Coronavirus: ضعف ما در خانه های مراسم تشییع جنازه به نوبه خود خانواده دور

مراسم تشییع جنازه مدیر کندال لیندسی مجبور شده است به نوبه خود 20 خانواده دور.

به عنوان تعدادی از COVID-19 به شدت افزایش مرگ و میر در شهر نیویورک از نسل سوم مدیر مراسم تشییع جنازه در لارنس ثانیه وودوارد کفن در بروکلین گفت: تقاضا برای خدمات مراسم تشییع جنازه به شدت افزایش یافته است.

در مارس 29, تشییع جنازه به خانه تا به حال 127 برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه خدمات; یک هفته بعد در مارس 5 که شماره رفته بود تا 175, Lindsay الجزیره گفت: در یک ایمیل. تشییع جنازه خانه است نه در هر مورد جدید به دلیل آن است که در حال اجرا از ذخیره سازی ظرفیت.

“ما موارد ما نمی توانیم دفن یا سوزاندن تا 15 آوریل … تابوت [هستند] در لابی من در سطح پایین تر. من هیچ فضایی برای آنها” او گفت:.

در سراسر شهر نیویورک خانه تشییع جنازه morgues و سردخانه کارگران در حال تقلا برای پاسخ به افزایش موارد مرتبط COVID-19. از روز شنبه بیش از 68,550 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در شهرستان و بیش از 2700 نفر فوت کرده است.

ایالت نیویورک ثبت بزرگترین آن یک روز پرش در روز سه شنبه با 731 جدید کروناویروس مرگ و میر گزارش شده آوردن ایالت تلفات به 5,489.

US funerals

مردان حمل بدن به یک مراسم تشییع جنازه به خانه در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک است. [Jeenah ماه/رویترز]

به گزارش نیویورک تایمز در هفته گذشته که در شهر نیویورک رئیس دفتر معاینات پزشکی خریداری شده بود 45 تلفن همراه morgues به رسیدگی اضافی 3,500 بدن در حالی که ده ها تن از یخچال واحد نیز دستور داد برای دیدار با تقاضا برای فضای بیشتر.

یک مراسم تشییع جنازه در خانه کوئینز لغو تمام ملاقاتها و دیگر embalming بدن: “ما به سادگی دفن آنها را به طور مستقیم چیدن آنها را در بیمارستان و رفتن به طور مستقیم به گورستان یا مستقیم هولوکاست” Neufeld Funeral Home مدیر Omar Rodriguez, گفت اخبار تلویزیون محلی ایستگاه PIX11.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: دولت به دنبال آن طرح های احتمالی باید در این شهرستان نیاز به طور موقت دفن فضا.

لیندسی گفت: مراسم تشییع جنازه او در خانه به طور معمول با این نسخهها کار با پنج embalmers: یکی متوقف گرفتن COVID-19 موارد توجه خود را به مسائل مربوط به سلامت یکی تا به حال بیش از حد بسیاری از موارد متوقف و در نظر گرفتن امکانات جدید و دو سه باقی مانده اند “التماس به آنها زمان” در میان افزایش می دهد.

US funerals

مردان بار یک تابوت در یک خودرو در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در بروکلین قصبه شهر نیویورک است. [Jeenah ماه/رویترز]

تشییع جنازه خانه نیز خواسته است مردم بیش از سن 70 به در آمده و محدود viewings به حداکثر 10 فوری اعضای خانواده. “ما را تغییر داده اند ما تمام عملیات” لیندسی گفت.

“ما دیگر نمی توانیم با کار ثابت تماس. ما را بسته و قفل شده است و درب. آن را بیش از حد است.”

اجتماعی فاصله

در ایالت واشنگتن اوایل کانون COVID-19 شیوع در ایالات متحده فرماندار جی Inslee در 23 مارس صادر کرد “ماندن در خانه – سالم ماندن” اعلام که ممنوع خصوصی و مجامع عمومی از جمله خدمات مراسم تشییع جنازه.

کمتر از یک هفته بعد Inslee را معکوس تصمیم و گفت که مجوز خانه های مراسم تشییع جنازه و گورستان می توانست مجالس ترحیم به عنوان تنها اعضای خانواده متوفی در حضور و غیاب و اجتماعی فاصله اقدامات می تواند مورد احترام است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دستورالعمل اصرار مردم برای جلوگیری از اماکن عمومی و تجمع جرم و به حفظ دو متر (شش پا) از دیگران به منظور کاهش سرعت گسترش coronavirus.

اهل هفته صاحب کلمبیا کفن در جنوب سیاتل گفت: وجود دارد بسیاری از اضطراب در میان هر دو مراسم کارکنان و عموم مردم در اطراف چه چیزی مجاز است و چه چیزی نیست “بنابراین ما در حال تلاش برای ماندن در جدیدترین اطلاعات”.

US funerals

پت Marmo صاحب Daniel J شافر تشییع جنازه صفحه اصلی پیاده روی را از طریق یک مشاهده اتاق تنظیم به احترام اجتماعی فاصله. [جان Minchillo/AP Photo]

در حال حاضر که این ممنوعیت در مجالس ترحیم برداشته شده است گفت: کوچک خدمات مراسم تشییع جنازه در حال سازماندهی برای خانواده اعضا, در حالی که جامعه بزرگتر یادبود خواهد بود تحت فشار قرار دادند به تاریخ بعد.

“برای اکثر ما می دانیم که چگونه برای محافظت از خودمان را از مرحوم … خطر نهفته در اعضای خانواده و یا زندگی مردم گفت:” هفته که اضافه شده است که اجتماعی فاصله را محافظت سردخانه کارگران از coronavirus انتقال در محدود خدمات مراسم تشییع جنازه ،

“تا زمانی که ما تمرین سخت اجتماعی فاصله و تمیز کردن و بهداشت ما باید بدون هیچ خطر بیشتری,” او گفت:. “حتی اگر ما نمی تواند انجام دهد آن را در همان راه من فکر می کنم آن را بسیار مهم است که ما انجام آنچه ما می توانیم.”

دولت واشنگتن نیز به تازگی از طبقهبندی سردخانه کارگران به عنوان پاسخ گوی اضطراری در طول coronavirus همه گیر است که اجازه می دهد تا آنها را به سفارش تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و دستکش از دولت عملیات اورژانس مرکز.

راب Goff, مدیر اجرایی, دولت واشنگتن و مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن گفت: سردخانه کارگران شده است استفاده مجدد از تک استفاده از تجهیزات به دلیل “زنجیره تامین خشک شده و آنها قادر به دریافت هر گونه محافظ تجهیزات است که کمک خواهد کرد که حفاظت از آنها را از COVID و یا هر چیز دیگری”.

“امیدوارم مردم در حال رفتن به شروع به گرفتن کسانی که منابع … و قادر به محافظت از خود و محافظت از خانواده است که به آنها خدمت می کنند” گفت: Al Jazeera.

خانه های مراسم تشییع جنازه در حال ساخت دیگر تغییرات به کاهش پتانسیل گسترش COVID-19 مانند ساخت ترتیبات مراسم تشییع جنازه از طریق تلفن و یا آنلاین و webcasting خدمات برای افرادی که قادر به وجود شخص او اضافه شده است.

‘فشار بر همه’

با وجود چالش های مطرح شده توسط COVID-19, Goff گفت: قادر بودن به خانواده ها ارائه یک راه غمگین برای عزیزان خود مهم است – حتی اگر آن را محدود تر از قبل.

“آن زمان از جمع آوری … کاملا ضروری است,” او گفت:. “به جلو آمده و به یک فرصت برای خداحافظی به کسی به جشن می گیرند که آنها زندگی می کردند یک زندگی است که زندگی را لمس کسی دیگری زندگی است.”

US funeral homes

یک گل رز سفید دوخته شده است به صندلی خالی در یک مراسم تشییع جنازه مردی که کشته شده اند از coronavirus در Lexington, کارولینای جنوبی است. [سارا بلیک مورگان/AP Photo]

لیندسی این مراسم مدیر در بروکلین توافق کردند که “هر زمان شما جلوگیری از کسی که از خداحافظی شما موثر بر آنها را ذهنی و عاطفی” – بنابراین شرکت عامل تحت این اصل است که آن را حفظ خواهد کرد ارائه “خداحافظی که امن هستند”.

او گفت که مدیران مراسم تشییع جنازه و کارگران نیز احساس عاطفی و جسمی تخلیه توسط بحران است. “تقریبا همه در اینجا است که یک پدر و مادر همسر ، ما در حال انجام همه ما می توانیم اما ما واقعا در ذهن ما و محدودیت های فیزیکی,” او گفت:.

“این فشار در همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>