Coronavirus زندگی در: مستند در آلمان فرل

یک شیوع کروناویروس در گوشت پردازش کارخانه شرکت Tönnies باعث شده یک مستند در دو منطقه در آلمان است. Miodrag Soric گزارش DW از فرل در غرب ایالت نوردراین-وستفالن.

“آیا شما را به کارت های شناسائی خود را و شما را در خلق و خوی خوب است ؟” شاد سرباز می پرسد یک جوان از سه خانواده که می خواهید برای دریافت تست شده برای coronavirus. آنها می آیند به طور موقت مرکز آزمایش در فرل شهر 25,000 در شمال غربی آلمان است.

تسهیلات راه اندازی شد توسط Bundeswehr در یک مدرسه تعطیل برای تابستان, تعطیلات, زیر عمده شیوع کروناویروس در نزدیکی کشتارگاه. آزمون پرداخت می شود توسط دولت آلمان در رابطه با تولید گوشت Tönnies که حامل مسئولیت وقوع در آن گوشت پردازش کارخانه.

اعضای خانواده خود را شناسه اما خلق و خوی خوب از دست رفته است. آنها نیاز به اثبات آنها نیست قرارداد این ویروس به طوری که آنها می توانید در تعطیلات بروید. نه همه قطعات از آلمان خوش آمدید مهمان تعطیلات از فرل منطقه به دلیل آن است دیده می شود چنین نمایشی سنبله در عفونت.

Residents wearing masks talk on the street in front of their apartment blocks

ساکنان فرل نیاز به اثبات آنها ندارد coronavirus قبل از آنها می توانند ترک

شهردار فرل مایکل Esken که متعلق به حزب محافظه کار دموکرات مسیحی (CDU) فکر می کند این ناعادلانه است. “ما به سختی هر گونه عفونت غیر از افرادی که کار را برای Tönnies,” او می گوید.

اما این عمدتا رومانیایی و بلغاری کارگران که تمایل به زندگی در خانه های پیش ساخته در لبه از شهر اغلب همسایگان به کارگران شاغل توسط دیگر شرکت های منطقه ای و به ساکنان این شهر است.

زندگی پشت قرنطینه حصار

بتن بلوک آپارتمان در فرل را در حومه معمولی است در این زمینه. این خانه را به حدود 650 ساکنان به طور کلی. تقریبا نیمی از آنها رومانی که کار در Tönnies گوشت پردازش کارخانه. آنها قرار داده شده اند و تحت قرنطینه. برخی از 60 آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

ساختمان احاطه شده توسط یک 2 متر (6.5 فوت بالا) حصار با پلیس و نیروهای امنیتی دفاتر گشت محیط. یک دکتر است که در تماس نزدیک قابل حمل کلبه. مترجمان وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که کارگران کارخانه و مقامات دولتی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار. بسیاری از کارگران رومانیایی که در اینجا زندگی می کنند صحبت می کنند کمی به هیچ آلمانی.

کسانی که بد افتاده منتقل شده اند به عقب بخشی از املاک. آن احاطه شده است و در عین حال یکی دیگر از حصار در نظر گرفته شده برای جلوگیری از عفونت. این یک “منطقه قرنطینه در یک قرنطینه” را به عنوان Esken خواستار آن است.

او راه اندازی یک نیروی کار متشکل از ماموران اجرای قانون محلی پلیس و کمک به سازمان ها برای جلوگیری از شیوع بیشتر. تنها در صورتی موفق خواهد نوردراین-Westphalian دولت برتر آرمین Laschet آسانسور محلی مستند در یک هفته یا شاید دو.

گرفتن

پیشرفت در حال ساخته شده است. در حال حاضر برخی از ساکنان هستند که مجاز به خروج از قرنطینه — ارائه کردند که آزمایش منفی برای این ویروس کار نمی کند برای Tönnies. همه ساکنان در ساختمان های همسایه آزمایش شده اند ،

در عین حال آنها باید به بیمار آن را به عنوان طول می کشد در حالی که برای آزمون نتایج به آمده به عقب. شهردار Esken تحت هیچ توهمی در مورد چه مدت آن را به عقب بر گردیم به حالت عادی. “این می تواند ماه ها طول بکشد تا زمانی که ما در حال بازگشت به قبل از coronavirus شرایط,” او می گوید. شاید حتی دیگر بسته به زمانی که یک واکسن در دسترس خواهد بود, او می گوید.

People pass goods to others in quarantine behind a fence as a police officer watches on

با وجود برخی از ساکنان به آرامی پیروزی آزادی بسیاری از آنها هنوز هم در گیر مستند

سوزان Grund اجرا می شود که یک رستوران با او کرواتی, شوهر, رها دولت به آنها €9,000 ($10,100) در بودجه اضطراری برای دریافت هر چند این بار دشوار است. صاحبخانه خود به طور موقت چشم پوشی اجاره بها را بیش از حد. “همه که کمک می کند تا بسیاری ،” خوشگذران رستوران می گوید.

اما اگر موج دوم عفونت نوردد کشور در سقوط آن می تواند آنها را وادار به رستوران او می گوید:. این یک چشم انداز دلهره آور. رستوران امن خانواده امرار معاش برای بیش از 30 سال است. حدود دو سوم از فرل را برای کافه و رستوران در حال حاضر بسته است. بسیاری از مردم نمی خواهید به خوردن و نوشیدن ترس آنها می تواند گرفتن ویروس.

کلمنس Tönnies است فرد ترین مردم مقصر این وضعیت وخیم. Tönnies که صاحب گوشت-شرکت پردازش که خرس به نام او شناخته شده است به کارگران مجبور به رنج می برند دلتنگ شرایط کاری که رسوب شیوع ویروس. اما بسیاری از مردم محلی نیز موضوع را با پاسخ تنبل از قانونگذاران. آنها می گویند سیاستمداران باید مرتب چک در این شرکت خیلی دیر است.

هر کس در فرل امیدوار است بحران خواهد شد به زودی. اما خلق و خوی در این شهر تاریک با علم به این که در حال حاضر آنها باید حفظ زندگی با ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول