Coronavirus همه گیر قرار می دهد خصوصی-حقوق صاحبان سهام مالکیت خانه های پرستاری زیر میکروسکوپ

آن صبح پنجشنبه در سن فرانسیسکو روز بعد از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر و رونالد سیلوا نشده خواب برای روز “اگر نه یک هفته,” او می گوید.

سیلوا رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت فیلمور سرمایه همکاران و رئیس هیئت مدیره پرستاری-صفحه اصلی زنجیره طلایی زندگی مراکز. او شده است تا اوایل دعوت خود مدیران و پرستاران او می گوید: “تشویق آنها است.” امکانات خود را هنوز ندارد و COVID-19 تست کیت, او می گوید, اما آنها بوده است غربالگری فروشندگان و کارکنان برای نشانه ای از عفونت است. و این شرکت در تلاش است برای افزایش پرستاران روحیه در طول شیوع او می گوید: با داشتن T-پیراهن برای آنها ساخته شده مزین با شعار “سگ سوار در سپیده دم است.”

خود پرسنل پرستاری آمد تا با شعار او می گوید. “این ممکن است توهین یک زن و شوهر از مردم اما خب که چی؟”

حدود 70 درصد از آمریکایی خانه های پرستاری در حال اجرا به صورت انتفاعی و خصوصی-حقوق صاحبان سهام و فعالیت در این صنعت شروع به پریدن کرد در سال های اخیر است.

واقعیت این است که خصوصی-حقوق صاحبان سهام و مدیران مانند سیلوا می تواند نقش محوری در خانه های سالمندان’ آمادگی برای مبارزه با کروناویروس بیماری های منتقله نمی نشستن به خوبی با برخی از محققان و طرفداران بیمار. بسیاری از خانه های پرستاری در حال understaffed و آمادگی لازم برای مقابله با این بیماری همه گیر از آنجا که صاحبان آنها باید اولویت بندی سود بیش از بیمار مراقبت از بیمار طرفداران می گویند. در خصوص خصوصی-مالکیت سهام از خانه های پرستاری در سراسر ایالات متحده است همزمان با برش هزینه کاهش کیفیت خدمات و افزایش تخلفات کشف شده در بازرسی دولت.

یک COVID-19 شیوع در سیاتل-منطقه پرستاری خانه کشیده شده در سراسر کشور موشکافی به این امکانات توانایی برای دفع ویروس. برای سود مالکیت خصوصی و عدالت حمایت از خانه های سالمندان, مطالعات علمی نشان می دهد ممکن است به تضعیف امکانات’ سطح نیروی انسانی و مطابق با استانداردهای فدرال — دو عامل است که محققان می گویند حیاتی خواهد بود در خانه های سالمندان’ مبارزه با این بیماری است.

خصوصی-حقوق صاحبان سهام buyouts از خانه های پرستاری مرتبط با بالاتر بیمار به پرستار به نسبت پایین تر-کیفیت مراقبت و کاهش در بیمار سلامت و ضعف عملکرد در بازرسی با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه پنسیلوانیا وارتون مدرسه استرن دانشگاه نیویورک مدرسه کسب و کار دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار.

نامعقول کارکنان را که ساده اشتباه مانند عدم شستن دست های خود و یا برای پوشیدن مناسب تجهیزات حفاظتی مخاطره می اندازد می تواند همه در یک مرکز. “تمام طول می کشد یک عضو هیات نادیده گرفتن احتياطات استاندارد به افشای همه در یک خانه سالمندان به عفونت خطرناک” می گوید: Michael Connors مدافع در کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است.

برای آسیب پذیر پرستاری-صفحه اصلی ساکنان COVID-19 و ‘مثل کشیدن پین در یک نارنجک دست و نورد آن را به یک اتاق کوچک است.’

رونالد سیلوا, Fillmore سرمایه همکاران

“ما خیلی اشتباه بخش” فیلمور را سیلوا می گوید. “اکثریت مردم ما مراقبت برای مردم بی بضاعت و این چیزی است که جامعه ما نیست و صحبت های زیادی در مورد.” برای آسیب پذیر پرستاری-صفحه اصلی ساکنان COVID-19 است “مثل کشیدن پین در یک نارنجک دست و نورد آن را به یک اتاق کوچک,” او می گوید. اما “ما بسیار خوب در کنترل عفونت” او می افزاید. “ما اجازه نمی دهیم افرادی که sniffling.”

یافته های جدید در کار کاغذ — که مورد بررسی قرار 2000-به-2017 داده ها در حدود 18,500 خانه های سالمندان از جمله حدود 1,700 که به دست آورد در برخی از نقطه در طول این دوره های خصوصی-شرکت های سهامی — شبیه به کسانی که در مطالعات گذشته. در بزرگ برای سود زنجیره ای در کار فشرده در صنعت به شدت کنترل پرستاری-صفحه اصلی هزینه های نیروی انسانی کلیدی برای تولید سود می گوید: Charlene Harrington, یک دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو دانشکده پرستاری استاد که انجام مطالعات متعدد پرستاری-مالکیت خانه. “هنگامی که شما خصوصی-حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران در این شرکت های بزرگ که می توانید آن را حتی بدتر به دلیل وجود چنین فشار زیادی به دریافت سود بالا,” او می گوید.

دکتر دیوید Gifford, افسر ارشد پزشکی در پرستاری-خانه صنعت گروه انجمن بهداشت آمریکا گفت: در بیانیه ای که در مطالعات آکادمیک “بسیاری از خصوصی-حقوق صاحبان سهام امکانات بسیار عالی بود نیروی انسانی و اعتبار و بسیاری از امکانات و بدون سهام خصوصی ضعيف نیروی انسانی.” تعدادی از عوامل منجر به کیفیت مراقبت از او گفت: “از جمله کارکنان آموزش سلامت و رضایت مشتری است.”

حدود 70 درصد از آمریکایی خانه های پرستاری در حال اجرا به صورت انتفاعی و خصوصی-حقوق صاحبان سهام و فعالیت در این صنعت شروع به پریدن کرد در سال های اخیر است. پس از شروع 2015, شده اند وجود دارد نزدیک به 190 خصوصی-حقوق صاحبان سهام معاملات در پرستاری-خانه صنعت در مجموع حدود 5.3 میلیارد دلار از 116 معاملات در مجموع بیش از $1 میلیارد دلار در سال 2010-به-2014 دوره با توجه به PitchBook.

از MarketWatch آرشیو (ژوئن 2018): شیوه های پزشکی تبدیل شده اند یک سرمایه گذاری ها سود قرار داده و جلوتر از بیماران ؟

همراه با مطالعات آکادمیک اتهامات توسط مرکز ساکنان برجسته مسائل با نیروی انسانی و کیفیت مراقبت در خصوصی-حقوق صاحبان سهام متعلق به زنجیر. پرستاری-صفحه اصلی اپراتور بورلی شرکت به دست آورد توسط فیل مور در سال 2006 و زنجیره ای نام بعدها تغییر طلایی زندگی. در سال 2016 سابق ساکن طلایی LivingCenter–Hy-پانا در استاکتون کالیفرنیا شکایت تسهیلات مدعی عدم ارائه مراقبت کافی از توسعه شدید زخم فشاری که آلوده شد با MRSA و منجر به چندین بستری شدن در بیمارستان. خانه سالمندان صاحبان به دنبال به حداکثر رساندن سود “توسط underfunding و understaffing تاسیسات” در این شکایت ادعا شده. تسهیلات رد همه اتهامات و پرونده حل و فصل شد در سال گذشته با توجه به سوابق دادگاه.

یک سال 2017 مطالعه طلایی امکانات زندگی در کالیفرنیا توسط UCSF را هارینگتون و یک محقق از دانشگاه اوترخت در هلند نشان داد که مجموع نیروی انسانی در هر ساعت بیمار بعد شد قابل مقایسه با صنعت رقبا قبل از خصوصی-مالکیت سهام اما به طور قابل توجهی پایین تر از در سال 2007 به بعد. طلایی امکانات زندگی تا به حال به طور قابل توجهی کمتر کمبود نسبت به رقبا قبل از خرید این مطالعه نشان داد اما بعد از خرید و کمبود صعود به تقریبا میانگین ملی است.

MarketWatch/ترنس Horan

نمودار نشان دهنده مراکز مدیکر و مدیکید خدمات به طور کلی پنج رتبه بندی ستاره برای تبلیغات خصوصی و سهام متعلق به خانه های سالمندان نسبت به غیر خصوصی-حقوق صاحبان سهام متعلق به امکانات.

يافتههای حاصل از مطالعه بر روی زنجیره ای و کمبود “صراحت نادرست” سیلوا می گوید. همانطور که برای نیروی انسانی, او می گوید: این شرکت مطرح کادر پرستاری سطح مهارت با اضافه کردن تجربه, ثبت نام پرستاران و کاهش اتکا به تجربه کمتر گواهی دستیاران پرستاری یا مدیران خدمات پرستاری که او خود می گوید: “کاملا undertrained.”

که همان فرد می تواند “رفتن به مک دونالد و یا برگر کینگ” برای کار او می گوید: “از آنجا که آن را با حداقل دستمزد زندگی-دستمزد کار. و آن را بسیار سخت است.”

Axing مدیران خدمات پرستاری که به طور کلی فرم خط مقدم مراقبت از بیمار است “نه یک ایده خوب” Harrington می گوید به دلیل آن خطرات ترک بدون امکانات کافی کارکنان متمرکز بر ارائه مراقبت های اساسی است که ساکنان نیاز دارید. “شما باید به مردم انجام حمام کردن و پانسمان و کمک به مردم خوردن,” او می گوید.

سیلوا گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه در برابر استاکتون تسهیلات و که این شرکت تا به حال منتقل بهره برداری از تاسیسات به یک شرکت دیگر Dycora در سال 2016. Dycora نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

نمایندگان مجلس به تازگی مطرح شده هشدار در مورد سهام خصوصی و نقش آن در صنعت. در پاییز گذشته دو دموکراتیک سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و Sherrod قهوه ای از اوهایو و تشکر. علامت Pocan یک دموکرات ویسکانسین نوشت به چهار خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت درخواست برای جزئیات بیشتر در پرستاری-صفحه اصلی سرمایه گذاری و مدیریت این امکانات. نمایندگان مجلس نوشت که آنها به خصوص در مورد خصوصی-سرمایه گذاری سهام در “صنایع که بر جمعیت های آسیب پذیر و تکیه عمدتا بر مالیات دهندگان تامین می شود برنامه های مانند مدیکر و مدیکید مانند پرستاری-خانه صنعت است.”

برخی از خصوصی-حقوق صاحبان سهام کارشناسان همچنین می گویند که این سرمایه گذاران انگیزه ممکن است در تقابل با خدمت به بیماران است. خصوصی-حقوق صاحبان سهام سرمایه باید یک هدف روشن است که آنها را متمایز از انواع دیگر صاحبان یعنی “ساخت حداکثر پول را به عنوان سریع که ممکن است می گوید:” لودویک Phalippou, یک استاد اقتصاد مالی در دانشگاه آکسفورد Saïd مدرسه کسب و کار. و اگر یک کسب و کار می افتد به آشفتگی مالی او می گوید: “آنها تمایل بیشتری نسبت به دیگران به قطع گوشه و کنار به منظور حفظ و کنترل کسب و کار را به یک فرصت برای پول.” برش گوشه ها در مراقبت های بهداشتی او می افزاید: “می توان روی حیله و تزویر.”

Coronavirus به شمار خاص تهدید به پرستاری-ساکنان خانه. این گروه “در معرض خطر با توجه به سن آنها فقیر و سلامت سیستم ایمنی بدن,” Connors می گوید. تحقیقات توسط چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیدا 14.8% مرگ و میر در میان بیماران 80 ساله و مسن تر در مقایسه با 2.3% در میان به طور کلی موارد تایید شده در چین.

خانه های سالمندان و دیگر بلند مدت-امکانات مراقبت از تلاش برای کنترل عفونت. ساکنان این امکانات باید حدود 1 میلیون تا 3 میلیون عفونت های جدی در هر سال و به عنوان بسیاری از 380,000 مرگ و میر منتسب به آنها با توجه به ایالات متحده را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. سال گذشته کنترل عفونت شد بزرگترین تک تخلف دسته پرستاری-صفحه اصلی بازرسی با توجه به مراکز مدیکر و مدیکید خدمات با نزدیک به 7,200 داد. یکی از اساسی ترین عفونت-کنترل اقدامات بهداشت دست نیز یکی از مهمترین و اشاره به سلامت نقض در خانه های سالمندان می گوید دارا Valanejad یک سیاست وکیل در مرکز مدیکر وکالت.

آسوشیتد پرس

پرستاری-صفحه اصلی بیمار ساعت از طریق یک پنجره در حالی که او در گوشی صحبت با پسر خود در زندگی مرکز مراقبت در کرکلند بشویید. جمعه گذشته است. بیمار و همسر و پسر قادر به ورود به مرکز به دلیل بیماران در داخل تحت انزوا پروتکل.

Coronavirus نگرانی ها می تواند دردناک برای اعضای خانواده پرستاری-صفحه اصلی ساکنان مهم نیست که چه نوع از تسهیلات عزیزان خود هستند. دکتر تئودور Reiff, 90 بازنشسته پزشک در همپتون, Va., پرداخت بازدیدکننده داشته است روزانه به او 87 ساله, همسرم, Brenda در غیر انتفاعی خانه سالمندان است. “او بهتر مراقبت از او در خانه های سالمندان” Reiff می گوید. “کارکنان سعی کنید برای انجام یک کار خوب است.” حتی پس از او دریافت کرده است بدون پاک کردن ارتباطات از کارکنان در مورد چگونه آنها در حال آماده شدن برای مبارزه با کروناویروس و “بسیار نگران” در مورد ویروس هدف قرار دادن امکانات در سراسر کشور به گزارش Reiff همچنین سالمندان پزشکی مشاور برای بیمار گروه حمایت از شأن و منزلت برای سالمندان. خانه های سالمندان هستند مزمن understaffed او می گوید. “من مبارزه با یک نبرد مداوم” او می گوید: به همسر خود مراقبت او نیاز دارد.

زمانی که خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های سرمایه گذاری در خانه های سالمندان, آنها تمایل به تمرکز بر افزایش بهره وری عامل می گوید: Atul Gupta, دستیار استاد در مدرسه وارتون و یکی از نویسندگان جدید خصوصی-حقوق صاحبان سهام مطالعه است. اغلب او می گوید که به معنی افزایش بیماران-درصد-نرخ اشغال تخت در حالی که کاهش انسانی پرستار. افزایش در حجم و کاهش پرستاران حقوق است به ارزش حدود $770,000 سالانه به طور متوسط خصوصی-حقوق صاحبان سهام متعلق به خانه سالمندان, مطالعه می یابد.

کیفیت مراقبت رنج می برد با توجه به پژوهش است. این مطالعه به بررسی پرستاری-صفحه اصلی “پنج ستاره” اعتبار اعطا شده توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و یا سیستم مدیریت محتوا, اندازه گیری امکانات عملکرد در بازرسی سلامت نیروی انسانی و کیفیت مراقبت از اقدامات. پس خصوصی-حقوق صاحبان سهام buyouts و خانه های پرستاری’ به طور کلی رتبه بندی بر پنج ستاره سیستم کاهش 8 درصد از میانگین, امتیاز, مطالعه می یابد.

زمانی که غیر خصوصی-حقوق صاحبان سهام و صاحبان شرکت های بزرگ خرید خانه های پرستاری آنها نیز درایو حجم اما نیروی انسانی و کیفیت رنج می برند نیست که آنها با خصوصی-حقوق صاحبان سهام صاحبان محققان دریافتند. در حالی که همه برای سود خانه های پرستاری انگیزه کسب سود گوپتا می گوید: “با سهام خصوصی آن را بسیار بالا طراحی شده است.”

اگر چه این مطالعه مربوط به کروناویروس شیوع یافته افزایش نگرانی ها در مورد خانه های سالمندان توانایی برای مقابله با COVID-19. “در این شرایط اضطراری و آنها باید به دنبال پروتکل مطمئن شوید قرنطينه در محل هستند و عفونت خطاب به درستی” گوپتا می گوید. “شما ممکن است نگران خصوصی-حقوق صاحبان سهام متعلق به خانه سالمندان کمتر است و به احتمال زیاد مطابق با این مقررات و ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به این نوع از همه چیز.”

چند تا از بزرگترین کشور های پرستاری-صفحه اصلی زنجیر که تا به حال دوره های خصوصی-حقوق صاحبان سهام مالکیت. خصوصی-حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران در پیدایش بهداشت و درمان کشور بزرگترین زنجیره ای با توجه به مدیکر داده اند که شامل تشکیل سرمایه و انکس شرکای بخشی از Toronto-بر اساس شرکت سرمایه گذاری انکس Corp. انکس خارج شد پیدایش در سال 2017, با توجه به شرکت و وب سایت و یک انکس سخنگو گفت: نه انکس و نه انکس همکاران در حال حاضر صاحب خانه های سالمندان. شکل گیری سرمایه وکیل گفت: شرکت “هرگز مسئول اداره و یا مراقبت های بهداشتی عملیات” پیدایش و حفظ کمتر از 1% کل سهام شرکت است که در داد و ستد عمومی. تشکیل سرمایه رئیس آرنولد ویتمن نشسته در هیئت مدیره شرکت.

یک جنسیس سخنگو گفت: این شرکت به منظور “ارتقای کارمند بیمار و بازدید کننده نمایش و اقدامات احتیاطی در تمام مراکز” در پاسخ به coronavirus بر اساس الزامات سیستم مدیریت محتوا و منطقه ای و رهبران محلی در حال گرفتن به طور منظم به روز رسانی در آخرین پذیرش غربالگری و عفونت-دستورالعمل های کنترل.

خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت گروه کارلایل سرمایه گذاری در HCR ManorCare دیگر megachain, به اوج خود رسید در پرستاری-صفحه اصلی شرکت فروپاشی مالی. در سال 2011 حدود چهار سال پس از Carlyle اولیه سرمایه گذاری بسیاری از زنجیره ای املاک و مستغلات فروخته شد به املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد برای $6.1 میلیارد دلار در فروش-leaseback معامله که به معنای HCR ManorCare مجبور به پرداخت اجاره به صاحبان جدید. معاملات می تواند به ترک خانه های سالمندان آسیب پذیر به افزایش هزینه های اجاره, محققان می گویند. از سال 2012 در, درآمد, دراز مدت مراقبت از کسب و کار کافی برای پوشش اجاره, با توجه به پر کردن دادگاه توسط HCR ManorCare ارشد بازسازی افسر که ذکر نامطلوب روند صنعت مانند کاهش مدیکر نرخ بازپرداخت.

HCR ManorCare برای ورشکستگی زمینه در سال 2018 با $7.1 میلیارد دلار در بدهی. HCR ManorCare بعدها خریداری شده توسط یک سازمان غیر انتفاعی نظام سلامت است و در حال حاضر یکی از بزرگترین پرستاری-صفحه اصلی زنجیر. نه Carlyle و نه آن صندوق های سرمایه گذاری خود را در حال حاضر هر متحده خانه های سالمندان.

“ما مفتخریم که مالی و بالینی موفقیت ما به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی بر اساس ماموریت سازمان” HCR ManorCare در بیانیه ای گفت. در پاسخ به COVID-19 شرکت گفت: آن را خود تجدید نظر عفونت-کنترل مواد و انجام خدمات آموزشی برای تمام امکانات و افزایش نظارت بر کارکنان و بیماران و بازدید کنندگان در بالاتر از خطر.

النور maria paula گزارش MarketWatch و بارون از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>