بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض نابرابری در اکوادور Guayaquil

هنگامی که ویکتوریا سانچز و مادر اوفمیا Nicolaza Sanches پین نشان داد تا در محلی عمومی بیمارستان در اکوادور Guayaquil برای Sanches پین هفتگی درمان دياليز ماه گذشته کارکنان بیمارستان حاضر به اجازه مادر دیابتی, در, چرا که او تا به حال یک آبریزش بینی.

کارکنان بیمارستان نگران آن می تواند COVID-19 و گفت: آنها نمی تواند خطر افشای سایر بیماران در بخش دياليز سانچز می گوید که آنها به او گفت.

با هیچ پول برای رفتن به یک کلینیک خصوصی و یا برای پرداخت هزینه های حمل و نقل برای رسیدن به دو نفر دیگر بیمارستان های دولتی در پایان مقابل از شهر, مادر و دختر به خانه رفت.

دکتر بعد از تایید آبریزش بینی ناشی از یک عفونت گلو. سانچز را به سرعت رشد بیش از حد ضعیف برای حرکت خود را. یک هفته بعد او مرده بود.

پس Sanches پین مرگ سانچز به نام خطوط اضطراری, اما هیچ کس را به انتخاب کنید تا بدن او و مادرش در محله مونت سینای نهفته است که در حاشیه شمالی شهر. بدن ماند در خانه به مدت چهار روز در حالی که سانچز زد در اطراف شهر به دنبال یک تابوت و یک گورستان او می تواند استطاعت. او در نهایت از او خواست جامعه کلیسا برای کمک به ساخته شده است که یک تابوت به صورت رایگان و کمک به جمع آوری پول برای یک ارزان تر گورستان طرح در کشور همسایه منطقه.

“خدا را شکر در غیر این صورت من شده اند قادر به دفن او” سانچز می گوید: از طریق سنگین اشک. “من احساس خشم و غم و اندوه چون شاید اگر کسی کمک کرده اند در برخی از نقطه, او هنوز هم می تواند با ما باشد.”

Guayaquil

یک زن به نظر می رسد به یک تابوت نگه داشتن بدن مرده از مادر او پس از درگذشت او در خانه در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در گوایاکیول اکوادور [فایل: ویسنت Gaibor del Pino/رویترز]

سانچز تنها نیست. اکوادور ساحلی شهر گوایاکیول شده است یکی از سخت ترین-آمار مناطق COVID-19 در امریکا لاتین. ماه گذشته, عکس های از بدن مرده دروغ در خیابان و یا روی نیمکت پارک آب گرفتگی رسانه های اجتماعی نشان از سقوط محلی بهداشت و درمان و سیستم های سردخانه.

با توجه به آمار و ارقام رسمی وجود دارد 37,355 تایید coronavirus موارد و 3,203 COVID-19-ارتباط مرگ و میر در اکوادور که از دوشنبه اما بسیاری می گویند این شماره ها به شدت underreported. ماه گذشته رجیستری دولت منتشر شد نشان داده است که بیش از 10 ، 000 مرگ و میر ثبت شد برای ماه های مارس و آوریل فقط برای استان Guayas که در آن گوایاکیول واقع شده است. مقامات می گویند این است که نزدیک به 6 ، 000 مرگ و میر بیشتر نسبت به مدت زمان مشابه در دو سال گذشته منجر به بسیاری از به نتیجه گیری کرد که اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 مربوط. آنها همچنین شامل مرگ و میر است که می تواند مانع شده اند تا به حال سیستم بهداشت و درمان فرو تحت وزن COVID-19 هنوز هیچ داده ای وجود دارد به این تمایز است.

حقوق بشر کارگران می گویند این ویروس به برجسته شهرستان وسیع اجتماعی و نابرابری است و به طور نامتناسبی تحت تاثیر خانواده های طبقه کارگر. بسیاری از این خانواده ها در حال حاضر خود را پیدا بیکاری تبدیل به دور از اشباع بیمارستان های دولتی رو متورم هزینه های دارو و خدمات سردخانه و نیاز به انطباق با قرنطینه آنها نمی تواند استطاعت.

انتظار 2-7 روز برای بدن برداشت می شود

بیلی Navarrete, مدیر کمیته دفاع از حقوق بشر در گوایاکیول گفت: در اوج بحران در پایان ماه مارس او موفق به دریافت بیش از 100 پیام ها و تماس های تلفنی فقط در یک آخر هفته از خانواده گزارش داد که مقامات آمده بود به انتخاب کنید تا بدن مرده خود را به تازگی مرحوم اعضای خانواده. این خانواده تا به حال شده است در انتظار در هر نقطه از دو تا هفت روز برای این بدن برداشت می شود. در برخی موارد آنها را مجبور به قرار دادن اجساد در خیابان یا برای ترس از سرایت یا برای فرار از بوی تجزیه.

“وجود دارد مقدار بینهایتی از شهادت” Navarrete گفت.

“همه آنها را از پایین کلاس محلات,” او گفت: Al Jazeera.

برخی از این محلات عبارتند از: مونت سینا سنگر و استحکامات محبوب Suburbio و ترینیتریا در شمال و جنوب حاشیه شهر. بسیاری از این جوامع نیست و دسترسی به خدمات اساسی مانند سیستم های فاضلاب و یا آب آشامیدنی و باید بالای جمعیت و تراکم. این ارائه شرایط مناسب برای یک ویروس به گسترش Navarrete گفت.

اکوادور جامعه بومی ترس انقراض از coronavirus (1:48)

لوئیس آلفونسو سلتس معمار و برنامه ریز شهری در گوایاکیول گفت: افرادی که زندگی در محیطی مناطق که فاقد زیرساخت خواهد به ناچار تا پایان بودن بیشتر در معرض ویروس و حمل آن به مسافت های بیشتر به عنوان آنها مجبور به ترک خانه خود و یا محله برای پیدا کردن نیازهای اساسی.

“درک شهروند منطق است. اگر شما لازم نیست که آب را در خانه خود و یا یک فروشگاه در این نزدیکی هست که شما ملزم به ترک و پیدا کردن آن” سلتس گفت.

در آوریل سلتس همکاری با روزنامه نگار محلی بلانکا Moncaya به جمع آوری و نقشه گزارش چپ توسط خانواده ها در سیستم عامل رسانه های اجتماعی, التماس برای کمک به حذف اجساد عزیزان خود را از خانه های خود. این نقشه نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق این گزارش آمد از هر دو در مرکز شهر, که در آن وجود دارد یک جریان زیادی از مردم و یا در مناطق محیطی در شمال شهرستان که در آن وجود دارد بالاتر و تراکم جمعیت و کمبود زیرساخت های, او گفت:. اگر چه این داده ها قطعی نیست, آن را فراهم می کند یک ایده از پویایی ویروس او اضافه شده است.

سخت به ماندن در خانه

با وجود اینکه تجاری پایتخت اکوادور Guayaquil یکی از مهمترین نابرابر شهرستانها در کشور است. آن را دارای بالاترین نرخ فقر در 14 درصد و بالاترین نرخ از کارگران در اقتصاد غیررسمی. نزدیک به نیمی از جمعیت فعال در این شهرستان کار در بخش غیررسمی با توجه به موسسه ملی آمار. بخش غیررسمی شامل مشاغل مانند فروشندگان خیابانی داخلی و کارگران, کسانی که به زندگی روزانه خود را حقوق و دستمزد با هیچ مزایای امنیتی اجتماعی و کسب و زیر حداقل دستمزد ملی از 400 دلار در هر ماه است.

اکوادور سختگیرانه قرنطینه اقدامات باید وزن به خصوص به شدت در این خانواده ها در گوایاکیول. مانند بسیاری از مکان ها در جهان, مستند اقدامات شامل اجتماعی فاصله و منع از همه غیر ضروری کسب و کار, اما آن را نیز شامل یک سخت 2pm مقررات منع رفت و آمد اجرا توسط ارتش و پلیس است که در اثر از اواسط ماه مارس.

“من موافق نیستم با این دولت که همیشه سرزنش مردم برای ماندن در خانه. شما می توانید اقامت در خانه هنگامی که شما باید نیازهای خود را ملاقات کرد و پس انداز در این بانک گفت: Giselle Viteri Cevallos محلی سازمان آسفالت زنان (Mujeres de Asfalto) است که به ترویج حقوق زنان آفریقایی بفرست.

بسیاری از مردم همچنان به ترک خانه های خود هر روز به فروش لیمو و کاغذ توالت در خیابان, او گفت:.

Coronavirus نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر آفریقایی نسل جوامع در گوایاکیول است که بزرگترین سیاه, جمعیت هر شهر در اکوادور. بسیاری در این جامعه در حال غیر رسمی کارگران که در همان مناطق حاشیه رانده شد که به شدت تحت تاثیر قرار گفت Viteri. یک روز می رود که او نمی دریافت اخبار که کسی او می داند که مرده است او اضافه شده است.

سیستم بهداشت و درمان آمادگی

ترکیب وضعیت بهداشت و درمان کشور و نظام ، اکوادور دارای سه ردیف سیستم بهداشت و درمان که شامل بیمارستان های دولتی که در خدمت همه; بيمارستانهای تامين اجتماعی به طور کلی برای افراد با شغل دائمی که به این سیستم پرداخت; و کلینیک های خصوصی.

ریکاردو رامیرز آگور بازنشسته پزشک در گوایاکیول و سر از منطقه ای مبارزه با فساد کمیسیون گفت: عمومی و امنیت اجتماعی بیمارستان در شهر ساحلی نشان داده اند “دست زدن به نادرست” از COVID-19 بحران است. چند نفر را گزارش کرده اند و بیمارستان تبدیل به دور غیر COVID-19 بيمار ترک آنها را با هیچ جایی برای رفتن. دیگران گزارش داد که بیمارستان نیست تعیین شده برای درمان coronavirus بودند تبدیل به دور بيمار مبتلا به تب دانگ در فکر آن بود COVID-19.

Protest against austerity policies in Ecuador

هزاران نفر از Ecuadorians به خیابانها در روز دوشنبه در اعتراض به سیاست های ریاضت اقتصادی اجرا شده توسط دولت است. بزرگ تظاهرات سازمان یافته توسط اتحادیه های کارگری و دیگر سازمانهای اجتماعی دیده می شد در شهرستانها مانند Quito, Guayaquil, Cuenca, لاتاکونگا, Ibarra, ماچالا و Urcuqui [Jonatan Rosas/Anadolu]

مشکل این است که با توجه به تاریخی سوء مدیریت از سیستم بهداشت و درمان گفت: رامیرز که بدتر از رئیس جمهور لنین مورنو گزارش برش تقریبا 4000 شغل در بخش بهداشت و درمان در سراسر کشور در سال گذشته است. در طول همه گیر دولت نیز موفق به ارائه دنده محافظ به بیمارستان و یا اطمینان طولانی مدت امنیت شغلی برای استخدام جدید, بسیاری از بهداشت و درمان کارگران حاضر به پر کردن لازم است مواضع گفت: رامیرز. حداقل 117 پزشکان و پرستاران جان خود را از دست در حالی که درمان COVID-19 عفونت در استان Guayas به تنهایی با توجه به محلی اتحادیه های کارگری.

کسانی که بیشتر تحت تاثیر این بیمارستان شرایط شده اند به حاشیه رانده شهری بخش با توجه به رامیرز که در آن خانواده برای زنده ماندن از درآمد روزانه خود را طوری شده اند قادر به حفظ قرنطینه.

“آن را از اینجا است که بسیاری از بیماران آمده که از رفتن به عمومی و تامین اجتماعی و بیمارستان و از آنجا که توانايی انتقال بالاتر است و در این شرایط” او گفت:.

جدا از اشباع بیمارستان یکی از بزرگترین مبارزات برای خانواده ها است که پرداخت پول برای دارو و سردخانه خدمات به تقاضای بالا به ضرب گلوله قیمت. پاراستامول که به طور معمول هزینه $0.25 یک قرص دیگر را می توان در داروخانه یافت اما در حال فروش می رسد برای $4.00 رسمی در مناطق تجاری گفت: Viteri. برخی از خانواده ها نیز مجبور به رفتن به بدهی به عنوان آنها سعی کنید به پرداخت هزینه های بالا از یک تابوت و گورستان طرح است که می تواند طیف وسیعی از $3 ، 000 به $5,000 برای خود مرحوم اعضای خانواده.

در اوایل این ماه معاون دبیر کل آمنه محمد هشدار داد بحران جهانی است و سلامت انسان دوستانه و توسعه اورژانس که آمار جمعیت های آسیب پذیر ترین سخت ترین. او همچنین خواست دولت برای رسیدگی به نابرابری در کشور خود گفت: “ما یک فرصت منحصر به فرد در حال حاضر به اهرم این بحران به پا زدن شروع دهه اقدام به ارائه اهداف توسعه پایدار (SDGs).”

Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Guayaquil

خانواده ها که به دنبال خود مرحوم عزیزان که از دست رفته اند و یا misidentified در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) نگه داشتن علائم در طول یک تظاهرات در گوایاکیول [سانتیاگو ارکس/رویترز]

Navarrete گفت گوایاکیول است تثبیت شده در ماه گذشته از دولت مرکزی ایجاد یک گروه ضربت ویژه برای جمع آوری اجساد ستون در خانه ها و خیابان های شهر پس از گزارش از اجساد منفجر شده در سراسر رسانه های بین المللی. اما دولت هنوز هم انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به کاهش-کلاس خانواده او اضافه شده است. وزارت کشور پاسخ نمی دهند به چندین درخواست برای نظر توسط زمان انتشار.

در هفته سوم در مارس Guayaquil شهردار Cyntia Viteri اعلام کرد یک سری از طرح ها از جمله پیاده سازی و تست پزشکی تیم در بیشتر تحت تاثیر حاشیه رانده جوامع است. دولت شهرستان نیز شروع به بارگیری در این پروژه به نام “برنامه ریزی استراتژیک به صورت درب به درب خدمات” به تحویل بیش از 100,000 جیره غذایی به آسیب دیده ترین مناطق این شهر با توجه به شهردار ،

“ما به شدت در حال کار در تمام جبهه ها به کمک شهروندان” دفتر شهردار گفت: Al Jazeera.

در محله مونت سینا سانچز می گوید او دریافت کمک های مالی از شهرداری در آغاز آوریل, اما آن آمده است نیست. بسیاری از مردم در جامعه او گرسنه هستند و اضطراب او می گوید.

“این سخت است برای دیدن همه از این. من احساس ناتوان در زمان قادر به کمک” سانچز می گوید. “من می خواهم اما نمی توانم.”

فکر برگشت به شب او را از مرگ مادر او به یاد می آورد که چگونه اغلب او خواستار محاکمه مقامات برای کمک به, اما هرگز وارد شده است.

“آنها گفتند: به تماس بگیرید, اما زمانی که من هیچ چیز نیست. مهم نیست که چقدر من به نام من هرگز کمک کردم. من هرگز حتی برای صحبت با دکتر و یا هر چیزی شبیه به آن” سانچز می گوید. “من آرزو می کنم من می توانم انجام داده اند اما من می توانم آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>