Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان

این COVID-19 شیوع آغاز شد که در چین به بیمار هزاران نفر در سراسر جهان است.

توسط دوشنبه, رمان شیوع کروناویروس در ایالات متحده رشد کرده بود به حداقل 1,323 موارد با خوشه در نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که پیگیری گزارش و تایید آنها با ادارات بهداشت محلی.

تعداد موارد در ایالات متحده و در سراسر جهان است که موضوع بحث به عنوان تست نورد شده به طور یکنواخت و معیار برای تشخیص (از طریق بالینی و یا به معنی یک آزمایشگاه تست) متنوع از کشور به کشور.

برای کسب اطلاعات بیشتر در COVID-19 موارد در دولت خود را دولت خود را بررسی کنید در بخش بهداشت و درمان وب سایت ذکر شده در زیر. CDC حفظ در سراسر کشور, آمار, اما آنها به روز رسانی به عنوان اغلب. اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز است که نه به طور مستقل تایید توسط ABC News.

با وجود رشد تعداد آزمایشگاه تایید موارد در ایالات متحده این ارقام در مقایسه با رنگ پریده به عنوان مثال به آنفولانزای فصلی که به کشته شدن حدود 12000 61,000 نفر در هر سال و تاثیر می گذارد بین 9 میلیون و 45 میلیون نفر در کشور به تنهایی با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

آنچه که ناشناخته است چگونه مرگبار کرونا ويروسی است که هیچ درمان در این نقطه است که نسبت به آنفولانزا یا چقدر جدی اثرات آن برای کسانی که بیمار هستند اما نمی میرند.

از این موارد در ایالات متحده آمریکا (در تصویر بالا) حداقل 48 تشخیص داده شد در افرادی که عودت به ایالات متحده در دولت پروازهای چارتر از ووهان چین و از الماس شاهزاده کشتی کروز. اما بسیاری دیگر از موارد منشا ناشناخته و یا بالقوه جامعه گسترش آن وجود ندارد شناخته شده nexus به سفر.

ردیابی رمان coronavirus در سراسر جهان

در ضمن این ویروس به طور رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19 است به ده ها تن از کشورها در مناطق در سراسر جهان است.

رمان coronavirus شیوع آغاز شد و در ووهان چین در اواخر ماه دسامبر و پس از بیمار بیش از 127,000 مردم در سراسر جهان از جمله صدها نفر در ایالات متحده و کشته شدن هزاران نفر در درجه اول در سرزمین اصلی چین با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از نیمی — برخی از 68,000 از کسانی که در حال حاضر بهبود JHU گفت.

دولت خود را بررسی کنید در بخش بهداشت و درمان برای آخرین COVID-19 موارد

آلاباما

آلاسکا

آرکانزاس

آریزونا

کالیفرنیا

کلرادو

کنتیکت

دلاور

فلوریدا

گرجستان

هاوایی

آیداهو

ایلینوی

ایندیانا

آیووا

کانزاس

کنتاکی

لوئیزیانا

مین

مریلند

ماساچوست

میشیگان

مینه سوتا

می سی سی پی

میسوری

مونتانا

نبراسکا

نوادا

نیوهمپشایر

نیوجرسی

مکزیک جدید

نیویورک

کارولینای شمالی

داکوتای شمالی

اوهایو

اوکلاهما

اورگان

پنسیلوانیا

رود آیلند

کارولینای جنوبی

داکوتای جنوبی

تنسی

تگزاس

یوتا

ورمونت

ویرجینیا

واشنگتن

Washington, DC

ویسکانسین

غرب ویرجینیا

وایومینگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>