Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نخست وزیر بوریس جانسون در بخش مراقبت های ویژه

جهانی و همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن حداقل 10,524 مردم در ایالات متحده است.

ایالات متحده تا کنون بیشتر موارد با بیش از 356,000 مبتلا COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 1.3 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با کوروناویروس. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

بیش از 73,900 در سراسر جهان کشته شده اند, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز را حساب کند.

ایتالیا دارای بالاترین مرگ و میر در جهان-بیش از 16,500.

امروز بزرگترین تحولات:

 • نخست وزیر بوریس جانسون انتقال به بخش مراقبت های
 • ایالت نیویورک می رسد ممکن است apex مرگ و میر می رسد 4,758
 • این خواهد بود که ‘اوج هفته’ به صورت بخش هایی از ایالات متحده, رسمی, هشدار
 • در اینجا این است که چگونه داستان است که در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

  5:32 بعد از ظهر: USNS راحتی به درمان COVID-19 بيمار

  نیروی دریایی کشتی USNS راحتی فرستاده شده به شهر نیویورک به درمان غیر coronavirus بیماران خواهد شد در حال حاضر درمان کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

  رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که او با اطلاع از این تغییر پس از صحبت با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

  در بعد از ظهر نشست خبری تهمت تایید کرد که کومو خواسته بود که کشتی بود reassigned برای COVID-19 بيمار و که او تا به حال تایید شده تغییر دهید.

  رئیس جمهور گفت: این کشتی خواهد شد در حال حاضر درمان COVID-19 بيمار از نیویورک و همسایه, New Jersey.

  کشتی در اصل اعزام به نیویورک برای رسیدگی به سرریز غیر COVID-19 مورد از بيمارستان منطقه اما وجود داشته اند و تنها تعداد کمی از این موارد پس از کشتی وارد شده اند.

  “این به این معنی 1,000 تخت اضافی کارکنان فدرال پرسنل. این ارائه بسیار مورد نیاز امداد به ما بیش از تاکید بیمارستان سیستم” کومو توییتی.

  5:10 بعد از ظهر: اولین شهر نیویورک زندانی می میرد از coronavirus

  یک زندانی از شهر نیویورک زندان اولین بار است که بازداشت فرد در شهر به مرگ از coronavirus با توجه به New York City Department of Corrections.

  ناشناس اهل بیت درگذشت یکشنبه, 10 روز پس از بستری در بیمارستان بلوو بخش سخنگوی گفت. این بخش گرفته شده است و مراحل اضافی برای جلوگیری از گسترش coronavirus در میان زندانیان و اصلاحات کارکنان از جمله الزامی پوشش صورت برای همه در امکانات است.

  اصلاحات کارکنان نیز با توجه به نمایش های بهداشتی قبل از آنها وارد یک مرکز با توجه به گروه.

  “ما همچنان به دنبال راهنمایی از ملی و ایالتی و محلی مقامات بهداشت عمومی و مصرف گسترده مراحل در هر ساعت از هر روز برای محدود کردن گسترش COVID-19 در امکانات ما” این سخنگو در بیانیه ای گفت.

  در سراسر کشور حداقل نیم دوجین فدرال زندانیان زندان فوت کرده اند از coronavirus.

  3:38 بعد از ظهر: نخست وزیر بوریس جانسون گرفته شده در بخش مراقبت های

  انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون, 55, که در بیمارستان بستری شد یکشنبه شب پس از انقباض رمان coronavirus گرفته شده در بخش مراقبت های پس از خود بیماری بدتر دوشنبه بعد از ظهر با توجه به خیابان داونینگ.

  جانسون خواسته Dominic Raab, وزیر دولت در امور خارجه به deputize برای او در صورت لزوم خیابان داونینگ گفت.

  اوایل روز دوشنبه جانسون گفت که او رفت و به بیمارستان برای “برخی از آزمایشات روتین” به عنوان علائم خود را همچنان ادامه داشت.

  “من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و امن نگه داشتن همه” جانسون توییتی.

  یک سخنگوی دفتر نخست وزیر اعلام کرد در بیانیه ای در روز یکشنبه شب که جانسون به حال تب بالا و بستری شد به یک بیمارستان در لندن مشاوره از دکتر خود در مواقع اضطراری است.

  “این یک گام احتیاطی” سخنگوی در آن زمان گفت: “به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس.”

  لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  3:10 بعد از ظهر: میشیگان در حال اجرا ‘خطرناکی پایین’ در تجهیزات حفاظت فردی

  در میشیگان — یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر — مراقبت های بهداشتی کارگران “در حال اجرا خطرناکی پایین” در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) Gov. گرچن Whitmer هشدار داد.

  “در بومانت بیمارستان ما کمتر از سه روز تا N95 ماسک را اجرا کنید. در سیستم بهداشت هنری فورد ما کمتر از چهار روز. و در دیترویت مرکز پزشکی کمتر از 10 روز” Whitmer روز دوشنبه گفت:. “در هر سه نظام سلامت وجود دارد کمتر از سه روز تا چهره سپر اجرا و کمتر از شش روز تا فولاد لباسهای اجرا شود.”

  او گفت که داده ها را شامل نمی شود کمک های مالی خصوصی رفتن مستقیم به بیمارستان ها.

  Whitmer گفت: مقامات دولت هستند “انجام همه چیز ما می تواند به عنوان سطح دولت برای تضمین بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی.”

  او گفت: FEMA فرستاده است 400 هواکش, 2 میلیون دستکش و 1.1 میلیون فولاد ماسک و قصد دارد به کشتی 1 میلیون بیشتر N95 ماسک این هفته است.

  یکشنبه, بیش از 15000 تا به حال آزمایش مثبت و 617 مرده بود در میشیگان.

  هشتاد درصد از دولت موارد در سه شهرستان در منطقه دیترویت.

  2:50 بعد از ظهر: نیوجرسی کاهش می بیند در مورد نرخ رشد

  نیوجرسی مرگ و میر از این کروناویروس در حال حاضر صعود به 1,003 Gov. Phil مورفی روز دوشنبه گفت:.

  باغ دولت در مجموع از 41,090 افراد مبتلا به این ویروس است.

  اما مورفی در توئیتر خود نوشت: “ما شاهد کاهش در نرخ رشد موارد جدید از 24 درصد روز بیش از روز در ماه مارس 30th به حدود 12 درصد است.”

  “تلاش های ما #FlattenTheCurve شروع به پرداخت کردن” او گفت:. “کار ما در حال حاضر است که برای حفظ مسطح آن را به نقطه که در آن ما روز بیش از روز افزایش صفر است.”

  مورفی تاکید کرد: “اگر ما به نگه دارید تا با شیوه های فعلی ما می توانید از طریق پیک با تخت بیمارستان است که ما در حال آماده سازی.”

  اما افزود: “اگر ما آرامش اجتماعی ما فاصله ما سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود تاخت و تاز کردن با یک افزایش چهار برابر آنچه در آن می تواند. خواهد بود که به معنای واقعی کلمه فاجعه بار باشد.”

  “این نیست بیش از-و نه توسط یک شات طولانی” فرماندار هشدار داد.

  مورفی گفت که او با امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد تا بازنشسته عمومی کارکنان به بازگشت به کار بدون تأثیر وضعیت بازنشستگی.

  2:27 p. m.: Wis. فرماندار تعلیق در شخص رای گیری به صورت مقدماتی

  فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers, یک دموکرات یک فرمان اجرایی را امضا دوشنبه تعلیق در شخص رای گیری روز سه شنبه انتخابات قابل توجه حرکت پس از فرماندار مقاومت عمل یکجانبه برای هفته منتهی به مسابقه. Evers ” منظور خواستار حرکت در شخص رای گیری به تاریخ 9 ژوئن.

  این می آید پس از جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی صبح روز دوشنبه در اندک به Evers, موکول یک جلسه ویژه به نام او برای ایجاد تغییرات به انتخابات.

  پس از Evers ” نظم دو بالا جمهوریخواهان ویسکانسین مجلس رابین Vos و دولت آمریکا و اسکات فیتزجرالد گفت: آنها “بلافاصله به چالش کشیدن این فرمان اجرایی در ایالتی ویسکانسین دیوان عالی کشور است.”

  1:26 بعد از ظهر: لوئیزیانا مرگ و میر افزایش 38 ٪

  در سخت ضربه, لوئیزیانا, ایالت مرگ و میر شروع به پریدن کرد 38.3 درصد بیش از آخر هفته. لوئیزیانا در حال حاضر در مجموع 512 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

  تعداد تشخیص داده COVID-19 موارد ساخته شده 44.3% جهش بیش از آخر هفته در حال حاضر در مجموع 10,297 در دولت است.

  از کسانی که در بیمارستان بستری در لوئیزیانا 31.1 درصد از بیماران در, پنکه, با توجه به وزارت بهداشت.

  در میان coronavirus مربوط به مرگ و میر نوزاد دختر متولد شده در موعد مقرر از آنجا که مادر او در یک دستگاه تنفس مصنوعی و اکسیژن مورد نیاز از دکتر ویلیام “Beau” کلارک از, East Baton Rouge Parish, دفتر پزشکی قانونی گفت: ABC News.

  روشن است که اگر کودک شما با این coronavirus کلارک گفت.

  تنها دو نفر از لوئیزیانا 64 parishes صفر موارد تایید شده.

  “این کاملا حیاتی است که شما اجتناب از تماس نزدیک با دیگران” نیواورلئان شهردار LaToya Cantrell توییتی دوشنبه.

  “این است که به همه ما انجام بخشی از ما و خوب بودن همسایگان برای کمک به صاف و منحنی سرعت گسترش” رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز توییتی .

  12:32 بعد از ظهر: ایالت نیویورک مرگ و میر می رسد 4,758

  در نیویورک — دولت در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر — مرگ و میر رسیده 4,758 Gov. اندرو کومو گفت: هر چند او گفت: میزان مرگ شده است “به طور موثر تخت برای دو روز.”

  نیویورک دارای بالاترین مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا تا کنون.

  بیش از 130,000 مردم در ایالت نیویورک تشخیص داده شده اند با کوروناویروس.

  کومو گفت: تعداد کل بستری شدن در بیمارستان ICU پذیرش روزانه و لوله را که “نشان می دهد ممکن است مسطح منحنی.”

  در حالی که نیویورک ممکن است به ذروه coronavirus عفونت فرماندار افزود: چه اتفاقی می افتد بعدی “هنوز هم بستگی دارد به آنچه که ما انجام دهد.”

  اگر دولت plateauing به این دلیل است که اجتماعی فاصله در حال کار است به طوری که باید ادامه گفت: Cuomo.

  همچنین دولت سیستم مراقبت های بهداشتی “است که در حداکثر ظرفیت امروز” با توجه به فرماندار. “کارکنان نمی تواند هر کار سخت تر است. و ماندن در این سطح مشکل ساز است.”

  “نیز وجود دارد یک خطر واقعی در گرفتن رای بیش از حد به سرعت. این است که دشمن ما را دست کم گرفت از یک روز و به ما پرداخت قیمت صمیم قلب” کومو گفت.

  مدارس و غیر ضروری کسب و کار بسته باقی خواهد ماند تا مارس 29 کومو گفت.

  کومو سخنرانی کسانی که جمع در شهر نیویورک میادین و پارک های این هفته گفت: این افزایش حداکثر جریمه به 1000 دلار برای نقض اجتماعی فاصله پروتکل.

  “در حال حاضر زمان برای سهل انگار باشد. این یک اشتباه است” فرماندار گفت.

  “اگر من می توانم شما را متقاعد کند برای نشان دادن نظم و انضباط برای خودتان” کومو گفت: سپس آن را برای دیگران مانند مراقبت های بهداشتی کارگران “قرار دادن زندگی خود را در خط.”

  11:55 صبح: یکی دیگر از 439 مرگ و میر در انگلستان در 24 ساعت

  حداقل 5,373 بیماران در انگلستان فوت کرده اند از coronavirus یکشنبه شب. که نشانه افزایش 439 مرگ و میر در 24 ساعت, با توجه به وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی.

  بیش از 51000 نفر در بریتانیا باید آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله نخست وزیر بوریس جانسون و پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا.

  11:43 صبح: کارشناسی ارشد موکول برای نوامبر

  کارشناسی ارشد برنامه به reschedule 2020 آوریل مسابقات Nov. 9 تا 15.

  “ما می خواهم به تاکید است که در برنامه های آینده ما هستند ساختگى و مطلوب مشاوره و جهت از مقامات بهداشت” فرد ریدلی رئیس باشگاه گلف آگوستا ملی در بیانیه ای گفت: دوشنبه. “ارائه شده است که رخ می دهد و ما می توانیم انجام 2020, کارشناسی ارشد, ما قصد داریم برای دعوت از کسانی که حرفه ای و آماتور که واجد شرایط برای ما اصل مارس تاریخ و استقبال همه موجود دارندگان بلیط برای لذت بردن از هیجان کارشناسی ارشد در هفته است.”

  9:48 صبح: اسپانیا می بیند عفونت کاهش میزان در تقریبا همه مناطق

  رمان شیوع کروناویروس در اسپانیا به نظر می رسد به کم کردن سرعت به عنوان تعدادی از عفونت های جدید قطره در “تقریبا در تمام مناطق” یک وزارت بهداشت گفت.

  “نرخ رشد این بیماری همه گیر در حال کاهش است و تقریبا در تمام مناطق” ماریا خوزه سیرا با اسپانیایی وزارت بهداشت و درمان اضطراری کمیته گفت: در مجازی نشست خبری دوشنبه.

  سیرا هشدار داد که آن را چند روز به “تایید این گرایش.”

  روز دوشنبه داده ها از وزارت بهداشت نشان می دهد که 637 نفر از COVID-19 در 24 ساعت گذشته — کمترین روزانه تلفات در صد عاقلانه از اوایل ماه مارس — آوردن مرگ و میر در سراسر کشور به 13,055. این کشور همچنین گزارش 4,273 موارد جدید آوردن مجموع در سراسر کشور به 135,032.

  اسپانیا دومین کشور ملی شمارش تشخیص داده COVID-19 نفر در جهان, پشت, ایالات متحده آمریکا با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  سیرا گفت: در سراسر استرالیا 19,400 سلامت کارگران در اسپانیا آلوده شده اند با رمان coronavirus حسابداری برای حدود 15 ٪ از تعداد کل موارد.

  بیش از آخر هفته, نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اعلام کرد که او از مجلس به تمدید وضعیت اضطراری کشور از بیش از دو هفته مصرف این مستند در تحرک تا مارس 26.

  “مسطح منحنی بود ما اولین هدف. ما در حال نزدیک شدن. اما من از هر کس برای ایثار و مقاومت” سانچز گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، “آینده هدف کاهش عفونت حتی بیشتر تا زمانی که تعداد contagions کمتر از تعداد افرادی که دوره نقاهت بعد هر روز.”

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • 7:18 صبح: این خواهد بود که ‘اوج هفته’ به صورت بخش هایی از ایالات متحده, رسمی, هشدار

  Adm. برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی هشدار داد آمریکایی ها خواهد شد که این “پیک هفته” از رمان شیوع کروناویروس برای برخی از ایالت ها و شهرهای.

  “برای نقاط کشور به خصوص نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات, دیترویت, این هفته در حال رفتن به پیک هفته” Giroir گفت: ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopoulos در مصاحبه روز دوشنبه در “صبح به خیر آمریکا”.

  “آن را به اوج بستری اوج ICU هفته و متاسفانه اوج, مرگ, هفته,” او اضافه شده است. “اما این بدان معنا نیست که ما در طول این هفته است. وجود دارد دیگر نقاط کشور است که اوج کمی بعد مانند نیواورلئان. بنابراین ما باید بسیار جدی در مورد آنچه اتفاق می افتد در این هفته, هفته آینده, هفته بعد — انجام, فیزیکی, فاصله, پوشیدن ماسک که چگونه ما در حال رفتن به شکست این ویروس است.”

  Giroir یک پزشک و یک عضو کلیدی از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت این کشور “آمده است یک راه طولانی” در ramping تا آن COVID-19 تست ظرفیت.

  “از دیروز ما انجام حداقل 1.67 میلیون آزمون و ما حتی نمی دریافت اطلاعات از تمام آزمایشگاه-مشتق آزمون. اینها کسانی هستند که در بیمارستان ها که واقعا گزارش از طریق سیستم” او گفت:. “ما حدود یک میلیون آزمون در این هفته که مقدار زیادی به اندازه کافی تست برای افرادی که واقعا به آن نیاز دارند در اولویت های گروه-کسانی که در بیمارستان بستری هستند و کارکنان مراقبت های بهداشتی سالمندان.”

  Giroir گفت: آنها همچنین کار بر روی پوسته پوسته شدن تست سرولوژيک بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان یک آنتی بادی آزمون که در آن تنها نیاز به یک قطره از خون و بوییدن و از ویروس آنتی بادی است. آزمون نمی تواند تشخیص دهد که آیا یک فرد در حال حاضر این ویروس اما آن را می توانید بگویید اگر آنها در حال حاضر به آن و یا در معرض شده بود به آن را در برخی از نقطه در گذشته به دلیل سیستم ایمنی بدن خود را توسعه داده است که آنتی بادی به مبارزه با آن.

  “این بسیار مهم است که ما فکر می کنم در مورد بازگشایی این کشور و اقتصاد” Giroir گفت: “از آنجا که اگر شما تا به حال virus و شما باید یک پاسخ ایمنی بدن به آن به احتمال قوی شما هستند مصون و ایمن از ویروس.”

  Giroir گفت که او “بسیار خوشبین” است که این کشور به زودی باید “دهها میلیون نفر” از آزمون های سرولوژیک به طور بالقوه ممکن است توسط.

  “چند وجود دارد که در حال رفتن را از طریق FDA در حال حاضر,” او اضافه شده است.

  6:42 صبح: وضعیت اضطراری بافندگی در ژاپن

  نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت که او در نظر دارد برای اعلام وضعیت اضطراری در سراسر کشور رمان شیوع کروناویروس در میان اخیر افزایش عفونت.

  در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه آبه گفت که او ساخت ترتیبات نهایی بیانیه و اعلام آن را به عنوان به زودی به عنوان شنبه ، سفارش خواهد آخرین برای حدود یک ماه و توانست به هفت استان که شامل شهرهای بزرگی مانند توکیو که شاهد یک جهش در عفونت های جدید در روز های اخیر.

  تا چه حد از اقدامات اضطراری نمی شد به طور کامل شناخته شده در دوشنبه اما اعلام می دهد استانی فرمانداران قدرت به درخواست مردم برای ماندن در خانه. گزارش رسانه های محلی می گویند حمل و نقل عمومی و سوپر مارکت ها باز خواهد ماند.

  از شنبه حداقل 3,654 مردم در ژاپن تشخیص داده شده اند با COVID-19 و 85 از آنها فوت کرده اند با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  دولت ژاپن اذعان کرده است که عفونت مسیرهای نمی توان در تعداد فزاینده ای از موارد.

  سفارت آمریکا در توکیو با صدور استارک هشدار به آمریکایی ها در ژاپن در روز جمعه گفت: کسانی که مایل به بازگشت باید انجام دهید در حال حاضر و یا در معرض خطر بودن گیر وجود دارد “برای مدت نامعلوم.”

  “برای شهروندان ایالات متحده در حال حاضر در ژاپن اگر شما برنامه ای برای بازگشت به ایالات متحده توصیه می کنیم که شما ترتیب برای خروج فوری. عدم انجام این کار می تواند به معنای ماندن در خارج از کشور برای یک دوره نامحدود” سفارت گفت در حالت آماده باش است. “نسبت به تعداد موارد مثبت و بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده و اروپا تعداد گزارش COVID-19 نفر در ژاپن نسبتا پایین باقی مانده است. دولت ژاپن تصمیم به آزمون به طور گسترده باعث می شود آن را دشوار است به دقت ارزیابی COVID-19 شيوع.”

  ساعت 3 صبح: ما نیروهای ژاپن اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی

  فرمانده نیروهای ایالات متحده و ژاپن روز دوشنبه اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی برای Kanto ساده “با توجه به افزایش مداوم” از رمان coronavirus عفونت در نزدیکی توکیو.

  در این بیانیه که در اثر باقی می ماند از طریق مه 5 به فرماندهان قدرت به اجرا درآوردن رعایت بهداشت اقدامات حفاظت در کسانی که زندگی و کار در تمام ارتش ایالات متحده و نیروی دریایی و نیروی هوایی و دریایی تاسیسات و امکانات واقع در دشت کانتو, بزرگترین دشت در ژاپن را پوشش می دهد که بیش از نیمی از شرق کانتو از جمله توکیو.

  “حفاظت از سلامت و ایمنی از هر کس در ارتباط با نیروهای نظامی ایالات متحده در ژاپن است که من شماره یک اولویت” سرهنگ ژنرال کوین اشنایدر نیروهای نظامی ایالات متحده در ژاپن فرمانده در بیانیه ای گفت: دوشنبه. “من نمی تواند به اندازه کافی تاکید بر اهمیت مسئولیت شخصی در یک زمان مثل این. توقف گسترش COVID-19 نیاز به کل تیم — خدمات اعضای غیر نظامیان خانواده, و ما, ژاپنی, همکاران.”

  اعلام می آید روزانه تعداد جدید COVID-19 نفر در پایتخت ژاپن شروع به پریدن کرد در روزهای اخیر از 78 در 31 مارس به 143 روز یکشنبه با توجه به اطلاعات منتشر شده در Tokyo Metropolitan Government وب سایت.

  ماه گذشته یک وظیفه فعال عضو نیروهای نظامی ایالات متحده در ژاپن آزمایش مثبت برای COVID-19.

  در مجموع 1,033 نفر تست مثبت برای این بیماری در توکیو و 30 از آنها فوت کرده اند, با توجه به وب سایت دولت. تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد ژاپن در سراسر کشور شمارش شده است تا به 3,654 موارد تشخیص داده شده و 85 و میر.

  ABC News’ Aicha ال Hammar جاش Hoyos, Kendall Karson راشل Katz, کلی, مک کارتی, Terrance اسمیت و آنتونی Trotter کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>