Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در مورد بحران با رئیس جمهور

ABC News Corona Virus FAQs

مغلوب ساختن پیشی جستن به درگیری با چین بیش از همه گیر.

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان از اولین موارد شناسایی شده در چین در ماه دسامبر 2019.

وجود دارد بیش از 533,000 تشخيص موارد از COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس و بیش از 24000 نفر کشته شده اند از این بیماری با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده تحت الشعاع چین با شمارش نزدیک به 86,000 موارد تشخیص داده شده. دو کشور همراه با ایتالیا حساب برای تقریبا نیمی از جمعیت جهان را عفونت از رمان coronavirus.

امروز بزرگترین تحولات:

 • ایالات متحده منجر جهان در تعدادی از موارد تشخیص داده شده
 • آمریکا مرگ در 1,296
 • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

  3:30 صبح: مغلوب ساختن پیشی جستن و یازدهم بحث coronavirus بحران

  رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به صحبت رئیس جمهور چین در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

  مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده در مورد این مکالمه تلفنی در توییتر در اوایل صبح روز پنجشنبه گفت: آنها در مورد وضعیت “در جزئیات بزرگ.”

  “فقط به پایان رسید بسیار خوب و گفتگو با رئیس جمهور یازدهم از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “بحث در جزئیات بزرگ CoronaVirus است ravaging بخش های بزرگی از سیاره ما است. چین بوده و از طریق مقدار [و] تا به توسعه یک درک قوی از ویروس. ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!”

  یازدهم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که “چین و ایالات متحده باید متحد برای مبارزه با این بیماری همه گیر” و گفت امیدوار است که “ایالات متحده را از اقدامات اساسی برای بهبود چین و آمریکا روابط” با توجه به دولتی چین شبکه های تلویزیونی مدار بسته.

  رئیس جمهور چین همچنین تاکید کرد که روابط بین دو کشور است “در یک مقطع بحرانی” و “همکاری تنها حق انتخاب” با توجه به دوربین مدار بسته.

  مغلوب ساختن پیشی جستن به درگیری با چین بر مبارزه جهانی علیه این رمان coronavirus که ظهور در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر. رئیس جمهور آمریکا گزارش خشم مقامات پکن در این ماه هنگامی که او بارها و بارها با اشاره به COVID-19 به عنوان “چینی virus.”

  آنچه که در مورد این رمان coronavirus:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>