Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: طرح محرک ‘وحشتناک’ به صورت نیویورک کومو می گوید

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 19,600 مردم در سراسر جهان است.

وجود دارد بیش از 438,000 تشخیص موارد جدید بیماری تنفسی شناخته شده رسما به عنوان COVID-19 پوشا هر قاره ها به جز قطب جنوب, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

با بیش از 55 ، 000 موارد تشخیص داده شده ایالات متحده آمریکا سومین ملی کل پشت ایتالیا و چین است. این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر هر دولت ایالات متحده و همچنین واشنگتن و پورتوریکو کشته شدن حداقل 802 نفر است.

امروز بزرگترین تحولات:

 • پرنس چارلز تست مثبت
 • سناتورها و کاخ سفید پرچ معامله در بسته محرک
 • ایالات متحده در صدر تلفات 800
 • فدرال رسمی که عبور مسیرهای با پنس تست مثبت
 • در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

  12:35 بعد از ظهر: سفر هوایی کاهش به پایین ترین سطح خود در آمریکا

  ایالات متحده سفر هواپیمایی است غوطه وری به پایین ترین سطح در میان همه گیر. هر یک از هفت روز یک رکورد جدید در تعداد مسافران به نمایش در پست های بازرسی در سراسر کشور پس Jan. 1, 2010, با توجه به TSA سخنگو.

  در روز سه شنبه TSA نمایش 279,018 مسافران نسبت به 2,151,913 مسافران در همین هفته در سال گذشته است.

  12:13 بعد از ظهر: طرح محرک ‘وحشتناک’ به صورت نیویورک کومو می گوید:

  عفونت در نیویورک هنوز هم در حال افزایش نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت و هشدار داد “ما نمی شد و مسیر و نه ما ضربه زدن به apex.”

  دولت در حال حاضر بیش از 30,800 افراد مبتلا به کوروناویروس. از آن تشخیص داده و 12 درصد در بیمارستان هستند و 3 درصد در ICU کومو گفت.

  حداقل 285 نفر کشته شده اند در دولت, او گفت:.

  نیویورک در حال حاضر بزرگترین نیاز از نظر تعداد و از نظر زمان بندی کومو گفت.

  استاندار با انتقاد از طرح محرک اقتصادی فدرال که در نظر گرفته شده توسط مجلس سنا خواستار آن یک “قطره در سطل” برای نیویورک.

  که بسته محرک اقتصادی “به ما می دهد 3.8 میلیارد دلار,” کومو گفت. “چگونه می توانم شما پلاگین $15 میلیارد سوراخ با 3.8 میلیارد دلار? شما لازم نیست.”

  “این واقعا وحشتناک برای ایالت نیویورک” کومو گفت.

  فرماندار گفت: او خواسته کاخ سفید برای ارسال نیویورک پرسنل و تجهیزات دولت نیاز دارد و “به محض این که ما گذشته که لحظه بحرانی ما نقل است که تجهیزات و پرسنل به بعد نقطه داغ. من شخصا آن را تضمین کند و شخصا آن را مدیریت کند.”

  “ما می توانیم پرسنل از اینجا و درس از اینجا” کومو گفت. “ما در حال رفتن به یادگیری چیزهایی که هیچ کس دیگری آموخته است. ما یکی از اولین از طریق شلیک کنید.”

  کومو گفت: تعداد بسیار بالا در نیویورک در بخشی به دلیل “ما یکی از متراکم ترین نزديک محیط در کشور است. ”

  “ما نزدیکی باعث می شود ما آسیب پذیر” کومو گفت: اما او افزود: “بزرگترین ضعف شما می تواند خود را بزرگترین قدرت است. که باعث می شود ما چه ما هستند. که نزدیکی چیزی است که ما را خاص می کند. پذیرش ما و باز بودن چیزی است که باعث می شود ما خیلی خاص است. این باعث می شود ما به یک دیگر متصل بنابراین پذیرش از یکی دیگر. “

  “من خوشحالم که در برخی از راه های که ما برای اولین بار با این وضعیت” فرماندار گفت. “ما غلبه خواهد کرد. ما را نشان می دهد جوامع دیگر در سراسر این کشور چگونه به آن را انجام دهد.”

  در شهر نیویورک — که در آن بیش از 17,800 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus — هنوز هم وجود دارد یک سطح بالاتر از تراکم بیش از وجود دارد باید کومو گفت: پارک های شهرستان در خصوص یک مشکل است.

  شهر نیویورک در حال رفتن به سعی کنید بسته شدن برخی خیابان ها به ماشین و باز کردن این خیابان به پیاده رو, او گفت:.

  کومو نیز آورده خبر خوب برای استقلال در کنفرانس مطبوعاتی گفت: 6,175 سلامت روان حرفه ای را امضا کرده اند تا به عنوان داوطلب به ارائه خدمات بهداشت روان. رایگان قرار ملاقات را می توان برنامه ریزی از طریق تماس 844-863-9314.

  11:20 صبح: NBA ستاره می گوید: او مادر است coronavirus است که در پزشکی ناشی از کما

  کارل-آنتونی شهرهای یک بازیکن برای تیمبرولوز مینه سوتا می گوید: او مادر است که در پزشکی ناشی از کما با کروناویروس پس از روز “رو به وخامت است.”

  “او سر خانواده ما. او رئیس” NBA ستاره گفت: در یک عاطفی ویدیو یوتیوب به مدت یک شب. “این ، روز به روز ما می بینیم که چگونه از آن می رود. ما در حال مثبت است.”

  به پیروان خود شهرهای گفت: “شدت این بیماری واقعی است. لطفا محافظت از خانواده خود را … عمل اجتماعی فاصله.”

  “من می دانم که او را ضرب و شتم این,” او گفت: از مادر خود. “ما میخوایم شادی زمانی که او می کند.”

  لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  11:04 صبح: میامی, ویسکانسین, ورمونت پیوستن به لیست در حال رشد از مکان های که در آن ساکنان باید در خانه بمانند

  صبح روز چهارشنبه میامی ساکنان از خواب بیدار به یک پناهگاه در محل سفارش در اثر. غیر سفر ضروری است که در حال حاضر ممنوع و کسانی که ورزش خارج باید عمل اجتماعی فاصله.

  در ویسکانسین یک “امن تر در خانه” سفارش به اثر رفت صبح روز چهارشنبه خواهد شد و تا آخرین مارس 24.

  در ورمونت یک “خانه بمانند امن” منظور می رود به اثر در 5 p. m. روز چهارشنبه. همه غیر ضروری کسب و کار در حال بسته شدن و فرماندار گفتن است ورمونت ساکنان تنها به ترک خانه های خود اگر این مهم به سلامت و ایمنی است.

  8:48 صبح: اسپانیا مرگ و میر در حال حاضر بالاتر از چین

  این COVID-19 مرگ و میر در اسپانیا در حال حاضر رسیده 3,434 است که بالاتر از تعداد مرگ و میر در چین است.

  چین — که در آن کروناویروس اولین ظهور در ماه دسامبر — گزارش شده 3,163 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

  اسپانیا مرگ و میر است و در حال حاضر تنها دوم به سخت-آمار ایتالیا که در آن مرگ و میر است سر به فلک کشید 6,820.

  7:34 a. m.: به طور کلی وکیل تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از دفاع تولید عمل

  یک ائتلاف از 16 به طور کلی وکیل در تماس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل با استفاده از دفاع تولید عمل به اولویت بندی تولید ماسک ماسک و دیگر موارد بسیار مهم در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و ماموران اجرای قانون در سراسر کشور در میان coronavirus بحران است.

  وکلای مدافع عمومی در کالیفرنیا, کانکتیکات, دلاور, مریلند, ماساچوست, مینه سوتا, Nevada, New York, کارولینای شمالی, اورگان, پنسیلوانیا, ورمونت, ویرجینیا, واشنگتن, واشنگتن و ویسکانسین با ارسال نامه ای مشترک به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

  “ما در آستانه عواقب فاجعه بار ناشی از ادامه کمبود بحرانی لوازم” نامه متحده است. “دولت فدرال باید قاطعانه عمل کند در حال حاضر و استفاده از آن فراگیر اقتدار به عنوان بسیاری از لوازم مورد نیاز تولید شده به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای توزیع به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

  مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا هفته گذشته با استناد به دفاع تولید قانون سال 1950 زمان جنگ قانون است که نیاز به شرکت های خصوصی به اولویت بندی هر محصول و سفارشات از دولت فدرال بیش از دیگران است. اما دولت ظاهرا هنوز به هر گونه سفارشات برای لوازم پزشکی از جمله تجهیزات حفاظت شخصی.

  6:47 صبح: پرنس چارلز تست مثبت برای COVID-19

  Charles, Prince of Wales است که برای اولین بار در خط به تاج و تخت بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus به گفته یک سخنگوی رسمی خود اقامت خانواده سلطنتی Clarence House.

  “او شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به طور معمول” یک کلارنس سخنگوی کاخ در بیانیه ای گفت: صبح روز چهارشنبه.

  همسرش, Camilla, دوشس کرن را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس به گفته سخنگوی. این زوج در حال حاضر در Birkhall خود را در محل اقامت خصوصی در اسکاتلند است.

  “مطابق با دولت و توصیه های پزشکی, شاهزاده و دوشس در حال حاضر خود منزوی در خانه در اسکاتلند” سخنگوی اضافه شده است. “این ممکن است به معلوم از آنها شاهزاده گرفتار این ویروس با توجه به بالا بودن تعداد درگیری های او انجام شده در نقش طی هفته های اخیر.”

  پزشکان که مورد بررسی قرار پرنس چارلز گفت: “بعید است به تشدید جدی تر مورد برای شاهزاده از هم اکنون” با توجه به کاخ منبع.

  چارلز 71 است که کودک برای اولین بار از ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ دوک ادینبورگ. او وارث ظاهری به تاج و تخت بریتانیا.

  ملکه و شوهرش در حال حاضر در قلعه ویندسور. او آخرین بار دیدم به پسر ارشد او به طور خلاصه پس از سرمایه گذاری در صبح روز 12 مارس و “است پس همه مناسب مشاوره با توجه به رفاه او” با توجه به بیانیه صادر چهارشنبه از کاخ باکینگهام.

  “علیاحضرت ملکه باقی مانده در سلامت خوب” قصر گفت.

  آنچه که در مورد این رمان coronavirus:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • 6:21 صبح: فدرال رسمی که عبور مسیرهای با پنس در FEMA ستاد آزمایش مثبت

  فدرال رسمی بود که کار در سازمان مدیریت اضطراری فدرال مرکزی در همان روز که معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس بازدید از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus اما نه در هر نقطه آمده در عرض 6 پا از پنس و نه اعضای coronavirus وظیفه نیروی یک مقام کاخ سفید تایید کرد به ABC News در روز چهارشنبه.

  این خبر برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

  پنس مطبوعاتی گفت: “شنبه شب که معاون رئیس جمهور و همسرش هر دو آزمایش منفی برای COVID-19.

  5:39 a. m.: هلند گزارش افزایش مرگ و میر

  هلند گزارش شده است 30% پرش در مرگ و میر از این رمان coronavirus.

  پر جمعیت کشور اروپایی دیدم تعداد مرگ و میر افزایش 63 به 276 با توجه به روز سه شنبه به روز رسانی از هلند موسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست است. مرحوم قربانیان در محدوده سنی بین 55 و 97 سال است.

  در ضمن ملی شمارش از تایید COVID-19 نفر از 17 درصد افزایش یافته به 5,560.

  3:04 صبح: آمریکا در صدر تلفات 800

  آمریکا مرگ و میر در صدر 800 اوایل صبح روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علم است.

  حداقل 192 از کسانی که مرگ و میر رخ داده در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا کانون این بیماری همه گیر.

  2:58 صبح: سناتورها و کاخ سفید پرچ معامله در بسته محرک

  پس از یک ماراتن بسته-درب جلسات در کاپیتول هیل رهبران مجلس سنا و مقامات کاخ سفید مسجل دو حزبی مقابله اوایل روز شنبه در یک بسته محرک برای کمک به نجات اقتصاد ملی از تاثیر مضر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

  رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل توضیح داده شده این قانون به عنوان “یک جنگ به سطح سرمایه گذاری در کشور ما.”

  “در گذشته ما یک معامله” مک کانل گفت. “ما قصد داریم با تصویب این قانون بعد از امروز.”

  رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نام معامله “برجسته توافقنامه است.”

  “کمک در راه است” شومر گفت. “کمک بزرگ و سریع کمک کند.”

  وقتی پرسیده شد که اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این قانون را امضا خزانه داری وزیر استیون Mnuchin به خبرنگاران گفت: resoundingly “کاملا.”

  “صحبت های رئیس جمهور چند بار امروز” Mnuchin افزود: “او بسیار خوشحال با این قانون و تاثیر آن این است رفتن به.”

  مذاکره کنندگان از سنا و کاخ سفید شده اند جلسه برای پنج روز گذشته کار را برای رسیدن به یک توافق دو حزبی در جارو اندازه گیری ارائه خواهد شد که کمک دولت به خانواده های آمریکایی بیمارستان ها و کسب و کار در وضعیتی وخیم از شیوع ویروس و در نتیجه اقتصادی خرید اینترنتی. در حدود 2 تریلیون دلار آن را بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ آمریکای مدرن.

  حداقل 23 متحده به تصویب سیاست های به غیر ضروری کسب و کار در تلاش برای کند کردن گسترش رمان coronavirus در خاک ایالات متحده آمریکا.

  ABC News’ Dragana Jovanovich مینا Kaji, Zoe مگی کلی مک کارتی, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn فلپس کریستین Theodorou و تریش ترنر کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>