شیوع کروناویروس اثر را در بازار نفت و گاز

به عنوان تلفات از coronavirus را نگه می دارد در حال افزایش است و فلج کننده نه تنها اقتصاد چین است اما داشتن یک اثر حذفی در سطح جهان است.

فرمول یک مسابقه در شانگهای به تعویق افتاده است و جهانی موبایل امسال در بارسلونا لغو شده است. قیمت نفت سقوط کرده 20 درصد زیر ژانویه قله بالا بردن چشم انداز است که اوپک می تواند به کاهش تولید دوباره.

اما آن است که نه تنها اوپک که احساس خرج کردن. چین نیز تبدیل به دور تانکرهای گاز, کاهش قیمت گاز در نیمه.

یوری Sentyurin دبیر کل مجمع کشورهای صادرکننده گاز گفت: “این یک وضعیت نیروی majeure. هر گونه قرارداد بین فروشندگان و خریداران به ویژه بند … به نام force majeure برای برخی از وقایع و شرایطی که خارج از نفوذ شرکت کنندگان از طرفین قرارداد.”

Sentyurin نقاط وجود دارد ممکن است برخی از تعویق و تاخیر در قراردادهای اما استدلال می کند: “من فکر می کنم این یک وضعیت موقت چون خوشبختانه زندگی متوقف نشده و مردم همچنان زندگی ادامه خواهد داد تا تولید را ادامه خواهد داد مصرف و همه چیز را ادامه خواهد داد و از نقطه نظر من است.”

تاثیر اقتصادی از افزایش سطح آب دریا

گرم شدن اقیانوس ها و ذوب شدن یخ می تواند باعث سطح دریا به افزایش بیش از یک متر (سه پا) تا پایان قرن با توجه به سازمان ملل متحد.

این افزایش می تواند جابجا و یا تحت تاثیر قرار دهد تا به 680 میلیون نفر زندگی می کنند همراه جهان در سواحل. انگلستان ملی اقیانوس شناسی مرکز (NOC) پیش بینی شده است که جاری شدن سیل از افزایش سطح آب دریا می تواند هزینه جهان $14 تریلیون دلار در سال 2100.

اندونزی در حال برنامه ریزی به صرف بیش از $30bn در حال حرکت سرمایه خود را به دلیل جاکارتا در حال غرق شدن در نرخ هشدار دهنده. اکثریت این شهرستان می تواند مستغرق تا سال 2050.

ایالات متحده نیاز به صرف $400bn بیش از 20 سال آینده به بهبود خود را برای مقابله با سیل. و ایالت نیویورک است که با توجه به هزینه بیش از $100bn در یک طوفان مانع ایده رئیس جمهور تهمت تماس: “هزینه احمقانه و سازگار با محیط زیست دوستانه”.

اما بانک جهانی معتقد است هر دلار صرف شده در دریا دفاع می تواند عملکرد بین 7 دلار به 10 دلار با جلوگیری از هزینه آسیب.

Swenja Surminski سر سازگاری پژوهش در گرنتهم موسسه تحقیقات می گوید الجزیره تغییر آب و هوا است “تعریف مسئله از نسل ما” است و “دیگر در دوردست” به عنوان اثرات تغییر آب و هوا می تواند دیده می شود به خصوص در طول مناطق ساحلی.

“مناطق ساحلی به خصوص در معرض نه تنها به دلیل افزایش سطح آب بلکه چالش های دیگر است.”

Surminski اشاره می کند که استفاده از آب و این واقعیت است که حدود نیمی از تمام جهانی کلانشهر در مناطق ساحلی هستند چالش های عمده ای در مبارزه با تهدید تغییرات آب و هوایی و افزایش سطح آب دریا.

“بنابراین این عظیم و هنوز در حال رشد سایت های که در آن مردم زندگی می کنند که در آن معیشت خود هستند و این در معرض از سطح دریا افزایش یابد.”

منبع: الجزیره اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>