شیوع کروناویروس: آلمان تبدیل شدن به اروپا بزرگ بعدی نقطه داغ?

در اوایل ماه مارس اتریش در پیست اسکی ایسچگل شد COVID-19 کانون گسترش ویروس دور و گسترده. خواهد شد آخرین شیوع بیماری در آلمان به دنبال همان الگوی?

با دو منطقه در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع تبدیل شدن به سایت از آخرین عمده COVID-19 شیوع — آلمان است که مجموعه ای را به راه ایسچگل پیست اسکی ؟ که تنور از برخی عناوین در روزنامه آلمانی. به گفته کارشناسان پزشکی و سیاستمداران آن را بعید است که اتفاق می افتد. اما بهتر امن تر از متاسفم است.

روحیه بالا در محله های نزدیک

ایسچگل کوچک اسکی شهر در تیرول در اتریش در رشته کوه های آلپ و مرز سوئیس که به دست آورد جهانی معروفیت و قبل از رمان coronavirus خود را. شهر نهفته است که در ارتفاع از 1400 متر دارای جمعیت کمتر از 1,600 — اما دارای 400 هتل با مجموع ظرفیت 12000. ایسچگل مشهور است برای آن après-ski شب زنده داری و جذب در سطح بین المللی نوازندگان محبوب که در نوبه خود جلب تماشاگران تا 25,000.

Concert in Ischgl, Austria, in 2018 (picture-alliance/dpa/F. Hörhager)

26,000 مردم جمع آوری شده در ایسچگل برای یک کنسرت در مارس 2018

این ویروس به سرعت در حال گسترش از طریق اروپا در اوایل ماه مارس و ایسچگل تبدیل به یکی از نقاط مهم. دولت دادستان در حال حاضر در حال بررسی مقامات محلی در اولیه ظن “باعث تهدید بیماری های عفونی.” عکس ها وجود دارد از ایسچگل گرفته شده در آن زمان نشان خشن و بی ادب احزاب در محله های نزدیک به عنوان ویروس عناوین ساخته شده در سطح جهان است.

پیشگیری به جای درمان

در حال حاضر برای آلمان: برای اولین بار محدودیت برداشته پس از موج اول تا حد زیادی قرار داده می شود در پشت در محل در دو منطقه. پس از شیوع گسترده در یک کارخانه گوشت پردازش های اجرا شده توسط شرکت Tönnies در منطقه Gütersloh و افزایش تعداد عفونت در مجاور منطقه وارندورف هر دو موضوع به محدودیت های شبیه به آن اعمال شده در مارس. مدارس و مهد کودک بسته هستند و اجتماعی فاصله قوانین اعمال می شود.

بیشتر بخوانید: آلمان: سابق کشتارگاه کارگر ‘شنیده همکاران گریه در شب’

اما اپیدمیولوژی Hajo Zeeb از لایبنیتس-انستیتو برای تحقیقات پیشگیری و اپیدمیولوژی در برمن می گوید ایسچگل و Gütersloh نباید مقایسه شود. “ما باید خیلی بهتر گزینه در حال حاضر برای محدود کردن گسترش ویروس از ما در ماه مارس است. ما درک می کنیم که ویروس بهتر است. بسیاری از آنچه اتفاق می افتد در دو آسیب دیده ولسوالی پیشگیری است. به همین دلیل من خوشبین هستم که این عفونت رای سقوط خواهد کرد به زودی دوباره می گوید:” Zeeb به DW.

او اضافه می کند که هزاران نفر از گردشگران از سراسر اروپا به سمت چپ ایسچگل با ویروس — اما بدون دانستن آنها تا به حال آن را و نه آگاه در مورد بسیاری از خطرات. یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه اینسبروک نشان می دهد که بیش از 40 درصد از ساکنان در ایسچگل توسعه آنتی بادی معنی آنها به احتمال زیاد آلوده.

Gütersloh Proteste (picture-alliance/dpa/Revierfoto)

اعتراض Tönnies گوشت کارخانه در Gütersloh آلمان

ویروس بازدید ترین آسیب پذیر

Zeeb می گوید آخرین شیوع در آلمان و گوشت گیاه شده است در درجه اول گسترش در میان اروپای شرقی کارگران فصلی که پس محدود شده است به محله های خود را. گوشت پردازش کارخانه بسته شده است. آزمایشات گسترده انجام شده در میان مردم محلی پیشنهاد قابل نرخ پایین از عفونت است.

حدود 1500 کارمند در Tönnies آلوده شده اند. و است که بی رحمانه از جنبه COVID-19 بحران می گوید Zeeb با این بیماری همه گیر ضربه زدن به کسانی که خوبی کردن سخت ترین — از جمله کارگران در حال حاضر زحمتکش تحت بحث شرایط.

Zeeb است انتقاد از سیاستمداران و کسب و کار که او می گوید: می دانستم که در مورد شرایط در گیاهان گوشت طولانی از قبل. “آنها می تواند پاسخ بسیار سریع تر است. هر دو سیاستمداران و کسب و کار. واضح تر کسب و کار نگرش شده اند مفید,” او می گوید.

گونه به گونه در سالن های انجماد

شرایط در پردازش گوشت گیاه و اجرا توسط Tönnies هستند و در واقع شناخته شده است. این کارگران فصلی از شرق اروپا قرار دارد در محله های نزدیک و آنها در حال کار در کارخانه در محله های نزدیک. کارخانه, سالن در حال سرد ارائه شرایط ایده آل برای این ویروس به گسترش است.

سر از صدارت, Helge براون همچنین نمایش آخرین محدودیت در این دو منطقه به عنوان یک شکل از پیشگیری — و می گوید: این وضعیت نمی تواند در مقایسه با یکی در ایسچگل. “این عمده شیوع بیماری نشان داده اند که اگر شما به این ویروس شانس آن را اعتصاب دوباره” براون ” در آلمانی تلویزیون.

بیشتر بخوانید: چگونه جدید کروناویروس نقاط داغ که شامل?

حفاظت و مراقبت از خانه

سلامت سخنگوی حزب سبز ماریا کلاین-Schmeink بسیار مهم است از این کارخانه شرایط و خواستار در سراسر-هیئت مدیره تست. “شهروندان شایسته یک راست به آزمایش می شود حتی زمانی که آنها بدون علائم است. گسترش ظرفیت آزمون باید ارائه شده در سطح محلی و خیلی بیشتر به سرعت” کلاین-Schmeink می گوید DW.

او همچنین خواسته است که توجه ویژه ای پرداخت می شود به مردم در مراقبت از خانه و افزود: “ما باید همه چیز را ما می توانیم برای شکستن زنجیره ای از عفونت به طوری که محلی خوشه نمی تواند به گسترده افزایش دهد.”

Armin Lasche ( picture-alliance/dpa/F. Gambarini)

آرمین Laschet دولت نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع تا به حال به توضیح محدودیت های جدید در دو منطقه

هیچ ووهان-سبک مستند

یک مشکل با آن مواجه هستند این دو منطقه است که مستندات ترجمه شده است. در حالی که محدودیت های اعمال شده بودند در سراسر کشور برای شروع با آنها محدود به دو منطقه در حال حاضر.

دیگر آلمان فدرال متحده از جمله بایرن, نیدرزاکسن, و, مکلنبورگ-فورپومرن, هشدار داده اند که آنها نمی خواهد اعتراف گردشگران از مناطق آسیب دیده مگر اینکه آنها می تواند ثابت کند که آنها باید آزمایش منفی برای coronavirus.

دولت نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع آرمین Laschet که با محافظه کاران حزب اتحادیه دموکرات مسیحی به نام مردم به ماندن آرام و به ماندن در خانه. که به منظور بلند که زندگی در جریان است به صورت عادی چند کیلومتر فاصله دارد. در این میان آلمان به نظر می رسد اجتناب نسخه خود را از ایسچگل در حال حاضر.

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>