Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مرگ و میر در سراسر جهان موج گذشته 11,000

مرگ و میر از این کروناویروس جدید پیشی گرفته 5,000 در اروپا, جدید کانون گیر با ایتالیا و اسپانیا و آلمان گزارش یک شیب تند در افزایش عفونت و مرگ و میر در سراسر جهان رسید گذشته 11,000.

ایتالیا اعلام کرد 627 مرگ و میر بیشتر در جمعه بزرگترین روز به روز افزایش در این کشور در چهار هفته اپیدمی یک روز پس از بیش از چین و مرگ و میر. تعداد کل مرگ و میر در ایتالیا در حال حاضر رسیده 4,032.

اسپانیا و مرگ و میر نیز افزایش یافته و به بیش از 1 ، 000 در حالی که در ایران این تعداد در آمار مرگ و میر یکی دیگر از گریم نقطه عطف بیش از 1,400 به عنوان کشور نشانه آغاز سال نو ایرانی.

بیشتر:

برآورد 235,000 مردم آلوده شده است coronavirus در سطح جهان و نزدیک به 10000 مرده تایید شده است, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

اما داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده نشان داد که بیش از 260,000 در حال حاضر آلوده شده است در 166 کشور در حالی که 87,000 بهبود بیشتر در چین که در آن شیوع اول گرفت.

همان جانز هاپکینز coronavirus مانیتور نشان داد که مرگ و میر در حال حاضر پیشی گرفته 11,000 در سراسر جهان به عنوان روز.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

روز شنبه, مارس 21:

00:50 GMT – جدید کروناویروس موارد در ووهان برای روز سوم مستقیم

شیوع ویروس را کانون ووهان در چین گزارش جدید و یا موارد مشکوک دوباره برای سومین روز متوالی.

به طور کلی چین روز شنبه گزارش داد 41 موارد جدید شناسایی شده قبلی 24 ساعت تمام در میان مردم سفر از خارج از کشور و دیگری هفت مرگ و میر شش در ووهان.

چین در حال حاضر در مجموع از 81,008 موارد و 3,255 مرگ و میر. در مجموع 71,740 مردم اعلام شده است درمان و منتشر شده از بیمارستان.

00:10 GMT – کوبا تحمیل توقیف موقت توریستی

رئیس جمهور کوبا میگوئل دیاز-Canel می گوید این کشور به طور موقت قطع نظر از گردشگران به منظور جلوگیری از معرفی بیشتر موارد از coronavirus آسوشیتد پرس خبر داد.

دیاز-Canel و نخست وزیر مانوئل ماررو کروز گفت: در یک اطلاعیه در تلویزیون دولتی است که تنها ساکنان این جزیره اجازه داده می شود را وارد کنید برای 30 روز آینده شروع روز سه شنبه.

از جمعه کوبا اعلام کرده بود 16 مورد از COVID-19 و یک مرگ در افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور و یا در تماس مستقیم با یک مسافر.

Cuba - coronavirus

اقتصاد کوبا است که به شدت وابسته به گردشگری است که در حال حاضر به طور چشمگیری کاهش با توجه به تحریم های جدید آمریکا علیه محکم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت [رامون اسپینوزا/AP]

استثنا خواهد بود ساخته شده برای افراد درگیر در تجاری واردات مانند خدمه از کشتی های تجاری و گردشگری کارگران صنعت که نیاز به کمک گردشگران کشور را ترک کنند.

ماررو گفت: وجود حدود 60000 گردشگران در کوبا که از شب جمعه است.

اقتصاد کوبا است که به شدت وابسته به گردشگری است که در حال حاضر به طور چشمگیری کاهش با توجه به تحریم های جدید آمریکا علیه محکم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

23:45 به وقت تهران جمعه – مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی در زمان جنگ عمل به مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد او تا به حال قرار دادن زمان جنگ دفاع تولید عمل به اقدام برای کمک به مبارزه با کروناویروس بعد گفت: اوایل این هفته او را فراخوانی اندازه گیری زمانی که مورد نیاز است.

اندازه گیری است که به منظور اجازه می دهد دولت آمریکا به سرعت تولید ماسک ماسک هواکش و سایر تجهیزات مورد نیاز.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قرار داده و اندازه گیری به عمل در روز پنج شنبه شب. پرسید که چرا او قرار دادن آن را به عمل در حال حاضر رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: این امر می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که ایالات متحده می تواند ماسک و دیگر تجهیزات مورد نیاز برای مبارزه با ویروس.

23:15 به وقت تهران – معاون رئیس جمهور عضو هیات تست مثبت از coronavirus

کاخ سفید اعلام کرده است که یک عضو از معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

پنس را سخنگوی کتی میلر روز جمعه گفت که کارکنان عضو که نه مشخص نیست “تماس نزدیک” به یکی از دو معاون رئیس جمهور و یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

میلر می گوید پنس را مطلع شد جمعه شب از نتیجه تست مثبت.

Coronavirus - Spain

اعضای اسپانیا نظامی اضطراری واحد ضد عفونی مادرید مترو در روز جمعه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش coronavirus که به کشته شدن بیش از 1000 نفر در کشور [مانو فرناندز/AP]

20:23 GMT – ترکیه شمار کشته شدگان افزایش می یابد 670 مورد تأیید

مرگ و میر در ترکیه با توجه به کروناویروس گل رز به نه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت.

تعداد موارد تایید شده افزایش یافته و به 670 از 359

Koca گفت: 3,656 تست های انجام شده در طی 24 ساعت گذشته 311 که برگشتم مثبت است.

20:11 GMT – اسرائیل گزارش اول مرگ و میر از coronavirus

اسرائیل گزارش داد که اولین مرگ ناشی از کروناویروس یک زن 88 ساله که او نیز رنج می برد از بیماری قبلی.

وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت این مرد آورده شده است به بیمارستان حدود یک هفته پیش در بیماری جدی است.

اسرائیل تا کنون گزارش 705 موارد coronavirus اکثریت زیادی با علائم خفیف. حدود 10 بيمار در شرایط جدی هستند و 15 به طور کامل بهبود یافته اند.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش اتفاق می افتند coronavirus بیماری همه گیر.

برای همه به روز رسانی از دیروز (20 مارس) لطفا اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>