شیوع کروناویروس: همه آخرین به روز رسانی

امیدوار است که coronavirus خواهد بود موجود به چین از بین رفته اند به عنوان اولین مورد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا اعلام شد و بازارهای سهام در زمان تپش نگرانی از رکود اقتصادی جهانی است.

در چین این کانون بیماری کشنده – ملی کمیسیون بهداشت گزارش روز جمعه حداقل 44 جدید کروناویروس مرگ و میر آوردن به 2,788 تعداد مرگ و میر در سراسر کشور.

Coronavirus کشته شدن بیش از 2800 نفر و آلوده مورد 83,000 در سراسر جهان است.

بیشتر:

در اینجا آخرین به روز رسانی:

روز شنبه, فوریه 28

ویروس شناسایی شده در کشورهای جنوب صحرای آفریقا جهانی سهام مخزن

نیجریه گزارش جدید کروناویروس مورد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا روز جمعه به عنوان بازارهای جهانی سهام چهار در تعمیق ترس از یک بیماری همه گیر و سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در برابر “اشتباه مهلک” از خوشنودی است.

روز جمعه نیجریه, گزارش نخستین مورد: یک مرد ایتالیایی که در بازگشت به پر جمعیت لاگوس در اوایل این هفته. موارد قبلا گزارش شده در مصر و الجزایر اما نه در کشورهای جنوب صحرای منطقه است.

تعداد کم موارد در سراسر آفریقا است که نزدیک روابط اقتصادی با چین گیج متخصصان سلامت و پرسش در مورد مقامات قابلیت تشخیص ویروس است.

کمیسر شبیه Abayomi مرد گفت: منتقل شد به لاگوس دولت امنیت زیستی امکانات برای جداسازی و تست. بیمار بود بالینی پایدار و بدون عوارض جدی و موفق بودن در بیماری های عفونی بیمارستان در Yaba, Lagos.

نیوزیلند گزارش اولین ویروس بیمار مورد مربوط به ایران

نیوزیلند مقامات بهداشت گفت: کشور را به حال اول خود را coronavirus مورد یک فرد در 60s خود را که به تازگی از ایران.

فرد تحت درمان در شهرستان آوکلند بیمارستان و اعضای خانواده خود نیز جدا شده اند به عنوان یک احتیاط.

مقامات گفتند بیمار وارد بر یک امارات پرواز که فرود آمد و در اوکلند در روز چهارشنبه. آنها گفتند: هر کسی در پرواز بود که هر گونه نگرانی با ما تماس بگیرید کارشناسان بهداشت و درمان.

بازارهای سهام را به تپش در سراسر جهان

کالیفرنیا گزارش اول ‘ناشناخته’ coronavirus مورد

بازارهای سهام در سراسر جهان کاهش یافت, به عنوان آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن ویروس را تلفات زیادی در اقتصاد جهانی است.

بازارهای سهام در آسیا سقوط دوباره در باز کردن تجارت در صبح روز جمعه پیگیری زیان های بزرگ در ایالات متحده و اروپا است. داو ریختن نزدیک به 1200 نقطه یا 4.4 درصد در روز پنج شنبه در نظر گرفتن ضرر و زیان خود را در این هفته به بیش از 11 درصد است.

“وجود دارد بیشتر coronavirus قتل عام در بازار” Spreadex تحلیلگر کانر کمپبل گفت:. “یکی از بدترین هفته های اخیر در حافظه و terrifyingly آن را هنوز رتبهدهی نشده است. جمعه روی حیله و تزویر است گزاره است.”

قیمت سهم بودند در مسیر برای بدترین هفته پس از بحران مالی جهانی در سال 2008.

Coronavirus ترس لمس کردن جهانی اجرا بر روی ماسک های صورت

ترس از گسترش coronavirus منجر به جهانی اجرا بر خرید و فروش ماسک صورت با وجود کارشناسان پزشکی مشاوره که بسیاری از افرادی که بیمار نیست لازم نیست به آنها را می پوشند.

بسیاری از کسب و کار به فروش می رسد در حالی که دیگران در حال محدود کردن چگونه بسیاری از یک مشتری می تواند خرید. آمازون است که پلیس آن سایت تلاش برای مطمئن شوید که فروشندگان نمی gouge دست پاچه خریداران.

مردم عادی در تلاش برای محافظت از خود از شیوع تنها کسانی نیستند که در مواجهه با کمبود. برخی از متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال دیدن آنها را به عنوان به خوبی.

لیتوانی تایید اولین مورد از coronavirus

لیتوانی دولت این کشور اولین مورد تایید شده از coronavirus در یک زن که بازگشت این هفته از سفر خود به ایتالیا را در شمال شهر ورونا.

ایتالیا کشور اروپایی بدترین ضربه توسط ویروس با آن مرگ و میر در 17 در حالی که تعداد کسانی که تست مثبت برای این بیماری افزایش بیش از 200 به 350.

در بیانیه دولت لیتوانی گفت: زده بود جدا شده اند در بیمارستان در شمال شهر شاولیای. او شده است در زیر مشاهده و پس از نشان دادن تنها اندکی علائم.

زن سالخورده, 39, حضور در یک کنفرانس با همکاران در ایتالیا قبل از پرواز به جنوب شهرستان کاوناس وزیر بهداشت Aurelijus Veryga گفت.

نیوزیلند محدودیت ورود مسافران از ایران

نیوزیلند گفت: در روز جمعه که آن را با قرار دادن محدودیت های موقت در ورودی مسافران از ایران به عنوان یک اقدام احتیاطی برای محافظت در برابر شیوع کروناویروس.

“این به این معنی مردم را نمی خواهد بود قادر به سفر از ایران به نیوزیلند و هر کسی که در ایران در 14 روز گذشته خواهد خود نیاز به ایزوله” وزیر بهداشت دیوید کلارک در بیانیه ای گفت.

مرگ و میر در ایران از coronavirus افزایش یافته است به 26 تا کنون کمترین تعداد در خارج از چین است.

K-pop گروه BTS لغو کنسرت بیش از coronavirus ترساندن

K-pop megastars BTS در روز جمعه لغو چهار سئول کنسرت به دلیل در مارس به عنوان تعدادی از رمان coronavirus موارد در کره جنوبی گذشت تا 2000.

هفت قطعه boy band – در حال حاضر یکی از بزرگترین اعمال در جهان برنامه ریزی شده بود چهار گیگابایت در پایتخت ورزشگاه المپیک برای ترویج آلبوم جدید نقشه از روح: 7.

بیش از 200 ، 000 طرفداران انتظار می رود به حضور خود آژانس Big Hit Entertainment در بیانیه ای گفت: “با تعدادی از تولید جهانی شرکت و یک گروه متخصص بین المللی خدمه” نیز درگیر است.

INTERACTIVE: Coronavirus 2019 - Feb 24, 2020 update

توکیو دیزنی لند به طریق اواسط ماه مارس در coronavirus نگرانی

توکیو دیزنی لند بسته خواهد شد با شروع در روز شنبه از طریق به مارس 15 دلیل شیوع کروناویروس عفونت در ژاپن و اپراتور شرقی زمین Co Ltd گفت: در روز جمعه.

هر دو توکیو دیزنی لند و DisneySea تحت تاثیر قرار خواهد شد ،

است گسترش از coronavirus خارج از کنترل است ؟

این حرکت پس از نخست وزیر شینزو آبه به نام برای همه مدارس به نزدیک به coronavirus از گسترش. دولت نیز خواست که تجمعات و رویدادهای ورزشی گیریم و یا محدود به مدت دو هفته.

کره جنوبی گزارش 256 جدید کروناویروس موارد کل 2,022 – KCDC

کره جنوبی گزارش 256 جدید کروناویروس موارد در جمعه آوردن تعداد کل آلوده در کشور به 2,022 کره مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری گفت.

از موارد جدید, 182 بودند که در جنوب شرقی شهر دائگو محل یک کلیسا در مرکز کره جنوبی شیوع این KCDC در بیانیه ای گفت.

شمار تلفات ناشی از این ویروس بود در 13 بدون تغییر از روز قبل است.

Coronavirus که سرچشمه در چین به سرعت در حال گسترش به بیش از 40 دیگر کشورها و مناطق.

China

یک کارگر كشتن روزنامه نگاران بازدید از Mengniu dairy کارخانه در پکن در روز پنج شنبه [Ng هان Guan/AP]

ما کمک های مالی و تحریم ها چشم پوشی برای تجارت بشردوستانه به ایران

آمریکا روز پنج شنبه اعطا مجوز اجازه می دهد تا برای برخی بشردوستانه معاملات تجاری با ایران و تحریم بانک مرکزی یک حرکت آن گفت: در مرحله با formalisation از نگارش تجارت کانال.

به تازگی ایجاد شده کانال, که وزارت خزانه داری آمریکا گفته شد به طور کامل عملیاتی در روز پنج شنبه به عنوان آن را اعطا گواهینامه اجازه می دهد برای شرکت های ارسال غذا و دارو و بحرانی دیگر لوازم به ایران.

این می آید به عنوان ایران است دست و پنجه نرم کردن با سرعت در حال افزایش تعداد coronavirus موارد است که در حال حاضر به کشته شدن حداقل ده نفر است.

Coronavirus خطر را برای آمریکایی ها کم اما می توانید تغییر دهید: وزیر بهداشت آمریکا

خطر ابتلا به مردم آمریکا از coronavirus کم است اما که می تواند تغییر به ما سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر گفت: روز پنج شنبه.

“ما واقعا قادر به نگه داشتن خطر را برای آمریکایی ها کم کم در حال حاضر به طوری که روزمره آمریکایی ها لازم نیست نگران اما که می توانید تغییر دهید و این که چرا از آن مهم است برای همه ما برای آماده سازی” آذر گفت: در کاخ سفید رویداد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اینجا را کلیک کنید به عنوان خوانده شده به روز رسانی پنج شنبه, فوریه 27

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>