Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تنیس باز ما پیچیده به خانه موقت بیمارستان

ABC News Corona Virus FAQs

افزایش مرگ و میر در ایالات متحده آماده است برای رسیدن به آن از چین است.

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus آلوده کرده است بیش از سه چهارم از یک میلیون نفر در سراسر جهان است.

جدید ویروس تنفسی که باعث می شود یک بیماری شناخته شده به طور رسمی به عنوان COVID-19 است به سرعت در حال گسترش به تمام قاره ها به جز قطب جنوب پس از اولین ظهور در چین در ماه دسامبر. در حال حاضر وجود دارد بیش از 787,000 تشخيص موارد از COVID-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 166,000 از این بیماران بهبود یافته اند از این بیماری در حالی که بیش از 37,000 فوت کرده اند.

با بیش از 164,000 تشخیص داده COVID-19 موارد, ایالات متحده است که تا کنون بالاترین ملی شمارش در جهان است. این ویروس به هر امور خارجه آمریکا نیز در واشنگتن دی سی و پورتوریکو. حداقل 3,170 اند از COVID-19 در ایالات متحده است.

امروز بزرگترین تحولات:

 • تنیس باز ما پیچیده برای تبدیل به بیمارستان موقت
 • در سراسر جهان تشخیص داده می شود موارد بالا سه چهارم از یک میلیون
 • ما نزدیک چین مرگ و میر از ویروس
 • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

  3:30 صبح: تنیس باز ما پیچیده برای تبدیل به بیمارستان موقت

  سایت از ایالات متحده باز در مسابقات تنیس در شهر نیویورک تبدیل خواهد شد به طور موقت مرکز پزشکی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گونه های این شهر, منابع, به گزارش انجمن تنیس که صاحب محل است.

  USTA سخنگوی کریس Widmaier آسوشیتدپرس گفت که مساحت داخل سالن دادگاه در Billie Jean King ملی تنیس در مرکز شهر نیویورک کویینز استفاده خواهد شد 350 موقت تخت بیمارستان شروع روز سه شنبه. در ضمن آشپزخانه در Louis Armstrong ورزشگاه — دومین عرصه تنیس گرند اسلم مسابقات — استفاده می شود برای آماده سازی 25,000 وعده غذایی بسته در روز برای بیماران کارگران داوطلبان و دانش آموزان در شهر نیویورک است.

  وال استریت ژورنال برای اولین بار گزارش شده در برنامه.

  این USTA ملی بدن حاکم برای تنیس در اصل به حال گفت که رفتن به نگه داشتن یک مرکز مردم را به درس تمرین و یا بازی تنیس. اما پس از آن این سازمان گفت که بسته شدن سایت ،

  با بیش از 38 ، 000 موارد تشخیص داده شده و نزدیک به 1 ، 000 مرگ و میر در شهر نیویورک است که کانون رمان شیوع کروناویروس در ایالات متحده است. دولت و مقامات شهرستان در حال تلاش برای افزایش ظرفیت بیمارستان به منظور رسیدگی به بحران بهداشت و درمان. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت تا 1 میلیون بیشتر کارکنان بهداشتی درمانی مورد نیاز است.

  “به عنوان فرماندار نیویورک من درخواست متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور: اگر شما نمی مراقبت های بهداشتی بحران در جامعه خود را, لطفا بیایید کمک به ما در نیویورک در حال حاضر,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است.

  افزایش مرگ و میر از این شیوع در ایالات متحده آماده شد شنبه برای رسیدن به چین شمارش بیش از 3,300 مرگ و میر.

  آنچه که در مورد این رمان coronavirus:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>