Coronavirus: مرکل خواستار ‘فوق العاده’ آلمانی همبستگی با اروپا

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید کشور او می تواند به استطاعت را در بدهی بیشتری برای کمک به اتحادیه اروپا بهبود می یابند و از نابسامانی های coronavirus بیماری همه گیر. “چه خوب است برای اروپا خوب است برای ما,” او در مصاحبه ای گفت:.

آلمان در یک موقعیت خوب برای کمک به صندوق در مقیاس بزرگ اقتصادی برنامه برای کمک به کشورهای عضو اتحادیه اروپا به بهبود پس از coronavirus همه گیر است و در آن علاقه به انجام این کار با توجه به صدراعظم آلمان ،

“آلمان به نسبت بدهی کم است و می توانیم در این وضعیت فوق العاده ای را در برخی از بدهی بیشتر,” او در مصاحبه با گفت: شش روزنامه های اروپایی منتشر شده در جمعه اضافه کرد: “مثل همیشه چه خوب است برای اروپا برای ما خوب است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: آیا برلین باید همه گیر تحت کنترل ؟

صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ماه گذشته پیشنهاد €500 میلیارد دلار ($560.4 میلیارد دلار) بازیابی بسته های تامین شده توسط مشترک استقراض با دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا — آلمان با وجود قبلی و طولانی مقاومت مشترک قرض گرفتن.

او گفت که در مقالات coronavirus همه گیر کرده بود مواجه اتحادیه اروپا با “یک چالش بی سابقه ای در ابعاد” و این که آلمان باید “فکر می کنم نه فقط در مورد خود اما آماده برای شرکت در یک فوق العاده عمل کردند.”

کشورهایی که تا به حال شده است به خصوص سخت-ضربه گیر باید دریافت بیشترین کمک از هر گونه بهبود در صندوق او گفت: ذکر ایتالیا و اسپانیا به عنوان نمونه.

ادامه مطلب: کمیسیون اروپا رونمایی €750 میلیارد بهبود طرح

هیچ درمانی برای همه

وقتی پرسید که آیا اتحادیه اروپا را بقا بود در خطر مرکل تاکید کرد که همه کشورهای عضو بودند به احتمال زیاد به “علاقه زیادی به چیزهایی که ما متحد.” او اذعان کرد که بهبود صندوق نمی تواند حل تمام اروپا مشکلات کنونی از جمله ناسیونالیستی و پوپولیستی گرایش در برخی از کشورها اما گفت: “نه داشتن آن را مشکلات ما بدتر است.”

“برای اروپا به معنای اقتصاد آن نیاز به زنده ماندن او گفت:” اشاره به تهدید به دموکراسی با مشکلاتی مانند بیکاری است.

مرکل این سخنان آمده در مدت کوتاهی قبل از چرخش ریاست شورای اتحادیه اروپا می گذرد به آلمان در ژوئیه 1.

مصاحبه انجام شده توسط آلمان Süddeutsche Zeitungبریتانیا نگهبان, لوموند در فرانسه, ایتالیا , La Stampa, La Vanguardia از اسپانیا و Polityka روزنامه از لهستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>