استان هوبئی در کانون شیوع و 10 از آنها در هوبئی را در استان ووهان.

China - coronavirus

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین تا کنون به 80,824. [Ng هان Guan/AP]

02:13 GMT شنبه – فیلیپین گزارش ششم coronavirus مرگ

فیلیپین وزارت بهداشت اعلام کرده در روز شنبه به مرگ یکی دیگر از coronavirus بیمار – اولین گزارش از جزیره جنوبی میندانائو.

وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت که 54 ساله ساکن مترو مانیل درگذشت, در شب جمعه, در, Northern Mindanao در مرکز پزشکی در شهر Cagayan de Oro.

فیلیپین دارای حداقل 64 تایید coronavirus موارد است. رئیس جمهور رودریگو Duterte تحمیل کرده است مستند از سرمایه مترو مانیل آغاز و در روز یکشنبه.

Coronavirus - Philippines

ایجاد تیم های واکنش اضطراری در مترو مانیل تحت آموزش در روز جمعه در استفاده از لباس محافظ زمانی که در پاسخ به موارد بالقوه coronavirus [رولکس دلا پنا/سازمان حفاظت محیط زیست]

01:15 به وقت تهران شنبه – مکزیک coronavirus شمارش افزایش به 26

مکزیک ثبت شده افزایش تعداد تایید coronavirus موارد به 26 از 15 روز قبل خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه به نقل از وزارت بهداشت.

شده اند وجود دارد گزارش می دهد که در مکزیک است که با توجه به اقدامات در مرز شمالی به سرعت گسترش ویروس از ایالات متحده است.

معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell به نقل شد که سرایت از ایالات متحده یک تهدید بود.

23:47 به وقت تهران جمعه – موریتانی تایید اولین مورد coronavirus

موریتانی وزارت بهداشت تایید اولین مورد از coronavirus در غرب کشور آفریقایی در بیانیه ای در روز جمعه با توجه به خبرگزاری رویترز.

23:10 به وقت تهران جمعه – انگلستان قصد دارد به ممنوعیت تجمع جرم در هفته آینده

بریتانیا در حال برنامه ریزی برای معرفی قوانین اضطراری در هفته آینده به ممنوعیت تجمع جرم در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس رویترز خبر داد با استناد به اخبار آسمان اواخر روز جمعه.

“ما باید پیش نویس قوانین اضطراری به دولت قدرت به آن نیاز دارد برای مقابله با کروناویروس از جمله قدرت برای جلوگیری از تجمع جرم و جبران سازمان” آسمان نیوز به نقل از این منبع عنوان کرد و گفت با توجه به گزارش.

Coronavirus: قرارداد کارگران از ترس از دست دادن درآمد

من تد Regencia در کوالالامپور.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز (13 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>