Coronavirus همه گیر نتواند به تعدیل آلمانیها تمایل برای رابطه جنسی

سکس عاشقانه در آلمان ماند تا حد زیادی مهار نشده توسط coronavirus بحران ادعای موسسه تحقیقاتی GfK. بررسی آن برای آشنایی پورتال یافت که 12 درصد بهتر بود اما یک چهارم بیشتری را تجربه جنگ است.

Coronavirus همه گیر شده اثر کمی بر زندگی جنسی بسیاری از آلمانی ها با توجه به نتایج یک نظرسنجی که ظهور در روز سه شنبه.

برخی از 87 درصد از 1000 پاسخ دهندگان بودند مصمم است که این بحران به حال تخلیه جنسی خود زندگی می کند.

در نظرسنجی انجام شده توسط GfK بین المللی مصرف کننده تحقیقات سازمان مستقر در نورنبرگ برای آشنایی پورتال (Secret.de) تقریبا 60 درصد از زوج ها پاسخ دادند که مستندات آورده بود آنها را به هم نزدیک است.

هر پنجم در میان پاسخ دهندگان که پاسخ دقیق تر سوال گفت: آنها تا به حال رابطه جنسی بیشتر از قبل و 12 درصد بهتر ،

بیشتر بخوانید: آلمان ها و تمایلات جنسی: این پیچیده,

اما یک چهارم از این پاسخ دهندگان اذعان کرد تجربه درگیری که تا به حال تحت تاثیر منفی خود عاشقانه زندگی می کند.

حدود 40% از آهنگ گنجانده شده در نمونه بودند تصمیم گرفتند برای مکث در دوستیابی. 11% ملاقات کرده بود اما در فاصله 10% نمی تواند مقاومت در برابر بوسیدن و بیشتر از 10 درصد ،

و یک چهارم از پاسخ دهندگان flirted آنلاین و از طریق تلفن و بازتاب آنچه Secret.de گفت: آمار نشان میدهد بیشتر دوستیابی پورتال استفاده در طول ممکن است.

کمتر فحشا بیشتر فروش کاندوم

در ضمن سه آلمان-بر اساس تولید کنندگان کاندوم سوال توسط آلمان آژانس خبری dpa گفت: مصرف کنندگان نیز stashed در, لاتکس, در طول اجرا بر روی کاغذ توالت و رشته فرنگی به عنوان بحران آشکار در سوپر مارکت ها در ماه مارس است.

فحشا در آلمان قبلا نسبت به یک چهارم و یا کاندوم استفاده سقوط کرده بود در میان اجتماعی فاصله گفت: یک تولید کننده رابرت ریشتر.

“من فرض است که زوج ها در روابط پایدار, بود, بیشتر, رابطه جنسی در غیر این صورت گردش آمار و ارقام را کاهش یافت گفت:” ریشتر.

آلمان فدرال در مرکز آموزش بهداشت (BZgA) یافت می شود در سال 2018 که میان نظر جنسی فعال زنان و مردان در آلمان 46% استفاده از کاندوم و 47% قرص. به خصوص تحت-30s تا به حال انتقادی از نظر هورمونی پیشگیری از بارداری.

به طور کلی راضی

در ماه دسامبر گذشته در اوایل GfK نظرسنجی از 2000 مرد و زن بین 18 تا 74 سال سن داشت که آلمان و ساکنان به طور کلی با رضایت جنسی خود در زندگی بازگو مجله GC گفته شد زنان شادتر از مردان است.

در میان پاسخ دهندگان 38% توصیف خود زندگی صمیمی را به عنوان “بسیار خوب” یا “خوب” اما با علائم واگرا منطقه ای.

ادامه مطلب: زن در پشت جهان اولین بار در فروشگاه: Beate Uhse

بیشتر راضی بودند پاسخ دهندگان در آلمان شمالی و شرقی ایالت مکلنبورگ-غرب استان پومرانی و تورینگن.

ترین ناراضی زندگی می کردند در شمال غربی مکان: هامبورگ برمن و مجاور ایالت نیدرزاکسن که هانوفر به عنوان پایتخت آن است.

ضریب اطمینان مصرف کننده کم ولی پایدار

هفته گذشته در یک گسترده تر مصرف آب و هوا را بررسی, GfK در بر داشت که در مارس تمایلات بهبود بود تا حدودی از ماه آوریل شوک آلمان به عنوان تجربه خود مستندات و شاهد Covid-19 مرگ و میر در شمال ایتالیا و اسپانیا و نیویورک.

ممکن است مصرف کننده شاخص در رقم 18.9 — 2 پایین ترین تا کنون ثبت شده در آلمان — بود گفت: GfK نه observably بدتر از در شوک ماه آوریل.

“وجود دارد عدم اطمینان در میان مصرف کنندگان” به این نتیجه رسیدند GfK بدون remarking سپس در آن اثرات خود را در فعالیت جنسی.

“آنها اقتصاد آلمان به دور از بیش از قوز کردن و رفتن به یک رکود عمیق است. ترس از دست دادن شغل بالا باقی می ماند و این است که در حال حاضر اثبات می شود یک مانع عمده برای مصرف در کنار از دست دادن درآمد است.”

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>