Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نیویورک مرگ و میر است و بزرگترین واحد-روز پرش کومو می گوید

جهانی و همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن حداقل 12,021 مردم در ایالات متحده است.

ایالات متحده بیشتر موارد بیش از هر کشور دیگر با بیش از 383,000 افراد مبتلا COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

در سراسر جهان بیش از 1.4 میلیون نفر تشخیص داده شده است با COVID-19 و حداقل 80,759 از آنها فوت کرده اند از آنجا که ویروس پدید آمده در چین در ماه دسامبر. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

ایتالیا دارای بیشترین مرگ و میر — بیش از 17000.

امروز بزرگترین تحولات:

 • نیویورک مرگ و میر می بیند بزرگترین واحد-روز پرش
 • نخست وزیر بریتانیا و ‘ثبات’ در ICU
 • چین گزارش جدید مرگ و میر برای 1 بار از ژانویه
 • در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

  2:55 بعد از ظهر: فرانسه COVID-19 صدر تلفات 10,000

  با 1,417 جدید مرگ و میر در فرانسه COVID-19 مرگ و میر در حال حاضر رسیده 10,328, سلامت, وزارت, مدیر جروم Salomon گفت.

  روزانه مرگ و میر است ظاهر می شود به سنبله چرا که مقامات در حال حاضر ضبط و میر است که تا به حال رخ داده در خارج از بیمارستان و قبلا ناشناخته بودند. از تازگی گزارش 1,417 مرگ و میر 607 رخ داده در بیمارستان در روز گذشته در حالی که دیگر مرگ و میر قبلا گزارش نشده و میر در خارج از بیمارستان.

  در ضمن پاریس است که در حال حاضر ممنوعیت ساکنان از دویدن و ورزش بین ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر در تلاش برای بهبود اجتماعی فاصله.

  دویدن هنوز هم می شود مجاز در شب.

  فرانسه تعداد کل موارد تشخیص داده شده است در حال حاضر بیش از 78,000.

  لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  1:20 بعد از ظهر: NJ, دولت, شهرستان, پارک نزدیک به عنوان موارد بالا 44,000

  در نیوجرسی 1,232 اند از coronavirus تعدادی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی به نام “تقریبا ژرف.”

  دولت در مجموع از 44,416 تایید موارد مورفی روز سه شنبه گفت.

  در حالی که نشانه هایی وجود دارد که منحنی ممکن است مسطح مورفی تاکید کرد: “ما نمی توان با تنها رسیدن به فلات. ما نیاز به نگه داشتن قوی … برای دیدن که منحنی شروع به سقوط و در نهایت به صفر است.”

  مورفی گفت: بسته شدن تمام استان و شهرستان پارک ها در تلاش برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

  “فکر نمی کنم که من این عمل به آرامی,” او گفت:. “ما باید نه فقط پهن کردن این منحنی ما باید له این منحنی.”

  12:32 بعد از ظهر: انگلستان زخمی بیش از 6000; نخست وزیر در ‘ارواح خوب’

  بریتانیا coronavirus تلفات صعود به 6,159 که از دوشنبه شب به مناسبت عظیم روزانه جهش.

  همانطور که از یکشنبه شب مرگ و میر در 5,373 با توجه به بخش مراقبت های بهداشتی و اجتماعی.

  بیش از 55000 نفر در انگلستان آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا و همچنین انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون.

  Johnson, 55, شده در واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن پس از دوشنبه.

  او “پایدار” و “ارواح خوب” یکشنبه شب به وقت محلی با توجه به بیانیه ای از اقامت رسمی و اداری, 10 Downing Street.

  جانسون بود دریافت “استاندارد” اکسیژن درمان در حالی که در ICU بود و تنفس بدون هر گونه کمک دفتر خود گفت: صبح روز سه شنبه.

  “او نه نیاز تهویه مکانیکی یا غیر تهاجمی تنفسی پشتیبانی” خیابان داونینگ گفت.

  نخست وزیر در بیمارستان بستری شده است از جمعه شب به دلیل “مداوم علائم” از coronavirus. منتقل شد به بخش ICU دوشنبه پس از خود را مشروط “بدتر” با توجه به خیابان داونینگ.

  11:25 صبح: نیویورک مرگ و میر می بیند بزرگترین واحد-روز پرش

  نیویورک — دولت در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر — دیدم بزرگترین تک روز شمار تلفات پرش از دوشنبه به سه شنبه.

  رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید: 731 نفر در کشور در 24 ساعت گذشته, آوردن نیویورک تعداد کل coronavirus مرگ و میر به 5,489.

  بیش از 138,000 مردم در دولت تشخیص داده شده اند با COVID-19.

  اما سه روز میزان بستری شدن در نیویورک در حال حرکت به پایین یک علامت دولت در حال رسیدن به یک فلات.

  “هنوز هم به آن بستگی دارد به آنچه که ما انجام می دهیم” کومو شنبه هشدار داد. “این یک عمل خدا … این عمل از آنچه در جامعه در واقع می کند.”

  کومو در مقایسه با بیماری همه گیر کوروناویروس به سال 1918 آنفولانزای همه گیر است که او گفت: نقطه اوج خود در نیویورک در مدت شش ماه قتل حدود 30000 نفر در دولت است.

  “آنها واکنش نشان نمی دهند راه ما بود و آنها نمی دانستند که آنچه ما امروز می دانیم” او گفت:.

  10:15 صبح: کشور بزرگترین کلیسای جامع گوتیک تبدیل می شود به بیمارستان

  این کشور بزرگترین کلیسای جامع گوتیک کلیسای جامع سنت جان الهی است که تبدیل این هفته مقدس به طور موقت بیمارستان صحرایی.

  کلیسای جامع سنت جان الهی است که در شهر نیویورک — شهرستان ایالات متحده در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

  تخت و لوازم پزشکی در حال نقل مکان کرد که به کلیسای جامع در تلاش برای کاهش فشار بر روی شهر نیویورک سبب شیوع سیستم مراقبت های بهداشتی.

  حق کشیش Clifton دانیل سوم دین از کلیسای جامع گفت: “کلیسای جامع سنت جان الهی است, پله در حال حاضر به عنوان ما همیشه برای کمک به حمایت از ما متنوع و محبوب جامعه و جامعه از پزشکان و پرستاران و داوطلبان خطر سلامت خود و رفاه در خدمت مردم شهر نیویورک در ساعت نیاز است.”

  9:47 صبح: TSA نمایش رسیدن به ‘کمترین از روز پس از سپتامبر. 11’

  آمریکا هواپیما سفر است سقوط به “بالاترین از روز پس از سپتامبر. 11,” TSA سخنگو گفت: ABC News.

  TSA نمایش رسیده یکی دیگر از رکورد پایین سهشنبه با تنها 108,310 مسافران عبور از پست های بازرسی در سراسر کشور.

  در همین هفته در سال گذشته TSA نمایش 2,384,091 مسافران است.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • 7:30 صبح: ‘نور وجود دارد در پایان این تونل’ ما از جراح می گوید:

  در حالی که هنوز هم حفظ خواهد شد که این یک مشکل است هفته برای آمریکایی ها در میان coronavirus همه گیر ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز میگوید که او احساس می کند “خیلی بیشتر خوش بینانه” به او اطمینان شهروندان “وجود دارد یک نور در انتهای این تونل است.”

  “من کاملا باور دارم این است برای رفتن به یک فوق العاده غمگین و فوق العاده هفته سخت برای کشور ما, اما ما تا به حال زمان سخت در این کشور قبل و ما همیشه بیرون قوی تر” آدامز گفت: ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopoulos در مصاحبه ای در “صبح به خیر آمریکا”.

  “خبر خوب این است که هنگامی که شما نگاه در ایتالیا زمانی که شما نگاه در اسپانیا زمانی که شما نگاه در واشنگتن و کالیفرنیا و حتی نیویورک و نیوجرسی آنها واقعا شروع به خود را صاف منحنی,” او اضافه شده است. “آنها را دیده ام موارد سطح و شروع به پایین می آیند و این چیزی است که من می خواهم مردم را به درک — که آن را برای رفتن به یک سخت و دشوار هفته اما مردم آمریکا باید از این قدرت برای تغییر مسیر از این بیماری اگر ما با هم مثل ما بعد از گذشته فجایع در این کشور است.”

  آدامز گفت: آخرین اطلاعات نشان می دهد ایالات آمریکا مانند واشنگتن و کالیفرنیا را با موفقیت مسطح منحنی از شیوع بیماری “چرا که آنها به شدت کاهش داشته است.”

  “مهم ترین چیز برای مردم آمریکا در حال حاضر این است که واقعا تمرکز در این 30-روز-به-آهسته-the-گسترش دستورالعمل چون ما اثبات که آنها کار می کنند,” او گفت:. “اما ما نیاز به همکاری ما نیاز شما را به ادامه انجام بخشی خود را — و بسیاری از افراد در واقع هستند. بیش از 90 درصد از کشور است که در واقع کار درست انجام می دهند در حال حاضر.”

  همانطور که از صبح روز سه شنبه هشت ایالت آمریکا هنوز صادر نشده و یا اعلام stay-at-home سفارشات. آدامز گفت: دولت فدرال را واقعا نمی باید “یک ساز خوب است” به اجرای stay-at-home سفارشات تا آنجا که مقامات دولتی انجام دهد.

  “ما در حال کار با فرمانداران صحبت کردن با آنها را هر روز با کار متحده به آنها اطلاعات آنها نیاز به ایجاد حق انتخاب” او گفت:. “و این چیزی است که این پایین می آید به آن را به اتفاق می افتد در سطح جامعه.”

  هر زمان که کشور شروع به بازگشایی Adams, گفت:, آن را هنوز هم یک “های مختلف طبیعی و” از آنچه که آمریکایی ها استفاده می شود. وجود خواهد داشت یک حس بیشتری از حالت عادی یک بار تست می شود و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس واکسن و داروهای مورد تایید و قوی وجود دارد بهداشت عمومی زیرساخت در محل, او گفت:.

  “اما من می خواهم مردم آمریکا بدانند که وجود یک نور در انتهای تونل” آدامز افزود: “و ما احساس اعتماد به نفس است که اگر ما در حفظ و انجام درست برای بقیه از این ماه که ما می توانیم به آرامی شروع به بازگشایی در بعضی از نقاط.”

  7:09 a. m.: فرانسه هنوز به اوج خود رسید وزیر بهداشت هشدار

  تعداد بیماران بستری در بخش مراقبت های ویژه برای رمان coronavirus در فرانسه شده است به طور پیوسته کاهش برای پنج روز گذشته. اما فرانسه وزیر بهداشت Olivier Veran شنبه هشدار داد که این کشور هنوز به اوج شیوع آن.

  “ما هنوز هم در بدتر شدن مرحله از بیماری همه گیر” Véran گفته گوینده فرانسوی BFM TV و اضافه کرد که در سراسر کشور مستند را آخرین تا زمانی که لازم است.

  تقریبا 99,000 مردم در سراسر فرانسه تشخیص داده شده اند با COVID-19 و حدود 9,000 از آنها فوت کرده اند با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  نزدیک به 30000 نفر مبتلا به رمان coronavirus در حال حاضر در بیمارستان بستری, با توجه به وزارت بهداشت.

  6:25 صبح: موارد مثبت بالای 10 ، 000 در آفریقا

  حداقل 10,075 مردم در سراسر آفریقا را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus با توجه به آمار منتشر شده روز سه شنبه آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

  تاکنون 487 افراد مبتلا COVID-19 فوت کرده اند.

  شمال آفریقا و منطقه است و تا کنون بزرگترین خوشه ای از موارد در این قاره با 4,485 تایید عفونت. اما با 1686 موارد مثبت آفریقای جنوبی در حال حاضر دارای بالاترین ملی مجموع بیش از آن است که از هر دو کشور الجزایر و مصر با توجه به آفریقا CDC.

  5:05 صبح: ژاپن اعلام وضعیت اضطراری برای 7 استان

  ژاپن روز سه شنبه اعلام کرد یک monthlong وضعیت اضطراری برای توکیو و شش دیگر استان برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

  نخست وزیر ژاپن اعلام کرد, اعلام سفارش در کوتاه تلویزیونی در بیانیه ای گفت این کشور شیوع تهدید به شدت تاثیر بر زندگی مردم و اقتصاد است.

  اعلامیه موثر از طریق مارس 6, سبب فرمانداران استان از توکیو, Kanagawa, Saitama, چیبا, اوزاکا, Hyogo و فوکوئوکا به اقدامات پیشگیرانه مانند درخواست شهروندان به ماندن در خانه تماس برای کسب و کار نزدیک به عنوان به خوبی به عنوان سازندگان: مدارس و دیگر امکانات عمومی. سوپر مارکت ها و دیگر ضروری کسب و کار مجاز به باز باقی می ماند.

  با این حال اعلام شده است انتظار می رود منجر به شدید شهری مستندات مانند آنهایی که در اروپا دیده می شود که ژاپن پس از جنگ جهانی دوم قانون اساسی محدودیت های دولت مرکزی قدرت است.

  حداقل 3,906 مردم در ژاپن تشخیص داده شده اند با COVID-19 و 92 آنها فوت کرده اند با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. دولت ژاپن اذعان کرده است که عفونت مسیرهای نمی توان در تعداد فزاینده ای از موارد.

  3:30 صبح: چین گزارش جدید مرگ و میر برای 1 بار از ژانویه

  چین روز سه شنبه گزارش صفر مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته.

  ملی چین کمیسیون بهداشت ثبت 32 جدید مورد تایید عفونت در سراسر سرزمین اصلی را که وارد شده از خارج از کشور و همچنین 30 جدید موارد بدون علامت. اما این اولین بار است که این کشور گزارش شده است مرگ و میر ناشی از این کمیسیون شروع به انتشار روزانه ارقام در اواخر ماه ژانویه است.

  در ضمن هنگ کنگ دیده است آن تعداد از تایید عفونت بیش از دو برابر در هفته های اخیر. چینی ها در منطقه ویژه اداری روز سه شنبه گزارش داد 1,331 موارد جدید در 24 ساعت گذشته با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

  اولین موارد COVID-19 شناسایی شد در شهر ووهان در ماه دسامبر و قبل از گسترش بیماری در سراسر جهان است.

  از آن پس در مجموع 81,740 مردم در سرزمین اصلی چین تشخیص داده شده اند با این بیماری و 3,331 از آنها فوت کرده اند با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

  ABC News’ Ibtissem Guenfoud مینا Kaji, هارون Katersky, Kirit Radia کریستین Theodorou و آنتونی Trotter کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>