Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری

مرگ و میر از این رمان coronavirus همه گیر در ادامه به موشک وار رفتن به بیش از 9000 نفر در ایالات متحده کشته شده اند از COVID-19 همانطور که از بعد از ظهر یکشنبه یک روز پس از ایالات متحده ثبت آن بیشترین تعداد مرگ و میر در طول 24 ساعت.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 325,000 موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده و بیش از 1.2 میلیون نفر در سراسر جهان است. تعداد واقعی است که تصور می شود بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

بیش از 68,000 فوت کرده اند در سراسر جهان و بیش از 258,000 مردم بهبود, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

امروز بزرگترین تحولات:

 • ما مرگ و میر عبور 9,000 به عنوان موارد بیش از 300,000
 • نیویورک بیمارستان ها ممکن است رسیدن به ظرفیت کل این هفته: FEMA گزارش
 • اسپانیا رکورد کمترین روزانه مرگ و میر در 8 روز
 • ایتالیا گزارش کاهش در بيماران ICU for 1st time
 • نخست وزیر بریتانیا بستری برای تست
 • در اینجا آخرین در حال توسعه وضعیت. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

  6:21 بعد از ظهر: NYPD اعلام کرد یکی دیگر از coronavirus مرگ

  NYPD گفت که یکی دیگر از اعضای آن را تصویب کرده است و دور از coronavirus.

  کمکی پلیس گروهبان فرشته لئون بود که با نیروی بیش از 38 سال درگذشت در روز شنبه بخش گفت. در مجموع 1,843 لباس شخصی و اعضای 274 غیر نظامی اعضای دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به NYPD.

  در شنبه کارآگاه NYPD Cedric دیکسون که او نیز درگذشت از coronavirus را به بقیه گذاشته شد توسط اعضای خانواده خود است. بر خلاف استاندارد پلیس مجالس ترحیم که به شدت با حضور لباس شخصی پرسنل دیکسون تا به حال تنها چند تن از اعضای نیروی پال به عنوان حامل با توجه به کارآگاهان وقف انجمن.

  “اگر چه ما معشوق کارآگاه Cedric دیکسون به استراحت گذاشته شد امروز تنها توسط خود عزیزان … ما همیشه اینجا برای Cedric خانواده. هزاران نفر را جمع ما پس از غلبه بر این بیماری همه گیر” این اتحادیه گفت: در یک صدای جیر جیر.

  4:38 بعد از ظهر: باغ وحش برانکس ببر آزمایش ویروس

  مدیران در شهر نیویورک باغ وحش برانکس گفت: یکی از آن ببر آزمایش مثبت برای coronavirus.

  نادیا 4-year-old female تاپیر ببر آلوده شده توسط یک کارمند باغ وحش بود که مراقبت از او و دیگر ببر. او “asymptomatically آلوده به ویروس و یا قبل از آن فرد توسعه یافته علائم” با توجه به انجمن حفاظت از حیات وحش اجرا می شود که در این باغ وحش.

  ببر خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی همه یک سرفه خشک شد اما انتظار می رود به بهبود با توجه به مدیران است.

  “اگر آنها تجربه کرده اند برخی از کاهش اشتها و گربه در باغ وحش برانکس در غیر این صورت به خوبی انجام می دهند تحت مراقبت های دامپزشکی و روشن هستند, هشدار, و تعاملی با نگهبانان” WCS در بیانیه ای گفت.

  دیگر ببر زندگی در باغ وحش ببر کوهستان نمایشگاه و گربه سانان حیوانات ساکن در دیگر بخش های این باغ وحش نیست و نشان داده شده است هر گونه نشانه ای از علائم مدیران گفت.

  “مناسب اقدامات پیشگیرانه در حال حاضر در محل برای همه کارکنان که در حال مراقبت از آنها و گربه های دیگر در ما چهار WCS باغ وحش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بیشتر از هر نوع دیگر از ما باغ وحش گربه” WCS گفت.

  4:27 بعد از ظهر: بوریس جانسون در بیمارستان بستری به عنوان COVID-19 علائم باقی بماند

  انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد به عنوان علائم خود را از coronavirus ادامه, سخنگوی دولت گفت.

  “این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس” سخنگوی در بیانیه ای گفت.

  دفتر گفت که جانسون, 55, حال تب بالا و بستری در بیمارستان در مشاوره از دکتر خود در مواقع اضطراری است. او باقی خواهد ماند و در تماس با دیگر بریتانیا رهبران در حالی که او در انتظار نتایج آزمون خود را سخنگوی گفت.

  4:06 p. m.: بوستون موسسات مقررات منع رفت و آمد

  شهردار بوستون مارتی والش اعلام کرد که توان اجرای یک حکومت نظامی برای همه ساکنان که نیست غیر ضروری کارگران شروع صبح روز دوشنبه.

  که باقی خواهد ماند در اثر تا 4 مه توصیه می کند که مردم به ماندن در داخل بین 9 بعد از ظهر و 6 صبح به منظور جلوگیری از گسترش ویروس و ازدحام.

  “ما شده اند از دیدن بیش از حد بسیاری از سفرهای غیر ضروری در شب و اجتماعی فاصله مشکلات مردم نظم و صبر خود را در رستوران” والش گفت: در یک کنفرانس خبری.

  چند شهرداری صادر coronavirus مربوط به حکومت از جمله تلفن همراه, Alabama. والش گفت که هر کسی خود را ترک منزل باید از ماسک یا پوشش.

  “اگر شما نمی توجه به این دستورالعمل های ما در حال رفتن به یک تابستان” او گفت:.

  3:54 بعد از ظهر: NYC ونتیلاتور عرضه به گذشته تا روز چهارشنبه در آخرین: شهردار

  شهردار بیل د Blasio گفت: شهر نیویورک خریداری برخی از بیشتر روز خود را با یک عرضه است.

  در اصل آن پیش بینی شده بود که هواکش خواهد بود تخلیه یکشنبه شب, اما, این شهرستان دارای 135 هواکش در ذخایر خود که تا آخرین “شنبه یا دوشنبه” با توجه به شهردار.

  د Blasio التماس کرد با دولت فدرال برای ارسال بیشتر هواکش و سایر منابع به نیویورک بيمارستان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

  3:05 بعد از ظهر: واشنگتن برای ارسال هواکش بازگشت به ملی ذخایر

  واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد که او باز خواهد گشت 400 هواکش به ملی ذخایر برای کمک به کشورهای دیگر که به آنها نیاز دارید.

  “این پنکه در حال رفتن به نیویورک و دیگران متحده سخت ترین ضربه توسط این ویروس” Inslee در بیانیه ای گفت. “به من گفت که چند بار در طول چند هفته گذشته ما در این با هم.”

  فرماندار گفت: دولت به تازگی خریداری شده 750 هواکش که وارد خواهد شد در چند هفته آینده.

  3:00 p. m.: ملکه الیزابت باعث نادر تلویزیون آدرس به ملت

  برای پنجمین بار در دوران سلطنت ملکه الیزابت تحویل تلویزیونی پیام اطمینان بخش انگلیسی ها آنها را از طریق همه گیر.

  در چهار و نیم دقیقه ضبط آدرس به ملت, ملکه اذعان استرس و مشکلاتی که کشور و جهان مواجه شده است و پس از coronavirus همه گیر آغاز شد. با این حال او گفت که اگر آنها باقی مانده است “متحد و مصمم” انگلیسی ها را به غلبه بر مشکلات.

  “در حالی که ما باید در مواجهه با چالش های قبل از این یکی متفاوت است. در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به درمان,” او گفت:.

  خارج از او سالانه آدرس کریسمس ملکه الیزابت صحبت به ملت چهار بار دیگر در طول 68 سال در تاج و تخت: از آغاز جنگ خلیج فارس, شاهزاده خانم دیانا, مرگ, مرگ مادر و جشن الماس.

  این گفتار شامل کلیپ از سلامت کارگران اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران ضروری است که نگه داشتن کشور امن است. ملکه تشکر کسانی که کارگران ضروری برای کار سخت خود را و با تاکید بر تلاش های خود را نمی شود فراموش شده است.

  “من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش. و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر,” او گفت:.

  لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  1:32 بعد از ظهر: نیوجرسی به دریافت یخچال تریلر عنوان موقت morgues: گزارش

  نیوجرسی دستور داده است تا 20 یخچال تریلر که به عنوان موقت morgues با توجه به گزارش های صادر شده توسط دولت بود که به مرور توسط ABC News.

  منظور این است که “برای حمایت از یک استراتژی به آدرس خروش در بدن ناشی از COVID-19 همه گیر” با توجه به گزارش.

  تریلر را ارائه فضا برای 1600 در بدن, این گزارش گفت: و پنج تریلر تحویل داده خواهد شد در روز جمعه این گزارش گفت:.

  12:54 p. m.: NYC بیمارستان ها ممکن است رسیدن به ظرفیت کل این هفته: FEMA گزارش

  یک FEMA گزارش بررسی توسط ABC News می گوید: شهر نیویورک بیمارستان انتظار می رود که در نزدیکی یا ظرفیت کل در طول هفته های آینده.

  از بعد از ظهر شنبه 30 بيمارستان در شهر بودند و یا در نزدیکی تخت ICU ظرفیت با توجه به گزارش. مقامات احتیاط از تعداد نوسان از ساعت به ساعت به عنوان بیماران بستری مرخص شده و منتقل شده به بیمارستان های دیگر.

  موقت بیمارستان در Javits و USNS راحتی باید قابل توجهی تخت های موجود در این گزارش گفت:.

  12:31 بعد از ظهر: UK مرگ و میر در نزدیکی 5,000

  مقامات بهداشتی در بریتانیا گفت: 621 نفر از coronavirus عوارض مربوط به بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 4,934.

  مت, Hancock, وزیر بهداشت گفت: کشور خدمات بهداشت ملی در حال حاضر 9,000 هواکش و آن هدف این است که دو برابر این مبلغ است. او خواست ساکنان به اطاعت اجتماعی فاصله احتیاطی.

  “اقامت در خانه, محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی,” او گفت:

  11:54 صبح: ایتالیایی COVID-19 موارد در نزدیکی 129,000

  ایتالیایی وزرای بهداشت منتشر شد به روز رسانی داده ها در این کشور coronavirus موارد و در حالی که وجود دارد 128,948 تایید انقباضات آنها گفت: این اعداد نشان می دهد افت.

  این موارد جدید از دیروز شد 4,316 که به نمایندگی 3.5 درصد رشد کمترین درصد پس از همه گیر آمار ایتالیا. وجود دارد 525 جدید مرگ و میر گزارش شده در کشور آوردن کلی تعداد مرگ به 15,887 به گفته مقامات بهداشتی.

  روزانه مرگ و میر در ادامه به کاهش هر روز مقامات بهداشت گفت.

  11:54 صبح: لوئیزیانا, ممکن است اجرا از هواکش توسط پنج شنبه: فرماندار

  لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز هشدار داد که دولت خود را می تواند اجرا از کار فن با پنج شنبه و تخت ICU با آخر هفته آینده.

  ادواردز گفت: سی ان ان جیک Tapper که اخیر خود پیش بینی بهتر از هفته گذشته است که نشان داد هواکش استفاده می شود تا روز سه شنبه به دلیل نرخ COVID-19 انقباضات شد کاهش بیشتر مردم عمل اجتماعی فاصله.

  “ما امیدواریم که ما می تواند ادامه روند نزولی در نرخ انتقال موارد جدید. که اقدام به خرید ما زمان کمی بیشتر,” او گفت:.

  ادواردز تصریح کرد که اگر مردم بیشتر در خانه بماند تاریخ ونتیلاتور کمبود خواهد همچنان به عقب رانده شود اما او گفت که وضعیت در کشور است که هنوز هم جدی است.

  11:30 a. m.: Cuomo می گوید ایالت نیویورک می تواند ‘در نزدیکی apex’

  در حالی که تعداد مرگ و میر در ایالت نیویورک افزایش یافت به 4,100 در صبح روز یکشنبه تا 594 از روز گذشته رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: این اعداد نشان می دهد که دولت می تواند “در نزدیکی راس” از بحران.

  اکثر مرگ و میر رخ داده در شهر نیویورک که در آن تعدادی از COVID-19 مرگ و میر پیشی گرفته 2,600.

  او گفت: تعداد مرگ و میر روزانه در سطح ایالت پایین بود از 630 در روز جمعه.

  کومو گفت: تعداد کل بستری شدن در بیمارستان در 24 ساعت گذشته نیز به 574 از بالا فقط پنج روز پیش از 1,412. او گفت که این روند نزولی شد “بخشی از یک تابع بیشتر مردم در حال مرخص شد.” او گفت: 75 درصد از افرادی که رفته اند به سیستم بیمارستان بهبود و مرخص شده.

  “ما به دنبال در این به طور جدی در حال حاضر به دلیل داده های ما می تواند بسیار نزدیکی apex و یا apex می تواند فلات و ما می تواند فراتر از این فلات در حال حاضر” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز یکشنبه. “ما نمی خواهد می دانم که تا زمانی که ما می بینیم بعد از چند روز آن بالا رفتن یا پایین رفتن این چیزی است که این آمار را امروز به شما بگویم.”

  اما او گفت: دولت سیستم مراقبت های بهداشتی است که در “ظرفیت در سراسر هیئت مدیره” و بیمارستان در معرض خطر در حال اجرا از مقدار مورد نیاز منابع در “دو یا سه یا چهار روز.”

  “است که قرار دادن مقدار زیادی از استرس در سیستم مراقبت های بهداشتی,” کومو گفت. “شما درخواست یک سیستم برای انجام این کار بیش از آن است همیشه قبل از انجام بیش از آن را به انجام طراحی شده بود با کمتر است.”

  در حالی که مرگ و میر در اسپانیا از coronavirus افزایش 674 در طول 24 ساعت به 12,418 روز یکشنبه مقامات بهداشت گفت: این کمترین روزانه تعداد ویروس-ارتباط مرگ و میر در این کشور دیده می شود در هشت روز.

  اسپانیا دوم به ایتالیا در تعداد COVID-19 مرگ و میر در, اما کاهش تعداد افرادی که جان در یک روز می تواند نشان می دهد این کشور رسیده است از آن نقطه apex. روز پنجشنبه مقامات اسپانیایی گزارش 950 مرگ و میر بیشترین تعداد مرگ و میر در یک روز.

  ساعت 10 صبح: پاپ منجر یکشنبه نخل خدمات در نزدیکی خالی کلیسای سنت پیتر

  با یک گروه کر تمرین های اجتماعی فاصله و دستیاران خود را چند راهبه و prelates فاصله کاورنو در کلیسای سنت پیتر فرانسیس چراغ یکشنبه نخل خدمات گفتن افراد جوان به طور خاص به “احساس می کنید به نام خودتان برای قرار دادن زندگی خود را در خط.”

  “تراژدی ما در حال تجربه احضار ما به طور جدی چیزهایی که جدی هستند و نمی توان در آن است که توجه کمتری به کشف که زندگی بدون استفاده از اگر استفاده نمی شود برای خدمت به دیگران است. برای زندگی, اندازه گیری عشق” پاپ گفت: در وعظ خود را به شروع هفته دفاع مقدس از عید پاک است.

  به طور معمول فرانسیس را خطاب خود را در پالم یکشنبه اظهارات به توده ها محکم شاخه های زیتون و نخل fronds با تجمع در میدان سنت پیتر. اما با توجه به ایتالیا دقیق اجتماعی فاصله قوانین به blunt این ویروس است که ویران کشور بیشتر مقهور خدمات برگزار شد و در داخل کلیسای.

  پاپ به طور خاص با هدف وعظ در افراد جوان است.

  “دوستان عزیز نگاهی به قهرمانان واقعی که به نور آمده در این روزها: آنها نه, معروف, افراد ثروتمند و موفق; بلکه آنها کسانی هستند که به خودشان را در جهت خدمت به دیگران” فرانسیس گفت. “احساس می کنید به نام خودتان برای قرار دادن زندگی خود را در خط. انجام نمی شود ترس به وقف زندگی خود را به خدا و به دیگران; آن را می پردازد!”

  9 صبح: اولین پاسخ دهندگان دریافت سریع لین خدمات در برخی از فروشگاه های مواد غذایی

  در تلاش برای حمایت از کسانی که در خط مقدم در مبارزه با این بیماری همه گیر, برخی از فروشگاه های مواد غذایی در نیویورک در حال ایجاد “خطوط اکسپرس” برای اولین پاسخ دهندگان.

  PSK بازار Foodtown و Pathmark فروشگاه در حال حاضر تاسیس ویژه اول پاسخگوی خطوط و اعلام کرد آنها دست از $100,000 در کارت های هدیه به کسانی که کار در بیمارستان.

  “پس از یک شیفت 12 ساعته ما باید آنها را از طریق راهرو و اجازه دهید آنها را به آنچه آنها نیاز دارند” گفت: اریک آدامز بروکلین قصبه رئیس جمهور است که یک افسر سابق پلیس گفت: ABC ایستگاه WABC در شهر نیویورک است.

  آدامز گفت که او امیدوار است برای اولین بار-پاسخگوی سوپر مارکت “بیان خطوط” را گرفتن در سراسر کشور و ملت است.

  “همه پاسخ ابتدا باید به سادگی به ارمغان آورد به جلو از خط می گوید:” آدامز.

  8:30 صبح: جو بایدن ارائه می دهد دوباره به صحبت با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

  معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیشتاز برای حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال به او را در پیشنهاد خود به یک مکالمه تلفنی در مورد دولت فدرال در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

  “آن اتفاق افتاده است. من خوشحال به صحبت کردن با او و من فقط می خواهم به او بگویید که چه ما در بر داشت مهم را به انجام و … است که به سرعت حرکت می کند و … ما باید به حرکت با سرعت بیشتری” بایدن گفت: ABC News’ رئیس لنگر جورج Stephanopoulos صبح یکشنبه در “این هفته است.”

  بایدن در حال حاضر آگهی ایالت ورمونت برنی ساندرز توسط بیش از 300 نمایندگان در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری — یک سرب است که انتظار می رود به رشد به عنوان ویسکانسین رای دهندگان رأی گیری در اولیه در روز سه شنبه.

  4:38 صبح: نخست وزیر بوریس جانسون توییتهایی تشکر به انگلیسی عمومی برای ماندن در منزل

  انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون توییتی خود را با تشکر به انگلیسی عمومی برای ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی.

  جانسون خود را هنوز هم در انزوا پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در مارس 26. دیروز اعلام شد که باردار خود را نامزد 32 ساله کری Symonds شده خود منزوی پس از درد و رنج از علائم کروناویروس شده است و در بستر هفته گذشته.

  2:01 a. m.: شهر در نیوجرسی در حال حاضر نیاز به همه کارکنان ضروری کسب و کار به پوشیدن صورت را پوشش می دهد

  Ravinder Bhalla شهردار Hoboken, New Jersey در بیانیه ای اعلام کرد که همه کارکنان ضروری کسب و کار هنوز عملیاتی در این شهرستان در حال حاضر نیاز به پوشیدن صورت را پوشش می دهد و یا ماسک در حالی که مشغول به کار است.

  بخشنامه صادر شده توسط هابوکن دفتر مدیریت اضطراری آمد و در همان روز که نیوجرسی فرماندار فیل مورفی اعلام کرد که نیوجرسی دچار بدترین حالت آن بعد از شیوع کروناویروس آغاز شد. مرگ و میر در باغ دولت تا کنون رسیده 846 با 34,124 موارد مثبت گزارش شده است.

  “امروز هابوکن دفتر مدیریت اضطراری با صدور بخشنامه نیاز است که همه کارکنان ضروری کسب و کار, از جمله, اما نه محدود به سوپر مارکت ها و داروخانه ها و همه رستوران ها و موسسات غذایی پوشیدن صورت پوشش و دستکش در حالی که در محل کار و خدمت به مشتریان” خواندن بیانیه ای از شهردار Bhalla. “صورت را پوشش می دهد می تواند شامل یک دستمال یا روسری یا مواد مشابه. ماسک صورت نیز مجاز, اما, N95 ماسک و دیگر PPE می خواست به سمت چپ برای حرفه ای پزشکی و اولین پاسخ دهندگان.”

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • ABC News’ جاش Margolin, Clark, Llt مایک Trew و کریستین Theodorou کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>